О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

На Росію чекає двократне зростання безробіття

КИЇВ, 1 лютого. /УКРІНФОРМ/. На Росію чекає двократне зростання безробіття. Такі виводи робить з оприлюдненого прогнозу Міноздоровсоцрозвитку РФ "Независимая газета". Якщо гірші очікування справдяться, то без постійного заробітку можуть опинитися більше 14% працездатного населення країни, пише вона. Незалежні економісти сподіваються, відзначає видання, що ситуацію може поліпшити прагнення працедавців не скорочувати працівників, а урізувати їм зарплати і робочий час, а також поширені літом сезонні роботи.

У січні 2008 року в російських службах зайнятості офіційно зареєстровані як безробітні 1,548 млн громадян. При цьому влада не сумнівається, що безробіття в 2009 році зростатиме. Міноздоровсоцрозвитку прогнозує, що середня чисельність безробітних у 2009 році становитиме близько 2,2 млн осіб. "Офіційно безробітними в середньорічному численні буде зареєстровано близько 2,2 мільйона людей. При цьому до кінця року цифра може бути перевищена", - заявив заступник глави Міноздоровсоцрозвитку Максим Топілін.

Нескладний розрахунок показує, констатує видання, що в окремі місяці число офіційно зареєстрованих безробітних може досягати 2,9 млн людей, що майже удвічі більше, ніж зараз.

На сьогодні, за даними Росстату, який вимірює фактичне безробіття за методологією Міжнародної організації праці, постійного заробітку позбавлено 5,8 млн людей. При цьому до числа фактично безробітних потрапляють ті, хто не отримує стабільної зарплати, хоча і продовжує числитися на якому-небудь підприємстві і формально не може звернутися до служби зайнятості. Офіційно зареєстроване і фактичне безробіття за методологією МОП відрізняються у декілька разів. Так, у 1998 році рівень безробіття за методологією МОП досяг у Росії 13,2% активного населення, тоді як зареєстроване безробіття становило усього 2,9% економічно активного населення.

Зазначимо, що днями МОП оприлюднила прогноз, згідно з яким у всьому світі через економічну кризу роботи можуть позбутися 50 млн нині працевлаштованих людей.

Майдан.

Для тих, хто ще не відвідував мій україномовний форум

http://tarastokar.uaforums.net/ - тут багато цікавих тем і обговорень. Більше можливостей і доступів мають зареєстровані користувачі.

Обласна бібліотека для дітей матиме власне приміщення

Відповідаючи на численні запитання журналістів та мешканців Полтавщини стосовно подальшої долі обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, голова Полтавської облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ висловив упевненість, що заклад матиме власне приміщення, і обласна державна адміністрація докладає до цього максимум зусиль. Зокрема, вже підшукана належна будівля по вулиці Шевченка. Її має прийняти на баланс обласна рада; обласна державна адміністрація, в свою чергу, вже звернулася з відповідним поданням до представницького органу.

„Це буде якісне, пристосоване приміщення, де діти матимуть усі умови для занять із книгами, а колектив зможе нормально працювати. Є певні юридичні процедури, і зараз вони перебувають в стадії вирішення. Обласна державна адміністрація зробила все, від неї залежне, щоб прискорити цей процес. На жаль, досі ми не мали відповідного сприяння з боку інших інституцій влади. Але попри це, проблему буде знято”, - наголосив керівник області.

Так само, за словами Валерія АСАДЧЕВА, ОДА не мала підтримки в питанні збереження за обласною бібліотекою старого приміщення за адресою Гагаріна, 5.

„Я більше двох  років утримував це приміщення від зазіхань, рішень судів та рішень обласної ради. Щойно я пішов на два тижні у відпустку, бібліотеку виселили з будинку. Більше того, Верховний Суд України ухвалив рішення не на користь дітей. Що можна вдіяти в такій ситуації? Шукати інше пристосоване приміщення. Саме так зробила обласна державна адміністрація”, - зазначив Валерій АСАДЧЕВ.

Джерело: Офіційний сайт Полтавської облдержадміністрації.

Екстренний виступ Ющенка

Любі друзі!!! Зі всією відповідальністтю повідомляю Вам, що голоду в Україні у зв"язку з кризою не буде, буде маленький піст, я б сказав пістець.

