хочу сюда!
 

Ксения

38 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

Maersk не пов’язує майбутнє світового флоту з автономними суднамГоловний виконавчий директор найбільшої судноплавної компанії в світі сказав, що навряд чи за його життя настане той день, коли контейнерні судна будуть працювати без людей.

Як сказав в інтерв’ю генеральний директор A.P. Moller-Maersk Сорен Скоу, компанія вже здійснила досить скорочень, щоб зменшити розміри екіпажу у відповідь на поширення автоматизації на судах. За його словами, розмір екіпажу на даний момент досяг можливого мінімуму, і більше немає можливості його скоротити.

«Навіть якщо технології просунуться ще більше вперед, я не думаю, що нам коли-небудь дозволять керувати 400-метровими контейнеровозами вагою в 200 000 тонн без людей на борту», - сказав 53-річний генеральний директор. «Я не думаю, що за цим майбутнє, принаймні, не за мого життя».

У глобальному контейнерному флоті налічується понад 6 000 суден, які можуть перевозити 22 мільйони контейнерів. Судна стали більше, але ергономіка і автоматизація внесли свої корективи в розміри екіпажів і це означає, що Maersk потрібно менше половини моряків для перевезення контейнерів, ніж це було 20 років тому.

Справа не в тому, що Maersk далекий від інновацій. Датська компанія, яка часто очолювала галузь в розробці інноваційних суден і вона до сьогодні інвестує більше, ніж хто-небудь, в розробку цифрових технологій. Минулого місяця компанія створила спільне підприємство з IBM для розробки технології Вlockchain в управлінні і відстеженні перевезень.

Морський підрозділ Rolls-Royce Holdings Plc є піонером в розробці технологій автономних суден. Генеральний директор цього підрозділу, Уоррен Іст, загострив увагу на автономному судноплавстві в якості вирішення проблеми спаду в офшорній нафтової промисловості. Але, за попередніми розрахунками, навіть якщо прибрати екіпажі з судів, це не вирішить глобальну економічну проблему ринку.

«Повинен зізнатися, це нас не цікавить», – сказав генеральний директор компанії Maersk в кінці інтерв’ю.

Джерело: сайт Дмитра Чалого
0

Комментарии