хочу сюди!
 

Александра

46 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 44-48 років

Partner0819

попередня
наступна

Як не помилитися, обираючи подушку для сну? Підказка 1


Як не помилитися, обираючи подушку для сну? ТОП-3 підказки з власного досвіду:

ПІДКАЗКА 1.

Прокидаєтеся вранці, а таке відчуття, ніби цілу ніч не спали, болить голова, шия, плечі….Знайома ситуація? Якщо так - тоді з вашою подушкою щось не так. Адже саме від неї залежить якість сну, хороший відпочинок, здоров’я шиї, гарний настрій на цілий день.

Якою ж має бути «ідеальна « подушка? Який має бути наповнювач, щоб уникнути алергії? Яку висоту і жорсткість подушки обрати?  

З цими питаннями я зіткнулася, коли намагалася знайти собі подушку, яка б була для мене максимально комфортною, адже часто прокидалася зранку з неприємним відчуттям в шиї, болем в голові. Я перепробувала різні подушки для сну : твердіші і м’якші, з синтетичними і натуральними наповнювачами, квадратні і прямокутні. І мені пощастило- я знайшла « свою» подушку, яка забезпечує мені комфортний і здоровий сон.

У цій статті я хочу поділитися з Вами своїм досвідом у виборі подушки для сну і дати основні підказки, які допоможуть зорієнтуватися у всьому розмаїтті пропозицій і знайти найкращу «вашу» подушку.
Підказка 1. Чи знаєте ви, що  поза, у якій ми спимо, впливає на висоту і жорсткість подушки?

Як саме- розглянемо далі

Жорсткість подушки для сну

Якщо Ви любите спати на спині- обирайте подушку середньої жорсткості. Вона допоможе Вам добре виспатися і при цьому не набути проблем із шиєю.

Спите на животі? Тоді раджу зупиніть свій вибір на м’якій подушці.

Подобається спати на боці - обирайте жорстку подушку, яка буде добре фіксувати положення голови і шиї під час сну.

Висота подушки для сну

Для сну на спині найкраще підходить подушка середньої висоти- 10-14 см. Така подушка забезпечує природнє положення шиї та хребта, при якому підтримується нормальний кровообіг і сприяє повному розслабленню м'язів.

Якщо спите на животі , то потрібна тонка, майже плоска подушка 8-10 см , щоб голова під час сну сильно не відкидалася і не виникало вигину у шийному відділі. І, взагалі, це положення під час сну найменш корисне , тому намагайтеся його уникати.

Лежите у сні на боці- висота подушки має дорівнювати ширині плеча, як правило, це 15-17 см, щоб бути опорою і м’яко підтримувати голову і шию на одному рівні з хребтом, зберігаючи комфортну відстань між вухом і плечем.

Для зручності вибору  всю інформацію я зібрала у таку таблицю:


ПОЗА

Жорсткість

Висота

Форма

На спині

середня

10-14 см

квадратна

На боку

жорстка

15- 17 см

прямокутна

На животі

м’яка

8-10  см

квадратна
Візьміть на замітку:

  • Якщо ж Вам важко визначитися   улюбленою позою, зверніть увагу, у якому положенні Ви прокидаєтеся. Швидше за все це і буде звична для Вас поза під час сну.

  • Якщо Ви любите, коли спите,  підкладати руку під голову, значить висоти подушки для Вас недостатньо, потрібно купувати вищу, ніж є зараз.

  • Якщо під час сну постійно крутитеся і перевертаєтеся- обирайте м’яку невисоку подушку. Її можна буде без проблем використовувати під різні положення тіла під час сну. 


Які бувають наповнювачі подушок для сну? Які з них найпопулярніші? Які переваги і недоліки кожного з них? Відповіді на ці запитання читайте у статтях
"Як не помилитися, обираючи подушкудля сну? Підказка 2" :
0

Коментарі