хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

МА "Арт-Вертеп" представляє

Уже добігає кінця перший місяць літа, але культурні події нескінченні по всій Україні!

МА «Арт-Вертеп» представляє:

Радимо відвідати: 29 травня – 29 червня, м.

Дніпропетровськ – Виставка художньої фотографії Яни Архангельської «Настрої» 4-25 червня, м. Львів – Програма роботи «Jazz Club. Lviv» 12 червня – 10 липня, м. Дніпропетровськ – Виставка картин Ксікевич Ірини «Тіні забутих предків» 18-27 червня, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Київ, Черкаси - Клубний тур вокального інді-лаунж проекту «HVOYA» 26 червня, м. Дніпропетровськ – Sunsay 26 червня, м. Дніпропетровськ – ГражданинЪ Топинамбур в Dream Box Club 25 червня, м. Чернігів – Вечірка-презентація першої книжки Фоззі (ТНМК) «Ели воду из-под крана» в Чернігові 28 червня, м. Черкаси – Фестиваль «Трипільські зорі-2009» 28 червня, м. Львів – «Кабінетна» зустріч із СЕРГІЄМ ЖАДАНОМ 27 червня, м. Київ – Країна Мрій - 2009 27 червня, м. Дніпропетровськ – Зажигательный Квартирник на открытом воздухе 28 червня, м. Полтава – Фестиваль PanKe Shava LIVE AID 28 червня, м. Одеса – Танцевальный спектакль «Ничего личного» 29 червня, м. Львів – Фестиваль Старе Місто-2009: Gogol Bordello (Нью-Йорк), СПЛИН (Россия), Korpiklaani (Фінляндія), Воплі Відоплясова (Україна), Madheads XL (Україна), Гайдамаки (Україна) 3 липня, м. Львів – Фестиваль «Триб’ют» 4-5 липня, м. Київ – Другий міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло 2009. Земля»! 5, 16, 23 липня, м. Львів – Криза: смішна трагедія на 2 дії 10-12 липня, Львівська обл.. – Фестиваль «Fort.missia» 12-18 липня, Вінницька обл.. – Міжнародний фестиваль «АртПоле»-2009 31 липня-2 серпня – Svirzh World Music Festival 2009 5-8 листопада – «Драбина — 2009» стартує!

Інші події: 2-26 червня, м. Харків – «Маестро і учень» - Віктор Гонтаров та

Олександр Сердюк 21 червня – 5 липня, м. Львів – Міжнародний літній музичний фестиваль «Імпровізація» 27 червня, м. Київ – Література етнічних спільнот України

3 липня, м.

Хмельницький – ТЕРНОПІЛЬСЬКА ПРИСУТНІСТЬ

12 липня, м.

Одеса – Андерграундні короткометражки від одеських авторів

Якщо ви хочете відписатися від розсилки натисніть на цей лінк: http://artvertep.com/users/petra/info
14

Коментарі

Гість: Тираъ

126.06.09, 23:16

Дякую!

    227.06.09, 10:00Відповідь на 1 від Гість: Тираъ

    Дякую!хорошая подборка

      Гість: A_V_L

      327.06.09, 23:04Відповідь на 2 від krik Гранит

      Дякую!хорошая подборка

        430.06.09, 09:01Відповідь на 1 від Гість: Тираъ


        Привіт, як справи??? Відпочиваєш?

          Гість: Тираъ

          51.07.09, 00:53Відповідь на 4 від TatianaR

          Й тобі - привіт!
          З вами - відпочинеш
          Хоча таг - питанїя не дуже зрозуміло: це "відпочиваєш" - відносно до моменту написання каменту, чи - відносно періоду літнього(тіпа - місяця, півмісяця)? Тобто питання вузьке, чи широке?

            61.07.09, 12:27Відповідь на 5 від Гість: Тираъ

            напевно, питання відпочинку радше широкого плану... чи збираєшся кудись їхати, чи в Києві залишаєшся?? Які плани?

              Гість: Тираъ

              71.07.09, 22:45Відповідь на 6 від TatianaR

              зара готуюся до осені трудової. Все одно практично, кожний день на пляж ходимо. Ога.

                82.07.09, 09:36Відповідь на 7 від Гість: Тираъ

                зара готуюся до осені трудової. Все одно практично, кожний день на пляж ходимо. Ога.Кльово!!! А "трудова осінь" - це вчительські будні?
                Я планую майнути до Києва на пару днів, мо’ зустрінемось?

                  Гість: Тираъ

                  93.07.09, 00:06Відповідь на 8 від TatianaR

                  Звичайно зустрінемось! Мій телефон маєш? На скільки приїзжаїш? Якщо нема де - речі та дитину можеш у мене закинути з ночівлею. Ще є (за могорич) тема з гуртожитком у "художці". здається все.

                    103.07.09, 09:04Відповідь на 9 від Гість: Тираъ

                    Ясно, що зустрінемось, у Києві у мене є де жити, я ж майже киянка з огляду на моє минуле, правда, художній гуртожиток - то ностальгічні мотиви, бо й наш гуртожиток був у тому ж будинку на Лук’янівці... маса спогадів іт.д.