Складання мандата Артеменком

Регламентний комітет рекомендував ВР розглянути складання мандата Артеменком

Комітет із питань регламенту Верховної Ради затвердив проект постанови про дострокове припинення повноважень позафракційного народного депутата Андрія Артеменка й рекомендував парламентарям розглянути його в сесійній залі.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення члени комітету ухвалили на засіданні в понеділок.

На засіданні комітету не було ні А.Артеменка, ні його адвокатів.

Як зазначив керівник комітету Павло Пинзеник, надійшов текст указу про припинення громадянства А.Артеменка, у зв'язку з яким виникають правові підстави для припинення депутатських повноважень парламентаря.

За словами П.Пинзеника, до комітету також надійшло прохання А.Артеменка не розглядати його питання на засіданні у зв'язку з тим, що указ президента оскаржено у Вищому адміністративному суді України, а також з огляду на те, що "у рамках цього адміністративного провадження ним заявлене клопотання про припинення дії відповідного указу президента в частині припинення його громадянства".

Керівник комітету зазначив, що, за наявними в комітеті матеріалами, указ президента є таким, що діє в повному обсязі.

"У зв'язку з викладеним проектом рішення, який міститься у ваших матеріалах, пропонується внести на розгляд Верховної Ради проект відповідної постанови щодо припинення повноважень народного депутата Андрія Артеменка", - озвучив керівник комітету рішення перед винесенням на голосування.

Як повідомлялося, в лютому 2017 року газета New York Times повідомила, що А.Артеменко передав адміністрації президента США Дональда Трампа підготовлений ним план врегулювання українського конфлікту. План, зокрема, передбачає проведення загальноукраїнського референдуму про передачу Україною Росії Криму "в оренду терміном від 50 до 100 років", а також "виведення російських військ зі Східної України".

Органи прокуратури розслідують кримінальне провадження стосовно А.Артеменка за антидержавні дії в співпраці з РФ.

20 лютого фракція Радикальної партії Олега Ляшка вирішила виключити депутата А.Артеменка зі свого складу.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що А.Артеменко документально підтвердив прокуратурі, що має громадянство Канади, окрім українського громадянства.

21 квітня Генпрокуратура України звернулася до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням ініціювати через Державну міграційну службу процедуру втрати громадянства України А.Артеменком з огляду на те, що під час розслідування кримінального провадження за фактом скоєння злочину, передбаченого статтею 111 КК (державна зрада) України, було зібрано достатньо документів, які вказують на те, що А.Артеменко отримав громадянство Канади і має паспорт громадянина Канади.

Указом президента України Петра Порошенка від 29 квітня припинено громадянство України А.Артеменка.

4 травня голова підкомітету з безпеки державних інформаційних систем Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони Ірина Фріз підтвердила, що А.Артеменка позбавлено українського громадянства згідно з указом президента Петра Порошенка, і пояснила, що це означає також втрату статусу народного депутата.

П.Порошенко на прес-конференції 14 травня заявив, що припинення громадянства А.Артеменка ініціювала Генеральна прокуратура, в якій народний депутат засвідчив наявність у нього громадянства іншої держави. Президент розповів, що Генпрокуратура звернулася з клопотанням до Державної міграційної служби, яка, у свою чергу, перевіривши цю інформацію, внесла свою пропозицію до комісії з питань громадянства при президентові. Комісія, у свою чергу, проголосувала за внесення президентові на підпис відповідного проекту указу.

Как и по чьей вине Украине на самом деле достался Крым

Как и по чьей вине Украине на самом деле достался Крым

26 апреля исполняется 63 года со дня переподчинения Крымской области – ранее находившаяся в РСФСР, она внезапно оказалась на территории Украинской ССР. Ввиду последних военно-политических событий незначительная, в общем, реформа обросла настоящими легендами.

