хочу сюда!
 

Вера

34 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 30-42 лет

Прикро з такого вчинку Михайла Порошенка

Сина Порошенка зняли в футболці з надписом Russia
05/05/2017 - 10:26

Син президента України Петра Порошенка Михайло вдягнув футболку з російською символікою для фотосесії зі своїм хіп-хоп гуртом. 

Відповідні фото оприлюднив на сторінці в Instagram одногрупник юнака.

“Крайній справа – Михайло.

Він же – молодший син Петра Порошенка. Він же – учень престижного британського коледжу Concord. Він же – власник стильної футболки Russia.

Він же – отримає від баті добрячої прохуханки за цю фотосесію)”, – прокоментував вчинок сина політика журналіст Левко Стек.

1

Нагадаємо, раніше ІНФОТАБ повідомляв, що донька глави держави Олександра Порошенко опублікувала в мережі світлини з сумкою дизайнера Майкла Корса. Такий аксесуар коштує близько $300 (8080 грн за курсом НБУ станом на 11.04.2017).

Діти президента навчаються у “Конкорд коледж” – це міжнародний навчальний заклад-пансіон в графстві Шропшайр, який спеціалізується на підготовці іноземних студентів до вступу в університети Великобританії.

У школі, яка забезпечує повний пансіон, навчання коштує близько 1 мільйон 300 тисяч гривень на рік.

http://informator.news/syna-poroshenka-znyaly-v-futboltsi-z-nadpysom-russia/

16:58 14.05.2017
Порошенко назвал недопустимым поведение сына, надевавшего футболку с надписью "Russia"

Президент Украины Петр Порошенко назвал недопустимым поведение своего 15-летнего сына, который надел футболку с надписью "Russia".

Комментируя на пресс-конференции в воскресенье появившиеся в публичном доступе соответствующие фотографии, П.Порошенко сказал: "Она (фотография – ИФ) касается ночи на Хеллоуин, и это был вертеп - кто-то разрисовался в черта, а кто-то надел эту футболку… Я расцениваю даже в вертепе на Хеллоуин такое поведение абсолютно неприемлемым".

По словам главы государства, в связи с этим он провел с сыном беседу. "Я вас заверяю, я нашел правильные слова, чтобы он все понял. Но это не его футболка и он ее не использует в повседневной жизни. Но даже на Хеллоуин, я считаю, это нехорошо", - сказал П.Порошенко.

1

Комментарии

115.05.17, 18:08

Хеллоуин так Хеллоуин, кто нарядился в чёрта, кто в рашиста, логично.

  216.05.17, 11:21Ответ на 1 от Cosmopolit

  Хеллоуин так Хеллоуин, кто нарядился в чёрта, кто в рашиста, логично.Черт не краше рашиста!
  А что, Петюне МОЖНО торговать с РФией - а сыночку НИЗЗЯ это рекламить?!

   317.05.17, 18:06Ответ на 2 от Богдан Ляшко

   та здається у Датському королевстві не усе ґаразд-дружина на ахметовоськом каналі-син з майкою -то убачається що не усе як то положено у сім'ї