Профиль

zvezdakhorola

zvezdakhorola

Украина, Хорол

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

Тлумачення снів або короткий сонник Хорола

АТБ
Якщо уві сні Ви щось купили в "АТБ", значить скоро отримаєте зарплату чи якийсь прибуток.
Якщо сниться, що Ви не дійшли кілька кроків до "АТБ" - на слабкість і попередження бути впродовж наступного дня обачним на дорозі. Говорити про "АТБ" - передвіщає заздрість від оточуючих.
БАЗАР(ь)
Сон, де Ви ходите по хорольському базару, на переміну настрою. Якщо довго торгуєтесь, чекайте подарунків. Бачити уві сні базаркома на базарі - таке ще нікому не снилося.
ВІКОТЕК
Чекайте важливих перемін у Вашому житті. Можлива несподівана далека поїздка в невідомому напрямку.
ГАЛАНТ
Якщо наснився "Галант" - очікуйте запрошення на день народження чи весілля. Проходити уві сні біля "Галанта", означає розчарування для жінки.
ДРП
Сон, що віщує зустріч з давнім другом і нові враження. Якщо сниться, що чекаєте таксі на ДРП, на простудні захворювання.
ЕЛЕВАТОР
Побачити елеватор - це на приємне спілкування з іноземцями. Ходити по території елеватора, означає попередження про можливе погіршення зору.
ЖД-вокзал
Ходити уві сні навколо хорольського ЖД-вокзалу, наяву означає, що у Вас будуть проблеми пов'язані з алкоголем.
ЗАЯР'Я
Сон, коли ви вночі йдете по Заяр'ю не обіцяє нічого доброго. Прогулянка вдень по Заяр'ю, Вам гарантована довга й стомлююча подорож.
КОМУНСЕРВІС
Такий сон може послужити причиною для занепокоєння майбутнім.
ЛАКОМКА
(Тлумачення сну читайте про "АТБ")
МЕГАПОЛІС
Жінці цей сон передвіщає, що вона буде відгороджена від турбот. Чоловікові сон обіцяє приємну на перший погляд роботу, виконуючи яку, Ви зустрінетеся з безліччю проблем, що зажадає від Вас усієї Вашої уваги.
НОВА ПОШТА
Сон передвіщає, що Ви будете в центрі уваги оточуючих.
ОПЕРАТОР ТАКСІ
Цей сон означає, що у Вас з'явиться секрет, який Ви постараєтеся сховати від своїх друзів. Бачити себе в сні оператором таксі - передвіщає фізичну працю з дуже невеликими шансами на просування по службі.
ПОЛІЦІЯ
Якщо Вам сниться поліція, то необхідно перевернутися на інший бік і спати, доки не присниться РЕМОНТ ВЗУТТЯ.
РЕМОНТ ВЗУТТЯ
Сон означає, що Вас чекає успіх у збільшенні Ваших доходів, завдяки розумній економії.
СПИРТЗАВОД
Якщо Вам сниться прохідна спиртзаводу, то виходить, що Ви прагнете до чогось недоступного Вам зараз. Але, якщо Ви уві сні туди потрапляєте, Ваші бажання будуть досягнуті.
ТРЕТЯ ШКОЛА
Якщо в сні Ви говорите зі сторожем школи - виходить, наяву Ви дасте себе вмовити на участь у ризикованій справі.
У ТАНЮШІ
Вам наснилося, що Ви щось святкуєте в кафе "У Танюші". Цей сон означає, що Ви потураєте своїм прагненням до задоволень.
ФЛАМІНГО
Якщо Вам присниться магазин "Фламінго", повний товарів - виходить, Вас очікує успіх і процвітання. Якщо ж магазин у сні виявиться порожнім - виходить, Ваші зусилля чого-небудь домогтися виявляться безуспішними й Вас підстерігають сварки. Якщо цей магазин Вам взагалі не присниться, то просто виспіться.
ХАРЧОСМАКОВА
Бачити в сні, що Ви їсте халву, говорить про світські задоволення й обіцяє любов молодим і людям старшого віку. Пріла халва - ознака хвороби або того, що досада й роздратування замінять колишню безмежню довіру. Одержати в сні в подарунок козинаки - обіцяє парубкові чи дівчині чиїсь наполегливі, але лицемірні домагання. Звичайно цей сон обіцяє процвітання. Якщо Ви самі посилаєте комусь кілограм халви, то незабаром зробите пропозицію ділову або про шлюб.
ЦРЛ
Побачити себе уві сні покидаючим лікарню - означає, що Ви зумієте позбутися обставин, які намагалися заподіяти Вам досить багато неприємностей.
ЧИГРИНІВКА
Якщо Вам сниться, що Ви в сутінках ідете по вулиці Чигринівці - виходить, незабаром Ви відправитеся в подорож, що не принесе Вам ні очікуваної радості, ні користі. Якщо в сні Ви біжите вниз по вулиці налякані, що Вас може наздогнати убивця - то це означає, що Ви наважитеся на ризикований крок заради просування по службі або в пошуках насолод. Якщо Чигринівка у Вашому сні яскраво освітлена - виходить, Вам потрібно прийняти участь у якійсь розвазі.
ШИНОМОНТАЖ
Бачити в сні шиномонтаж - знак того, що незабаром Ви зробите захоплюючу подорож у далекі країни й зав'яжете нові знайомства. Зачинений шиномонтаж передвіщає розчарування й хвороби.