 Реформаторский зуд

После смерти Сталина в стране вообще было много интересного: территориальное деление, и при «лучшем друге физкультурников» не отличавшееся стабильностью, просто пошло наперекосяк. Вы слышали что-нибудь про Арзамасскую область? Балашовскую? Каменскую? Все эти «субъекты Федерации» существовали лишь в 1954-57 годах. Одним из примеров такого «реформаторского зуда» стала и передача русскоязычной Крымской области из состава РСФСР в состав Украинской ССР.

Юридической основой передачи Крыма является Указ Президиума Верховного Совета СССР от 19 февраля 1954 года, породивший, в свою очередь, Закон СССР от 26 апреля 1954 года. Процитируем этот указ полностью, благо он невелик:

«Учитывая общность экономики, территориальную близость и тесные хозяйственные и культурные связи между Крымской областью и Украинской ССР, Президиум Верховного Совета Союза Советских Социалистических Республик постановляет:

Утвердить совместное представление Президиума Верховного Совета РСФСР и Президиума Верховного Совета УССР о передаче Крымской области из состава Российской Советской Федеративной Социалистической Республики в состав Украинской Советской Социалистической Республики.

Председатель Президиума Верховного Совета СССР  К.Е. ВОРОШИЛОВ

Секретарь Президиума Верховного Совета СССР  Н.М. ПЕГОВ».
 


 

Закон оказался еще более лаконичным:

«Верховный Совет Союза Советских Социалистических Республик постановляет:

1. Утвердить Указ Президиума Верховного Совета СССР от 19 февраля 1954 года о передаче Крымской области из состава Российской Советской Федеративной Социалистической Республики в состав Украинской Советской Социалистической Республики.

2. Внести соответствующие изменения в статьи 22 и 23 Конституции СССР».

Вы все еще считаете, что «Хрущев подарил Крым»? Его подписи даже нет на этих документах! Да, он присутствовал на заседаниях Политбюро и Президиума, он голосовал «за», но в тот момент Хрущев был лишь одним из нескольких лидеров страны, даже не первым среди равных. Роль Никиты Хрущева состоит только в том, что, отменив многие странные ворошиловско-маленковские преобразования, он оставил в силе передачу Крыма. Но отнюдь не из сентиментальных (курянин Хрущев не был украинцем, хотя и возглавлял местную компартию), а из хозяйственных соображений.

О пользе бюрократии

Нам не удалось найти цифры экономической выгоды от подобного перехода, но, скорее всего, какая-то экономия имела место быть как раз за счет сокращения числа согласований при снабжении Крыма, где было очень трудно с продовольствием. Собственно, и при возврате Крыма в 2014 году Россия столкнулась со значительными инфраструктурными сложностями, вызванными отсутствием сухопутной границы и неспособностью Крыма обеспечивать себя всем необходимым самостоятельно.

Даже в советском «обществе братства» существовали вполне жесткие властные вертикали, и власти РСФСР просто не имели полномочий приказать Украине, например, поставить в Крым такие-то объемы зерна и питьевой воды. Эти и другие несложные вопросы приходилось выносить на более высокий, общесоветский уровень, что тормозило принятие решений.

Смена подчинения Крыма упростила хозяйствование на его территории, так как исчезла необходимость согласовывать различные поставки между союзными республиками. О том, что впоследствии русскоязычный Крым может оказаться заложником политических событий на независимой Украине, понятно, никто даже не догадывался.

С юридической точки зрения статус данного закона спорен. С одной стороны, напрямую его никто не отменял. С другой, он сейчас считается прекратившим действие с принятием Конституции СССР 1977 года, где Крымская область уже названа административной единицей в составе Украинской ССР. Сам по себе распад Советского Союза не привел к автоматической отмене его законов: они отменялись или переписывались последовательно, по мере необходимости; в ряде сфер у нас до сих пор действуют нормативные акты 1950-60-х годов. Об этом хорошо сказал персонаж Юлиана Семенова в романе «Репортер»:

«Я приводил цитаты с двадцать седьмого съезда, а мне клали на стол закон, принятый в тридцать девятом году, и спрашивали: "Где, кто и когда его отменил?"»

