Про співтовариство

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

Ми любимо тебе, Україно!

Народе УКРАЇНСЬКИЙ! Невже Христос не для вас воскресне?...

Бегут не глядя выходные

Пришла базарная пора

Набрав котомок – сумки есть такие

И мне затариться пора.


Сейчас поеду на базар я

Смотреть, как нагло врут в лицо

Несметно цены завышая

На то ж пасхальное яйцо.


Как объяснят что жизнь такая,

«Не нае…ешь - не проживешь».

Еще и Бога приплетают

Крутясь, как пойманная вошь.


Да нет, копеек мне не жалко,

Если надо, то и последнее сниму…

Зачем же так? Перегибая палку?

Я тоже не во сне живу…


И что же за страна такая,

Богатый тот, кто больше нае..ет?

Где надо жить кого-то надувая,

Тогда, глядишь, фортуна и попрет?


А мы и дальше – все прощаем:

«Везде же так, ну что с того возьмешь?»

Себя тем самым унижая

И ставя себе цену – медный грош…


И что же делать мне? Не знаю.

Я  никогда ни была такой как все.

И путь свой в жизни выбирая,

Я выбрала путь по встречной полосе.


Друзья печально улыбались,

Злорадно скалились враги,

Когда меня опять «сбивали»

И я «с асфальта соскребала мозги».


Но выжила. Как и сама не понимаю,

Да только вдруг противным стало все…

Ведь жизнь у нас одна такая,

Так хочется спокойно жить еще…


И снова боль в душе превозмогаю,

Покоя в жизни снова не ищу,

Куда-то вновь на ощупь я шагаю…

Я так живу. Я так хочу…


P.S.: "Пусть говорят "Уродина".., а она мне нравится..."

Вибачайте за корявість вірша та не нашу мову - емоції захлинули.

Пол Маккартні з концертом відвідає Україну



У суботу 14 червня 2008 року
на запрошення Фонду Віктора Пінчука перед багатотисячною аудиторією на Майдані Незалежності у Києві виступить Пол Маккартні. Ця подія має назву «Independence Concert», і була ініційована Фондом Віктора Пінчука. Спеціальний виступ Пола буде безкоштовним для публіки та буде транслюватись у прямому ефірі на «Новому каналі».

Незабутній захід стане символічною подією для кількох поколінь українців. Він дозволить людям різних національностей та віросповідань, політичних уподобань та геополітичних орієнтацій об'єднатись довкола ідей миру, любові та єдності - саме тих ідей, до донесення яких Світові долучились Пол Маккартні та The Beatles. «Independence Concert» - це соціальна ініціатива, покликана зміцнити довіру та порозуміння в українському суспільстві.

«Independence Concert» звертається до ідеалів, що 30 років тому допомогли розтопити в серцях мільйонів людей лід «холодної війни» та зробити світ кращим.

Ідеологія та дух The Beatles допомогли розвинутись демократичним прагненням значної частини радянського суспільства, які, врешті решт, привели до мирного розпаду СРСР та незалежності колишніх радянських республік.

Сьогодні ідеї, що лежать в основі української незалежності, співпадають з власними ідеями Пола Маккартні.

«Independence Concert» пропагує ідеї щастя, свободи, любові та миру не лише в Україні, але й по всьому світу.

Для мешканців низки великих українських міст планується пряма трансляція цього історичного концерту на екранах, встановлених на головних міських площах.

Крім концерту Фонд Віктора Пінчука також представить 40 картин Пола в PinchukArtCentre - найбільшому у Східній Європі центрі сучасного мистецтва. Це буде перша виставка Пола у цій частині світу. Він особисто відкриє свою виставку. Його перша виставка відбулась у місті Зіген, в Німеччині, у 1999 році.

ЦИТАТИ

Звертаючись до української публіки Пол Маккартні сказав: Я дуже схвильований, тому що 14 червня був запрошений зіграти концерт у Києві на Майдані Незалежності. Я та мій гурт будемо там - я переконаний, що на нас чекає великий вечір. Я маю надію побачити там усіх вас. Так що приходьте - це буде незабутній день для всієї України. І нехай ритми рок-н-ролу об'єднають нас усіх".

