хочу сюда!
 

Таня

32 года, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 31-38 лет

Створюємо власний добробут – 5

Всім привіт)

Наша подорож триває. І вже тішить цінними знахідками тих, хто виконує практики. Дяка, що тримайте мене в курсі – це дозволяє підвищувати інтенсивність нашої з Вами роботи. Так тримати)

Сьогодні у нас з Вами особлива програма – відразу попрактикуємося і навіть розвінчаємо парочку міфів щодо грошей)

Практика 1. Для підвищення рівня добробуту нам необхідний СВІЙ ВЛАСНИЙ досвід сприйняття грошей. Не художні образи і чужі оцінки. А власний РЕАЛЬНИЙ досвід контакту з грошима. Отже, беремо грошову купюру. Як і минулого разу гарненько розглядаємо її. Відзначаємо колір, текстуру, слова і зображення. Підносимо до ніздрів і відчуваємо запах.

Потім до вух, щоб пропустити через сприйняття шелест купюр. Не поспішаємо.

Тепер проводимо грошовим знаком по шкірі руки, ноги або живота. Які відчуття викликав цей дотик? Результати виявляються дуже драматичними і інформативними. З глибин підсвідомості вилазять справжні почуття до грошей. І їх ми дбайливо записуємо в свій робочий зошит. Ретельно, щоб жодне не втікло від нашої уваги. Тут криється частина відповідей на питання, чому грошей у нас рівно стільки, скільки є.

Практика 2. Продовжуємо контактувати з грошима і досліджувати свої почуття і відчуття. Нам знадобиться чистий аркуш паперу. З якого ми вирізаємо кілька прямокутничків. Такого ж розміру як купюри. Беремо в руки спочатку грошові купюри різного номіналу. Ще краще, якщо в різній валюті. Закриваємо очі і намагаємося максимально повно відчути гроші. Запам’ятовуємо свої відчуття. Тепер беремо в руки вирізані прямокутничники. І відчуваємо їх в своїх руках. Потім знову беремо в руки гроші і порівнюємо свої відчуття.

Щойно ми розвінчали ще один міф) Гроші – дуже навіть не “звичайні папірці”. Навіть без тренування сприйняття Ви відчули різницю. Так відчувається енергія, якою володіють гроші. Їхня особлива вібрація.

Практика 3. Тільки що ми відчули життєву силу, яка міститься в грошах. І вона здатна роздмухати в людині все, що вона назбирав за своє життя – особистісні якості, почуття тощо. Збільшує безоціночно – і хороше, і не дуже.

І тут ми підійшли до спростування ще одного міфу – гроші зовсім не “псують людину”. Вони – просто енергія, яка проявляє в людині приховане. І збільшує пропорційно кількості грошей. Щоб визначити, що саме в нас збільшать гроші, напишемо список своїх якостей. Я – … І так 50 пунктів. Якщо хочемо, щоб гроші пішли нам на благо, не лінуємося) Таким чином ми окреслюємо план подальших дій – що захочеться змінити.

Аналогічно чинимо з почуттями. Шукаємо образи, страхи, злість, заздрість. Завдання – усвідомити, чим багаті в даний момент)

ЩОДЕННІ ПРАКТИКИ. Продовжуємо працювати зі списком бажань, малюємо черговий малюнок. І виконуємо тілесні і енергетичні практики.

Після виконаної роботи хвалимо себе за волю до перемоги і докладені зусилля. І знаходимо за кого/що подякувати сьогодні. Щиро і тепло промовляємо “Дякую! Дякую! Дякую!” Або “Спасибі! Спасибі! Спасибі!”, Якщо слово “дякую” викликає якісь небажані асоціації)

Дякую Вам за те, що дочитали текст!) Ненудної практики і гарного дня!

© Катерина Когут, 2016

http://behappy.pp.ua/stvoryuyemo-vlasniy-dobrobut-5/

0

Комментарии