Исследователи показывают, что при передаче области был нарушен ряд процедур, предписанных действовавшей Конституцией для подобных случаев. В то время вообще не принято было думать о буквальном исполнении всех условностей: еще сохранялись воспоминания о Ленине и Сталине, которые терпеть не могли бюрократию. Факт остается фактом: решение было поддержано президиумами Верховных советов обеих заинтересованных республик, вынесено на голосование в Верховном Совете государства и принято голосами более чем половины депутатов.

Во время присоединения Крыма в 2014 году российские законодатели не озаботились формальной отменой закона 1954 года, видимо, считая его давно уже недействительным. Впрочем, украинская сторона в любом случае не приняла бы данное решение, так что суть конфликта не изменилась бы.

Прикро з такого вчинку Михайла Порошенка

Сина Порошенка зняли в футболці з надписом Russia
05/05/2017 - 10:26

Син президента України Петра Порошенка Михайло вдягнув футболку з російською символікою для фотосесії зі своїм хіп-хоп гуртом. 

Відповідні фото оприлюднив на сторінці в Instagram одногрупник юнака.

“Крайній справа – Михайло.

Він же – молодший син Петра Порошенка. Він же – учень престижного британського коледжу Concord. Він же – власник стильної футболки Russia.

Він же – отримає від баті добрячої прохуханки за цю фотосесію)”, – прокоментував вчинок сина політика журналіст Левко Стек.

1

Нагадаємо, раніше ІНФОТАБ повідомляв, що донька глави держави Олександра Порошенко опублікувала в мережі світлини з сумкою дизайнера Майкла Корса. Такий аксесуар коштує близько $300 (8080 грн за курсом НБУ станом на 11.04.2017).

Діти президента навчаються у “Конкорд коледж” – це міжнародний навчальний заклад-пансіон в графстві Шропшайр, який спеціалізується на підготовці іноземних студентів до вступу в університети Великобританії.

У школі, яка забезпечує повний пансіон, навчання коштує близько 1 мільйон 300 тисяч гривень на рік.

http://informator.news/syna-poroshenka-znyaly-v-futboltsi-z-nadpysom-russia/

16:58 14.05.2017
Порошенко назвал недопустимым поведение сына, надевавшего футболку с надписью "Russia"

Президент Украины Петр Порошенко назвал недопустимым поведение своего 15-летнего сына, который надел футболку с надписью "Russia".

Комментируя на пресс-конференции в воскресенье появившиеся в публичном доступе соответствующие фотографии, П.Порошенко сказал: "Она (фотография – ИФ) касается ночи на Хеллоуин, и это был вертеп - кто-то разрисовался в черта, а кто-то надел эту футболку… Я расцениваю даже в вертепе на Хеллоуин такое поведение абсолютно неприемлемым".

По словам главы государства, в связи с этим он провел с сыном беседу. "Я вас заверяю, я нашел правильные слова, чтобы он все понял. Но это не его футболка и он ее не использует в повседневной жизни. Но даже на Хеллоуин, я считаю, это нехорошо", - сказал П.Порошенко.

Українська делегація на чолі з Клімкіним провела зустріч з Трамп

Українська делегація на чолі з Клімкіним провела зустріч з Трампом.



Російська пропаганда твердить, що Білий Дім просто скористався українцями, аби загасити скандал з впливом Кремля на Трампа. Західні ЗМІ, навпаки, зауважують, що зустріч американського президента з українським міністром нівелює спроби Москви нав'язати свій погляд на окупацію Донбасу.

