8 шкіл Дрогобиччини - учасники Національного проекту

Сьогодні, 10 січня у Києві відбулася прес конференція керівника Національного проекту «Відкритий світ» Ігоря Куруса на якій було презентовано старт Національного проекту «Відкритий світ».

Як зазначив пан Курус у пілотному старті буде брати участь 704 школи з 23 регіонів України. До проекту залучено 5592 вчителя і більше 14 тис. учнів сьомих класів.

Львівщина представлена 42 школами. З Дрогобицького району у проекті візьмуть участь 8 шкіл. Це зокрема: Дрогобицька гімназія ім.Лепкого, Бориславська СШ №1, Трускавецька СШ №1, Стебницька СШ №7, а також загальноосвітні заклади смт. Меденичі, сіл Уличного, Рихтич та Лішні. Задля того, щоб загальноосвітні школи краю потрапили у пілот Національного проекту «Відкритий світ», керівник проекту Ігор Курус подарував Бориславській СШ №1, Трускавецькій СШ №1, Стебницькій СШ №7, а також загальноосвітнім закладам сіл Уличного, Рихтич та Лішні мультимедійне обладнання, якого не вистачало для входження у проект.

«Діти, це майбутнє нашого краю, тому ми повинні зробити все можливе, щоб наші діти отримали якісну освіту. А отримати якісну і сучасну освіту у ХХІ столітті без новітніх технологій не можливо. Край, який народив Котермака і Франка повинен і далі бути законодавцем моди в освіті. Я маю велике сподівання, що наші вчителі зможуть опанувати новітні технології і зроблять навчання у школі цікавим і ефективнішим. Тим паче, що ніхто директорів шкіл не змушував брати участь у пілоті. Було їхнє бажання, а я лише намагаюся їм допомогти» - зазначив Ігор Курус.

Літературний учнівський конкурс "Стежками "Каменяра"

  • 25.10.11, 14:39

Завершився прийом робіт на літературний учнівський конкурс "Стежками "Каменяра". За попередніми даними до редакції надійшло бльше 100 робіт юних поетів, письменників та драматургів зі шкіл Дрогобича, Трускавця, Борислава, Стебника та району. Переможці та дипломанти конкурсу будуть визначені редакцією на підставі аналізу результатів відкритого голосування на веб-сторінках тижневика.та оголошені до 1 листопада 2011 року.

Подробиці...     Конкурсні роботи та їх оцінювання 

Газета "Тустань" тепер в інтернеті!

Від початку вересня 2011 року опозиційна до всякої влади газета "Тустань" має власну інтернет сторінку. Кожен бажаючий може прочитати та відкоментувати все 

Увага, конкурс для школярів Дрогобиччини!

До кінця вересня проходить літературний конкурс серед учнів "Стежками Каменяра". Кожен учень школи району, чи міст обласного підпорядкування Дрогобиччини можуть подати свої літературні твори та отримати цінні призи.

Відповідно до Положення, яке було затверджено 27 серпня 2011 року в селі Нагуєвичі, конкурс відбувається у двох вікових категоріях 6-12 років та 13-16 років. Конкурсна комісія, яку очолює внук великого Каменяра Ролан Франко, буде оцінювати твори у номінаціях: поезія, проза та драма.

Свої роботи можна подавати до 1 жовтня 2011 року вчителям української мови та літератури у школах де Ви навчаєтесь, або безпосередньо до редакції тижневика "Каменярі", який разом з районним відділом освіти Дрогобицького району, громадською організацією "Вся Україна" та Ігорем Курусом заснували цей конкурс. Адреса редакції тижневика "Каменярі": 82100, м. Дрогобич, вул.Гончарська, 11. тел. 0324420413.

Переможці та дипломанти конкурсу будуть оголошені до 1 листопада 2011 року. Їхні твори будуть видані у збірці "Стежками Каменяра", яку планується випустити до річниці Соборності України 22 січня 2012 рок

Страницы:
1
3
4
5
6
7
8
предыдущая
следующая