О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Ознаки унікальності української мови

З-поміж 82 специфічних рис української мови (звукових і граматичних) 34 є виключно українськими. Це нищить будь-які теорії “діалектності” та “схрещення”Вам також потрібні додаткові докази???

  • 16.10.17, 21:39

Порваний портрет прєзідєнта - тюрма, розбитий меморіал Небесній сотні - на волі. Вам треба ще докази що при владі підараси?

International Ternopil Cup

  • 16.10.17, 18:31

На міжнародний турнір з бодібілдингу «International Ternopil Cup» 15 жовтня у ПК «Березіль» з’їхались чемпіони з Європи та України. У рамках турніру провели змагання фітнес-бікіні. Два “золота” поїхало до Львова, а у Тернополі залишилось “срібло”. Тернополянка  Наталія Горобець посіла друге місце у категорії до 164 см. Пише “20 хвилин”, "Галас".

Схід та Захід єдині

  • 16.10.17, 18:16
Понад 30 тонн допомоги зібрали на Тернопільщині волонтери «Схід та Захід єдині». Завантажений автомобіль відправили в зону АТО. Повідомляє ІНТБ, "Місто".
http://intb.te.ua/2017/10/з-тернопільщини-для-захисників-відпр/

Українська музика (важка 1)

Продовжу почате раніше й додам кілька відео. Цього разу це буде важка музика (в широкому сенсі). Кому вона не до душі, той не вподобає й цю замітку.

1. Групу Вагоновожатые утворили екс-лідер дніпровського гурту И Друг Мой Грузовик екстравагантний Антон Сліпаков і екс-гітарист гурту Lюk Валентин Панюта. Пізніше до них долучився барабанщик Станіслав Іващенко. "Співає" Антон речитативом російською мовою, як і в попередньому своєму колективі. За словами Антона, пісня у кліпі — про парадоксальне мислення "сепарів" (у словах є один матюк). Також у групи є цікава пісня "Восстание ватников". Для довідки: Гундертвассер — відомий австрійський художник та архітектор, чиї твори використано у кліпі.


 
2. Одеська група Mind Shredder грає industrial. Лідер групи — Олександр Гречаник. Тематика англомовних пісень є гостросоціальною.3. Є такий малопопулярний стиль музики — hardcore. Навіть не один, а два: різновид панк-року та електронний клубний. У другому стилі найвідомішим "попсовим" представником колись була підсанкційна зараз група Scooter. У 2010-і мегазіркою для пари мільйонів фанатів стилю стала красуня-киянка Катерина Кремко (Miss K8). Вона є хедлайнером кількох щорічних фестивалів, а кожен її кліп має сотні тисяч переглядів. Вашій увазі пропоную один із її кліпів. Попереджаю: не підготовлений слухач не оцінить.4. Учасники київської англомовної рок-групи Joncofy — Math Max, Timmy, Serj та Can — грають важку музику. До справи підходять серйозно, навіть побудували свою студію звукозапису. Група існує понад 10 років, але склад стабілізувався років 6 назад, тому її можна назвати молодою й перспективною. Дуже вразливим дивитися кліп (та й слухати) не раджу. Хто ж таку музику любить, може подивитися також кліп "Mediapocalypse".5. Завершить нашу добірку в цьому ж стилі група Jinjer, яка сформувалася на Донбасі в довоєнній Горлівці. Група грає дуже важкий метал, а красуня-солістка Тетяна Шмайлюк, маючи відмінний жіночий вокал та досвід виконання "попсових" пісень по донецьких клубах і ресторанах, не боїться співати з надривом. Група досить відома в Європі — часто стає хедлайнером фестивалів, а кількість переглядів кожного кліпу перевищує мільйон. Співають переважно англійською. Раджу додивитися кліп до кінця — друга половина є цікавішою. На Youtube є багато їхніх кліпів та відео з концертів.Як бачимо, The Hardkiss порівняно з цими дівчатами та хлопцями — просто естрада для інтелігенції. smile

Наступними вихідними сподіваюся продовжити. До нових зустрічей!

0%, 0 голосов

33%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

67%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Даня Куліш

  • 16.10.17, 09:07

        11-річний Даня Куліш, що мешкає в селі Димер Київської області, пожертвував на потреби АТ0 38 тисяч євро (приблизно 1,2 млн грн). 

        Ці гроші батьки збирали на навчання і старт сина в дорослому житті. Але витрачені вони були на закупівлю оснащення НАТівського зразка: аптечок, обмундирування, машин та інших речей для потреб АТО. 

        Повідомляє «Судово-юридична газета».

Мурал Папи Римського

  • 16.10.17, 08:59

У столиці на Печерську відкрили мурал із зображенням Папи Римського Іоанна Павла ІІ. Мурал писав австрійський художник, який просив не називати його ім'я.Музей УПА

  • 16.10.17, 08:51

На Тернопільщині у селі Антонівці до 75-річчя Української повстанської армії відкрили музей УПА. Цей музей створили у криївці, в якій у 1943-1945 роках діяв штаб-квартира УПА.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1217
предыдущая
следующая