Семенченко придбав собі домашній арешт

Афери Семена Семенченка не стільки вражають своєю багатоманітністю як непомірним цинізмом, з яким він привселюдно вихваляється ними. При цьому, жодні докори сумління його не обходять навіть не зважаючи на те, що таке бахвальство ставить під удар як його колишніх поплічників, так і репутацію прохідних персоналій. Бодай навіть судді, яка відпустила Семена під домашній арешт, залишивши міру запобіжного заходу для його побратимів, що і досі обтирають стіни СІЗО за свого вже колишнього лідера, незмінною.

Скільки б не переносили засідання по справі Семенченка, результат був доволі очікуваний – питання полягало виключно у вартості судді Ганни Сергієнко, проте, – на всіх не вистачило.

Нагадаємо, з 26 березня колишній депутат Верховної Ради та екс-командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко знаходився під вартою за створення «приватної армії» задля проведення тилових атак далеко не тільки в інформаційному полі, і вже 14 липня Солом'янський районний суд Києва з якогось дива вирішив пом'якшити обраний йому раніше запобіжний захід.

Про це сам Семенченко повідомив на своїй сторінці у «Facebook» одразу після судового засідання і опублікував ухвалу Сергієнко, яка одразу викликала чимало коментарів.

Відтоді, за рішенням судді Ганни Сергієнко аферист Семенченко перебував під цілодобовим домашнім арештом у Києві. Власне, це викликало незадоволення не тільки ошуканих бійців добробуту, але і правоохоронців, які одразу поставили під сумнів законність подібного рішення, адже інкримінована йому стаття дещо відрізняється від фабульних рішень Сергієнко щодо одомашнених корупціонерів з браслетом на нозі.

Нагадаємо, СБУ вважає, що Семенченко та Євген Шевченко у 2018 році організували громадську організацію з охоронних послуг, яка фактично стала приватною військовою компанією, що функціонувала незнати в чиїх інтересах і діяльність яких, між іншим, на території України заборонена, а відтак вважається незаконним збройним формуванням.

Йому інкримінують  ч.2 ст.28 ч.2 ст.260 (створення незаконного збройного формування), ч.3 ст.260 (керівництво незаконним збройним формуванням), а після розкриття вчинення терористичного акту, а саме обстрілу у липні 2019го телеканалу «112 Україна», швидше за все на замовлення все того ж Медведчука, – ч.3 ст.27 ч.2 ст.258 (організація теракту) Кримінального кодексу. Згодом, йому висунули нову підозру за ч.3 ст.27 та ч.2 ст. 28 та ч.1 ст.263 (придбання та зберігання зброї) ККУ.

До речі, у березні суд заарештував Семенченка навіть без альтернативи застави а відповідні запобіжні заходи були застосовані як до Шевченка, так і  інших фігурантів справи: екс-бійцю батальйону «Донбас» Олександру Новікову та екс-командиру бататальйону «Донбас» Анатолію Виногродському. Проте, на відміну від свого командира і організатора, пом'якшення їм світить навряд. Адже судове рішення, позбавлене будь-якої логіки і не маюче нічого спільного з правосуддям, вартувало Семенчеку мало не всіх його дивідендів від колишніх кампаній «Донбассу».

Щодо самої Сергієнко у Мережі виявилось доволі багато фактів її некомпетентності та обурених відгуків, на кшталт «Аферистка Сергієнко Г.Л. підробила диплом і купила посвідку судді». Та чи саме некомпетентність є тією рушійною силою, що змушує її приймати подібні рішення? Аж ні як. Видання Proisvol.info опублікувало досить детальний розгляд порушення нею вітчизняних норм права, приховання злочинів, закриття проваджень НАБУ, плюндрування пам'яті Небесної Сотні.

«Дії судді Сергієнко Г.Л. є явно антидержавними, що направлені на підрив довіри громадськості до органів судової влади і керівників держави в цілому, що явно на руку зовнішнім ворогам нашої держави. Суддя Сергієнко Г.Л., явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, перевищує свої службові повноваження, перешкоджає доступу до правосуддя, вчиняє службові підроблення, приховує вчинені злочини, виносить неправосудні ухвали, затримує розгляд судових справ на вкрай нерозумний строк, перешкоджає діяльності громадських організацій, надає допомогу злочинним особам, культивує і поширює корупцію, вчиняє саботаж і диверсії, порушує присягу судді, тим самим бойкотуючи роботу органів судової влади. Саботаж і бойкотування роботи судових органів прирівнюється до шпіонажу і зраді інтересам держави. Суддя Сергієнко Г.Л. умисно вчиняє посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України» – говориться у матеріалах Proisvol.info.

