хочу сюда!
 

Лена

39 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 38-45 лет

Хто революцію робив, і хто її весь час губив!

 • 04.04.18, 07:43
ХТО РЕВОЛЮЦІЮ РОБИВ, І ХТО ЇЇ ВЕСЬ ЧАС ГУБИВ!

ХТО РЕВОЛЮЦІЮ РОБИВ, І ХТО ЇЇ ВЕСЬ ЧАС ГУБИВ!
ХТО РЕВОЛЮЦІЮ РОБИВ, І ХТО ЇЇ ВЕСЬ ЧАС ГУБИВ!
 

ХТО РЕВОЛЮЦІЮ РОБИВ, ТА ХТО ЇЇ ВЕСЬ ЧАС ГУБИВ! 

(хоч 100 років тому, хоч зараз…)

    ПЕРЕДМОВА: останнім часом посилилась антиукраїнські виступи в пресі, телебаченні, інтернеті. Мета одна - пересобачити нас усіх, щоби не тільки ми на рашек, а ми проти всіх. І проти Російської єдності, і самі проти себе, владу треба скидати, рашек треба вибачати.... Видно це і на такому наче віддаденому ХВ-її. Публікація повинна і їм і нам поянити ЩО ДО ЧОГО... А там дивиться, що треба корегувати!

 «… поліція вже не в змозі зупинити некерований

 бунт та величезні скупчення народу…»

          із докладної начальника поліції, 27.03.1917

       «… шановний В.В! Ви ж обіцяли допомогти, я вже 

       зробив все, Беркут не витримує - спасіть!…»

                 з інтернету, чи то так, чи біля цього, (грудень 2013) 

І досі експлуатують розхожі фрази Томаса Карлайла чи (нібито Бісмарка) та різні їх перекручення, щодо революцій та революціонерів… Цих інтерпретацій та перекручень суті вже стільки, що на їх фоні можна обгрунтувати що завгодно!

Візьму на себе сміливість дати справжню трактовку тому, що насправді мали на увазі класики такого визначення: «готують революцію романтики, втілюють в життя фанатики,  використовують відверті негідники»….

Візьміть самі і розсудіть – для кого існує вільний польот мислі, що (відмітає всі труднощі, усуває будь-які "неможливо", завжди готовий на ризок і іспити заради нового) – це  буде справді романтик, бо це він здатний, і знов і знов, шукати нове. Спробуйте заперечити! Мрійника не спинити, хоч можливо, він і загине. Можете назвати його ідеалістом, що зміниться, хоч перше визначення точніше….

А хто справді здатний, не зважаючи на усі загрози, можливість втрати життя, повсюди захищати ту думку, що міцно засіла у його в голові, у кого віра сильніша за бажання будь кого переробити все на свою користь, хто здатний віддати все що є заради втілення ідеї? Цей самий первинний автор (всієї думки) Карлейль починав з того, що «…люди роблять меньше, ніж повинні, за вийнятком тих випадків, коли вони роблять геть усе, що можуть»! Так хто такі ті, які роблять усе що можуть, чи (часом кажуть) більше того. Хіба це хтось інший і зовсім не фанатики? Заперечите, чи ні?...

Нарешті хто намагається все, чи хоч що небудь, змінити (зрадою, коригуванням, або критикою, підлогом, як не скасувати або прідправити рух на свою користь чи кишеню. Саме тоді, коли може ті, хто починали, чи брали в революції безпосередню участь, ті які може літали у хмарах, вже не впізнають ні того, куди вони йшли, чи тої мрії яка не збулася…. А усі мерзотники чи нечість стане радіти. Хто набив кишені? Кому полегшало? Кому, може не за що, радісно стало що напакостив? Чи то не негідник! Не важливо, вистачило таке на час, стало тільки тимчасово, чи надовго, або назавжди! Але мерзота повсюди мерзота, на Україні теж.... Що! Не так може?

Головне заперечення, а як же з Пролетарською революцією Ілліча… Тут я заперечу!!!  Згадайте романтиків що зараз. А мрійників лютневої 1917 захищати можна? Їх не перерахувати. Це і той Грушевський – авторітет нації, і той Вінниченко, який вважав що більше війни не буде і всім пора розоружатися, бо досить лити братерську чи іншу кров! А Махна, якийніколи не був бандитом та більшовики його таким зробили та ще й нож встрьомили в спину! В знак подяки за все!!! Тому: Що вважав вільні селяне на вільній землі усіх нагодують! За "воленьку без меж"! За гасло всю владу народові, землю селянам, хліб голодним, усі свободні…. Хіба це не Ленін діяв проти?Не перевелися брехуни? Влада обирається? Всіх хто зарвався чи на нахапався, або ж вкрав - народ змінив… Геть всі перарахованих мерзотників позбавили волі? Поки є такі на тій волі!!! Перахувати все, що не сталося важко, це не на один науковий труд. А їх ірозробку поки що наче і не починали… Так навіщо гинули мільони, а навіщо ГУЛАГи, концтабори, робота до сьомого поту, будівлі комунізму, бригади комуністичної праці??? Що ж наробили більшовички? Та для чого їм кривава революція? Знищити тих романтиків і фанатиків заодно? Розмазати все у криваве месиво, де винні і мільйони ні в чому не повинних. Чи не скористалися цим відверті мерзотники і злодії??? Так що про революцію, як про все треба оцінювати по результатах! Робити її може і треба, та дивитися і піклуватися потрібно, щоб не підмінили все на тотальню брехню, зраду і криваве месиво мільйонам!!!  