Про ці та інші питання, а також про невідомі деталі зустрічі з Дональдом Трампом в Овальному кабінеті в інтерв'ю ТСН.Тиждень розповів міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Читайте також: Порошенко похвалився блискучими розмовами з Трампом і розповів про США у "нормандському форматі"

Зокрема, Клімкін наголосив, що зустріч з американським лідером сигналізувала про підтримку України.

"Насправді, головний результат — це чіткий меседж підтримки України. Та і загалом, сама зустріч є дуже потужним сигналом підтримки. Оскільки американські президенти взагалі дуже рідко зустрічаються з міністрами закордонних справ. В принципі", — сказав Клімкін.

Крім того, глава МЗС України наголосив на атмосфері зустрічі.

"Другий момент, якщо хочете — це атмосфера, атмосфера і насичена позитивними емоціями, наприкінці зустрічі ми говорили про підтримку його українцями, про його зустрічі з Українською громадою підчас передвиборчої кампанії і як він згадував ці зустрічі, казав, що дійсно, українці такі класні. Тобто, цей момент мені теж дуже сподобався. І один з головних політичних сигналів — і це теж дуже важливо — це реальне бажання залучатися до тиску на Росію. Є дуже цікаві ідеї, я про ці цікаві ідеї зможу сказати тільки пізніше, коли погодимо серед всіх друзів, ну і звичайно будь-які моменти треба буде погодити з Німеччиною і з новообраним президентом Франції", — наголосив він.

Клімкін розповів про результати зустрічі з Трампом
ТСН. Тиждень Вчора, 21:22

Павло Клімкін розповів, що головним результатом зустрічі є чіткий месендж підтримки України, а одним з головних політичних сигналів стало бажання залучатися до тиску на Росію.

Що ж до пакету пропозицій з української сторони, то Клімкін назвав такі пропозиції, які могла б зробити Америка:

"По-перше, ви прекрасно розумієте, що в американської сторони є важелі. Ці важелі мають бути реалізовані у співпраці, на основі солідарності з європейським союзом, з іншими країнами великої сімки. Це можуть бути потужні політичні меседжі, і ось ви згадали про саміт НАТО, але ж буде ще й саміт сімки. Звичайно є економічні важелі тиску і санкції — це тільки один вимір того, що може робитися надалі. Ви вже мене звинуватили в дипломатичній мові, я намагаюсь якимось чином з цього вийти, але з певними натяками. Є й інші ідеї. Можемо говорити про посилення міжнародного компоненту, про посилення ОБСЄ, про посилення СММ, про створення іншої місії, яка реально буде контролювати територію окупованого Донбасу", — сказав Клімкін.

За словами українського міністра, у Москві такого повороту, як зустріч із американським президентом, не очікували.

"Я думаю, по-перше, такого сигналу в Москві ніхто не очікував і в цьому його теж додаткова цінність. По-друге, цей сигнал, він має свій зміст – … про системне намагання Росії вплинути на демократичну систему цивілізованого світу, (демократичну систему всього трансатлантичного суспільства, до якого я однозначно відношу Україну). Тому всі прекрасно розуміють, що це не просто якась загроза, це така загроза, якій потрібно системно протидіяти. І це розуміння теж в Вашингтоні однозначно є", — резюмував Клімкін.
Більше читайте тут: https://tsn.ua/interview/u-moskvi-cogo-nihto-ne-ochikuvav-klimkin-rozkriv-detali-zustrichi-z-trampom-i-rozpoviv-pro-reakciyu-kremlya-929280.html

У Києві стартує фінал пісенного конкурсу Євробачення-2017

Сьогодні у Києві стартує гранд-фінал Євробачення. Всі відео конкурсантів 13.05.2017 19:12 3883

У суботу, 13 травня, в Києві стартує фінал пісенного конкурсу Євробачення-2017. Зі своїми виступами на головну арену конкурсу о 22:00 вийдуть представники 26 країн-учасниць.

Це будуть Україна, яка цьогоріч приймає Євробачення, країни "великої п’ятірки" та по 10 переможців із кожного півфіналу.

Порядкові номери учасників гранд-фіналу:

1. Iзраїль - IMRI, "I Feel Alive"

2. Польща - Кася Мось, "Flashlight"

3. Білорусь - Naviband, "Story Of My Life"

4. Австрія - Натан Трент, "Running On Air"

5. Вірменія - Артсвік, "Fly With Me"

6. Нідерланди - OG3NE, "Lignt and Shadows"

7. Молдова - гурт Sunstroke Project, "Hey Mamma"

8. Угорщина - Йоці Папай, "Origo"

9. Італія - Франческо Габбані, "Occidentali's Karma"

10. Данія - Anja, "Where I Am"

11. Португалія - Салвадор Собрал, "Amar Pelos Dois"

                 12. Азербайджан - Dihaj, "Skeletons"

13. Хорватія - Жак Хоудек, "My Friend"

14. Австралія - Isaiah, "Do not come easy"

15. Греція - Демі, "This is Love"

16. Іспанія - Maнель Наварро, "Do It For Your Lover"

17. Норвегія - JOWST, "Grab The Moment"

18. Велика Британія - Lucie Jones, "Never Give Up On You"

19. Кіпр - Ховіг, "Gravity"

20. Румунія -  Ілінка і Алекс Флоря, "Yodel It!"

21. Німеччина - Levina, "Perfect Life"

22. Україна - O.Torvald, "Time"

23. Бельгія - Бланш, "City Lights"

24. Швеція - Робін Бенгтссон, "I can't go on"

25. Болгарія - Kрістіан Koстов, "Beautiful Mess"

26. Франція - Alma, "Requiem"

Трансляція шоу розпочнеться о 22:00 в прямому ефірі телеканалу UA:Перший.

Нагадаємо, що на пісенному конкурсі Євробачення співвідношення голосів становит 50% на 50% голосів професійного журі та глядачів, тобто оцінка Національного журі має таке саме значення, як і оцінка глядачів. Цього вечора за переможну пісню голосують усі 42 країни-учасниці Євробачення.

Голосування проводиться за допомогою SMS та телефонних дзвінків з будь-якого мобільного або стаціонарного телефону. Послуги доступні для всіх мереж GSM на території України.

Вікно для голосування у гранд-фіналі буде відкрите протягом 15 хвилин після виступу останньої, 26 країни.

Кількість дзвінків та SMS-повідомлень з одного номера не повинна перевищувати 20.

Тарифи з ПДВ: телефонний дзвінок на території України - 4,80 грн; SMS (всі GSM оператори) - 5,00 грн. Додатково стягується збір до ПФ - 7,5%. (Дзвінки - тільки для повнолітніх).

Треба звернути увагу, що відповідно до правил голос не буде зарахований, якщо ви:

- голосуєте за свою країну;

- відправляєте з одного телефону більше 20 дзвінків/SMS-повідомлень;

- голосуєте до або після встановленого вікна для голосування;

- надсилаєте неправильний текст SMS-повідомлень.

Наприкінці підрахунку голосів від професійного журі і телеглядачів ведучі пісенного конкурсу оголошують країну-переможця Євробачення.

Детальні результати голосування як глядачів, так і журі, а також індивідуальний рейтинг учасників, поданий кожним членом журі, можна буде дізнатися лише після закінчення гранд-фіналу конкурсу. Робиться це для того, щоб тримати інтригу до кінця. Результати будуть оголошені на офіційному сайті пісенного конкурсу Євробачення eurovision.tv, а також на сайтах eurovision.ua та 1tv.com.ua.


Детальніше дивитися тут: https://www.ukrinform.ua/rubric-yevrobachennia2017/2226883-sogodni-startue-grandfinal-evrobacenna-vsi-video-konkursantiv.html

Все гарно на Євробаченні!

