Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Yes! - ми в ЄС!

Вітаю всіх в Україні - ми в новому вимірі: ЄВРОПЕЙСЬКОМУ !





5

Коментарі

117.05.17, 16:47

вот и здорово, нам туристы нужны, Украине есть, что показать

    217.05.17, 21:59

    Я поки що — ні, ще не виїхав.

      318.05.17, 09:39

      *****ми в новому вимірі: ЄВРОПЕЙСЬКОМУ !*****

      Що, українцям стали платить ЄВРОПЕЙСЬКІ ЗРЯплати та ПЕНСІЇ?
      Чи може ЦІНИ за Газ-Воду--Електрику-Тепло ПОНИЗИЛИ до рівня Європейських?
      Чи може ПРОДУКЦІЮ наших заводів - Європа стала наперед замовлять?
      Чи може ДО НАС наперегонки летять іноземні ІНВЕСТОРИ - щоб вложить грошикі в промисловість України?
      Що, якось НЕ виходить ніц???
      Ладно, зайдемо з іншого боку...
      А що ***КОРИСНОГО ДЛЯ УКРАЇНИ і УКРАЇНЦІВ*** РАПТОМ СТАЛОСЯ?
      Нічого?
      *** А ТОДІ ЯКОГО ХЕРА РАДУЄМОСЬ отим "Мильним Бульбашкам" ПоТрошенки?

      Чим РАЙДУЖНИШІ Мильні Бульбашкі -
      Тим скоріше вони ЛОПАЮТЬСЯ!
      \видатні дитячі спостереження\

        418.05.17, 09:40Відповідь на 1 від Hudson Hawk

        вот и здорово, нам туристы нужны, Украине есть, что показатьГОЛУ ДУПУ на сцені і на полі?

          518.05.17, 12:42Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

          у кого что есть, к стати у Харькова, при раскопках культурный слой около 10 тыс. лет, а города наши, а Львов один чего стоит, не говоря о Киеве, напрасно ты так ...

            618.05.17, 13:28Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

            вот и здорово, нам туристы нужны, Украине есть, что показатьГОЛУ ДУПУ на сцені і на полі?
            Наскільки мені відомо власник дупи її призначав для сепарів та щодо участі в Євробаченні-2017 представника від РФ і спробам їх спецслужб витягнути на перше місце болгарина. Показувати дупу ворогам було і є козацькою традицією, тому я з повагою ставлюся до ініціатора цього дійства, якого і суд визнав просто занадто відвертим у ставленні до ворогів України.

              718.05.17, 13:31Відповідь на 1 від Hudson Hawk

              вот и здорово, нам туристы нужны, Украине есть, что показать
              Тут дещо навпаки: ми будемо туристами більше і це дуже добре, а то он хлоп явно ніколи в Європі не бува, а триндить що там і як там, наче тільки з конопель вискочив і знає все про все.

                818.05.17, 13:37Відповідь на 5 від Hudson Hawk

                кстати у Харькова, при раскопках культурный слой около 10 тыс. лет, а города наши, а Львов один чего стоит, не говоря о КиевеНу конечно, расскажи мне еще про Триполье-на-Днепре
                Только сегодняшних экскурсантов ЭТИМ в Украину НЕ ЗАМАНИШЬ...
                Люди помоложе лучше поедут потусоваться среди СВОИХ по Эуропам - там привычнее и повеселее, и НЕ СТРЕЛЯЮТ!
                Людей постарше \20-50 лет\ еще можно заманить Секс-Туризмом...
                Ну а те, у кого уже Почти НЕ стоИт - лучше поедут в круизы...
                Остаются только САМЫЕ ЛЮБОПЫТНЫЕ, которых 5-10% - но они нам "погоды НЕ сделают"...
                А кто не верит - посмотри на результаты "путешествий" на ЕвроВидение - много ли Украина ЗАРАБОТАЛА на этом мероприятии?!

                Ну, что Жидо-Олигархия "честно заработала" - я про то помолчу...

                  918.05.17, 13:45Відповідь на 6 від Богдан Бо

                  вот и здорово, нам туристы нужны, Украине есть, что показатьГОЛУ ДУПУ на сцені і на полі?Наскільки мені відомо власник дупи її призначав для сепарів та щодо участі в Євробаченні-2017 представника від РФ і спробам їх спецслужб витягнути на перше місце болгарина. Показувати дупу ворогам було і є козацькою традицією, тому я з повагою ставлюся до ініціатора цього дійства, якого і суд визнав просто занадто відвертим у ставленні до ворогів України.Показати ДУПУ ВСЬОМУ СВІТУ на ВСІ ТБ-екрани \у телевізорі НЕ ВИДНО, ДЕ ВОРОГИ! - там КОЖНОМУ В МОРДУ тицьнули!\, та ще й під час виступу УКРАЇНСЬКОГО виконавця = да-а-а, це Велика Українська Козацька Доблесть!

                  Ти теж замість того, щоб ПИКУ НАБИТИ = ГОРДО ДУПУ ПОКАЗУЄШ?!

                    Гість: kvitoshka11

                    1018.05.17, 14:03Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

                    *****ми в новому вимірі: ЄВРОПЕЙСЬКОМУ !*****

                    Що, українцям стали платить ЄВРОПЕЙСЬКІ ЗРЯплати та ПЕНСІЇ?
                    Чи може ЦІНИ за Газ-Воду--Електрику-Тепло ПОНИЗИЛИ до рівня Європейських?
                    Чи може ПРОДУКЦІЮ наших заводів - Європа стала наперед замовлять?
                    Чи може ДО НАС наперегонки летять іноземні ІНВЕСТОРИ - щоб вложить грошикі в промисловість України?
                    Що, якось НЕ виходить ніц???
                    Ладно, зайдемо з іншого боку...
                    А що ***КОРИСНОГО ДЛЯ УКРАЇНИ і УКРАЇНЦІВ*** РАПТОМ СТАЛОСЯ?
                    Нічого?
                    *** А ТОДІ ЯКОГО ХЕРА РАДУЄМОСЬ отим "Мильним Бульбашкам" ПоТрошенки?

                    Чим РАЙДУЖНИШІ Мильні Бульбашкі -
                    Тим скоріше вони ЛОПАЮТЬСЯ!
                    \видатні дитячі спостереження\
                    Полностью согласна

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна