Як ви ставитесь до такої кількості кішок????

  • 09.08.12, 21:04

   Важко назвати точну дату, коли кішка стала домашньою. За даними археології, ці тварини оселилися поруч з людиною від тих часів, як вона почала вести осілий спосіб життя. Але це були просто дикі тварини, що харчувалися відходами.

   У храмах, присвячених богині Баст (єгиптяни зображували її у виді кішки), перебувало багато кішок, шанованих як священні тварини. Коли котрась з них вмирала, у родині наставала жалоба. Трупи тваринок бальзамувалися і ховалися у пишних гробницях на спеціальних цвинтарях. Археологами виявлено близько 300 тисяч мумій, що відносяться до 4 тисячоліття до н.е. Закон був також на стороні цієї священної тварини: за вбивство кішки грозило суворе покарання аж до страти. Але кішка в Єгипті була не тільки священною твариною, а ще і мисливським бойовим звіром. Їх використовували для полювання на птахів і дрібну дичину.

                Богиня Баст

   З Єгипту кішка на кораблях фінікійських купців потрапила до багатьох куточків європейського Середземномор'я, але аж до початку нашого тисячоріччя вона була рідкісним звіром. Нечисленні свідчення про кішок у Древній Греції дають підставу припускати, що ця тварина присвячувалася богині Місяця і полювання Артеміді, трохи схожої до єгипетської Баст. Почасти функції Баст притаманні і римській богині любові Венері, що іноді зображувалася разом з кішкою (ймовірно, напівдикою). У середньовічній Європі згадування про котів нечисленні, лише приблизно в 10 столітті вона перестає бути рідкістю. Приблизно в цей же час з'являється вона і в Україні. У Європі кішки аж до епідемії "чорної смерті", коли їхня функція винищувачів дрібних гризунів (мишей, пацюків) була оцінена належним чином, не користувалися популярністю і часто ставали жертвою забобонів.

   На Сході кішки здавна знаходилися в привілейованому становищі в порівнянні з Європою. В ісламі вони дуже шануються, оскільки одна з них, на ім'я Муезза, жила в самого пророка Мухаммеда. В пам'ять про неї всім кішкам дозволений був вільний вхід у мечеть. У Китаї кішки і їхні зображеня вважалися такими, що приносять щастя. У древній релігії персів убивство кішки - такий же серйозний злочин, як і убивство людини. Безліч стародавніх і шляхетних порід: тайська, сіамська - походять з Індокитаю, де їх розводили при королівських і князівських дворах. Ці дивні створіння були привезені в Європу вихідцями з Британської імперії і дали величезний поштовх розведенню кішок в Англії.

   У 1727 з'явилася праця француза Монкріфа "Історія кішок", яка остаточно "реабілітувала" цих тварин. З 18 століття в Європі і насамперед в Англії починається робота над створенням нових порід, яка була продовжена і надзвичайно посилена в 20 столітті, коли кішки міцно зайняли друге, а подекуди і перше місце серед домашніх улюбленців.У наш час популярність їх зростає. Організовуються численні клуби шанувальників котів, проводяться виставки, учені виводять нові породи .

Вболіваймо всією країною!!!

  • 13.06.12, 20:34
Ей нород!!! Хто дивиться Євро-2012, діліться враженням. Можливо у когось є адреси сайтів де вони транслюються, поділіться будь ласка. Як вам нещодавня перемога України у матчі із шведами? Збірна України у першому матчі на Євро-2012 проти шведів здобула красиву перемогу з рахунком 2-1. І все завдяки дублю Андрія Шевченка.

                                  
                       
                                           
 
                                 

Хто любить грозу?

  • 02.06.12, 22:25
Одного весняного вечора, коли за вікном лив дощ, гримів грім та спалахували блискавки. У мене виникла ідея провести маленьке опитування, чи є ще десь люди які люблять грозу? Люблять стукіт дощу по шибках вікон, гуркіт грому, спалах блискавки. Сісти у велике м'яке крісло біля каміну з феліжанкою гарячої кави чи чаю (кому як довподоби) де мирно палахкотить багаття і слухати симфонію дощу...                                                                                                                          

                                           

                  

 
                                
                                             

                                                                                              
Напишіть свою думку...

ТОП-10 кращих авто 2012 року! Раджу переглянути!

  • 16.03.12, 20:49
Для усіх автолюбителів британський журнал Forbes склав список 10 найдорожчих автомобілів, які з'являться у продажу в 2012 році. У список увійшли тільки нові моделі, а рейтинг складався відповідно до MSRP - рекомендованій виробником роздрібній ціні.Ось вони, 10 найдорожчих автомобілів 2012 року: 10. Porsche 918 Spyder($ 845 000)
 
Десяте місце зайняв автомобіль з Німеччини Porsche 918 Spyder. Він оснащений 3,4-літровим двигуном V8, потужністю 500 л.с. і здатний розігнатися з 0 до 100 км/год за 3,1 секунди.

