хочу сюда!
 

Ксения

38 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

23 квітня відзначаємо День англійської та іспанської мови.

Результат пошуку зображень за запитом "англійська та іспанська"

23 квітня, щорічно відзначають міжнародний день англійської та іспанської мови. Такі вони різні, але завжди на слуху, тож не будемо оминати їх і дізнаємось трохи більше.

Англійська — світова мова. Нею спілкуються півтора мільярда людей, а точніше кожен 5-ий на планеті. Жителі Великої Британії, Ірландії, Мальти, Австралії, США, Канади та Нової Зеландії. Окрім цього, вивчають англійську ще близько 2 мільярдів людей. Виходить, що більша частина світу все ж таки орієнтується в цій мові. Світова мова постійно збагачується. У англійській, кожні дві години з’являється нове слово. Якщо ви вивчаєте цю мову, хай така кількість вас не лякає, адже за підрахунками іноземних філологів, для спілкування достатньо знати 1.5 - 2 тисячі слів.  Знання цієї мови відкриває безліч шляхів до нових знайомств, подорожей та життєвих інновацій, тому не втрачаймо часу!

Дата 23 квітня була вибрана, як день народження та день смерті Вільяма Шекспіра, англійського драматурга, актора і поета.

Іспанською мовою розмовляють півмільярда людей на планеті. Зокрема це мешканці Мексики, власне Іспанії та країн Латинської Америки. Цікавий факт, що найбільш іспаномовних людей проживають не в Іспанії, а в Мексиці- 120 мільйонів. В різних регіонах мова має деякі особливості, але в цілому однорідна і іспаномовні люди з різних куточків світу легко розуміють один одного, але це зовсім не схоже на англійську, що має безліч діалектів та  акцентів.
Дата святкування - 23 квітня встановлена ООН в день відзначення смерті Мігеля Сервантеса,  іспанського новеліста і поета. Перодовсім він отримав славу після написання роману «Дон Кіхот».

Мови «конкуренти», адже іспанська наздоганяє англійську за розповсюдженістю, бо в іспаномовних країнах прогресує народжуваність. Тож через декілька поколінь, можливо саме іспанська стане світовою мовою.

0

Последние статьи

Комментарии