З повагою В. А. Ющенко.

lol  lol  lol

Виступ відбудеться сьогодні о 21.30

 

Автомобіліст! Геть автопобори!

5 лютого в Києві о 10:00 на вулицях Грушевського (біля Кабміну та Верховної Ради) та Інститутській (біля Нацбанку) відбудеться ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТРАЙК АВТОМОБІЛІСТІВ Наші вимоги: - Скасувати грабіжницькі ставки транспортного збору; - Скасувати закон «Про підвищення акцизного збору на автомобілі»; - Кошти з автоподатку використовувати на ремонт доріг; - Припинити підвищення штрафів та свавілля ДАІ

детальніше тут

Що ви чули про громадську ініціативу "Геть усіх"?

Надибав в І-неті оце http://getout.org.ua/ Досить, таки цікавий початок у цієї ініціативи. І особистості відомі. Що ви знаєте про цю ініціативу?

Історія Москви

Відомо, що перша згадка про Москву пов'язана з таким собі Кучкою. Виявляється, що куча українською означає свинарник, відповідно Кучка - це Свинар.
Тепер все зрозуміло. Якийсь вуйко на болоті розводив свиней, а через те, що ті свині обкладали все кучками, назвали його Кучкою. Звичайно, там де свині, можна прогодувати і дружину князя, от туди і зайшли перекусити свининою Довгорукий з дружиною.
От така історія Москви.

76%, 25 голосов

24%, 8 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Рада вирішила повернути собі назад дачу Брежнєва

Верховна Рада вирішила в терміновому порядку взяти на свій баланс престижний пансіонат "Гліцинія" у Ялті, де в радянський час розташовувалися дачі Леоніда Брежнєва і Микити Хрущова.

Як повідомляє газета "Дело", проект постанови в четвер був зареєстрований у парламенті, і, вже в квітні здравниця може стати депутатською.

Як повідомив виданню автор постанови депутат Юрій Кармазін, поспіх обумовлений претензіями на "Гліцинію" з боку Державного управління справами.

Мова йде про 20 гектарів найдорожчої в Україні землі, з якої половина — це пам'ятник Лівадійського садово-паркового мистецтва, решта — ботанічний парк.

За словами депутата, частина території пансіонату зараз незаконно здається в оренду невідомим фірмам. За оцінкою директора по маркетингу ріелторської компанії SV Development Володимира Степенка, вартість однієї сотки на цій території навіть в умовах кризи коливається від 25 до 40 тисяч доларів.

Крім того, на території "Гліцинії" знаходиться більш 10 тисяч квадратних метрів житлових і інших приміщень.

Конфлікт навколо пансіонату "Гліцинія" має довгу історію. До 1997 року він перебував на балансі санаторію Верховної Ради "Нижня Ореанда". Потім його передали податковій адміністрації. У 2004 році Кабмін Віктора Януковича перевів "Гліцинію" в управління ДУСі, якою тоді керував Ігор Бакай.

Після цього пансіонат був закріплений за "Артеком", незважаючи на відстань між ними в 40 кілометрів. Пізніше Ігор Бакай надав право дитячому таборові на відчуження пансіонату. У такий спосіб один із найпрестижніших пансіонатів на чорноморському узбережжі був проданий російському ВТБ Банкові.

Вартість будівель і споруд здравниці в договорі купівлі-продажу була оцінена в 77,9 мільйона гривень. Російські ЗМІ тоді писали, що "Гліцинія" повинна стати однієї з літніх резиденцій президента РФ Володимира Путіна.

ВТБ Банк устиг перерахувати Україні третину вартості здравниці, але зміна влади в Україні порушила плани російського президента. Протягом 2005-2008 років українські суди за позовом прокурора Криму Віктора Шемчука прийняли низку рішень, що визнали незаконним відчуження здравниці.

Українську сторону зобов'язали повернути отримані з Росії гроші, а росіян — відмовитися від прав власності. Судді також погодилися відновити статус-кво 1997 року: повернути пансіонат на баланс санаторію Верховної Ради "Нижня Ореанда". Однак проти такого рішення запротестувало ДУС.

І у вересні 2008 року Вищий господарський суд ухвалив рішення на користь ДУС.

Українська правда.


Прочитайте уважно цей матеріал. Він заслуговує на увагу.