9. SSC Tuatara 2012 ($ 970 000)

На дев'ятому місці розташувалася нова модель від американської компанії Shelby Supercars - SSC Tuatara 2012, яка вважається одним з найпотужніших автомобілів у світі. Під капотом цієї красуні ховається двигун V8, потужністю 1350 л.с. Час розгону з 0 до 100 км/год у SSC Tuatara 2012 складає 2,5 секунди, а придбати цей приголомшливий автомобіль можна буде за $ 970 000.

8. Hennessey Venom GT ($ 1 миллион)

Восьме місце застовпив за собою ще один представник США - автомобіль Hennessey Venom GT з рекомендованою виробником ціною $ 1 мільйон. Суперкар оснастили V8 1200-потужним двигуном, а швидкості 100 км/год автомобіль досягає за 2,5 секунди.

7. Pagani Huayra ($ 1,3 миллиона)

Італійський автомобіль Pagani Huayra, вартістю $ 1,3 мільйона, упевнено зайняв сьомий рядок рейтингу. Цей розкішний представник автопрома може похвалитися 12-циліндровим двигуном Mercedes - Benz, потужністю 700 л.с. і 2,5-секундним часом розгону з 0 до 100 км/год.

6. Maybach Landaulet ($ 1,4 миллиона)

Ще один представник Німеччини, Maybach Landaulet, розташувався на 6 місці рейтингу. Незважаючи на дуже солідну ціну $ 1,4 мільйона, автомобіль не має тих, що вражають уяву швидкісними характеристики - при його виготовленні упор робився на комфорт і розкіш. Maybach Landaulet оснащений двигуном V12, потужністю 620 л.с., і розгониться з 0 до 100 км/год за 5.2 секунд.

5. Aston Martin One-77 ($ 1,4 миллиона)

Великобританія представлена в рейтингу лише одним автомобілем - Aston Martin One - 77, який буде продаватися з цінником $ 1,4 мільйона. На автомобіль встановлений 7,3-літровий двигун V12, потужністю 750 л.с., а його час розгону з 0 до 100 км/год складе 3,7 секунди.

4. Koenigsegg Agera R ($ 1,7 миллиона)

Koenigsegg Agera R зі Швеції виробник оцінив в $ 1,7 мільйона. Суперкар оснастили 5-літровим двигуном, потужністю 1115 л.с., що дозволяє розігнати автомобіль з 0 до 100 км/год за 2,9 секунди. Окрім стандартної моделі, компанія планує випускати версію з карбоновим кузовом, який здорожить автомобіль на $ 270 000.

3. Zenovo ST1 ($ 1,8 миллиона)

Довгожданий суперкар Zenovo ST1 з такої екзотичної для автомобілів класу " люкс" країни, як Данія, коштуватиме $ 1,8 мільйона. На цей розкішний автомобіль встановлений двигун V8, потужністю 1250 л.с., а час розгону з 0 до 100 км/год складе 2,9 секунди.

2. Ferrari 599XX ($ 2 миллиона)                                         

Усього лише одного рядка не вистачило італійському спорткару Ferrari 599XX, що б очолити список найдорожчих автомобілів 2012 року. Знаменитий італійський автомобільний бренд встановив на свою нову модель 600-потужний двигун V12, здатний розігнати цього червоного диявола з 0 до 100 км/год за 2,9 секунди. Якщо вірити чуткам, автомобіль продаватиметься не більше 1 екземпляра в одні руки, а придбати його можна буде тільки на особисте запрошення від Ferrari за $ 2 мільйони.

1. Bugatti Veyron Supersport ($ 2,6 миллиона)

 

Мені здається, що переважна більшість автолюбителів вже здогадалися, автомобіль якого бренду виявиться на вершині рейтингу. Звичайно ж, ним став Bugatti Veyron Supersport, вартість якого складає запаморочливі $ 2,6 мільйона. Переможець приховує під капотом двигун V16, потужністю 1200 л.с., а швидкості в 100 до/ч автомобіль досягає за 2,4 секунди.

Знаєте, цими атомобілями я особисто вражена, але одне жаль, що серед них немає українцяpodmig

Цікаво знати

  • 18.02.12, 19:00


Білка – тварина денна, вдень вона веде активний
спосіб життя, а вночі відсипається у гнізді. Основу їх харчування складають
жолуді і горіхи, а також насіння хвойних дерев: ялини, кедра, піхти. Влітку і
восени важливим додатковим
харчем є ягоди та гриби.
                                                                 
Характер у білки, як і у людей, досить
індивідуальний. Їх відносини з людьми складаються по-різному. Одні швидко
звикають і стають довірливими до будь-якої людини. Інші по-справжньому довіряють
лише господарю, який за ними доглядає. Зустрічаються білки, які досить сильно
звикають лише до однієї людини. У випадку зміни господаря тваринка стає дикою і
кусючою, не дивлячись на безліч спроб їх приручити.

                              

Авто майбутнього!

  • 11.01.12, 11:03
Якось натрапила на цей сайт, авто вражають своїми формами та виглядом. Думаю вам буде цікаво переглянути.http://cikavo.com/article/10673.html