О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Україна зрадила США: у Трампа заговорили про санкції

  • 17.08.18, 12:00

Китай поставив на озброєння надзвуковий авіаносець із 12 літаками JL-10, оснащеними двигунами з України. Про це повідомляє видання Washington Times із посиланням на джерела у китайській пресі і збройних силах США, передає портал «Знай.ua» .

У США вкрай негативно сприйняли той факт, що Україна допомагає їхньому стратегічному противнику.

Зазначається, що авіаційні реактивні двигуни були головною слабкістю для промисловості Китаю протягом принаймні десятиліття.Щоб вирішити цю проблему, КНР закупила як українські, так і російські реактивні двигуни, щоб задіяти свої бойові літаки, безуспішно намагаючись виготовити копії двигунів самостійно, сказано у матеріалі.

При цьому американські дипломати повідомили, що проти України слід ввести обмеження за те, що вона сприяє зміцненню обороноздатності стратегічного противника США.

Так, екс-радник Комітету Сенату з іноземних справ Вільям Триплетт заявив, що Україна, отримавши 250 млн доларів на оборону від США, вчинила зраду щодо американських платників податків.

«Українці беруть гроші американських платників податків однією рукою, а іншою — б’ють американські військово-морські сили ножем у спину», — заявив чиновник.

Разом з тим варто відзначити, що раніше спеціальний представник США в Україні Курт Волкер заявив, що для Путіна виявилась несподіванкою політика країн Заходу за допомогою санкцій стримати агресію РФ.

«Путін очікував, що реакція Заходу на його дії в Україні буде незначною. У випадку з Кримом він має рацію — не було значної реакції. Були певні санкції, але в них не було багато сили. Тільки коли російська окупація торкнулася східної України — Захід пішов далі і почав діяти. Змінилося і ставлення багатьох країн західної Європи до Росії», — заявив Волкер.

На його думку, країни Заходу зрозуміли, що далі так тривати не може, а агресії Кремля потрібно протидіяти.

«Така політика триває більше чотирьох років і, думаю, що це було несподіваним для Росії. Санкції мають стримуючий ефект», — додає спецпредставник США.За словами Волкера, Росія починає розуміти, що не можна бути імперією і при цьому бути з іншими країнами «братами»та друзями.

«Грузинський урок, який вплинув на війну в Україні: Росія відчула, що вона може це робити — використовувати військові сили на чужій території, втручатися в управління іншими країнами», — говорить Волкер.

http://news247.com.ua/news/ukraina-zradila-ssha-u-trampa-zagovorili-pro-sankcii.html

Схиляємо голови...

  • 17.08.18, 07:13
Стікаючи кров'ю,будучи важко пораненим,він встигнув підірвати російський танк,врятувавши побратимів.
Андрій Марунчак,афганець,майданівець та айдарівець,загинув чотири роки тому,у такий же світлий літній день.
На фронт пішов разом із братом.Бо туди рвалася його щира душа й серце справжнього патріота.В останньому своєму бою він віддав бронежилет та каску молодому бійцеві і вирушив назустріч російським танкам.Вирушив назустріч своєму безсмертю...
Схиляємо голови....


      Ð¡Ð²Ñ–тлина від Людмили Миколаївної.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1344
предыдущая
следующая