хочу сюда!
 

Виктория

33 года, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 34-46 лет

Кому в Україні не дають розмовляти російською мовою?

Нещодавно наштовхнулась на фейсбуці на сторінку однієї жінки, яка мешкає в Східній Україні і нібито за походженням українка, але це їй не заважає позиціонувати себе, як "русскую" і пропагувати філософію "русского мира". В цілому жінка непогана, нібито не зовсім дурна, інтелігентна, на росіянку не схожа. Кожен день викладає у себе на сторінці щось на кшталт того, що в Україні живеться погано, нацисти при владі (цікаво, які саме "нацисти", певно, що жидівські), забороняють говорити російською мовою, пригнічують, принижують, не вважають за людей, але нічого, Росія скоро прийде і всіх звільнить і т.п. маячню. 
Жінка до того ж гарно співає, має непоганий голос, викладає відеозаписи зі своїми піснями. От тільки пісні переважно радянських часів! І підписує ці пости вони приблизно так:

"Ну и кто мне может  запретить петь эти песни и говорить на этом языке? Кто может заставить меня забыть их, если они в моей душе? Кто может заставить меня забыть этот язык?" і т.п.

Виникає питання. А хто вам намагається це заборонити? Якби все було так, як ви кажете, то вас би за подібні слова і відео вже відправили до якогось українського концтабору (вона переконана, що їх вже будують для російськомовних людей!)

Просто стало цікаво, хтось особисто стикався з чимось подібним? Комусь в Україні забороняли говорити російською мовою? І звідки взагалі береться подібне?
Так, зрозуміло що весь цей конфлікт в Україні був навмисно спровокований РФ, щоб розпочати війну на Сході країни, щоб був привід відібрати Крим і т.п. Більшість "українців" зі Сходу виявилися росіянами, засланими ще в далекі часи з метою анексування українських земель. Це дуже хитрий і підступний хід. Спочатку заселити частину країни своїми людьми, а потім спровокувати конфлікт, нібито цих людей там пригнічують, а вони ж народились там, там народились і їх батьки, це їх батьківщина вже! Тобто, вони починають кричати, що хочуть жити в Росії, але при цьому виїжджати до Росії не поспішають, вони бажають, щоб Росія прийшла до них. Подібне відбувається зараз і в Німеччині! Зараз вони підсилають мігрантів, ці мігранти народжують дітей в Німеччині, а через декілька поколінь їх нащадки вимагатимуть, щоб турецьку мову зробили державною, що їм не подобається Німеччина і вони хочуть, щоб вона була Сірією і т.п. Навіть зараз ці речі вже відбуваються! Рано чи пізно це призведе до війни, що і сталося в Україні, де основний конфлікт як раз і розпочався з мовного питання. Більшість східного населення України почала вимагати, щоб російській мові надали статусу державної. І коли отримали відмову, все і почалося! Ось воно, пригнічення. Якщо країна не хоче робити державною ніяку іншу мову, крім мови свого власного народу, то це приниження і "нацизм"??? Цілком природньо, що в Німеччині говорять німецькою мовою, в Англії - англійською, а в Україні - українською. І чому має бути інакше? Так, в Україні все ускладнює ситуація, що більшість людей звикли розмовляти російською мовою, тому що був радянський союз, який змушував це робити і винищував прояви власної культури, ідентичності, намагаючись створити інтернаціонал. І це неможливо викорінити. Це може змінити лише час. Якщо правильно виховувати нові покоління, в дусі національної ідентичності! Але ці люди зіграли на тому, що нібито їм не дозволяють говорити мовою, до якої вони звикли і яка стала для них рідною. Я можу зрозуміти для чого це роблять росіяни. Їм вигідно розповсюджувати таку інформацію. В цьому полягає їхня мета. Але навіщо це роблять українці???
Особисто я ніколи не стикалась в Україні з чимось подібним. Я також звикла розмовляти російською мовою, але ніколи не зустрічала такого, щоб хтось неприязно відносився до мене через це. Навпаки! Стикалась з неприязним відношенням з боку російськомовних людей, коли говорила українською! Для мене не проблема спілкуватись українською мовою і я звикла розмовляти тією мовою, якою говорить мій співрозмовник. Я вважаю, що соромно жити в країні довгий час і не знати мови цієї країни. Це свідчить лише про неповагу до країни і народу цієї країни. Не раз помічала, що деякі люди в Україні заявляють, що принципово не хочуть і не будуть вчити українську. Це типове російське мислення. Навіщо взагалі вчити чужі мови, нехай всі вчать російську!
Так ось, питання! Хтось із вас колись стикався в Україні з чимось подібним, як описує та жінка? Я ні.