Віктор Пінчук: «Тридцять років тому цього не можна було уявити. 20 років тому на це ніхто не наважувався сподіватись. 10 років тому про це можна було лише мріяти. 5 років тому ми могли лише заздрити сусідам, для яких це стало реальністю. І ось наступило сьогодні. Вперше на Майдані ми почуємо пісні, що змінили світ та створили нову культуру. Пісні, з якими ми росли та стали такими як ми є.

В цих піснях йдеться про дуже прості, але від того не менш важливі речі - що справжнє кохання не купується, а справжня дружба не продається. Що людей об'єднує набагато більше, ніж роз'єднує, і що насправді не така це вже непосильна задача - стати кращим самому та зробити кращим світ, особливо якщо взятись за це разом.

Останнім часом у нас не так багато приводів об'єднуватись. Не групуватись під якимись політичними прапорами, а справді зібратись всім разом. І тому я переконаний, що акція і концерт сера Пола Маккартні допоможуть нам звести воєдино Схід та Захід України, зблизити молодість та зрілість, об'єднати різні переконання та прагнення в одну загальнонаціональну ідею - будівництва вільної, толерантної та успішної країни».


ДОВІДКА

Пол Маккартні народився в Ліверпулі 18 червня 1942 року. Він виріс в цьому місті і здобув освіту в Liverpool Institute.

З моменту створення своєї першої пісні у 14-річному віці Пол Маккартні завжди прагнув бути несхожим на інших. У 60-х як творець і співавтор найвизначніших пісень він разом з The Beatles змінив світ. До вже легендарних відносяться альбоми Please Please Me, Revolver, Help!, Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band та The White Album. Впродовж подальших чотирьох десятиліть, спочатку разом з групою Wings і такими альбомами, як Band On The Run і Wings at The Speed Of Sound, а потім і як сольний виконавець (останнім його альбомом став Memory Almost Full) він продовжував руйнувати бар'єри, що розділяють людей, справляючи великий вплив на розвиток музики в усьому світі.

Також Пол Маккартні відбувся як композитор академічної музики. Його останній альбом Ecce Cor Meum (Behold My Heart) був виданий у вересні 2006 року. 3 листопада при повному аншлагу в Royal Albert Hall відбулася його прем'єра. А 3 травня 2007 року Пол Маккартні в номінації Classical Brits отримав нагороду «Тhe Best Album Award», яка визначається голосуванням серед читачів видання Classic FM та слухачів радіостанціями Classic FM.

В рівній мірі відомий як своїми "живими» концертами, так і композиторським талантом Пол Маккартні впродовж останніх п'яти років вів активну концертну діяльність. Його виступи проходили при повних аншлагах і їх слухачами стали мільйони людей по всьому світу. У 2003 році більше 500 000 чоловік стали свідками його концерту у Колізею в Римі. Його перший, вже історичний концерт в Росії, пройшов в Москві на Червоній Площі і зібрав близько 90 000 чоловік. У наступному 2004 року Пол Маккартні став хедлайнером найвизначнішого музичного фестивалю світу Глестонбері (Glastonbury Festival). 120-тисячна аудиторія зібралася, щоб стати свідками легендарного моменту історії фестивалю. Музична «Біблія» Великобританії - видання NME (New Musical Express) написало: «Він міг би зіграти ще на ста фестивалях Глестонбері, але він би ніколи не перевершив цей концерт». Журнал The Observer написав: «Його відозви продовжують об'єднувати цілі покоління». Пізніше в цьому ж році Пол Маккартні отримав нагороду The Best Event на церемонії NME Awards за виступ на знаменитій сцені Pyramid Stage фестивалю Глестонбері.

Під час туру по США в 2005 році Пол Маккартні пережив ще один «світовий історичний момент», коли його виконання пісень English Tea і Good Day Sunshine на концерті в Анахеймі (Атланта) в реальному часі транслювалося на Міжнародну космічну станцію. Так почався ранок для міжнародного екіпажа станції - астронавта NASA Білла Маккартура і російського космонавта Валерія Токарева. Наступного дня ця подія потрапила на обкладинки всіх світових видань.

