хочу сюди!
 

RYna

39 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 34-45 років

HelgaSharko94

попередня
наступна

Блог Ольги Шарко про мову. Не пояснюю про мову і вам не раджу

 

Ольга Шарко

НЕ ПОЯСНЮЮ ПРО МОВУ І ВАМ НЕ РАДЖУ

 

Доброго здоров'я, мої любі читачі, читачки, а також особи поза гендерною бінарністю.

Сьогодні раптова, однак важлива тема, до якої я вкрай раджу прислухатися.

Протягом останнього тижня я, мабуть, тричі спостерігала пости про захист російської мови. І кожен із цих дописів репостили в українськомовні групи з проханням нагадати авторці чи автору посту, хто в домі хазяїн.
Я зазвичай такі активності стараюся спиняти, однак люди мене не чують, не розуміють і вважають агенткою кремля.

Це відбувається через елементарне незнання алгоритмів просування контенту в соцмережах. Поки Ютуб, Фейсбук і Твіттер працюють за єдиним принципом: чим більша активність під постом у вигляді лайків, репостів та коментарів, тим вищий рейтинг посту і тим більша кількість людей його бачить.


Наші люди з патріотичних міркувань щиро хочуть зробити як краще, однак через брак розуміння інтернет-комунікацій виходить як завжди. 

Лише зверніть увагу, яких чисел досяг пост журналістки каналу "112". 

 

 

Народ, ми точно таких показників хотіли? Гадаю, що ні.

А от вороги - так. По-перше, наша стереотипна поведінка з новою силою поширює ідеї рускагоміра, по-друге, ваші коментарі можуть використати проти вас, вкотре називаючи українців у російських новинах безкультурними хохлами й агресивними украми. 


 Яка існує альтернатива?

1. Правило трьох годин, якого мене навчив Андрій Юричко з Фонду Фрідріха Наумана: перш, ніж репостити якусь новину, від якої не залежить у цей момент життя та здоров'я людей чи тварин, почекайте 3 години. Цілком можливо, що за цей час цю новину або спростують, або доповнять, або видалять, і вам не доведеться нічого нікуди писати. 

 

2. Якщо вже так кортить дати здачі - анонімно поскаржтеся на допис. Якщо ФБ не задовольняє вашу скаргу за критерієм "мова ворожнечі", спробуйте критерій "спам", "порушення авторського права" тощо. 

 

3. Зайдіть у Ютуб на якийсь українськомовний канал і лишіть коментар там, аби українськомовні відео піднялися в топ Ютубу. Зайдіть на освітній портал, почитайте хорошу статтю й лишіть відгук там. А ще краще - опублікуйте свій українськомовний контент. 

Поширюйте лише щось продуктивне й корисне для людей.  І тоді агенти кремля зрозуміють, що на нас ці провокації не діють, і перестануть їх плодити. 

 

4. А якщо вже сильно муляє - скидаєте цей пост у групу й просите інших користувачів чи користувачок заблокувати цей акаунт, щоб не світило перед очима. Теж хороший варіант, аби звузити аудиторію усіляким ботам. 

Блог Ольги Шарко про мову. Не пояснюю про мову і вам не раджу. Не піддаємося на провокації та блокуємо ворожий контент. Відправляємо до спаму москальські пости.

Джерело: https://mala.storinka.org/%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3-%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%B3%D0%B8-%D1%88%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D1%83-%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D1%8F%D1%81%D0%BD%D1%8E%D1%8E-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D1%83-%D1%96-%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D0%BD%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D1%83.html#gsc.tab=0

0

Коментарі