Зрештою, після тривалого розгляду клопотань прокурорів суддя Солом'янського суду Вишняк також погодився з незаконністю рішення Сергієнко і 26 липня задовольнив апеляцію сторони обвинувачення. Наступні два місяці Семенченко знову перебуватиме під арештом в ізоляторі тимчасового тримання. Проте, гіпертрофований цинізм екс-командира «Донбасу» не залишився без обуреної реакції громадськості, тож хочеться вірити у пильність уваги суспільства за подальшим розглядом справи, як і у прозорість наступних суддівських рішень.

Реформа СБУ в умовах нових викликів та загроз

2014 рік ознаменувався стартом ряду реформ, в тому числі в силовому секторі, які диктувалися новими зовнішньополітичними пріоритетами нашої держави. Деякі з них піддалися тотальним змінам, інші були створенні заново за рекомендації європейських та американських партнерів. Єдиними органами, що поки не зазнали змін залишаються СБУ і СЗР.

Причини, чому реформи пройшли повз СБУ і СЗР,  можуть бути різними. Однією з найвагоміших причин залишається російська агресія проти України, що унеможливлює зупинку контррозвідувальної роботи. Як відомо, агресія РФ не закінчується прифронтовою зоною, а й активно, з використанням власних спецслужб, РФ проводить підривну роботу на мирній частині України. До об’єктів уваги агресора припадає також і політична, інформаційна, економічна сфери, при цьому РФ не нехтує такими методами як підкуп чи залучення організованої злочинності. Створення подібним шляхом лояльних до агресора  мереж, дає РФ можливість проводити дестабілізацію соціально-політичної ситуації. Тому швидке, необдумане реформування СБУ, як органу, що безпосередньо відповідає за безпеку в країні (зокрема, працівники СБУ з початку агресії РФ постійно несуть службу в зоні ООС) могло мати непередбачені наслідки. А модель реформування на кшталт поліції  (з повною переатестацією співробітників, звільненням та прийняттям до лав нових та непідготовлених до виконання завдань працівників) могла взагалі паралізувати роботу в безпековій сфері.

Європейська інтеграція України, декларація руху до членства в НАТО активізувала роботу європейських партнерів з контролю за оновленням силового блоку в Україні. До роботи за наглядом реформування правоохоронних органів були залучені проєвропейські лобісти (здебільшого представники громадських організацій, які активно рекомендували свої кандидатури до наглядових рад), котрі висловлювали запропоновані міжнародними партнерами побажання щодо реформування тих чи інших органів.

Саме під пильним контролем зовнішніх консультантів та лояльних їм осіб в Україні відбувались процеси реформування прокуратури, а також створення нових органів – НАБУ, САП та ДБР. Чи справді НАБУ, САП і ДБР стали надефективними органами – питання, яке варте окремого розгляду. Лише варто зауважити, що ЗМІ неодноразово дорікали тому ж НАБУ у низькій ефективності щодо виявлення та розкриття значних корупційних правопорушень, при цьому орган неодноразово потрапляв в скандальні ситуації. Чого тільки варта історія про сутичку між НАБУ та САП (ще один орган, який створювався за лобіюванням міжнародних партнерів) біля «Охматдиту». Також, в деяких ЗМІ публікувалась інформація про систематичне відвідування керівником НАБУ посольства США в Україні. Власне, окрім резонансної справи з екс-очільником податкової Р. Насировим в діяльності НАБУ і  нічого згадати.

Від рекомендацій до реальних загроз

Паралельно зі створенням нових органів відбувались активні дебати щодо зменшення функцій СБУ та передачі їх до вже новостворених органів. В 2016 році було сформовано міжнародну дорадчу групу, до якої увійшли експерти з представництва НАТО та Консультативної місії Європейського союзу.