Павло Грицак: "На Євробачення-2017 розповсюджено більше 58 тисяч квитків"
Павло Грицак:
Опубліковано: 10 травня

На Євробачення-2017 розповсюджено більше 58 000 квитків.

Про це сьогодні на прес-конференції у Міжнародному виставковому центрі повідомив виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак, передає Укрінформ.

"Станом на сьогодні продано більше 58 400 квитків, що дуже хороший результат. І ми дуже раді, що така кількість глядачів відвідає пісенний конкурс Євробачення. Ми бачимо, що денні шоу мають величезну популярність, і дуже раді, що приходять сім’ї, і цей прекрасний великий проект залишиться в пам’яті у дітей", – підкреслив Павло Грицак.

"Залишилося ще шість шоу, і ми будемо раді бачити всіх глядачів", – підсумував він.

Також виконавчий продюсер Євробачення в Україні наголосив, що проведення пісенного конкурсу проходить згідно із запланованим сценарієм: "Поки що все виходить так, як задумали: щасливі артисти, щасливі делегації, щасливі журналісти та фани. І це велика радість для всієї команди, яка працювала достатньо виснажливо й інтенсивно".

Крім того, він зауважив, що створення Суспільного телебачення, звичайно, вплинуло на організацію Євробачення, "але поки що все виходить".

Павло Грицак також розповів, що фінансування пісенного конкурсу проходить без проблем: "Ми направлені на економію. Більше того – у нас вищі доходи, ніж були заплановані... І нам це дозволяє спокійно завершувати цей проект і цей конкурс", – зазначив він.

 

Найсвіжіші новини, найцікавіші подробиці та ексклюзивні прямі трансляції подій Євробачення-2017 читайте на Eurovision.ua.

 

Молодець Джамала!

Піар-директор Джамали запевняє, що вона виступає на Євробаченні безкоштовно 10.05.2017 22:01 365

Співачка Джамала виступає на Євробаченні безкоштовно.

Про це заявив у ефірі "Радіо Свобода" піар-директор співачки Денис Козловський.

"У мережі ProZorro чомусь немає жодної статті витрат, які стосуються постановки і виробництва трьох номерів Джамали. Тобто ні запису симфонічного оркестру, ні виробництва графіки, ні танцівників, ні виготовлення костюмів. Це і є стаття витрат, яка записана як гонорар Джамали", – зазначив він.

Як пояснив Козловський, люди, які працюють у цій сфері, не є юрособами. "Оркестру, який записували, взагалі формально не існує – збірна "солянка" з найкращих музикантів, які неофіційно оформлені. Не існує ніякої юрособи, яку можна було б у систему ProZorro завести і написати, що це ось такий оркестр, а це – його гонорар. Насправді, якщо ви поглянете на цей бюджет, побачите, що гонорару Джамали там немає взагалі. Джамала виступає на Євробаченні безкоштовно. А цей мільйон гривень – бюджет трьох номерів", – додав він.

Раніше повідомлялося, що за даними порталу держзакупівель ProZorro, переможець минулорічного Євробачення українська співачка Джамала отримає за виступ під час цьогорічного конкурсу 985,5 тис. гривень.

Відбулась трансляція першого півфіналу Євробачення-2017

Відбулась трансляція першого півфіналу Євробачення-2017
Відбулась трансляція першого півфіналу Євробачення-2017
Опубліковано: 10 травня

У Києві відбувся перший півфінал пісенного конкурсу Євробачення-2017 на головній арені у Міжнародному виставковому центрі. Шоу транслювалося в прямому ефірі на телеканалі UA:Перший.

В мережі також можна було подивитися трансляцію у форматі HD на сайті Eurovision.ua для українських глядачів, та на сайті Eurovision.tv для користувачів з Європи та майже з усього світу.

Також українські організатори вирішили повторити вдалий минулорічний експеримент зі Стокгольмом, коли одночасно з концертною програмою відбувалась трансляція з коментаторської кабінки на офіційному youtube-каналі UA:Перший.

