хочу сюда!
 

Dasha

29 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 29-40 лет

ПОМСТА «ЗЕКА», продовження...

ПОМСТА «ЗЕКА», продовження...

Помста п’ята – вступив до «мафії», де помста «вендета» є законом за зраду. За своєю природою принцип вендети (від італ. vendetta — помста) — це кровна помста  — принцип, згідно з яким особа, яка вчинила вбивство, або хто-небудь з членів його сім’ї, роду, клану, угруповання. Помста як спосіб захисту гідності своєї «сім'ї» можлива тільки в патріархальному суспільстві, де відсутня розвинена система правового захисту через судові органи. Індивід фактично бере на себе функції держави, монополізує законне насильство. Варто цьому перетворитися на звичай, і до насильства починають вдаватися члени мафії як з метою рекету, вибивання грошей з фірм-боржників, так і викраденням людей, з вимогою викупу тощо. 

Знайомство зі своєю дружиною, та народження двох синів Саші і Віті, фактично врятувало Януковича В.Ф. від повної криміналізації, а тому він змінив кримінальний інтерес і почав стрімкий шлях до влади.

Шоста помста керівникам приватного бізнесу. Саме тим, хто не ділився, а чесно працював на себе, на свою родину, на державу. Тому перші кроки на «олімпі влади» були направлені на знищення свободи підприємництва, розвиток приватних інституцій. Для цього були задіяні найкращі сили (на думку В.Ф.) Єфремов О.С., Королевська Н.Ю., які знають тонкощі бізнесу і заблокували вільний розвиток підприємництва в усіх напрямах: законодавчій, контролюючій та виконавчій сферах тощо.

Сьома помста людям, які мають наукові ступені та вчені звання. Не випадково коли Янукович В.Ф. став «проффесором» помстився тим, хто заперечував, що зона це «вищий навчальний заклад». І, більшість членів мафії пішли легалізовувати свої знання, які вони здобули в «зонах». Янукович В.Ф. показав їм шлях у науку, «блискуче захистивши» докторську дисертацію. Члени спеціалізованих рад в яких захищались бандити, члени мафії мовчки проковтнули таку наругу, а більш спритні почали відверто служити бандитам, були офіційними опонентами в одіозних осіб. Так, були науковими керівниками членів мафії, які на сьогодні перебувають у розшуку. Ці зрадники науки залягли, притаїлися опустили очі і надіються, що до них черга не дійде. Дійде, і доведеться відвідати кімнату під назвою «пекло»! 

Восьма помста націоналістам, саджати, саджати якомога більше націоналістів.

Тому, у супереч здоровому глузду, після того як В.Ф. став Президентом почав процес помсти за образи, слова «зек». Першою жертвою стала Тимошенко Ю.В., яка на телебаченні прямо називала речі своїми іменами. Починаючи процес помсти Янукович В.Ф. вирішував два завдання: перше - переконував суспільство, що можна невинну людину посадити, як і його садили у свій час, і друге завдання - перевіряв на міцність створену Ківаловим С.В. судову систему, наскільки вона буде в подальшому виконувати будь-які завдання влади запроваджувати репресії відносно політичних противників.

Не дивлячись на очевидність цієї безглуздої афери Янукович В.Ф. переконливо довів нам, що можна посадити будь-яку невинну особу, і друге це те, що судова система, яку створив Ківалов С.В. готова до масових репресій у будь-якому суді, де були його прихильники та учні.

Дев’ята помста народу. Жадоба наживи - на кінець можна красти стільки, скільки захочеш і ніхто тебе не зупинить, ніхто не викриє, не посадить, і не осудить!

Це дар божий, - говорив собі Віктор Федорович за довгі роки страждання і терпіння. Ще за часів монголо-татарського панування (нащадком якогось ятагана може бути В.Ф.), коли на майданах монголо-татари глумились над дітьми на очах батьків, рідних та близьких кожен українець вважав - краще вмерти, щоб не бачить глуму над своїми дітьми. На генетичному рівні українців зачепили за душу – образили дитину. У цьому разі народ не зупинити нікому. Саме після побиття дітей на Майдані народ пішов на вірну смерть на Майдан, щоб вмерти, але не дозволити «Зеку» та його «псам» глумитись над дітьми –України!