Серед основних рекомендацій щодо реформи СБУ звучали:

 • Розмежування функцій між СБУ та іншими правоохоронними органами і спецслужбами.
 •  Демілітаризація і зміна підзвітності СБУ. Тобто реформа повинна змінити підзвітність СБУ, що передбачатие демократичний цивільний контроль за службою з боку парламенту та громадянського суспільства.
 • Передача розслідування корупційних та економічних злочинів до відповідних органів правопорядку.
 • Зменшення штату працівників.
 • Позбавлення СБУ функції досудового слідства.

Зі слів західних партнерів, виконання таких рекомендацій зможе стандартизувати СБУ до кращих практик діяльності спецслужб країн Європи і НАТО, що в перспективі дало б змогу стати повноцінним партнером та здійснювати обмін розвідувальною інформацією.

Фактично, СБУ пропонується обмежити свої функції, що може позбавити гнучкого реагування на загрози, які виникають в умовах збройного конфлікту.

Функції, які пропонується залишити:

 • контррозвідувальну протидію загрозам державній безпеці;
 • боротьба з тероризмом;
 • кібербезпека;
 • захист державного суверенітету та територіальної цілісності;
 • охорона в сфері державної таємниці.

На думку західних експертів, зосередження діяльності СБУ на перелічених функціях дозволить стандартизувати її до європейських вимог та позбутися правоохоронних функцій. Проте, якщо вимоги з ліквідації підрозділів, що займаються протидією організованій злочинності, економічними злочинами, боротьбою з корупцією та контрабандою мають своє логічне пояснення, то ліквідація органу досудового розслідування викликає ряд запитань. З початку гібридної російської агресії в слідчих органах СБУ розслідується велика кількість проваджень в сфері загрози національній безпеці та тероризму. Тому постає проблема невизначеності, який орган може бути додатково наділений функціями з розслідування злочинів у сфері національної безпеки у разі ліквідації слідства в СБУ. Наразі Кримінально-процесуальний кодекс України чітко визначає статті підслідності СБУ.

Схожим проблемним питанням постає демілітаризація працівників. Експерти, рекомендуючи зробити спецслужбу цивільною, виходять зі свого досвіду та не враховують сьогоденних реалій України. Адже відомо, що працівники СБУ ефективно виконують завдання в зоні АТО/ООС починаючи з 2014 року. Крім того, в Конституції України прописано, що СБУ є саме військовим формуванням. І повертаючись до подій на Сході, переформатування військової організації на цивільну може мати непередбачувані деструктивні наслідки для сектору безпеки.

Досить компромісним варіантом реформування СБУ є поданий Президентом України законопроект, в якому враховані нинішні загрози національній безпеці та рекомендації міжнародних партнерів. Так, попередній варіант законопроекту був поданий ще в березні 2020 року, але вже в травні його було повернуто на доопрацювання. Наразі продовжуються дискусії щодо остаточного вигляду законопроекту, однак варто зауважити, що останній варіант законопроекту буде враховувати більшість рекомендацій.

Між «контролем» та «впливом»

Одним із найбільш дискусійних питань залишається підпорядкування Служби. На даний час, відповідно до ЗУ «Про Службу безпеки України», Президент України підпорядковує собі цю структуру. Проте, західні експерти активно наполягають на розширенні контролю над Службою з боку парламенту та громадськості. Також, пропонується утворити спеціальний експертний наглядовий орган, який матиме повноваження з повним доступом до діяльності спецслужби, в тому числі й до інформації та приміщень. Однак, постає питання, за якими критеріями буде здійснюватися підбір кандидата (чи кандидатів) та чи не буде нових вимог від західних партнерів щодо таких кандидатів.

Ми вже мали гіркий досвід з наслідками зовнішнього впливу на українські правоохоронні органи. Як вже згадувалось вище, створене під чітким контролем та рекомендаціями закордонних експертів, НАБУ стало об’єктом прискіпливої уваги ряду ЗМІ. Найбільше дорікань лунало про використання органу з метою лобіювання окремих міжнародних політико-бізнесових структур. До прикладу, звучали звинувачення у лобіюванні компанії сина Джо Байдена «Бурисма». Крім того, А.Ситник відкрито давав коментарі американській газеті New York Times чим посприяв втягненню як себе, так і України в політичні скандали в США.

Щодо антикорупційної діяльності НАБУ, то особливо і нема чого згадати резонансного. Хоча на цей правоохоронний орган велика частина громадян України покладала величезні надії у досить болючому питанні – боротьбі з корупцією.