Нло в хоролі

    До того дня, коли в Хоролі приземлився інопланетний корабель, було все спокійно... Зранку в центрі міста завоняло в десять разів сильніше, ніж як від "костного" заводу на переміну погоди. Стало темно і моторошно. Завили тічки бродячих собак, забувши про свою весняну хіть. З якимось дивним скреготом на майданчику, де нещодавно проводились міські культурні заходи, ілюмінаторами до "АТБ" виросла велика посудина неземного походження. В повітрі нависла тривога, а в очах таксиста, що стояв поряд з автівкою, відверте питання: "Мене злякало, а тебе?!" 
    Вайбери на телефонах хорольців розривало сповіщеннями: "Ви бачили? - Що воно таке? - Капець! - А що там на ДРП? - Чисто. - На мехзаводі не стоять..."  В дев'ятнадцятьох місцях Хорола одночасно прорвало каналізації, майже скрізь вивернуло залишки асфальту і дало зрозуміти, що ні води, ні світла до 17.00 точно не буде.
    Кілька секунд волали сигналізації на всьому, де були встановлені. Яскраво засвітилися всі вуличні ліхтарі, враховуючи й ті, що раніше не світилися. А ось і мобільний зв'язок зник! Як діяти далі, і, взагалі, що робити?! На Полтаву явно вже надії нема, а тим більше на Київ. Машини заглохли, струм зник і все, наче завмерло. В головній центральній будівлі замерехтіли полохливо вогники свічок - начальство щось думає... Бездомні собаки замовкли.
    Ти чуєш? Яка ж велика силища в тому НЛО! Отак одним махом і вказало, і наказало. За що?! - питається! За що?!
    Коли хтось нетверезий випадково справив нужду під об'єкт неземного походження і вижив, народ посмілішав і почав підходити ближче до посудини. Та знайшлися ще сміливіші! Спробували на міцність оту штуковину, бо вони випадково прийшли з ножівкою по металу. 
    До обіду під неопізнаним стояла палатка, де збирали підписи, кому вступити в контакт з пришельцями. Купуючи пиріжки і холодну каву, на смердючість у повітрі ніхто вже не звертав уваги. 
    Казали, що хтось бачив, як в Кутуржанський ставок упав гелікоптер. Шепотілися, що інопланетян бачили на земснаряді, а на молокозаводському Бамі чувака з електропідсакою кинуло в воду. Оце радіус дії! А може й брешуть...
    Врешті решт з НЛО так ніхто і не вийшов, хоча і хліб-сіль про всяк випадок підготували, і концертну імпровізовану програму. Навоняло воно ще дужче і полетіло геть години в дві дня. Але все запрацювало в 17.00, як і сподівалися.
    От саме ця подія дала поштовх започаткувати дві нових газети в Хоролі, журнал і ларьок біля Кутуржанського ставка. А-а ще! Тепер же екскурсії до нас їздять постійно! Жалко, що сфоткати тоді ніяк було! От тепер і показати нема чого. Хоча вихід є - ми ж розказувати вміємо!

Василева історія

  Коли Василь втретє втопив у ставку трактор, сільський голова почав сердитись:
- Що ти витворяєш, Василю? Через тебе риби в ставку вже нема! 
  І Василь зметикував, що це ж класна ідея - взяти в оренду ставок і запустити рибу. З трактором йому не щастило. Тільки чарку перекине, так його власний залізний кінь у водоймі й купається.
А от зі ставком буде простіше! Рибку розведу, чарочку спокійно на березі перекину, заодно і посторожую водяне угіддя - кайф! І ще завжди ж свіжа копійка та рибка, а, найголовніше - напрягатися не треба.
  Так і зробив. Трактора продав. Голові могорича виставив. Ставочок заорендував. Документи поксероксив. Рибку запустив. Одним словом: шуму в селі наробив!
  Через місяць-півтора потяглися до ставка односельці з вудками... Тільки-но Василь загляне в чарку, рибаки по відерцю коропців-долончаків і вихватять. Дехто умудрився в свої копанки частину молодняка переселити. З часом з'явилася прикмета: якщо в селі смаженою рибкою не пахне, значить Василь вийшов із запою.
  Коли Василь втретє "зайшов і вийшов", а риба в ставку закінчилась, дружина почала бурчати:
- Що ти витворяєш, Василю? Побійся Бога!
  І Василь зметикував, що це ж класна ідея!..