хочу сюда!
 

Таня

43 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Ivanoshka

предыдущая
следующая

Як ви ставитесь до такої кількості кішок????

 • 09.08.12, 21:04

   Важко назвати точну дату, коли кішка стала домашньою. За даними археології, ці тварини оселилися поруч з людиною від тих часів, як вона почала вести осілий спосіб життя. Але це були просто дикі тварини, що харчувалися відходами.

   У храмах, присвячених богині Баст (єгиптяни зображували її у виді кішки), перебувало багато кішок, шанованих як священні тварини. Коли котрась з них вмирала, у родині наставала жалоба. Трупи тваринок бальзамувалися і ховалися у пишних гробницях на спеціальних цвинтарях. Археологами виявлено близько 300 тисяч мумій, що відносяться до 4 тисячоліття до н.е. Закон був також на стороні цієї священної тварини: за вбивство кішки грозило суворе покарання аж до страти. Але кішка в Єгипті була не тільки священною твариною, а ще і мисливським бойовим звіром. Їх використовували для полювання на птахів і дрібну дичину.

                Богиня Баст

   З Єгипту кішка на кораблях фінікійських купців потрапила до багатьох куточків європейського Середземномор'я, але аж до початку нашого тисячоріччя вона була рідкісним звіром. Нечисленні свідчення про кішок у Древній Греції дають підставу припускати, що ця тварина присвячувалася богині Місяця і полювання Артеміді, трохи схожої до єгипетської Баст. Почасти функції Баст притаманні і римській богині любові Венері, що іноді зображувалася разом з кішкою (ймовірно, напівдикою). У середньовічній Європі згадування про котів нечисленні, лише приблизно в 10 столітті вона перестає бути рідкістю. Приблизно в цей же час з'являється вона і в Україні. У Європі кішки аж до епідемії "чорної смерті", коли їхня функція винищувачів дрібних гризунів (мишей, пацюків) була оцінена належним чином, не користувалися популярністю і часто ставали жертвою забобонів.

   На Сході кішки здавна знаходилися в привілейованому становищі в порівнянні з Європою. В ісламі вони дуже шануються, оскільки одна з них, на ім'я Муезза, жила в самого пророка Мухаммеда. В пам'ять про неї всім кішкам дозволений був вільний вхід у мечеть. У Китаї кішки і їхні зображеня вважалися такими, що приносять щастя. У древній релігії персів убивство кішки - такий же серйозний злочин, як і убивство людини. Безліч стародавніх і шляхетних порід: тайська, сіамська - походять з Індокитаю, де їх розводили при королівських і князівських дворах. Ці дивні створіння були привезені в Європу вихідцями з Британської імперії і дали величезний поштовх розведенню кішок в Англії.

   У 1727 з'явилася праця француза Монкріфа "Історія кішок", яка остаточно "реабілітувала" цих тварин. З 18 століття в Європі і насамперед в Англії починається робота над створенням нових порід, яка була продовжена і надзвичайно посилена в 20 столітті, коли кішки міцно зайняли друге, а подекуди і перше місце серед домашніх улюбленців.У наш час популярність їх зростає. Організовуються численні клуби шанувальників котів, проводяться виставки, учені виводять нові породи .

8

Комментарии

Гость: чеширский

19.08.12, 21:30

Кожному своє "crazy",
Шануймо "crazy" товариша бо воно того варте !

  аноним

  29.08.12, 21:38

   39.08.12, 21:45Ответ на 1 от Гость: чеширский

   тобто????

    Гость: чеширский

    49.08.12, 21:52Ответ на 3 от Ivanoshka

    Комусь подобається тримати двадцять кішок, незважаючи на запах та ін., а комусь і одної забагато. Кожному - своє. Гадаю слід поважати вподобання інших. (на питання: "Як ви ставитесь до такої кількості кішок????"

     59.08.12, 22:03

     Чомусь відразу згадав про це зображення: http://cs316325.userapi.com/v316325804/1e20/MQz6HVHhT5E.jpg

      69.08.12, 22:29

      Цікава історія Думаю, що вистачає й однієї кішки у квартирі. А ще багато залежить від котика, ажде і вони мають різні характери. От у мене була донедавна кіт-вредіна, весь час мявкав, аж дратував, а ще й до того по столі стрибав, це точно не для мене, а ось тепер у мене сумирний котик

       710.08.12, 11:35

       в китае есть город кошек.......там дома даже в виде кошек

        810.08.12, 14:27

        многовато. мне одного Живчика хватает.