О сообществе

Мудрі або гумористичні висловлювання. Не більше трьох речень.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

Однієї фрази достатньо

Олег Сенцов: "Я ненавиджу Радянський Союз"

  • 22.05.20, 09:59
За те, що вони брехали своєму населенню десятиліттями.

За те, що при утворенні цієї держави поклали мільйони життів у громадянську війну, щоб спробувати здійснити утопічну ідею.

Я ненавиджу Радянський Союз за те, що ця  ідея виявилася оманою, створивши кривавий режим. За те, що заганяли людей до колгоспів, забираючи їх майно, а хто вмів заробляти на землі, слали у Сибір на загибель.

Я ненавиджу ту прокляту державу за десятки мільйонів загублених душ у репресіях, Голодоморі, Другій світовій війні, коли спочатку вона ліквідувала практично весь командний склад армії, а потім закидала ворожі кулемети тілами своїх бійців.

За те, що вона знайшла винних у вигляді кримських татар, чеченців, калмиків та інших.

За те, що всі сили ця держава витрачала не на те, щоб її громадяни жили щасливо та у достатку, а щоб розповсюджувати свій вплив по всьому світу, продовжуючи утворювати рабські країни-сателіти.

За те, що ми і досі не можемо позбутися його наслідків. За те, що він досі у голові більшості росіян, які бажають його відтворення і тому підтримують агресію Путіна проти України.

Я ненавиджу совєцького монстра за те, що його тіні ходять по нашій державі, не даючи їй перетворитися на щось краще, не відпускаючи її з болота корупції, популізму та брехні. Що наші люди, на жаль, не всі вичавили з себе цей совковий спосіб мислення.

Як наслідок ми гальмуємо у русі до Європи та справжніх реформах.

Замість будівництва чесної держави, створюються мутні схеми, вбиваються та переслідуються активісти, а головне-знову прикидаються і брешуть.