21 березня 207 року Hear Music (новий лейбл, створений Starbucks Entertainment та Concord Music Group) анонсував, що їх першим релізом стане новий альбом Пола Маккартні під назвою Memory Almost Full. У перший тиждень червня 21-й студійний альбом Пола потрапив в світовий продаж і відразу ж зайняв 5-е місце в британських чартах. 7 червня Пол Маккартні зіграв невеликий «таємний» концерт перед аудиторією в тисячу чоловік в одному з легендарних рок-клубів світу - Electric Ballroom в Камдені (Великобританія). Квитки на перший «живий» концерт Маккартні з 2004 року були розпродані в перші ж хвилини після його анонсування, а саме шоу стало однією з найбільш обговорюваних подій міста. З моменту виходу альбом Memory Almost Full став «Платиновим» і отримав номінацію Греммі (Grammy).

20 лютого 2008 року на церемонії 2008 BRIT Awards Пол Маккартні отримав спеціальну нагороду за видатний внесок у розвиток музики - «Outstanding Contribution Award».

Пол Маккартні є «Почесним громадянином міста Ліверпуль» (A freeman of The City Of Liverpool) і «Старшим Покровителем Інституту Ліверпуля Виконавського Мистецтва» (The Liverpool Institute Of Performing Arts). У 1995 році від Принца Уельського він отримав посаду Члена Королівського Коледжу Музики (Fellow of The Royal College of Music). У 1996 році за свою сумлінну службу музиці Пол Маккартні отримав титул Сера від Її Величності Королеви Англії.

Фонд Віктора Пінчука - одна з найбільших приватних добродійних організацій України, створена в 2006 році бізнесменом і меценатом Віктором Пінчуком. Фонд розробляє і реалізує соціальні проекти, направлені на розвиток України і появу нової генерації українських лідерів. Пріоритетними сферами діяльності Фонду є охорона здоров'я, освіта, культура, права людини, глобальна інтеграція України і розвиток місцевих спільнот.

Серед найбільш масштабних проектів фонду - програма «Колиски надії», в рамках якої відкриваються центри допомоги новонародженим у всіх регіонах України, стипендіальна програма для студентів «Завтра.UA», створення центру сучасного мистецтва PinchukArtCentre, міжнародна мережа YES (Ялтинська Європейська Стратегія) з підтримки євроінтеграційних стремлінь України.

Фонд Віктора Пінчука є членом Європейського Центру фондів і Українського Форуму грантодавців, партнером Ялтинської європейської стратегії, співпрацює з Глобальною ініціативою Клінтона та іншими неурядовими організаціями.

Відеозвернення Пола Маккартни можна подивитися тут.

Творчество Ефремова и наше время: ужасающая картина

  • 24.04.08, 18:23

Советую прочитать статью всем, кто интересуется социальной фантастикой,

22 апреля была годовщина со дня рождения Ефремова, и мой друг Карпец написал отличный материал, который мне кажется очень познавателен, с точки зрения понимания и осознания проблем нашего времени.

Варварская эксплуатация цветущей планеты привела к уничтожению лесов, к заражению почвы, воздуха, морей и рек, к нехватке энергии и воды. Огромные пространства стали пустошью, а население сконцентрировалось в шумных и зловонных мегаполисах. Улицы забиты истерическими толпами и транспортом. Телевидение уделяет ничтожное внимание науке, искусству, истории, философии, но до отказа забито фильмами об истории покорения, вернее разграбления планеты, спортом и "звёздами". Спорт собирает ревущие толпы, "звёздами" и спортсменами работают тупые люди, на которых молится слабая физически и духовно толпа. Узкий профессионализм обедняет чувства и сужает кругозор. Особое внимание телевидение уделяет Чойо Чагасу и его трём помощникам, составляющим верховный орган -- Совет Четырёх. Столица назвается Городом Средоточия Мудрости, а планета -- Ян-Ях по имени жены правителя.

