хочу сюда!
 

Татьяна

37 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 33-45 лет

Питання... питання... питання

Що не кажи, а вірус цей – його сама природа коронувала. Щоб він тут володів нашими мізками та думками. А оскільки це вона, природа, чудить, чи то нам на кару, чи то заохочує до чогось, то варто звернути увагу саме на неї – чого вона від нас хоче?

Тому й з’являються, - ПИТАННЯ... ПИТАННЯ... ПИТАННЯ...

Ось такі, наприклад:

-- Що це з нами та з усім людством робить природа? Куди це вона нас підштовхує, спрямовує?

-- Як пояснити собі, дітям своїм, ближнім, куди й до чого все йде? Як треба правильно реагувати, щоб жити далі якось «правильно» і з точки зору тієї ж природи, щоб все заспокоїлось, і з точки зору простої людини?

-- А поки ми сподобимося щось утямити, - як поки що вірус впливає на людей, на людство? Лише поки що штовхає нас в невідомому напрямку, чи все ж з’являються якісь нові зміни в людях? З чого це можна побачити?

-- Наскільки з’являється, - якщо взагалі таке є, - разом з розривом усіх зв’язків, розуміння а може і відчуття, що це спільне лихо для всього людства?

-- Чи можна уявити собі наш світ, в якому вірус не припиняє свою «діяльність»? Коли загальні обмеження стануть рівними для всіх на всій землі? Чи це вплине на якесь духовне зростання людей, може будуть якось інакше відчувати світ, людей у світі?

-- Вірус неначе говорить нам – віддаліться один від одного і не передавайте мене один одному. Заспокійтесь, нарешті. Як можна пояснити своїм ближнім якісь правильніші зв’язки між людьми, не грабіжницькі і не егоїстичні, коли ми збилися в купу і тільки гриземо один одного?

1

Комментарии

113.03.20, 12:10