За останніми соціологічними дослідження, які проводились «Центром Разумкова», недовіра до НАБУ склала 71% (до прикладу рейтинг недовіри російським ЗМІ 81%). Інші органи отримали наближенні результати – САП 70,5%; ДБР 63%, тоді як нереформована СБУ утримує баланс між 56% (негативними) та  31% (позитивними).

Державне бюро розслідувань також не показало своєї ефективності, а більшість проведених операцій з розкриття злочинів зазвичай проводиться у взаємодії з іншими правоохоронними органами, зокрема і з СБУ.

Тобто, народна оцінка ефективності новостворених правоохоронних  органів викликає в українців більше запитань, ніж захоплення їх роботою. Служба безпеки України, на даний час, залишається єдиним не реформованим органом, який зміг показати високу ефективність в контррозвідувальній роботі, протидії російським спецслужбам та боротьбі з тероризмом.

Тому підходи до реформування Служби повинні бути поетапними та відштовхуватись від загроз, які виникли в Україні. Крім того, є потреба у переформатуванні Служби під нові стандарти, при цьому залишивши її автономність від будь-яких впливів, тим паче від зовнішніх.

Неадекватність та скотство вбереже від коронавірусу?

Зараз дуже складно зрозуміти і адекватно розсудити ситуацію, яка склалася в Нових Санжарах. У кожного своя правда. Складно залишатися згуртованою нацією, коли питання стосується не обговорення та засудження влади («зради»), а може становити загрозу безпосередньо для тебе, твоєї сім'ї і твого здоров'я.

Серед мільйонів суджень, які щомиті з'являються в мережі, я беззаперечно погоджуся з думкою засновника освітньої платформи Prometheus Іван Примаченко, який вважає, що ситуація у Нових Санжарах яскраво демонструє кризу освіти в Україні.

Дійсно, кожен з нас (я про адекватних українців) занепокоєний тим, щоб 2019-nCoV, не приблудив в Україну. Це нормально. Хвилюватись за своє життя та здоров’я – один з основних інстинктів. Проте, не варто забувати, в якому столітті ми живемо і використовувати мережу Інтернет не для сіяння паніки та дебільних провокацій, але й для пошуку інформації, щоб скласти власну думку з того, чи іншого питання. От, наприклад, ще наприкінці січня ексочільниця МОЗ Уляна Супрун писала, що штами коронавірусу мають ліпідну оболонку, яка на руйнується за 2-4 доби, через це вірус стає нездатним інфікувати людину. Також, у відкритих джерелах можна знайти коментарі та статті на цю тему від провідних українських лікарів-вірусологів, які розвінчують міфи, які викликають масову істерію серед населення.

Наразі значно більшу загрозу для українців становить звичний вірус грипу. Наприклад, минулого сезону (2018-2019 роки) в Україні на грип захворіло 5,4 мільйона осіб. І ще, панове, а ви в курсі скільки людей з відкритою формою туберкульозу на вулицях? А як часто в манікюрних салонах можна заразитися гепатитом? А знаєте, які статистично шанси не доїхати до місця призначення, сівши в авто?

Я не засуджую новосанжарівців… Мені просто соромно. Соромно за нашу націю. Згуртованими треба бути не вибірково. Не можна бути сьогодні українцем, а завтра «везіть їх подалі. Краще в ліс кудись».

І на противагу нашого «в ліс» - Франція також евакуювала своїх громадян з Уханя: їх привезли в одне з французьких міст (зверніть увагу, не ліс), реакція у мешканців цього міста була одна - вони зраділи, що французи, які опинилися в складній ситуації на чужині, нарешті вдома і матимуть відповідний нагляд «в рідних стінах». Чи Казахстан? Коли наш літак з Уханя сів на дозаправку в Алма-Ати й висадив казахстанського громадянина, не було жодних протестів і блокувань. Громада Казахстану дякувала й раділа, що їх співвітчизник нарешті вдома.

І тепер глобальніше питання: А чому узагалі інші країни мають висловлювати бодай глибоке занепокоєння та стурбованість нашим трагедіям, якщо ми самі дозволяємо собі так своїх людей зустрічати?

У Києві #СБУ затримала іноземця, оголошеного у розшук

Співробітники ГУ СБ України у м.Києві та Київській області затримали уродженця Абхазії (Грузія), який перебуває у міжнародному розшуку за підозрою у скоєнні тяжкого та особливо тяжкого злочинів

Співробітники ГУ СБ України у м.Києві та Київській області затримали громадянина РФ, уродженця Абхазії, який перебуває у міжнародному розшуку за підозрою у скоєнні тяжкого та особливо тяжкого злочинів.

Оперативники спецслужби встановили, що іноземець, з використанням фейкових документів, незаконно прибув в Україну для переховування від кримінальної відповідальності за вчинення замовного вбивства та незаконний збут зброї. 

За наявною інсайдерською інформацією, вказана особа причетна до незаконної діяльності російського ОЗУ, члени якого виконували замовні вбивства бізнесменів колишніх країн СНД.

Для легалізації на території нашої держави та виїзду за кордон, зловмисник намагався оформити біометричний паспорт громадянина України. Для цього він використав підроблені документи. (напевне, в "теплі краї" захотілось)

Його було затримано в Оболонському районі Києва, де ймовірно він арендував помешкання. 

Згідно ст. 583 КпК України, іноземця затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання, з подальшою екстрадицією в Грузію, яка оголошувала його в розшук.

Такі новини не можуть не надихати, адже завдяки роботі столичних правоохоронців, у Києві мінус один небезпечний елемент.


Оперативники столичного главка на взятке задержали прокурора

СБУ задержала заместителя главы одной из городских прокуратур Киевской области по подозрению в систематическом получении взяток. Об этом сообщает пресс-служба СБУ (https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/5627#.AlazEKBn.dpbs)

По информации спецслужбы, чиновница получала взятки от частного предпринимателя, который занимался незаконной торговлей газом.

За свои услуги по "крышеванию" прокурор требовала от предпринимателя разовую "таксу" в размере 3 тыс долл, а также ежемесячно по 10 тыс грн, - говорят в СБУ.

Открыто уголовное производство по ч. 3 ст. 368 (Получение взятки) УК.

СБУ задержала прокурора непосредственно при получении 10 тыс грн .
"Также проверяется информация о причастности к незаконным действиям руководителя городской прокуратуры", - сказано в сообщении.

Рентабельність «по-російськи». Альфа-банк

Незважаючи на військову агресію РФ та збройний конфлікт на Сході країни, в нашій державі продовжують функціонувати російські банки, які намагаються приховати походження свого капіталу від загалу.

Зокрема, акціонером ПАТ «Альфа-Банку» являється міжнародна фінансово-промислова група ABH Ukraine Limited, зареєстрована на Кіпрі, яка сконцентрувала в своїх руках 100% «українського» банку. Група також володіє банками в Росії, Голландії, Казахстані, Білорусії та входить до складу ABH Holdings SA, який включений в консорціум «Альфа-Груп». Громадяни Михайло Фрідман (32%, Ізраїль/РФ), Герман Хан
(21%, Ізраїль) и Олексій Кузьмічьов (16,3%, РФ), Пьотр Авен (12,4%, РФ) та Андрій Косогов (3,6%, РФ) володіють 86% ABH Holdings S. A., що вказує на те що 64,39% акцій належать громадянам РФ, які являються власниками істотної участі та безпосередню управляють вказаною фінансовою установою.

Найбільш ймовірною причиною «реструктуризації» власників в рамках єдиного холдингу може бути лише небажання акціонерів асоціювати український Альфа-Банк с російськими фінансовими установами на фоні конфлікту країн.

З одного боку йде опосередковане залучення  коштів громадян України до фінансової установи країни агресора та втягування у залежність від російського капіталу соціально-незахищених верств населення. В разі військової агресії не важко здогадатися, що це може бути використано як додатковий важіль впливу на соціально-економічні процеси в Україні.

Адекватне відображення подій біля "Рошену" чи в Україні знайшлис

Днями, повертаючись додому, мою увагу привернула якась двіжуха біля магазину «Рошен» неподалік метро «Арсенальна». Не скажу, що захотілось туди сунутись, але цікавість таки перемогла. Підійшов ближче, щоб таки дізнатись шо робиться. Група молодиків у балаклавах з’ясовувала стосунки з якимись чоловіками. Не скажу, що там страшне, що творилось, просто, як зараз модно: вдів балаклаву, став революціонером і маєш право на кіпіш. А якщо тебе хтось намагається «вразумить», то то вже противник і мудак. Коротше, нічо цікавого.  Але згодом як почитав коментарі тих «революціонерів», де вони повикладали відео-фото події і свою «політичну» версію того,  що я бачив на власні очі, то мені таки зачесалось написати «погляд збоку» на весь той цирк.

