хочу сюда!
 

Танюха

29 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 29-37 лет

Створюємо власний добробут – 16

Привіт всім! Захоплююся Вашої рішучістю і відвагою. Вчора ми з Вами не спасували і спустилися до підземелля, де мешкають дракони – наші страхи. Не лише заглянули, але встигли гарненько розглянути одного і навчилися як звільнятися від нього.

Адже страхові мало трішки турбувати людину. Він весь час норовить розростися і підпорядкувати собі повністю волю людини. А оскільки сила у цій емоції потужна – драконяча, то страхам дуже легко керувати життєвою ситуацією людини. Для того, щоб створювати добробут, людині доводиться зіткнутися з ними і звільнити від них свій простір.

Наступний страх, що часто зустрічається, – страх “за гроші”. Він пов’язаний зі зберіганням грошей. Де б не зберігалися гроші – в банку, вдома або вкладеними в справу, цей страх невпинно мордує людини. Змушує прокручувати різні негативні картинки і думки. Така людина живе в постійній напрузі, посилаючи в світ вібрації, що гроші для неї – проблема. І дуже швидко такий посил отримує підтримку. І починають створюватися ситуації, які допомагають людині позбутися від грошей. Також цей страх здатний блокувати навіть стабільні грошові канали. Плюс він щодня підживлюється ЗМІ і телевізором – новинними передачами, кримінальними шоу і фільмами тощо.

Запихуй його подалі – не запихуй. Доки він є – рулить життєвою ситуацією.

Черговий дракон – страх “а раптом не зможу забезпечити себе і свою сім’ю”. До нього особливо схильні ті, хто виконує роль основного добувача в сім’ї. Його особливістю є те, що він дуже швидко проявляється у вигляді різних проблем зі спиною – гриж, радикулітів, ішіасу тощо.

Крім грошової ситуації страхи провокують небажані зміни в самопочутті і особистому житті. Годувати таких нахлібників – дійсно дороге задоволення)

На час роботи з грошовими страхами необхідно дотримуватися інформаційної дієти. На тиждень утриматися від перегляду і читання всього, що підживлює драконів. Це посилить ефективність практик.

Аналізуючи свої страхи, Ви побачите, що вони йдуть з дитинства або нав’язані – прилипли до Вас випадково.

Практика 1. Шукаємо страх в тілі. Встаньте перед дзеркалом і проговоріть, що Вас лякає щодо грошей: “А раптом …”, “А якщо …” Намагаючись максимально виразити почуття. Зверніть увагу на вираз свого обличчя, на позу. Що відбувається з диханням? Руки/ноги – як вони себе почувають?

Таким чином Ви побачите, в яких м’язах тіла затиснуті фінансові страхи.

Практика 2. Вже знайомі всім удари – ліжка/подушки, ногами, боксування. Сьогодні ще додаємо удари, схожі на рубання дров (дивіться малюнок). Намагаємося максимально вкладатися, промовляючи: “Я більше не буду боятися! Я не дам тобі забирати мої сили і мої гроші! Я сам (-а) керую своїм життям! Я сильна і впевнена в собі людина!”. Після кожного виду ударів ОБОВ’ЯЗКОВЕ ЗАЗЕМЛЕННЯ (див. малюнок)

Щодня практикуючи удари, Ви помітите, що з кожним днем страху стає менше, а задоволення і радості більше. Ваші рішення стають більш виваженими, а дії ефективними. 

Практика 3. Відкриваємо заслінку в грудях і наповнюємося любов’ю.

Ну, щоденні практики Ви і самі знаєте. Хто тільки сьогодні починає займатися – всі практики в попередніх постах.

Ми славно попрацювали сьогодні) Дякую Вам і гарного всім дня!)

© Катерина Когут, 2016

P.S. Відпишіться, будь ласка, скільки у кого вже малюнків. Щоб я розповіла, для чого вони потрібні і що з ними далі робити.

http://behappy.pp.ua/stvoryuyemo-vlasniy-dobrobut-16/

0

Комментарии