О сообществе

Цитати великих людей, розумні думки, історії, притчи.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

Цитатник

Про маму Чака Норріса

  • 17.10.21, 15:30
Друзі, коли мамі Чака Норріса виповнилося 100 років, актор, якому, до речі, вже 81 рік, розповів про історію його родини:
Моя мама, Вільма Норріс Найт, народилася в 1921 році в сільському Вілсона, штат Оклахома, де я теж виріс. Я думаю, що його населення тоді досягло свого піку - 1800 чоловік.
У моєї мами була дуже важка перша половина життя. Вона виросла в умовах крайньої бідності і була віддана під опіку держави, коли їй було всього 8 років. Два роки лікувалася від рідкісного захворювання, жила далеко від сім'ї в дитячій лікарні.
Коли через кілька років вона повернулася здоровою, то пережила Велику депресію. Вся її родина, включаючи маленьких дітей, збирала бавовну на полях, щоб вижити. Вибравши одне поле, вони часто переїжджали в інше місто, щоб вибрати інше поле.
Мама вийшла заміж за мого батька в 16 років, але він кинув її, так що вона одна ростила трьох синів. Я був старшим, і мені часто доводилося брати на себе роль мого відсутнього батька.
Ми були бідні, як церковні миші, але це також підготувало мене до подолання перешкод в цьому житті.
Мама все життя була прикладом наполегливості і віри. Вона - остання залишилася в живих з її біологічної сім'ї, що складається з 11 чоловік.
Вона також пережила смерть двох своїх чоловіків, пасинка, двох онуків і мого молодшого брата Віланда під час війни у В'єтнамі. Вона неодноразово хворіла на рак і перенесла близько 30 різних операцій - і вона все ще тут.
Мама молилася за мене все моє життя, незважаючи на всі труднощі. Коли я народився, я ледь не помер від ускладнень. Коли кілька десятиліть тому я мало не втратив мою душу через Голлівуду, вона молилася за мій успіх і порятунок. Вона навіть молилася, щоб я знайшов жінку, яка змінила б моє життя, і це спрацювало.
Є іспанська прислів'я, яка говорить: «Унція матері варто фунта духовенства». Я думаю, що це про мою маму.


Ты пришел в мир голым...

  • 11.10.21, 15:18
...ты уйдешь прежним. Ты родился без силы, умрешь таким же слабым, как и есть. Пришел без денег и материальных вещей, уйдешь без денег и материальных вещей. Твой первый душ - это когда тебя мыли и одевали. Ваш последний душ будет таким же. Вот это человек! Так почему же столько алчности, столько гордости, столько зла, столько зависти, столько ненависти, сколько обиды, столько эгоизма? У нас ограниченное время на Земле. Нужно быть осторожными, как мы его используем. Вот о чем мы всегда должны помнить!

Из сети


На сколько ходов вперед вы думаете?

  • 08.10.21, 17:05
Чемпиона мира по шахматам Гарри Каспарова как-то спросили: “На сколько ходов вперед вы думаете?” Многие думали, что он приведет какую-то огромную цифру, и мы поймем, что делает его великим. Ответ показал людям, почему они играют в шахматы хуже Каспарова: “Главное в шахматах это не то, на сколько ходов вперед ты думаешь, а как ты анализируешь текущую ситуацию”.

Суть метода в том, что, не зная объективно своей ситуации, мы начинаем просчитывать ходы, которые оказывается ошибочными в принципе. И поскольку просчитать всего невозможно, очередь до правильных ходов так никогда и не доходит. В результате, мы выбираем лучший вариант из худших. Лучший из тех, которые мы рассматривали.

Применяя ту же самую стратегию к жизни, давайте подумаем, как часто мы вместо того, чтобы объективно оценить происходящее, пытаемся просчитать ходы вперед, и как часто позднее эти ходы оказываются не вперед, а в сторону.

Увидеть ясно настоящую ситуацию, значит сделать так, чтобы ходы открыли себя сами. Тот, кто говорит, что не знает, что ему делать дальше, всего-навсего не знает, что происходит с ним сейчас.Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
28
предыдущая
следующая