По-перше: молодим людям ніхто проводити акцію не заважав. Вони вдерлись до магазину, горланили у мегафон, чіплялись до відвідувачів і т.д. (що, до речі, не дуже подобалось простим людям, які, як і я  - по дорозі з роботи, вирішили на свою голову зайти за смаколиками). По закінченню цього дійства, по-свійськи поспілкувавшись з поліцією, вони звернули свої плакати і збиралися йти. Кілька молодиків продовжували блокувати вихід з магазину, заважаючи покупцям вийти. Якісь жінки почали вимагати дати їм вийти, кілька дітей розплакались.

По-друге: весь час поліція була на місці і просто за цим спостерігала. До патрульних підійшло кілька чоловіків і про щось почали розмовляти. Потім один з них (правда у досить різкій формі) попрохав звільнити вихід з магазину і випустити жінок з дітьми. Тут греблю і прорвало) Молодики у балаклавах накинулись на цих чоловіків, почали у мегафон кричати, що це охоронці «Рошену», оточили їх, штовхались і провокували на конфлікт. Поліція, знову ж таки, просто спостерігала. Потім пішла словесна перепалка, молодиків спитали про якусь заявку на акцію і попрохали зняти балаклави. Ефект був той самий. Один з тих, кого «назначили» вже охоронцем «Рошену», намагався відізвати старшого з мегафоном поговорити один-на-один, але той вискочив на дорогу і почав зупиняти транспорт з криками «на нас напали» і «викличте поліцію». Шановні, то був цирк. Ніхто нікого не рухав, це я вам як очевидець кажу. І все це, знову ж таки, на очах поліції. Підійшовши до одного з патрульних я з іронією сказав, що їх кличуть, на що той відповів, що вони «туда не влазять».

Ця історія, напевно, так би і залишилась іронічно-веселою, якби хлопці-антирошеновці на своїх сторінках не почали розповідати про якесь «звіряче побиття аніжедєтєй». Як стало зрозуміло з соцмереж, користувач «Юрій Хорт», як організатор цих акцій, заявив про напад на нього двох полковників СБУ, які кришують «Рошен» (??!). У мережу подали уривки з відео, де їх начебто б’ють (хоча там чітко видно, що у «нападника» руки демонстративно були у карманах). Вірогідно, що то були специ з безконтактного бою)) Проте у відео чомусь немає кадрів, де молодики блокують роботу громадського закладу, перекривають рух транспорту, провокують оточуючих та ін. До речі,  після інциденту молодики продовжили блокувати дорогу, ідучи перед громадським транспортом по проїжджій частині.

І така вибірковість, надана в односторонньо-викривленому порядку, не надає честі тим ЗМІ, які передруковують неправдиві новини, взрощуючи серед населення жалість до революційного студентства і ненависть до правоохоронців. 

Політична проституція як релігія


Блок ЮВТ підтримує хресну ходу Саакашвілі Україною.
Ось що ми можемо побачити на офіційному сайті:
Партія «Батьківщина» повністю підтримує три вимоги, які громадські активісти планують висунути до Президента України під час акції 17 жовтня у Києві.
Про це йдеться в заяві партії.
«Вимога №1 про скасування депутатської недоторканності не має послідовніших і давніших прихильників, ніж партія «Батьківщина». Ми завжди підтримували і голосували за всі законопроекти щодо скасування недоторканності, які коли-небудь вносилися на розгляд Верховної Ради. Більше того, «Батьківщина» виступає за зняття імунітету не лише з депутатів, а і з президента і з суддів. Усі мають бути рівними перед законом», – зазначено в заяві.
Брехня! 14.05.2013 Верховна Рада України не ухвалила проект постанови про подальшу роботу над законопроектом "Про внесення зміни до Конституції України щодо недоторканності". Результат голосування був би іншим, якби за проголосували депутати від опозиції. Так, Фракція ВО "Батьківщина" (95 депутатів): за:1, проти:5, утрималися:47, не голосували:25, відсутні:17.
«Вимога №2 про нове виборче законодавство цілком відповідає нашим програмним засадам. Більше того, у парламенті зареєстрований законопроект про вибори народних депутатів за відкритими партійними списками, авторами якого є всі депутати фракції «Батьківщина», – наголосили в партії.
Брехня! 7 квітня 2014 року Тимошенко дала прес-конференцію, під час якої заявила: «Моделі виборчих кампаній за відкритими списками допускають модель агітації, як у мажоритарці. Індивідуальна людина йде на округ збирати голоси. Це та ж сама мажоритарна система, тільки в профіль…Нам у жодному разі не можна повернутися до мажоритарної системи».
«Вимога №3 про створення антикорупційного суду теж має повну підтримку партії, оскільки продовжує нашу послідовну політику боротьби з корупцією», – сказано в заяві.
Брехня! Спільниця Лазаренка, яка давала хабарі представникам Міністерства оборони РФ, хотіла списати борги ЄЕСУ перед бюджетом, а потім підписала сумнозвісні «газові контракти» - проти корупції. Тут без коментарів.
Підсумуємо. Тітка з бубликом на голові крутить партійною програмою, як циган сонцем. Куди вітер, де вигідно – там БабаЙуля за! Ще у 2008 році лідер БЮТ називає Грузію країною-агресором, а у 2017 повна підтримка і максимальне сприяння.