У першому півфіналі 9 травня виступили представники таких країн: Чорногорії, Фінляндії, Грузії, Португалії, Бельгії, Швеції, Албанії, Азербайджану, Австралії, Кіпру, Словенії, Вірменії, Молдови, Чеської Республіки, Латвії, Ісландії, Греції та Польщі.

Незважаючи на те, що у півфіналах виступають тільки по 18 країн, шоу транслюють всі 42 країни-учасниці Євробачення-2017, а також  Косово і Казахстан (усього 44 країни). До речі, у день фіналу Євробачення-2017 до трансляції пісенного конкурсу приєднаються США та Китай.

Також у Міжнародному виставковому центрі організовано 37 коментаторських позицій. Це надало можливість коментаторам із 27 різних країн працювати наживо під час першого шоу Євробачення-2017. Вся коментаторська команда Євробачення-2017 налічує більше 120 осіб. Пісенний конкурс коментували в усіх країнах, де відбувалась пряма трансляція півфіналу, навіть якщо коментатори не знаходяться в Києві, організатори конкурсу максимально створили умови, щоб дистанційно було можливо висвітлювати Євробачення.

Трансляцію на офіційній сторінці Facebook – Євробачення в Україні, подивилися більше 79 000 користувачів. Відео за лаштунками Євробачення з кабінки українських коментаторів конкурсу на офіційному YouTube-каналі UA:Перший набрало 78 878 переглядів.

Нагадаємо, другий півфінал пісенного конкурсу Євробачення-2017 відбудеться 11 травня, гранд фінал пісенного конкурсу – 13  травня на головній арені у Міжнародному виставковому центрі.

 Найсвіжіші новини, найцікавіші подробиці та ексклюзивні прямі трансляції подій Євробачення-2017 читайте на Eurovision.ua.

7 мільйонів телеглядачів охопила трансляція трьох шоу Євробачення
7 мільйонів телеглядачів охопила трансляція трьох шоу Євробачення
Опубліковано: 18 травня

 Із 7 до 13 травня увага всієї Європи була прикута до подій Євробачення-2017. Два півфінали та фінал пісенного конкурсу в Україні транслював мовник-організатор – телеканал UA:Перший, а в інших країнах-учасницях – телекомпанії, які є членами Європейської мовної спілки. Також Євробачення вдруге транслювалося у Сполучених Штатах Америки.

Як мінімум одне шоу хоч на одну секунду в середньому дивилося 7 103 364 телеглядачів у віковій категорії 4+. У прямому ефірі всі три шоу хоча б одну секунду дивилося 3 487 716 людей. Повністю подивилися всі три події в середньому 1 081 474 телеглядача. 

Якщо розглядати кожне шоу окремо, перший півфінал пісенного конкурсу 9 травня на телеканалі UA:Перший в середньому подивилося 877 398 глядачів. Загалом хоча б одну секунду цього шоу подивилося 3 211 303 телеглядачів. Другий півфінал Євробачення 11 травня на UA:Перший в середньому подивилося 721 216 людей, а увімкнули це шоу хоча б на короткий час загалом 3 015 768 людей.

Фінальне шоу Євробачення-2017 біля екранів телевізорів зібрало у середньому 1 491 833 глядачів. Загальне охоплення аудиторії телеканалу UA:Перший під час фіналу становило 4 059 740 людей.

Крім цього, мовник-організатор Євробачення-2017 транслював усі шоу пісенного конкурсу на офіційному сайті телеканалу UA:Перший. Зокрема у користувачів була можливість дивитися шоу Євробачення як в рамках програмної сітки UA:Перший, так і в окремому плеєрі без реклами та в якості HD. Ефір на сайті під час першого півфіналу зібрав 51 392 унікальних глядача, а під час другого – 51 052 унікальних глядача, фінал подивилися 121 547 унікальних глядачів. У якості HD на сайті UA:Перший перший півфінал подивилося 8 499 унікальних глядачів, другий – 8 221 унікальний глядач, аудиторія фінального шоу склала 13 242 унікальних глядача. 