Десята помста тайна зустріч «опера» і «Зека». Путін В.В., як «колишній опер», добре засвоїв, що таке оперативна комбінація – тобто введення в оману противника, шляхом «брехні». Для опера така ж правда-брехня, як брехня - правда. Це необхідна складова оперативної комбінації, яку розробляв Путін В.В., як оперуповноважений КДБ, але впроваджував її до осіб, які готували та вчиняли протиправні діяння. Сьогодні Путін В.В. розробляє оперативні комбінації та застосовує їх до окремих держав та їх керівників. А тут така нагода виникла, природна можливість прокрутити оперативну комбінацію з Україною. Президент Янукович В.Ф. раніше засуджений, а по суті «зек», якого народ ненавидить і це Путіну В.В. не вартувало великих зусиль. А тут виявляється, що у Януковича В.Ф. вже давно жеврів таємний інтерес - помститись цілому народу, нації яку «Зек» люто ненавидів. Чого вартує його фраза: «Що ви, українці, вічно плачете?». Мені стало зрозуміло «Зек» вступив в «долю» і готує «аферу віку».

Ця ідея помсти стала реальною, після таємної зустрічі Путіна В.В. з Януковичем В.Ф., де кожен з них був упевнений у тому, що він переміг.

Путін В.В. отримав повний контроль над державою Україна через своїх співробітників ФСБ та їх агентуру, але Янукович В.Ф. «Зек» задумав страшну пастку – помститись усій нації, позбавивши народ – державності!

Але завдяки простим людям, у першу чергу молодим хлопцям і дівчатам, які ціною власного життя «небесної сотні», заставили інертну, залякану, зневірену, обмануту Ющенком В.А. масу людей піднятись і піти у бій, як і тисячу років тому з голим торсом, чуприною на голові, з усмішкою на устах та шаблею в руках на вірну смерть за свою свободу за незалежність, за волю своїх дітей!

Афера «Зека» не пройшла і цей народ не здолати нікому, ні демонам, ні мафіозі ні согладатаям!

 

Доктор юридичних наук,

доцент І.В. Сервецький

5

Комментарии

129.01.16, 11:50

верю в людей, но когда вспоминаю как многие из них выбрали этого дебила вождём...

  229.01.16, 12:32

  Я что то не понял...Майдан победил,все счастливы.А че опять на зароботки к нам?Работать иди, а не скиглыш тут!

   329.01.16, 12:53

   Слава богу, що хоч тепер у нас такий Президент, якого ми завжди і хотіли вибрати!

    429.01.16, 12:58

    Слава богу, що хоч тепер у нас такий Президент, якого ми завжди і хотіли вибрати! та який не зрадив Майдан та український народ. Слава Україні

     529.01.16, 13:21

     Я что то не понял...Майдан победил,все счастливы.А че опять на зароботки к нам?Работать иди, а не скиглыш тут!Вы в своём уме-работать в последнюю пятницу января!Это почти священный день!Только потом не говори что у тебя кризис.

      Гость: sergio11211

      629.01.16, 15:22Ответ на 2 от Вискарион

      он же ничё не умеет делать как он пойдёт

       729.01.16, 15:31Ответ на 6 от Гость: sergio11211

       он же ничё не умеет делать как он пойдётотжимать и делить они умеют с самого рождения.

        Гость: sergio11211

        829.01.16, 15:32Ответ на 7 от Вискарион

        у ваты оно в крови наверно

         929.01.16, 20:40

         "Он чином от ума избавлен".

          1030.01.16, 02:08

          "350 научных трудов" - так ведь критикуемый І.В. Сервецьким Янукович тоже - "проффесор", и тоже "научные труды" "писал"...
          Пробежался я по его трудам - как только заканчивается копипаста, начинается "стиль" в роде здесь изложенного - без знаков препинания, несогласованные предложения, или ошметки без начала и конца. Плюс к этому - украинский для сабжа если и родной, то напрочь забытый минимум с 1974 г. (он в МВД с 1976 г.)