Роздуми та й годі

Ми живемо в сучасному світі. Людина розвивається, пізнає щось нове. Можна впевнено сказати, що ми прогресуємо. Винаходимо різні прибори, навчились використовувати природні ресурси, лікувати безліч хвороб. Все в світі направлене на розвиток і покращення життя людей. Але...
Сказати, що люди живуть краще, неможливо. Люди працюють, працюють і ще раз працюють, щоб жити, їсти, одягатися, допомагати дітям, внукам, лікуватися і в результаті на те, щоб насолоджуватись життям часу так і не залишається. Технології розвиваються, а життя з кожним роком дорожчає і дорожчає, якийсь парадокс.
Винаходять техніку, з допомогою якої, збільшують виробництво/вирощування продукції, а дуже часто якість її дуже погана, або не корисна нашому організму. 
Знаходять методи боротьби з хворобами, а людей з кожним роком хворіє більше і більше.
А на справді Ми розвиваємось чи деградуємо, як вважаєте Ви?

А Вы знаете, как дышит дом?

Наблюдение с жизни. 
Лето. На улице жара, пенье птиц и благовоние цветов и меда. Деревянный дом на опушке леса. Недели две, как в семье случилось пополнение - сын, второй. Мы заходим в дом и слышим симфонию! Наши дети спят тихо, посапывают. Чувство будто дом дышит, наполняется этим соплением, наступает умиротворение. 
Появляется смысл во всем. Дети это радость, счастье, они носители мудрости. Они заново учат нас радоваться мелочам, учат терпению, вере, любви.
Дети это хаос! Но, как не странно, все оживает, там где дети!

Цінності нашого життя

Ми живемо, живемо, спішим, заробляєм гроші, щоб купити кращі речі, їжу, телефон, квартиру, машину, школу дітям купити, диплом, а потім знову все по новому кругу. Невже це і є цінності нашого життя??
Які у вас цінності?

Маленькая мечта....

  • 16.12.12, 12:07
когда придет, тот миг удачи?
когда спокойствие придет в душе?
когда весь мир перестанет мечется?
когда же я пойму.. чего живу,
чего мне в жизни нужно,
чего хочу, к чему стремлюсь??
...тогда я заживу!!!...и в тишине уютной комнаты,
сидя у кресле пью вино, а рядом он
...а наш малыш в соседней комнате тихонько спит
и лишь его прекрасная улыбка расскажет мне о сне его....