 

История планеты такова. Обострение социальных противоречий привело к мировой войне между двумя империями, анархии и насилию в век Голода и Убийства. С победой одной из империй возникло всепланетное государство, воцарились тирания и фашизм, которые обеспечили стабильность, рост производительных сил, даже некоторый достаток. Экономическая основа строя -- государственно-олигархический капитализм, который не очень отличается от "государственно-капиталистического лжесоциализма".

 

На вершине социальной пирамиды -- Совет Четырёх во главе с Правителем и с опорой на идеологические органы и спецслужбы. В основании -- рабочие-короткожители ("кжи") и специалисты-долгожители ("джи"). Их разделяют в детстве по способностям: если есть задатки стать инженером, врачом, учёным, то на содержание, учёбу и долгую жизнь тратятся средства; остальным -- чёрная работа и лёгкая смерть в возрасте 25 лет в Храме Нежной Смерти. Для поддержания власти правящий класс разжигает социальную вражду между "кжи" и "джи", подавляет их, подвергает идеологической обработке, обеспечивает некоторый уровень жизни и плебейские развлечения в виде телевидения, борделей и наркотиков. Без смены уродливой психологии массы смена правящей верхушки бессмысленна. Начальница экспедиции землян, историк Фай Родис говорит: "Толпа и властитель -- диалектическое единство противоположностей, отдельно они не существуют". Правитель планеты Чойо Чагас отвечает: "Это люди, с которыми можно сделать всё, что угодно!.. Надо только… восхвалять их. Кричите им, что они велики, прекрасны, храбры и умны, и они позволят вам всё. Но попробуйте назвать их тем, что они есть на самом деле: невеждами, глупцами, тупыми и беспомощными ублюдками, и рёв негодования заглушит разумное обращение".

Поезії Василя Симоненка

Якими словами можна виразити моє сприйняття життя?
Мабуть, словами з поезій Василя Симоненка

ЛЕБЕДІ МАТЕРИНСТВА

Мріють крилами з туману лебеді рожеві,
Сиплють ночі у лимани зорі сургучеві.

Заглядає в шибу казка сивими очима,
Материнська добра ласка в неї за плечима.

Ой біжи, біжи, досадо, не вертай до хати,
Не пущу тебе колиску синову гойдати.

Припливайте до колиски, лебеді, як мрії,
Опустіться, тихі зорі, синові під вії.

Темряву тривожили криками півні,
Танцювали лебеді в хаті на стіні.

Лопотіли крилами і рожевим пір'ям,
Лоскотали марево золотим сузір'ям.

Виростеш ти, сину, вирушиш в дорогу,
Виростуть з тобою приспані тривоги.

У хмільні смеркання мавки чорноброві
Ждатимуть твоєї ніжності й любові.

Будуть тебе кликать у сади зелені
Хлопців чорночубих диво-наречені.

Можеш вибирати друзів і дружину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.

Можна вибрать друга і по духу брата,
Та не можна рідну матір вибирати.

За тобою завше будуть мандрувати
Очі материнські і білява хата.

І якщо впадеш ти на чужому полі,
Прийдуть з України верби і тополі,

Стануть над тобою, листям затріпочуть,
Тугою прощання душу залоскочуть.

Можна все на світі вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.

***
Світ який — мереживо казкове!..
Світ який — ні краю ні кінця!
Зорі й трави, мрево світанкове,
Магія коханого лиця.

Світе мій гучний, мільйонноокий,
Пристрасний, збурунений, німий,
Ніжний, і ласкавий, і жорстокий,
Дай мені свій простір і неспокій,
Сонцем душу жадібну налий!

Дай мені у думку динаміту,
Дай мені любові, дай добра,
Гуркочи у долю мою, світе,
Хвилями прадавнього Дніпра.

Не шкодуй добра мені, людині,
Щастя не жалій моїм літам —
Все одно ті скабри по краплині
Я тобі закохано віддам.

