Про співтовариство

Патріотична група.

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

Україна понад усе!!

Новофедорівка

  • 10.08.22, 18:10
[cut text="Читати далі"][/cut]

Віталій Портников: Україною та Тайванем конфлікт не закінчиться

  • 09.08.22, 18:20

Міністр закордонних справ Тайваню Джозеф Ву наголосив у інтерв'ю телекомпанії CNN, що амбіції Пекіна не обмежаться Тайванем

На думку голови зовнішньополітичного відомства, КНР претендує на території у Східно-Китайському та Південно-Китайському морях, посилює свій вплив у Африці, Латинській Америці та Південній Азії та старанно працює над просуванням у районі Тихого океану.

Те саме можна сказати про амбіції Росії. 2014 року західні політики могли наївно думати, що амбіції Путіна обмежуються Кримом. Та ще й східними областями України. Сьогодні ми можемо впевнено говорити, що амбіції Путіна не обмежуються завоюванням та приєднанням українських територій. Російський президент хоче відновити Радянський Союз у межах 1991 року та зону впливу колишнього СРСР у Центральній Європі та на Балканах. Росія посилює свій вплив в Азії та Африці та працює над монопольним впливом у Антарктиді.

Такою є логіка будь-якого авторитаризму. Він гине, якщо не розширюється. Усередині своєї країни диктатурам робити нічого. Особливо тоді, коли народ - головний союзник та провідник експансіоністської політики. А Сі Цзіньпіну та Путіну із співвітчизниками пощастило.

Міністр закордонних справ Тайваню впевнений, що незважаючи на міцність авторитаризму, він хиткий і демократія нарешті переможе. Я з цим згоден. Однак перемога демократії буде досягнута дуже високою ціною і найбільше постраждають країни, які перебувають на кордоні між демократією та диктатурою. Світ має допомогти народам цих країн вижити.

Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
104
попередня
наступна