хочу сюда!
 

Лариса

45 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 44-55 лет

Створюємо власний добробут – 6

Привіт всім!

Вже кортить попрацювати над своїм добробутом? Молодці, це саме той настрій, який нам потрібен! Щоб якісно змінити ситуацію, нам стане у пригоді і незламна воля, і невгамовна допитливість. Адже доводиться розбиратися, як це все працює, щоб отримати бажаний результат. Який ми з Вами озвучили як мету і навіть записали у вигляді списку бажань.

Сьогодні у нас нова цікава тема для розмови. І відразу до справи)

Практика 1. Що ми говоримо про гроші? Наша підсвідомість просто напхана різними висловами про гроші. Які промовляються як певна істина. Хоч більшість із них на практиці виявляються далекими від життєвості. Наше завдання записати в свій чудовий блокнотик всі приказки, притаманні нам висловлювання, які ми знаємо і вживаємо щодо грошей. Для чого це потрібно і як саме це управляє нашими відносинами з грошима і світом, детально обговоримо наступного разу.

Кілька загальноуживаних висловів ми розглянемо прямо зараз. Щоб на власні очі переконатися, як сильно впливають подібні стереотипи на людей. Всі чули фрази типу “Рахує копійки”, “Заробляти копійки” тощо. Так кажуть, коли хочуть показати дуже низький рівень доходів, підкреслити скупість тощо. І відразу до практики.

Практика 2. Спробуйте розплатитися в магазинах монетками. Краще зробити це кілька разів підряд з різними касирами і продавцями. Відстежуйте реакцію касира на оплату копійками і відчуйте свої почуття і відчуття. Просто/складно було зважитися на такий досвід? Наскільки легко/важко Вам було очікувати, доки касир перерахує монетки? Чи важливо було, що подумають про Ваше фінансове становище люди в черзі? Записуємо свої спостереження в блокнот.

Мій досвід оплати копійками приніс мені багатий улов вражень) Реакціями касирів були і жалість, і зневага, і подив. Звичайно, зустрілися і люди, які були просто вдячні за покупку. І формою оплати особливо не парилися)

Чому така увага до копійок? Адже ми працюємо над підвищенням рівня свого добробуту. А всі грошенята побільше складаються з копієчок. Копійка – це найменша частинка, молекула грошей. Для того, щоб поліпшити свою фінансову ситуацію, нам необхідно змінити ставлення до купи речей у своєму житті. До молекул та навіть атомів грошей теж)

Неодноразово доводилося бачити ситуацію, як люди викидають копійки прямо на вулиці. Зневажливе ставлення до дрібниць визначає наші взаємини з чимось в цілому. Тому з сьогоднішнього дня ми з Вами починаємо відчувати більшу повагу до копієчок. Пам’ятаючи, що всі вони – частинки нашого добробуту)

Практика 3. Беремо в руки монетки і викликаємо в собі нові почуття до них – повагу і вдячність. Розуміючи, яку важливу роль вони виконують. Без поклоніння і культу. Тільки щирі почуття. Просто крапельку поваги. Або хоча б менше зневаги для початку – у кого як вийде)

Попереду вихідні. Чудовий момент, щоб гарненько закріпити вже отримані нами результати. А для тих, хто щойно розпочав, можливість наздогнати. Тому на повну працюємо зі списком бажань, звільняємося від опору. Малюємо малюнки. Наповнюємо себе виконанням тілесних і енергетичних практик.

Дякую за Вашу увагу! Самопізнавальних всім вихідних!)

© Катерина Когут, 2016

0

Комментарии