хочу сюди!
 

Людмила

37 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 33-43 років

Поздоровлення від Юлії Тимошенко з Днем Рідної мови!!!

 • 24.04.11, 22:43
Юлія Тимошенко привітала українців з Міжнародним днем рідної мовиЛідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у своєму зверненні з нагоди Міжнародного дня рідної мови побажала кожному українцеві «зберегти та передати наступним поколінням цей безцінний дар – рідну мову. Хай кожен з нас любить свою рідну мову, хай кожен поважає, вивчає і плекає українську – рідну мову нашої Держави».

Про це ЗІК повідомила прес-служба ВО «Батьківщина».

Подаємо звернення в повному обсязі:

Шановні співвітчизники!

Мова – це унікальна душа кожного народу, його неповторний генетичний код. Це подарунок від Господа, який кожна нація має берегти і розвивати.

День рідної мови – це насамперед свято. Але, на жаль, нинішня влада часто робить із свят привід не для радощів, а для смутку.

При формально державному статусі української режим Януковича розгорнув справжню війну проти мови Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка. Влада закриває україномовні школи, скорочує присутність нашої мови у вузах та інформаційному просторі. Сотні працівників адміністрації Януковича, Кабміну, обласних та місцевих адміністрацій, більшість депутатів-регіоналів не розмовляють українською, або взагалі її не знають і не поважають.

Дії Януковича та його оточення, навіть тих із них, хто вимушено цідить з себе українські слова, чітко свідчать, що наша мова для них не є цінністю, яку слід берегти, примножувати та передавати нащадкам.

За таких умов кожен громадянин України мимоволі стає опозицією до новітніх валуєвих – гонителів української мови. І підтримувати рідну мову нам доводиться щодня. Звичайно, ми готові вийти на Майдан, якщо пазурі Януковича потягнуться до закону про мови або конституційного статусу української. Але є й прості дієві речі, які не вимагають жертв чи подвигів: просто купити в кіоску україномовну газету чи україномовну книгу у крамниці. Замовити на радіостанції україномовну пісню. Письмово вимагати від керівництва телеканалів збільшення частки україномовних програм. Не шкодувати грошей на кіно з україномовним дубляжем. Заходячи в крамницю з дисками, питати фільм з українською звуковою доріжкою. Нести українське слово в соціальні мережі. Інсталювати та використовувати україномовне програмне забезпечення. Зміцнювати україномовний сегмент у «Вікіпедії». Гуглити українською. Не піддаючись мовному тиску оточення, розмовляти українською мовою. Навчати рідній мові дітей та спілкуватися з ними українською. Тільки так ми збережемо нашу рідну мову. Відповідальність за неї – на кожному з нас.

Жоден закон не зруйнує мову, якщо кожен, хто володіє українською, просто здолає буденну звичку користатися іншою мовою.

В Україні статус української мови як державної законодавчо гарантований статтею 10 Конституції. Партія «Батьківщина» послідовно дотримується принципу існування однієї державної мови – української.

Робимо це не для того, щоб принизити інші мови. Просто зрозуміймо всі, україномовні, російськомовні, іншомовні: державна підтримка українській потрібна лише для того, щоб подолати наслідки кількасотлітньої колоніальної мовної політики, внаслідок якої комунікативна потужність української мови опинилася під загрозою.

Ми шануємо право всіх громадян України на свою рідну мову. Я сама народилась у здебільшого російськомовному регіоні, сама як слід опанувала українську лише у зрілому віці. Звертаюсь до своїх російськомовних співвітчизників з проханням зробити свідомий крок назустріч українській мові: кожен, хто це зробить, стане багатшим на одну мову, милозвучну, красиву і неповторну. Щиро бажаю, щоб російська мова ніколи не опинилася у такому критичному становищі, як зараз українська.

Бажаю кожному з нас зберегти та передати наступним поколінням цей безцінний дар – рідну мову. Хай кожен з нас любить свою рідну мову, хай кожен поважає, вивчає і плекає українську – рідну мову нашої Держави.

10

Коментарі

Гість: ГарбуЗЕК

124.04.11, 22:48

я ей не верю,она лжет.овечью шкуру одела.

  224.04.11, 22:58Відповідь на 1 від Гість: ГарбуЗЕК

  Їй можна й не вірити,але вона зараз найпотужний опозиціонер бандитам.Для перемоги над бандитами,Україні потрібно об єднання навколо когось одного.Юля зараз сама популярна.Їй вірять найбільше людей.Скажімо,для прикладу:Ти грав в ігрові автомати?Або є такі друзі,що"хворіли"ігровими автоматами?

   Гість: ГарбуЗЕК

   324.04.11, 23:00Відповідь на 2 від Круча

   я ей не верю,и знаю,что она такой же бандит ,как и янукович,и мне не важно.что много глупых думают ,что она им отстегнет пайку,Украина не нужна ей,она ей чужая.

    Гість: ГарбуЗЕК

    424.04.11, 23:01Відповідь на 2 від Круча

    насчет игровых автоматов их никто не закрыл,просто стали компы и поэтому не рассказывай мне сказки .я работаю на дне и вижу все пороки неприкрытыми,а в натуральную величину.

     524.04.11, 23:39Відповідь на 4 від Гість: ГарбуЗЕК

     Так,згоден.Змінилася тільки форма.Але хтось повинен же бути за лідера.

      Гість: ГарбуЗЕК

      624.04.11, 23:41Відповідь на 5 від Круча

      я.

       724.04.11, 23:55Відповідь на 6 від Гість: ГарбуЗЕК

       Ти слабий. Україні потрібні сильні люди у владі,а ти навіть"я"пишеш маленькою. Бачиться якась невпевненність. .Якщо кажеш"Я",то щоб це звучало могутньо,сильно.Ну добре,будеш у списках,проголосую за тебе.Уявляю собі президента,що спілкується на інтернет-форумах.Можливо й сам Яник зараз за компом"працює".

        824.04.11, 23:56

        При всіх її мінусах - це єдина людина, яка може протистояти бандюковичу і не боїться цього робити! Може вона і не біла пухнаста, але іншого такого лідера поки що на теренах України немає!

         924.04.11, 23:59Відповідь на 8 від Саничок

         Є в неї і недоліки,але її достоїнства в боротьбі перед цим бандитизмом неперевершені.

          1025.04.11, 00:01Відповідь на 9 від Круча

           Сторінки:
           1
           2
           3
           5
           попередня
           наступна