P.S. Пишу з Ольгіно! Отримала нове завдання від хазяїна. Не розумію, в чому воно полягає, мабуть ця стаття "для отвода глаз", так би мовити. Як добре, що є гугл-перекладач, інакше просто не знаю, як би я впоралась із завданням на українській мові, як і минулого разу на німецькій. Слава Гуглу! 
8

Комментарии

122.06.20, 16:44

Тут другое.. Ты вот к примеру про то что турки потребуют второй турецкий язык.. хотя Германия никогда не была частью Османской империи или Турции.. в отличии от Украины.. которая на протяжении практически 300 лет была частью РИ и СССР.. Естественно вся знать.. промышленники.. наука.. образование.. ремесленники и торговцы говорил языком митрополии.. Русский язык совершенствовался как раз в это время.. Вот и получается что и мы в какой то степени есть создателями и носителями этого языка.. коль участвовали в его развитии.. А значит по логике вещей.. русский язык по праву может быть вторым государственным.. тем более украинскому языку ничего не угрожает..

  222.06.20, 16:52Ответ на 1 от Хармс

  Россия не может быть митрополией, она может быть лишь провинцией или коллонией по той простой причине, что ее никогда не существовало, как единого государства, и она никакого отношения к Руси (Украине) не имеет. Вся ее заслуга в том, что она украла украинскую историю и язык. По сути да, русский язык это один из диалектов, которых в Руси было много. (в последствии Московия взяла этот диалект за основу, добавив в него заимствования из тюркского и т.п. современный русский язык искусственно создавался немцами, которые приезжали в Московию для этой цели) У древлян свой, у полян свой и т.д. В Германии тоже много диалектов, но это не значит, что нужно их все сделать государственными, есть один общий, литературный немецкий язык. В принципе в Руси(Украине) таким может быть и русский, и украинский.

   322.06.20, 16:53

   честно говоря лично меня уже реально заебала эта тема.
   сколько можно сосать ее

    422.06.20, 16:54Ответ на 1 от Хармс

    Мне лично все равно. В русском языке нет ничего плохого. Но дело в идеологии. В сложившейся ситуации, когда Украина ведет войну с Россией, вы не считаете, что делать в Украине русский язык (который является государственным в России) государственным, неприемлемо?

     522.06.20, 16:54Ответ на 1 от Хармс

     русского языка нет, есть только украинский

      622.06.20, 17:01Ответ на 2 от Bernarda

      Опять в истории ковыряемся.. кто у кого и што украл?.. НУ естественно были заимствования.. Московия украла самоназвание у Руси.. Но тем не менее РИ существовала.. и довольно таки не малый срок.. За этот срок нахапала одну пятую земной поверхности.. Но это уже не существенно.. Как и все империи уходят в небытие.. так и РИ скопытилась.. что в ближайшее время ожидает и Россию..

       722.06.20, 17:04Ответ на 4 от Bernarda

       Мне лично все равно. В русском языке нет ничего плохого. Но дело в идеологии. В сложившейся ситуации, когда Украина ведет войну с Россией, вы не считаете, что делать в Украине русский язык (который является государственным в России) государственным, неприемлемо?Нет не считаю.. Англия боролась за свои колонии в Америке.. но тем не менее победившая сторона не стала говорить на языке индейцев..
       Да и практически все колонии.. после освобождения.. оставили язык колонизаторов как второй или первый государственный..

        822.06.20, 17:04Ответ на 5 от БджЫлка

        русского языка нет, есть только украинский
        Ты суслика видишь?.. И я нет.. А он есть..

         922.06.20, 17:07Ответ на 6 от Хармс

         Да она все украла у кого-то) там у них ничего своего никогда не было, на обмане и воровстве строилась вся их "империя"
         Так и Киевская Русь была могущественной на протяжении долгого времени. Византию даже в страхе держала.
         Но вы правы, рашку скоро ждет полное уничтожение... мы заберем наш Кёнигсберг, а шведы Питер заберут... остальное пускай делят между собой фины и т.п. россиянцам останется в китайской сибири свой век доживать)) после того, как Москва будет разделена стеной!)

          1022.06.20, 17:07Ответ на 8 от Хармс

          русского языка нет, есть только украинский
          Ты суслика видишь?.. И я нет.. А он есть..
          ты включи мацкальск тв и послушай как они грят какой-то тарабарский язык

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           8
           предыдущая
           следующая