хочу сюди!
 

Маша

49 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Ролик старенький,але дуже актуальний.

 • 04.01.12, 08:27
http://youtu.be/p1Ptrphk32c
11

Коментарі

анонім

14.01.12, 08:47

Такий ролик треба показувати щодня, замість усих отих реклам. Може мозги комусь прочисте. А то все між совками вибирають, та ще націоналістів лайном поливають.

  24.01.12, 08:51Відповідь на 1 від анонім

  100%

   анонім

   34.01.12, 09:33

   Ты продолжаешь любить смешивать мух с котлетами

    44.01.12, 17:01Відповідь на 3 від анонім

    Навпроти,я вважаю,що котлети повинні бути з м’яса або з чого ще можна їх робити,а їсти запропонований хліб з хлібом і вдавати з себе наїденого,це неправильно.Набагато легше щось пояснювати прикладами,ти в принципі також цим користуєшся.Візьмемо приклад: - Юлю випустили.Як думаєш багато людей буде її зустрічати?.Вона і зараз є заміною Януковичу,як природне в плані - Аби не Янукович.Якби не брехня ПРастів,то вона взагалі була б нешкідливою для всіх.Прасти просто небезпечні.Я все однак переконаний,що вона зробила великий промах,що не підтримувала своєчасно історію України,її культуру,мову.Релігія не таку велику силу має,хоча МП зі шкіри лізе за Яника.Дивився ролик з її донькою,вже українською мовою,але мабуть трохи запізно.Ніші вже зайняті.

     54.01.12, 17:13Відповідь на 3 від анонім

     Сам подумай,коли вона почала нести гасло - Слава Україні!!!Тоді,коли виходу не було.Чітку і пряму лінію для людей треба було робити.Ця лінія була б зрозуміла.Можеш подивитися"перегортаючи"на EX.UA докфільм - Украинский национализм.Цей фільм був поставлений росіянами і був показаний на ТК"Росія".В серії,де мова йде про УПА,ненависні до України росіяни зазначають ще брехливий,але початок якби визнання деяких дій УПА.Вони вперше погодилися,що УПА воювала проти всіх окупантів.Тобто крига дала тріщину.Це один з дуже великих,сильних козирів в руках тих,хто йде до влади в Україні.Юля цим знехтувала.Сама винна.

      64.01.12, 19:02

       74.01.12, 19:02

       Прям "криголам!", по суті.
       А стосовно ЮВТ, сказано: "Є законодавчі пропозиції відносно надання статусу ОУН УПА, регіонери с противсіхами його провалили! Нема Закону ( Тягнибок "подделиник", немає і статті про надання фінансового забезпечення! І "тупой" зрозуміє! Іуд, ублюдков заява не стосується!

        анонім

        84.01.12, 19:28Відповідь на 5 від Круча

        Ты смотришь сос своей колокольни, а не знаешь, сколько стороннников она потеряла произнося именно те лозунги, о которых ты говоришь, что она не провозглашала. Это и не удивительно, потому что ее патриотические выступления во Львове СМИ транслировали на Крым, Одессу и Донбасс, а выступления в Харькове транслировали на Ивано-Франковск, причем всё это еще и режиссировалось, резалось и склеивалось таким образом, чтобы у тебя сложилось негативное мнение о ней и у меня тоже
        А мозги нам на что даны?

         95.01.12, 11:29

         Дійсно актуальний. Коли вб'ють першу "тушку" буде всенародна радість. На жаль інших аргументів вони для народу не лишили.

          105.01.12, 11:31Відповідь на 3 від анонім

          ? Назви хоч одного порядного депутата. Депутата який підірвав ВР під час прийняття Харківських зрад. Депутата набив рожу хоч одній тушці? А яйцями кидатися та істерить до народу "Ви винні ..." і влада вміє. Чим тоді гламурна "опозиція" різниться від влади?

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна