хочу сюда!
 

Нина

29 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 30-40 лет

Хто стріляє у великдень?

  • 09.04.18, 22:49
ХТО СТРІЛЯЄ У ВЕЛИКДЕНЬ?

ні каяття - прокляття
ні каяття - прокляття
головний винний
головний винний
 

ХТО СТРІЛЯЄ У ВЕЛИКДЕНЬ?

                                                                  чи може воно бути людиною!

Кажуть ми різні…

Це так -- бо якби ні,

То не було би тут війни!         

Але і єдність поміж нами є,

Сім’я насилля не визнає,

Їмперій не бажаєм!

Самі єднаємось…

А їм давно пора в тюрму!

Альтернатива є,  в труну…

                            Антів

                                                           

 

Наші супротивники з імперськими замашками не визнать ні нашу свободу вибору, ні волю нашого українського народу! Тільки мерзотники заварюють криваву братовбивчу кашу, і це питання стояло і сто років тому, під час лютневої революції, російської інтервенції в Україну взимку з 1918 та селянського визвольного руху! Таке ж самісеньке братовбивство і зараз скоєно росіянами. Це про Крим та Донбас. Покажіть, мені хоч одну чесну людину, яка вірить, що і без російської армії, без російської зброї, чи без російської чи української гуманітарки, оті сепаратисти (з російськими пиками) здатні чинити спротив всій Україні?

Все, як у казочці, кличуть йдіть до нас, чекаємо, адже ми брати… Ми з вами слов’яне. А самі хомута на вию, і вуздечку заготували! І не уроди стверджують: з Росією краще ніж з Європою і Америкою. Чому ці патологічні брехуни відпочивають на Кіпрі чи Мальдівах, чому лаштують діточок вчитися у США, Германії чи Британії?

Наші новітні брати-вороги роблять все, всупереч всім законам, всупереч будь-яким домовленостям, навіть всупереч своєму іміджу! Кажуть дурневі закон не писан, а як щодо осіб з  надзвичайними повноваженнями, такими як Голови держав, президенти, міністри… Може те що вони "дують в одну дуду" перетворює брехню на правду!!!

Ось зараз пасхальні свята! А що там в зоні АТО чи, як її звати по-іншому?

 

«На Великдень зафіксовано 35 обстрілів українських позицій з боку бойовиків, п’ятеро отримали поранення, заявив прес-центр штабу АТО:

"На Луганському напрямку з заборонених 120-мм мінометів, а також мінометів калібру 82-мм, гранатометів, великокаліберних кулеметів -агресор обстрілював наші укріплення поблизу Луганського", – йдеться у звіті.

З гранатометів, великокаліберних кулеметів та снайперської зброї вогонь вівся по захисниках Світлодарська. Також гранатомети окупанти застосували неподалік Кримського та Валуйського.

На Донецькому напрямку з гранатометів та стрілецької зброї агресор вів вогонь по наших укріпленнях поблизу Водяного, Лебединського, Богданівки, Кам’янки, Пищевика та Широкиного", – наголосили у штабі.

Крім цього, в районі Богданівки ворог застосував озброєння БМП, неподалік Водяного, Гнутового та Пищевика – великокаліберні кулемети, по захисниках Авдіївки, Павлополя, Талаківки та Шахти "Бутівка" – стрілецьку зброю, а по оборонцях Широкиного – вівся снайперський вогонь».

 

 Так, що це? Адже об’явленено святкове перемирря! Про те, що це військовими діями не можна вважати, - мови бути не може! Тут нікого в дурні не пошиєш… І послатися на те, щомов ну похуліганили підвипивши, напилися і просто схотіли постріляти  та постращати… Ні хто був в армії, той знає, що з’явитися в охоронній зоні де розташована потужна зброя, можуть тільки рубани та савченки, та й ті після того, як кажуть за все сплачено і високими командирами наказ оформлений. А так, коли з перепиття та ще і ноги заплітаються, а язик ледве ворочається,цього не зробиш…. До того ж, як зробити таке одночасно  у декількох місцях в час "Ч"?!!! Зрада командирів…. Провокація з боку бандер та укрофашистів? Це занадто – все фіксується.

Так хто ж тут безбожник? Хто порушує угоди? Хто не дає хоча би у Великодень мати свята? Чи в кого і на свята і просто так нема Бога. Кому служать такі? Може дідькові? Та хто видає такі накази? Може сам….

Куди всі люди дивляться і російський головний поп "гундячий"? Може  вони служать сатані???

ось вони - пособники диявола у Великодень
ось вони - пособники диявола у Великодень
  
у нього двійників нема
у нього двійників нема
   
він завжди готовий всім сприяти
він завжди готовий всім сприяти
0

Комментарии