"Порошенко муд*к" на чеке или ВАЖНЕЙШАЯ новость ever

 • 14.05.17, 15:09
В Интернете из глупой выходки пытаются раздуть нешуточный скандал. Вчера все СМИ взорвала новость о том, что в одном из магазинов «Эко-лавка» на чеках печатается провокационная надпись о Порошенко и «Донбасс рулит». На этой ситуации решили набить себе рейтинга давно всеми подзабытые Кива и Корчинский, которые с криками «Зрада!!!» устроили вокруг этого небывалый ажиотаж в новостях и нагнав в магазин целую армию сотрудников Нацполиции обьявили его ничем иным как «Пристанищем террористов в центре Киева». Как оказалось, к злосчастным чекам сотрудники и владельцы «Эко-лавки» отношения не имеют. Настройка печатать гадости было установлена в кассовом аппарате удаленно каким-то «обиженным недохакером», так как это не требует особых навыков в сфере IT. То обстоятельство, с какой массовостью российские СМИ и блоггеры начали распространять новость о том, что в Киеве все тихо ненавидят власть и ждут Путина, говорит о том, что у них заканчивается фантазия и они используют любую мелочь, чтоб нагадить Украине, особенно после успешного проведения в Киеве Евровидения. То же можно сказать и про наших доблестных «борцов с сепаратизмом», которые в попытках пропиариться готовы превращать любую мелочь в настоящую «зраду». К счастью, благодаря слаженной работе правоохранителей удалось не допустить возможных провокаций на этой почве.

Серьезное движение серьезных людей: радио "Вести"

Нацсовет по вопросам телевидения и радиовещания отказался продлевать лицензию на вещание ООО "ТРК" Дивный ", что ведет вещание под логотипом "Радио Вести", срок которого завершился в феврале 2017 года.
Соответствующее решение Нацсовет принял на заседании 3 марта. Как отметила замглавы Нацсовета Ульяна Фещук, у компании было 4 действующих предупреждения, одно из которых было вынесено из-за прямой речи в эфире представителей боевиков ОРДЛО и прямых призывов к сепаратизму. Вместе с тем 3 марта на странице "Радио Вести" в Facebook было сообщено, что на улице возле Администрации президента собралось около 2 тысяч человек с требованиями вернуть "Радио Вести" в эфир. Контингент митингующих оказался как всегда типичным для проплаченных пророссийских митингов и состоял в основном из людей пенсионного возраста и людей с «обогощенными интелектом» лицами.
Как известно, "Радио Вести", входящая в медиахолдинг "Вести Украины", вышло в эфир в марте 2014 года и вещало в Киеве, Харькове и Днепре. Медиахолдинг принадлежит «патриотически настроенному» экс-слуге украинского народа, бывшему министру доходов и сборов Александру Клименко, который был активным учасником команды небезизвестного борца «кровосисами» и «папередниками», беглого премьер-министра Николая Яновича АзИрова. Остается только поблагодарить «Радио Вести» за финансовую поддержку своих слушателей, которые смогли сегодня неплохо заработать на последних конвульсиях голоса Кремля в Украине.
Сторінки:
1
2
попередня
наступна