Профиль

VadymIv

VadymIv

Украина, Сумы

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

Свежее видео

Дивні ці жінки.

  • 26.02.18, 20:21
Іноді жінки дивні,та не зрозумілі як і вони самі так і їх вчінки,які не підлягають ніякому поясненню навіть вчать своїх доньок. Відноситись до чоловіків з призирством,що вони потрібні тільки для того щоб спати з ними і тягнути кошти,і говорять коли тато дае гроші то він тато а коли ні то не тато,і живуть з чоловіками по такому принципу,поки е що тягнути то тягнуть потім збирають речі і ідуть до іншого чоловіка і так по колу. І головне де б не жив чоловік кожен рік новий то і дитину з одної школи в іншу переводить кожен рік,і головне а де ж любов? Виходить що її не мае,так як можно довіряти жінкам ,коли в очі каже я тебе кохаю,а в думці як тебе обібрати,як тепер довіряти жінкам,закохаешся але в душі вже буде сумнів любить чи ні? і чому вона з тобою з яких міркувань і що хоче від тебе.

Случай (с)

  • 26.02.18, 18:17
У меня был случай. Бабке внуки купили крутой телек метра на полтора и прикрутили на стенку (слух зрение уже не то). Так вот бабка звонила в сервис и говорила, что когда она смотрит любимый сериал Менты, в телеке кто-то стучит очень громко.
Несколько мастеров ходило проверяло - криминала не нашло, пока в о время последней проверки не раздался стук УЖЕ в дверь. Оказалось, что за стенкой стучал кулаком сосед, которого достал вечно включенный на всю громкость телек.

Детский Сад :)

  • 25.02.18, 19:07
Учительница детского садика пpивела на уpок клоуна. Клоун показал детям pазные фокусы, после чего учительница и говоpит:
- Дети, давайте поигpаем в игpу под названием испоpченый телефон. Я буду задавать клоуну вопpосы, а он будет шептать ответы на ухо Маше. Маша пеpедаст ответ Тане, Таня пеpедаст его Вите, а Витя пеpедаст его Вове. А потом Вовочка всем нам скажет ответ. Договоpились? Хоpошо. Скажи нам, клоун, почему у тебя такой смешной голос?
Клоун Маше - Потому что гелием надышался.
Маша Тане - Потому что гелием насышался.
Таня Вите - Потому что геями посещался.
Витя Вовочке - Потому что с геями посношался.
Учительница:
- Hу, Вовочка, тепеpь скажи нам пpавильный ответ. Почему, как ты думаешь, у
клоуна такой смешной голос?
Вовочка:
- А что тут думать? Это потому что клоун - пид#pас

У людей

  • 24.02.18, 11:26
«У людей, которые оставляют злобные комментарии в интернете, проблемы с самореализацией и самооценкой»

Звонница в анусе

  • 23.02.18, 20:25
Прокурор Антонио Мендоза подтвердил старую истину: смеяться над собой можно в любой ситуации. Поскользнувшись в ванной на кафеле, он сел на сотовый телефон, который туда принесла и поставила в вертикальное положение его собака. Операция по извлечению телефона из заднего прохода длилась аж три часа, поскольку крышка аппарата открылась. Во время операции телефон несколько раз звонил, и пострадавший отпускал по этому поводу такие шутки, что врачи и медсестры ухахатывались. К концу они уже решили, что найдут там и автоответчик

Кохання

  • 21.02.18, 20:04
Кохання біль та забуття тебе кохав я все життя,небес творіння ангел мій тебе кохаю як той звір ,що в клітці замкнений на вік,де сум навічно заселивсь.
Сумно дивитись в безодню душі,де сум невгамовний здіймаеться ввись як вітер як море безмежно шумить шумить невгамовно шумить навіка,тихенько несе свої води ріка.

Трилогия-Кто смотрел?

  • 20.02.18, 17:45
Однажды учительница музыки принесла в школу книгу которую читала нам каждый урок,она меня так впечатлила что не мог не думать о тех событиях которые происходили в этой книге. А книга эта трилогия Омен о Дэмиене Торне сыне Антихриста,но когда вышла экранизация этого фильма я вообще был в шоке и не раз пересматривал эту трилогию ,фильм конечно аховый я бы и сейчас его посмотрел .Дэмиен Торн — главный антагонист трилогии «Омен» и одноимённой серии романов. Является сыном дьявола и библейским антихристом, которому суждено принести апокалипсис. В первом фильме был лишь ребёнком и только начинал использовать свои силы против мира. Но когда он стал старше, его способности расширились.

33%, 1 голос

67%, 2 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

А ви знаете що...

  • 17.02.18, 16:55
Чешська мова вона по собі цікава, дещо схожа деякими словами на українську але вона більш зрозуміла тим верстам населення України яка живе ближче до Поляків. Одного разу мене погукали хлопи з якими я працював і говорять тебе зове майстер,добре сказав я,та іду собі,а хлопи мені і говорять ти як будеш з ним розмовляти не кажи слово шукав о скажи по російскі искал ,а то вони не розуміють нашої української суржика.Знайшов я майстра и говорю Добри день ви мене шукали? дивлюсь у Чеха очі здивовані а тут смішок позаду хлопи регочуть і крутять у виска мол ми ж тебе попереджали,ну я зрозумів шо брякнув не те і сказав искал. Ну пореготали та розійшлись вечером сіли по чарці,вони і говорять а ти знаеш що ти сказав майстру ні здивовано дивлюсь на них,знаеш що Чешскі шукав наголос на а,це їб.в я ледь під стіл від реноту не поліз більше я не говорив слово шукав. Наступний випадок був коли я шукав ;-) зубило в Чехів виявилось що зубило це майзлік пів години ми не могли зрозуміти один одного зрештою порозумілись довго вони сміялись з мене. Ось така оказія :-)

Заблукав

  • 16.02.18, 10:49
Жив я на вулиці Сідліще просек в Празі на квартирі з пятьма хлопами з різних областей України які заробляли кошти на життя працюючі на будівництві і я теж. З ранку мене відвезли на місце роботи де і відпрацюва день,передягнувшись я сів в тролейбус та їду собі,але виявилось що я забув назву зупинки (заставки) і встав на зупинку раніше яка називалась просек а мені потрібно було на сідліще просек. А так як я незнав мови і не було в мене сім карти оператора Vodafone то звичайно ні я ні до мене ніхто позвонити не міг а мтс не працював роумінгу ,довелось повертатись на будівництво і ночувати в роздягальні на підлозі.
Виявилось що мене шукали як роботодавець на машині так і хлопи,їздили з одніеї зупинки на іншу,не знайшовши мене повернулись до квартири,та ніхто не додумався приїхати на будівельний майданчик і шукати мене там. Відпрацювавши другий день мене забрав роботодавець і відвіз мене до квартири упевнившись що я більше не заблукаю,я теж так думав доти поки я не заблукав знов...

И у тебя оно есть

  • 15.02.18, 05:39
У каждого человека есть прошлое порой оно не хорошее от которого хотелось бы избавиться.
Но порой оно при следует нас во всех сверах нашей жизни догоняя нас и бьёт в самый неожиданный момент разрушая всё,и я презираю тех людей которые забывают кем они были в прошлом и приходят в твою жизнь что бы её разрушить,зацепить твоё прошлое и выставить на обозрение всем унизив тебя и в первую очередь себя,потому что ты забыл кем был ты или была.
И почему-то мы считаем что это правильно,потому что в большинстве своём мы такие же подлые что бы добиться своего готовы на всё лишь бы себе бимому (й) было хорошо и не важно что ты человеку сломал жизнь.