хочу сюди!

Юлия

45 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 34-55 років

"Нам нужен мир...

...желательно, весь."

3

Коментарі

125.09.22, 22:42

Здається, це по мотивам фільму Мела Брукса "To Be or Not To Be" 1984.

All I want is piece! Piece!..

A little piece of Poland,
A little piece of France,
A little piece of Portugal
and Austria, per chance....

А це сама пісенька з кіно:
https://www.youtube.com/watch?v=64DCO2sI7fI

225.09.22, 22:46Відповідь на 1 від Бес Понятия

Ага, класно. А бачив фільм "La vita e bella"?

325.09.22, 22:58Відповідь на 2 від Inna_19

Ага, класно. А бачив фільм "La vita e bella"?Так, бачив. Але передивлятися точно не буду, тяжкий

425.09.22, 23:09Відповідь на 3 від Бес Понятия

Так. Але класика кіно. Та я зараз і не змогла б фільм про війну дивиться. Легковажне дивлюсь, відволікає.

525.09.22, 23:13Відповідь на 4 від Inna_19

Так, про художню та культурну цінність й мови нема - сюжет, знято та зіграно просто прекрасно. Але психологічно - тяжко на таке дивитися. Як, наприклад, на "Порятунок рядового Райана"

625.09.22, 23:21Відповідь на 5 від Бес Понятия

А...я не дивилась. "Піаніст" теж прогримів свого часу. Вміють євреї себе пожаліти. Але Голодомор організовували євреї. Був потрібен єврейський мозок, щоб таке організувать і він був використаний. Я не антисемітка, до всіх вибірково ставлюсь, але і святими їх не вважаю, як би талановито вони не знімали про свій геноцид.

726.09.22, 00:17Відповідь на 6 від Inna_19

Голодомор організовували євреї. Був потрібен єврейський мозок, щоб таке організувать і він був використаний. Я не антисемітка, до всіх вибірково ставлюсь, але і святими їх не вважаю, як би талановито вони не знімали про свій геноцид.Американці винайшли атомну бомбу (ящо не зважати на довгий шлях до неї від відкриття радіації) і використали її, німці - безліч видів різної зброї і вбили масу народу за всю свою історію, Китай винайшов вишукану систему катувань, та й порох винайшли китайці, ящо на те пішло. Японський "підрозділ 731" творив звірства, що їм позаздрять росіяни. До речі - росіяни теж не пасли задніх у вбивствах...
              Кожна нація відмітилась щодо вбиства собі подібних. Геноцид - політична штука, а не етнічна.

826.09.22, 00:20Відповідь на 7 від Бес Понятия

Так.

926.09.22, 00:28

Але за те, що Ізраїль не надав не те що "Залізний купол", а ні однієї одиниці зброї - підараси.

1026.09.22, 00:39Відповідь на 9 від Бес Понятия

Десь я читала, що на початку лютого Україні запропонували купити Залізний Купол. Але ми збирались на шашлики...

Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна