хочу сюда!
 

Olga

34 года, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 33-40 лет

Хто буде представляти Україну на Євробаченні-2018

За право представляти Україну на Євробаченні-2018 змагатимуться 18 виконавців16.01.2018Post image

Завершився перший етап національного відбору на Євробачення-2018 і телеканали СТБ та UA:Перший визначилися з півфіналістами, які будуть боротися за право представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі в Лісабоні. Про це повідомляє прес-служба UA:Першого.

Вже в лютому в прямих ефірах національного відбору виступлять 18 виконавців: The Erised, Сергій Бабкін, СONSTANTINE, Kozak System, The ВЙО, Julinoza, Dilemma, KAZKA, Yurcash, Mountain Breeze, Ingret Kostenko, Vil'na, LAUD, TAYANNA, KADNAY, Pur:Pur, MELOVIN, а також ILLARIA.

За словами музичного продюсера Руслана Квінти, головна відмінність цьогорічного національного відбору в тому, що всі пісні, які звучатимуть у прямих ефірах, є авторськими.

«Під час першого етапу відбору ми отримали понад 1000 заявок. Це говорить про те, як сильно розвивається наша музична індустрія. Я пишаюся тим, що сьогодні українські пісні набувають зовсім нового обличчя - сучасного, модного. Ми робили ставку саме на якісну пісню. У ній повинна бути і любов до музики, і сміливе рішення, і особа артиста, і не важливо - відомий він чи ні», - зазначив Квінта.

Жеребкування, за результатами якого буде визначено порядок виступу учасників у півфіналах, відбудеться 19 січня.

«Ми провели колосальну роботу, і я з легкістю можу сказати, що в прямому ефірі глядач почує дуже якісну музику та побачить міцних (не побоюся цього слова) артистів. Особисто я вірю в кожного з них. Більш того, всі пісні написані самими учасниками, і мене як музичного продюсера, це дуже радує», - підкреслив продюсер.

Цікаво, що в прямих ефірах національного відбору буде представлено близько 16-ти музичних жанрів, серед яких indi pop, authentic, reggie, house, experiment pop, folks тощо.

«Мені дуже хочеться урізноманітнити склад учасників за жанрами та стилями, щоб показати смаки виконавців та їхню творчу складову, - пояснює вибір Руслан Квінта. - Я був доступний для всіх, хто хотів зі мною зустрітися та обговорити репертуар. І можу сказати, що деякі артисти мене приємно здивували, порадували серйозним підходом і тим, що прислухалися до моїх рекомендацій», - додав Квінта.

Півфінали національного відбору заплановано на 10 та 17 лютого, а фінал відбудеться вже 24 лютого.

3

Комментарии