Брехня лишилася брехнею, воля відносна, інтернаціоналом не пахла, а вся імперія лишилася тільки свого царя, і не за судом, як у розвинених странах, за терором і діктатом нових можновладців. Те що наробили, самопроголошені демократи, було мільйони втрат! А терор жорсткіше за будь який…. "Царів замінили на вождів". А всі лозунги Французької Великої Революції "свобода, рівність, братерство" на фактичну "неволю, нерівність, диктат сили"!

Чи тотальний терор, диктатура – те чого домагалися? Чи засудження трибуналом до страти – справедливість. Сам Ілліч, як це і нам широко відомо визнавав "диктатура слово жорстоке та криваве"! А тотальна брехня, приховування правди історичної, політичної, економічної, комуністичної - хіба це демократія, а не штучний поділ на "вождів і рабів"… Нехай не рабів, але закованих в ланцюжки, за ознакою наближеності до влади…   Та скільки обмежень для вільної особи?                                                           

       І все ж таки, усі події нашого часу, не зважаючи на усі відмінності, чимось нагадують сторічне минуле! Мабуть хвилі в вирі часу. З історії лютневої революції 1917 року: Стомлені затяжною 1-ю світовою, голодом, розбродом серед народу і банальним безладдям в імперії прокотилася низка хвиль, керованих "соціалістами різного ґатунку" протестів, так і зовсім ніким некерованих бунтарських виступів!

"ТАК ОСЬ ЩО, БРАЛИ ЧАСОМ УЧАСТЬ - ЛЮДИ БЕЗ МИНУЛОГО І МАЙБУТНЬОГО, ТА ТІ ЯКІ ОПИНИЛИСЬ У ВИРІ ВИПАДКОВО..."

З ЛЮТНЕВОЇ: На вулицях губернських та великих повітових міст "з під землі" росли барикади. Особливо  посилилися бунтівні рухи після оголошення чергового призиву до війська селян по повітам. Вже саме цей бунтівний рух, охопив не тільки центр імперії, але поширився і на її периферію, ту де масових виступів ніхто не пам’ятав. "Сірі шинелі" селян аж ніяк не бажали бути гарматним м’ясом, а ті що лишалися на місці зовсім не бажали втрати своїх годувальників. По фронтах йшло загальне братання не тільки своїх, а і ворогів. Дезертирство набуло нестримні глобальні масштаби…. Та на погляд одних – це була зрада, а інших – це було спасіння від смерті. Загроза розстрілу останніх вже не лякала. І далі, і далі в усьому все більше накопичувалась некерованість. Але брехня, що більшовики підібрали владу, як і те, що нам викладали ті ж самі більшовики по своєму про історичні події тих часів…. Радянська влада ніяк не бажала щоби всі довідалися про справжню правду, а не полу-правду, чи її  підкореговану тінь....

(ДАЛІ БУДЕ)

ХТО РЕВОЛЮЦІЮ РОБИВ, І ХТО ЇЇ ВЕСЬ ЧАС ГУБИВ!
  
ХТО РЕВОЛЮЦІЮ РОБИВ, І ХТО ЇЇ ВЕСЬ ЧАС ГУБИВ!
   
ХТО РЕВОЛЮЦІЮ РОБИВ, І ХТО ЇЇ ВЕСЬ ЧАС ГУБИВ!

7

Комментарии

–10014.04.18, 08:26

Капец бурда те кто совершил госпереворот на бывшей украине в 14ом году рано или поздно будут сидеть, а некоторые уже "лежат". Но нищенское положение жителей бывшей украины это уже не изменит.

  24.04.18, 09:44

  собаки тявкают, а караван идёт

   34.04.18, 10:28

   шо за бредятина

    44.04.18, 10:31Ответ на 2 от Вискарион

    собаки тявкают, а караван идётКараван без проводника - это стадо верблюдов.

     54.04.18, 12:39

     Да, где-то так, те, кто отобрал в украинского народа их народное, например газ и продает этот народный газ народу за огромные деньги загоняя народ в нищету, обогащая себя и свою семью - будут завидовать мертвым!!!

      64.04.18, 17:47

      Не скіф це,
      був би скіф то й нині,
      цінив українську родину...
      А так, не відає -
      що означає скив...
      А знав би воду не мутив!!!

       74.04.18, 18:14Ответ на 1 от Ник Майкл

       І не бурда, і не капець,
       У вас бурда і вам прийде кінець!
       У нас капець це тапочки у вас в гробу,
       Геть білі - на резиновим ходу!!!
       У нас небесна сотня, це у вас...
       Все жебракує пролетарський клас!
       У вас же, Ленін, Сталін... сука-Пука,
       І наші в вас - всі януковськії падлюки...
       Тому закрийте петельки, бо ваш народ - помре,
       Чи з гебельсо-брехні, чи просто з пукінський тоски!!!

        84.04.18, 18:41

        У вас і масове, і три горластих - путч!
        У нас - герої, а у вас - ізгої!
        У вас буржуї;
        Ті що хозяї, і ті що жебраки....
        При владі БРЕХУНИ суцільнні,
        І править пука - він для вас всесильний...
        У нас би був він поряд з януковичем,
        Хоч той і той від сатани чудовіська!

         94.04.18, 19:33Ответ на 2 от Вискарион

         А що поробиш, хто тут є,
         Хто полюбляє із Кремля суфлє!

          105.04.18, 05:54Ответ на 9 от antiv

          А що поробиш, хто тут є,
          Хто полюбляє із Кремля суфлє!
          і таких вистачає, куди бїх діти )

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая