О сообществе

Цитати великих людей, розумні думки, історії, притчи.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

Цитатник

Притча

  • 18.02.21, 22:45


Один старий мав два великі відра. Кожне з них висіло на кінцях коромисла, яке він носив на плечі. Одне відро було тріснуте, а інше - ідеальне. Під кінець довгого шляху від струмка до будинку ціле відро залишалося повним, а тріснуте було заповнене лише наполовину.
Цілих два роки це повторювалося день у день: старий приносив додому тільки півтора відра води. Звичайно, ціле відро пишалося своїми досягненнями. А ось бідне, тріснуте відро соромилося свого недоліку; воно було нещасливим, оскільки могло виконувати своє призначення лише наполовину.
Його уявна, надумана неспроможність тривала два роки - і ось одного разу у джерела відро звернулося до старого: "Мені так соромно за себе тому, що через тріщину в моєму боці вода увесь час виливається дорогою додому".
Старий посміхнувся: "Зате квіти зростають саме на твоїй стороні стежини, а не на стороні іншого відра. Я завжди знав про твою ваду, тому і посадив квіти з твого боку дороги, і щодня, коли ми йдемо додому, ти поливаєш їх.
У кожного з нас є своя особлива вада. Але, саме ці тріщини і недоліки роблять наше спільне життя таким цікавим і цінним. Приймайте людей такими, які вони є, і шукайте в них лише гарне.
Звертаюся до усіх "тріснутих відер": вдалого ВАМ дня, і не забувайте вдихати аромат квітів на вашому боці дороги...
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
18
предыдущая
следующая