хочу сюди!
 

Sveta

32 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Як це назвати:свинство чи не свинство.

 • 28.08.12, 10:50
2, 7:02
Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
З життя державної еліти: новий маєток родини Юлії ТимошенкоСергій Лещенко, УП _ Вівторок, 10 листопада 2009, 18:01
Версія для друкуКоментарі1055

Попри кризу, Юлія Тимошенко та її родина продовжують обростати нерухомістю. У Дніпропетровську в них з'явилася ще одна триповерхова "хатинка".

2 жовтня, під час відвідин бізнес-форуму в Трускавці, Юлія Тимошенко зробила доволі ризикову як для себе, хоча і правильну заяву.

Прем’єр-міністр оголосила, що виступає за декларування не лише доходів, як й витрат чиновниками та (найголовніше!) членами їхніх родин.

"Декларації про витрати чиновників – це прекрасно!" - сказала тоді прем’єрка. "Це може дати цілий клондайк інформації", - рекламувала свою ініціативу Тимошенко.

Зрозуміло, що, виголошуючи таку ідею, прем’єр-міністр сама має бути готова до прискіпливої уваги до власної персони.

Під час останніх відвідин Дніпропетровська автор цих рядків побував на вулиці Барвінківській, де в білому чотириповерховому маєтку, збудованому в часи ЄЕСУ, мешкає мати Тимошенко Людмила Тєлєгіна.

У родині Тимошенко стверджують, що цей будинок купив колишній підлеглий Тимошенко в корпорації ЄЕСУ турок Ерджумент Аксой.

Але насправді приналежність цього об’єкту до прем’єр-міністра не викликає сумнівів. Аксой був не самостійним бізнесменом, а лише формальним учасником схеми, організованої Тимошенко. І на нього тільки оформили маєток в часи розслідування кримінальних справ.

Саме тут під час останньої поїздки в Дніпропетровськ Тимошенко провела декілька годин, проводячи конфіденційні зустрічі з людьми свого бізнес-оточення. В очікуванні прем'єра кореспондент "Української правди" міг бачити, як на балкон виходив покурити дядько Юлії Тимошенко Валерій Ульяхін.

Маєток мами Тимошенко
Валерій Ульяхін - дядько Юлії Тимошенко

Цей маєток – не єдина дніпропетровська нерухомість Тимошенків.

У 2007-му році на сусідній ділянці, яка межує з "хатинкою" мами, було зведено ще один триповерховий будинок, в якому мешкає двоюрідна сестра Тимошенко Тетяна Шарапова.

Маєток сестри Тимошенко
Двоюрідна сестра Тимошенко Тетяна Шарапова - власниця кафе "Золота рибка"

Шарапова – донька легендарної тітки прем’єр-міністра Антоніни Ульяхіної, яка стала відомою всій Україні після розповідей про те, як вся рідня скидається "бідній Юлі" на новий туалет від "Луї Віттон".

Ці два будинки – юліної мами і Тані – займали цілий квартал між вулицями Барвінківською і Тельмана.

І от тепер між першим і другим маєтками виріс... третій. Він розташований на внутрішній території між двома будинками.

Ще в 2008 на місці нового будинку нічого не було. В цьому легко переконатися.

Ось фото, зроблено з вулиці Тельмана в лютому 2008 року. На знімку видно червоний цегляний паркан, яким обнесено маєток Тетяни Шарапової, двоюрідної сестри Тимошенко. На задньому фоні височить білий будинок мами Тимошенко.

А ось фото, зроблене восени 2009 з тієї самої точки. Будинок мами Тимошенко майже не видно – ледь-ледь виглядає біла башта. Його закриває новозбудований маєток.

Українська правда спробувала зв’язатися телефоном з Антоніною Ульяхіною, щоб отримати пояснення в зв’язку з новою "хатинкою". Адже вони спромоглися обзавестися нею під час глобальної кризи, коли в країні зупинилося все будівництво, і прем’єр навіть була змушенавикуповувати недобудови по всій країні!

Ми мали всі підстави сподіватися на щиру відповідь пані Ульяхіної, враховуючи заяви Тимошенко про необхідність відкрити статки родичів політиків.

Однак спочатку в приймальні Ульяхіної заявили, що потрібен письмовий запит від редакції. Потім, коли вони його отримали, тітка прем’єр-міністра через свою секретарку повідомила, що не буде відповідати "Українській правді".

Хоча ми надіслали дуже прості запитання: чиїм коштом здійснено будівництво, скільки склав його кошторис, і наскільки прибутковим є бізнес, який ведуть родичі прем’єр-міністра в сфері громадського харчування та обробки граніту.

Те, що рідна тітка прем’єр-міністра проігнорувала заклик власної племінниці вивертати кишені, нехай залишається на її совісті.

Хоча ще в 2007 році, коли Тимошенко балотувалася на виборах, вона оприлюднила програму "Український прорив", одним зі стовпів якої були антикорупційні ініціативи.

"Державний службовець повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти", - проголошувала Тимошенконапередодні обрання прем’єр-міністром.

Тоді ж Тимошенко обіцяла "ввести у законодавство України норму щодо звільнення з роботи високопосадовців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".

Якби ця ідея була втілена в життя, то першою жертвою нововведення стала би сама Тимошенко.

З нагоди балотування в президенти вона оприлюднила свою декларацію про доходи, яка не здивувала чимось новим. Як завжди, український прем’єр-міністр не має ні заощаджень, ні бізнесу, ні навіть власної квартири.

Її чоловік за минулий рік заробив 2,8 мільйона гривень – але дуже неправдопобіно, щоб цим коштом він збудував маєток у Дніпропетровську. Адже саме в минулому році, як розповідала донька Тимошенко Євгенія, тато дав їй гроші на відкриття ресторану в самому центрі Києва.

Отже, звідки в Тимошенків з регулярністю раз на рік з'являються маєтки, залишається загадкою природи.

Зараз "Українською правдою" ідентифіковано щонайменше п’ять будинків, у яких мешкає прем’єр-міністр та її найближчі родичі.

1. Найдорожчий – це, звичайно, "хатинка" на дамбі в Конча-Заспі, розташована в елітному поселенні "Срібна затока".

Маєток Тимошенко на українській "Рубльовці"
Прем'єр розбила на своїй території невеличке озеро

Тут мешкає безпосередньо Юлія Тимошенко. Прем’єрка розповідала різноманітні легенди про цей об’єкт – спочатку, що вони його придбали, потім – що лише орендували, як зрештою тітка Антоніна Ульяхіна зізналася, що купили його родиною "в складчину".

"Я вже багато років орендую невеличкі будинки – в межах тих обсягів, в яких живутьнормальні пересічні громадяни", - стверджувала Тимошенко.

Очевидно, з почуттям гумору в неї все гаразд.

"Українська правда" вперше публікує фотографії юліного маєтку з вертольота. Завдяки цьому можна переконатися, що розповіді про скромні житлові умови прем’єр-міністра не зовсім відповідають дійсності.

Маєток Юлії Тимошенко
Окрім причалу для кораблів, є в Тимошенко і свій невеликий пляж

2. Другий будинок належить доньці Юлії Тимошенко Євгенії. Вона мешкає в Конча-Озерній у селищі письменників. Цей маєток, за словами Антоніни Ульяхіної, вона подарувала Жені на весілля.

Будинок доньки Тимошенко

3. Третій будинок розташований у Дніпропетровську. Там мешкає мама Юлії Тимошенко.

Будинок мами Тимошенко, збудований в часи ЄЕСУ

4. Наступний будинок розташований по сусідству з маминим – там мешкає донька Антоніни Ульяхіної, двоюрідна сестра Юлі – Тетяна.

Будинок сестри Тимошенко

5. Нарешті, п’ятий будинок було зведено в цьому році. Для кого він призначений – невідомо.

Новобудова Тимошенків

І, не складно було здогадатися, жодного з цих об'єктів немає у декларації прем'єр-міністра України.

11

Коментарі

128.08.12, 11:00

Якщо зайде й почитає хтось з прихильників Юлії Тимошенко,то просто попрошу наперед,нехай скажуть: - Чому Італія платить ціну за російський газ однакову з Україною,а знаходиться більш,як 2тис.км від України.

  анонім

  228.08.12, 11:42

  "Розведи лохторат і побулдуй собі хатинку" -- гасло бандюко-совкових "політиків".

   328.08.12, 11:44Відповідь на 2 від анонім

   То так і є.

    428.08.12, 12:41Відповідь на 1 від Круча

    Якщо зайде й почитає хтось з прихильників Юлії Тимошенко,то просто попрошу наперед,нехай скажуть: - Чому Італія платить ціну за російський газ однакову з Україною,а знаходиться більш,як 2тис.км від України.ЖидЮЛЯ Є серед 5найбільших тайних жертводавців юдохасидсатанинськоі мережі масонів в УКРАІНІ тож саме тут вона мроіє побільше жити та украінців дурити але БОГ ПООБІЦЯВ нам козакам ВЖЕ ЦЬОГО РОКУ ІЙ І Путіну ТА МІЛІОНАМ злих людей віку вкороротити Дякуєм й вітаєм ми козаки ВАС брате і всіх друзів УПА з СВЯТОМ Богородиці http://blog.i.ua/user/4400999/ З Богом щасливо ! СЛАВА УКРАІНІ

     528.08.12, 12:47Відповідь на 4 від SOKILDNISТЕR+

     Дякую друже!!!

      628.08.12, 15:59

      Юлі тільки недавно дали дах над головою.А взагалі-то - вона бомж.А ета фсьо враньйо!!!!

       728.08.12, 17:00

       а мот это происки врагов социализьма?

        828.08.12, 17:57Відповідь на 6 від дТОЛЯізХорола

        Супер!Буває хтось як трісне якоюсь відповіддю несподівано,що зі стільця ледь не падаєш.

         928.08.12, 17:58Відповідь на 7 від Poroshenko

         А вона ж така

          1028.08.12, 23:59

          Ви як та Триндичиха, що плітки по базарах збирає. І витягування заяложених методичок тут напередодні виборів дуже пахне знаєте чим. Засланим козачком, що лабає за гроші по клаві. І не соромно? От коли вас посадять, тоді отримаєте право давати оцінки Тимошенко. Я навіть не стану тут розпинатися на предмет того, наскільки примітивні ці аргУменти. Не маю бажання, та й часу займатися дурницями.

           Сторінки:
           1
           2
           4
           попередня
           наступна