хочу сюда!
 

Лилия

45 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 42-53 лет

Кіберфахівці СБУ викрили мережу інтернет-агітаторів

 • 02.02.21, 17:22

Кіберфахівці Служби безпеки України блокували діяльність міжрегіональної мережі агітаторів, які поширювали через інтернет заклики до порушення територіальної цілісності нашої країни та захоплення державної влади.

Для розповсюдження своїх «публікацій» фігуранти створили та використовували низку профілів у соціальних мережах.

Під час обшуків за місцями проживання агітаторів, правоохоронці виявили комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності, а в одного з них – вогнепальну зброю без відповідних дозвільних документів.

Так, у районі проведення операції Об`єднаних сил, СБУ викрила мешканця Маріуполя, який розповсюджував сепаратистські публікації на персональних сторінках заборонених соцмереж. Через інтернет агітатор закликав до зміни меж державного кордону, а також популяризував незаконні збройні формування.

Наразі слідчі органів безпеки повідомили фігуранту про підозру за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури тривають слідчі дії.

На Закарпатті кіберфахівці СБУ викрили жителя Міжгір’я, який закликав до захоплення державної влади та зміни меж держкордону через створення так званих «озброєних загонів правопорядку». Також зловмисник поширював в інтернеті дискримінаційні матеріали щодо різних національних меншин, які проживають на території країни.

Слідчі СБ України повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 110, ч. 2 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України.

Під процесуальним керівництвом Закарпатської обласної прокуратури тривають слідчі дії.

У Чернігівській області Служба безпеки України завершила досудове розслідування стосовно громадянина однієї з пострадянських країн, який поширював через інтернет матеріали з пропагандою війни. До протиправної діяльності іноземець намагався залучити декількох мешканців регіону.

Слідчі СБУ повідомили зловмиснику про підозру за ст. 436 (пропаганда війни) та ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

3

Комментарии

12.02.21, 18:04

херово интернет агитаторы работают. не помню вообще ни каких закликив порушення територіальної цілісності нашої країни. и у нас нет заборонених сочмереж. есть запрет провайдерам предоставлять доступ к ним.
Уверен копнуть глубже - выяснится что людей закрыли тупо за критику власти!

  22.02.21, 19:13

  Дармоеды зделали вид, что кого-то поймали.

   32.02.21, 20:11Ответ на 2 от Хайдер

   Дармоеды зделали вид, что кого-то поймали. а кто кого делал ? )

    42.02.21, 23:32Ответ на 1 от мой никъ

    херово интернет агитаторы работают. не помню вообще ни каких закликив порушення територіальної цілісності нашої країни. и у нас нет заборонених сочмереж. есть запрет провайдерам предоставлять доступ к ним.
    Уверен копнуть глубже - выяснится что людей закрыли тупо за критику власти!
    Ясно. Тебе в твітері і на фейсбучику немає