Популярные приколы

видео

хочу сюда!
 

Оксана

39 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-45 лет

У Києві провели найпозитивніший флешмоб 1 000 000 усмішок !

1 квітня кияни прийшли на Троїцьку площу столиці, щоб розважитись та подарувати сонячний настрій перехожим.

Флешмоб усмішок, організований найпозитивнішою благодійною організацією України, замінив сум та байдужість на обличчях людей на радість та позитивні емоції. Учасники веселого квесту повинні були зробити якомога більше фотографій усміхнених перехожих та поповнити ними спеціально створений сайт усмішок.

Кожен щасливий переможець квесту отримав в подарунок від Міжнародного благодійного фонда Костянтина Кондакова, який і організував цей позитивний захід, супер-модну молодіжну фотокамеру Fujifilm Instax Mini 8!

Не засмучуйтесь, якщо Ви не змогли поборотися за усмішки киян та цінні призи. Спеціально для Вас організатори розробили онлайн версію флешмобу! Усі Інтернет-користувачі та активні учасники соціальних мереж мають можливість взяти у ньому участь, ознайомившись попередньо з правилами конкурсу!

Фотографії приймаються лише до 16 квітня!

Тож поспішайте відправити своє усміхнене фото на електронну адресу smile@1000000smile.kiev.ua, і воно автоматично поповнить славнозвісний сайт усмішок!

На переможців* очікують неймовірні подарунки:

 

супер-приз фотоапарат Fujifilm Instax Mini 8 для радісних знімків!

 

50 оригінальних футболок з колажем з усмішок у вигляді карти України!

 

*Сайт Random.org допоможе нам випадковим чином визначити переможця.

 

Приєднуйтесь до райдужних ініціатив! Давайте всі разом покажемо, що ми життєрадісна нація, яка вірить у надійне майбутнє нашої країни!

0

Комментарии