хочу сюда!
 

Anna

33 года, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 27-65 лет

Створюємо власний добробут – 9

Доброго ранку! Ми з Вами продовжуємо вчитися залучати бажані ресурси і приймати їх. Бути здатними їх утримувати і ефективно використовувати.

Гроші – це один з ресурсів. І невід’ємний елемент добробуту в цивілізованому світі.

Тому ми з Вами почали розбиратися, що ж за звір такий ці гроші. Чому їх саме стільки, скільки є? І яким чином ми можемо впливати на кількість грошей в своєму житті?

Потім познайомилися з Обмежувачами. І виявилося, що на шляху підвищення рівня добробуту нам доведеться:
– перетрусити свої думки, установки і переконання
– розібратися зі своїми почуттями
– привести в порядок тіло
– підняти рівень своєї енергії.

Якщо в 2-х словах – перестати своїми вібраціями відлякувати добробут. І почати жити, мислити, діяти на частоті процвітання.

Практика 1. “Про що я прошу протягом дня?” Багаторазово прокручені в голові картинки і думки є нашим замовленням світові. Нашою молитвою. Реальним списком побажань. Щедро политі соусом з емоцій і почуттів вони стають магнітом. Який притягує те, що ми прокручували.

Тому з сьогоднішнього дня ми час від часу задаємо собі питання: “Я точно хочу отримати те, про що думаю в даний момент? Я дійсно хочу обрати саме такий досвід?” І зміщуємо фокус на бажані речі.

Виконуючи практики з купюрами і дитячими спогадами, ми вже стикнулися зі своїми почуттями. Продовжимо з ними знайомитися.

Практика 2. Барометр почуттів. Протягом дня фіксуємо і відзначаємо в блокноті, які почуття у нас проявляються в спілкуванні з людьми? При перегляді ТБ. При здійсненні покупок. При виконанні роботи. І т.п. Починаємо вести облік своїх почуттів.

Прямо зараз – які почуття у Вас в душі? Де вони відчуваються в тілі? При цьому руки/ноги холодні або теплі? Що відбувається з диханням? Наскільки вільно Вам дихається в даний момент? Як змінюється стан, якщо зробити кілька більш глибоких вдихів і видихів?

Відзначаємо всі ці спостереження в своєму бортовому журналі)

Дякую за Вашу допитливість! Гарного дня!)

© Катерина Когут, 2016

P.S. Анекдот на додачу)

Мужик в тролейбусі їде і думає: “Дружина – стерво, друзі – покидьки, начальник – дебіл, робота – фігня, життя – лайно …”
За спиною мужика стоїть Ангел, записує в блокнот і думає: “Які дивні бажання, а головне – одні й ті ж кожного дня! Але нічого не поробиш, треба виконувати …”


http://behappy.pp.ua/stvoryuyemo-vlasniy-dobrobut-9/

0

Комментарии