хочу сюда!
 

Особенная

34 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 34-37 лет

Створюємо власний добробут – 10

Привіт всім! Ваша активність захоплює! І надихає на продовження розмови в цей морозний зимовий день. Тому вмощуємося зручніше, робимо ковток кави, що бадьорить, або ароматного чаю. Кому, що більше до смаку. І згадуємо, чим ми займалися минулого разу.

Виявилося, що ми замовляємо саме те, що багато разів прокручується в нашій голові. І тепер протягом дня ми періодично перевіряємо: “Я дійсно хочу отримати те,про що зараз думаю?” І перемикаємо на думки про бажане.

Так ми починаємо тренувати свої думки. Мої – думки – звичайно, мої скакуни. І повністю контролювати їх неможливо. Проте в цьому і немає необхідності. Але ми можемо навчитися спрямовувати їх рух)

Сьогодні ми поговоримо про прийняття. Для того, щоб світ підтримав наші бажання і мрії. Щоб наші молитви і прохання були задоволені. Нам необхідно виконувати свою частину роботи. У тому числі вона полягає в тому, щоб бути здатним прийняти те, про що просиш. Бути відкритим для отримання бажаного. І вдячним за дари.

Коли людина знаходиться в режимі прийняття, бажане немов саме йде до неї в руки. Оточуючим приємно робити їй подарунки і надавати послуги, сказати добре слово.

Практика 1. Як у мене з прийняттям? Згадайте події, котрі відбувалися у Вас протягом тижня. Як довго Ви чекали транспорту на зупинці? Або стояли в черзі в магазині? Які враження від покупок? Вони виправдали Ваші очікування? Як Вам доставляють посилки – завжди вчасно або з пригодами? Що Ви відчуваєте, коли Вам говорять комплімент або хвалять? Які почуття у Вас викликають подарунки? Чи є серед Ваших знайомих люди, яким “все дістається легко” – легше, ніж Вам? Як часто Ви отримуєте те, чого хочете?

Поступово у Вас почнеться вимальовуватися картина – чи перебуваєте Ви в режимі прийняття в даний момент. Обговорення допомагає побачити більше. Але і самостійна робота дозволяє зробити висновки.

Чому ж режим прийняття у нас буває вимкнений? І як його активувати?

Здатність приймати блага безпосередньо залежить від наших почуттів. Переважаючі негативні почуття (страх, образа, почуття провини, ненависть, заздрість, злість, роздратування і т.д.) блокують її. Радість, любов, задоволення, вдячність, щастя, умиротворення – роблять нас здатними до прийняття бажаного.

Тому на цьому етапі роботи дуже важливо навчитися усвідомлювати і впізнавати свої почуття. Перестати пригнічувати їх. І оволодіти способами безпечного і конструктивного звільнення від негативних почуттів.

Практика 2. Знайомимося зі своїми почуттями. Подумайте, чи є люди на яких Ви за щось ображені? Кому заздрите? На кого гніваєтеся? Які люди/обставини Вас дратують? Перед ким почуваєтеся винними? Кого/чого боїтеся?

Не хвилюйтеся, якщо виявиться, що таких почуттів накопичилося багато. Важливо намітити обсяг роботи. Це як з прибиранням. Варто дійсно захотіти – і навіть сама захаращена квартира незабаром засяє чистотою і порадує затишком)

Дякую за Вашу увагу, друзі! Активного всім дня!)

© Катерина Когут, 2016

0

Комментарии

18.12.16, 11:56




  28.12.16, 12:45Ответ на 1 от Хозяин- С

  Цікавий ребус) Дякую за увагу)

   310.12.16, 13:11Ответ на 2 от Katerinka5

   Цікавий ребус) Дякую за увагу)наслаждайси

    412.12.16, 12:13Ответ на 2 от Katerinka5

    Цікавий ребус) Дякую за увагу)вибачте-вас зовсім не цікавить, що вас тут н е читають? і що ваші пости - то марна трата вашого ж часу можливо - варто було б знайти більш зацікавлену аудиторію??