На офіційному сайті Євробачення-2017 Eurovision.ua трансляцію першого півфіналу подивилося 8 800 глядачів, другого – 8 900, та фіналу – 14 000 глядачів. На офіційній Facebook-сторінці перший півфінал Євробачення-2017 подивилося 75 576 користувачів із загальним охопленням 226 817 осіб, другий півфінал нараховує 21 300 переглядів із загальним охопленням аудиторії 69 414 осіб. Фінал пісенного конкурсу у соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці Євробачення в Україні подивилося 128 141 користувач, а загальне охоплення склало 533 250 осіб.

 https://eurovision.ua/2017/news/245

Сьогодні відбудеться другий півфінал Євробачення

Сьогодні відбудеться другий півфінал Євробачення 11.05.2017 10:06 7603

У четвер, 11 травня, відбудеться другий півфінал Євробачення-2017. Шоу розпочнеться о 22:00 і транслюватиметься у прямому ефірі.

Про це повідомляється на сайті "Еurovision.ua"

Під час другого шоу Євробачення-2017 на сцені МВЦ виступатимуть представники 18 країн: Австрії, Білорусі, Болгарії, Хорватії, Данії, Естонії, Македонії, Угорщини, Ірландії, Ізраїлю, Литви, Мальти, Нідерландів, Норвегії, Румунії, Сан-Марино, Сербії та Швейцарії. 

Артисти виходитимуть на сцену у такому порядку:

1. Сербія, Тияна Богичевич - In Too Deep;

2. Австрія, Натан Трент - Running on air;

3. Македонія, Яна Бурческа - Dance alone;

4. Мальта, Клаудія Фаніелло – Breathlessly;

5. Румунія, Ілінка і Алекс Флоря - Yodel it!;

6. Нідерланди, гурт OG3NE - Lights and shadows;

7. Угорщина, Йоци Папай - Origo;

8. Данія, Аня Ніссен - Where I Am;

9. Ірландія, Брендан Мюррей - Dying To Try;

10. Сан-Марино, Валентина Монетта і Джиммі Вілсон - Spirit of the night;

11. Хорватія, Жак Худек - My friend;

12. Норвегія, JOWST - Grab The Moment;

13. Швейцарія, группа Timebelle – Apollo;

14. Білорусь, гурт Naviband - "Гісторыя майго жыцця";

15. Болгарія, Крістіан Костов - Beautiful mess;

16. Литва, гурт Fusedmarc - Rain of revolution;

17. Естонія, Койт Тооме і Лаура – Verona;

18. Ізраїль, IMRI - Spirit of the night.

У рамках пре-шоу другого півфіналу Євробачення-2017 на головній арені цьогорічного конкурсу виступлять артисти українського музичного колективу G-ART, які виконають власні аранжування відомих хітів у неповторному та свіжому звучанні незвичайного поєднання музичних інструментів – цимбал, гітари, акордеону, синтезатора, труби та ударних. 

Гостями другого шоу Євробачення-2017 стануть і учасники відомого українського танцювального колективу APACHE CREW.

Наприкінці другого півфіналу ведучі Євробачення Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тімур Мірошниченко оголосять результати глядацького голосування в сумі з оцінками від національних журі країн-учасниць, і стануть відомі імена ще 10 конкурсантів, які проходять до фіналу Євробачення.

Подивитися шоу у прямому ефірі можна на Eurovision.ua, сайті телеканалу UA:Перший, Eurovision.tv, а також на екранах офіційної фан-зони на Хрещатику – Eurovision Village та у EuroClub.

https://www.ukrinform.ua/rubric-yevrobachennia2017/2225374-sogodni-vidbudetsa-drugij-pivfinal-evrobacenna.html