Конкурс аватарок на I.UA патріотичного спрямування

Всім, крутим майстрам фотошопа та інших графічних програм пропоную влаштувати змагання між собою - розпочати конкурс аватарок патріотичного спрямування.

Ми зберемо їх до купи і оприлюднимо їх з іменами у нашому співтоваристві "Ми любимо тебе, Україно!". Ви матимете можливість прорекламувати себе і свої таланти у співтоваристві, яке зараз посідає почесне друге місце на сайті www.i.ua

Вперед, до вершин творчості!!!

Свої роботи надсилайте на скриньку нашого модератора SecurityUA.

З найкращими побажаннями, Тарас Токар.

«Кастрюльный бунт»

18 апреля в 15.00 возле одного из самых дорогих продовольственных магазинов Николаева, больше известного в народе как «сотка», собрались женщины-активистки Ленинского района областного центра.

В руках женщины держали кастрюли, ложки, половники. Спустя некоторое время немногочисленная, но шумная, колона двинулась по пешеходной улице Советской, к Каштановому скверу. Участницы барабанили по дну кастрюль, таким образом, они выражали свой протест против резкого повышения цен на лекарства, продукты питания, коммунальные услуги.

«Европейским ценам – европейские зарплаты и пенсии!» - такое требование читалось в слаженной барабанной дроби участниц «кастрюльного бунта».

Скандальная «прогрессивная» социалистка и депутат Николаевского облсовета Татьяна Шмакова призвала николаевцев перекрывать дороги, останавливать движение транспорта, как это делают сейчас в Будапеште. «Мы заставим их с нами считаться!- сказала она.

В результате участницы митинга против повышения цен приняли письмо, обращённое к Президенту Украины, нардепам и Премьер-министру, в котором требовали остановить рост цен.

Джерело: "Майдан".

Рейтинг довіри до влади

Якій гілці влади ви довіряєте найбільше?

14%, 15 голосів

7%, 7 голосів

2%, 2 голоси

1%, 1 голос

1%, 1 голос

1%, 1 голос

1%, 1 голос

1%, 1 голос

1%, 1 голос

71%, 74 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Памятный знак УПА в Молодежном парке Харькова – вне закона?

Депутаты городского совета отменили решение исполнительного комитета от 1992-го года, которым городские власти давали согласие на установку памятного знака в честь 50-летия Украинской повстанческой армии.

Голосование было поименным. Решение поддержали 80 депутатов – фракции Партии регионов, КПУ, «Слобожанский выбор». Против были трое – Оксана Капуста (фракция «Наша Украина»), Виктор Ларченко (фракция «БЮТ») и Любомир Григорец (фракция «БЮТ»). Не голосовали – «нашеукраинцы» Андрей Руденко и Игорь Выровец.

Памятный знак УПА в Молодежном парке установлен незаконно, огласил мнение городских властей директор юридического департамента Владимир Коваленко. Земля под памятником не отведена, сообщил он, а сам памятник установлен незаконно.

Отмена этого решения вызвала бурные споры. Представители фракции «Наша Украина» категорически против этого решения. Лидер фракции Андрей Руденко заявил, что он категорически против сноса любых памятников в Харькове.

После споров депутаты все-таки приняли решение и отменили разрешение исполкома на установку памятного камня УПА.

Михаил Добкин одновременно предложил установить в Харькове памятник в честь тех, кого «УПА замучило на Западной Украине, выполняя свою кровавую миссию». Мэр сказал, что даст протокольное поручение подготовить установку памятника жертвам УПА в Харькове.
http://news.mediaport.info/city/2008/51689.shtml


88%, 29 голосів

12%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Що ви вкладаєте в термін "УКРАЇНЕЦЬ"?

Кожен має про нього свою уяву. Хтось - як національність. Хтось - як громадянство. Хтось - як етнічну приналежність.

А як думаєте Ви?

Маєш мобільнік з WAP? Хочеш бути у курсі подій?

Тади хади сюди!!!

Сайт "Майдан", який пише про все не так як всі, має свою WAP-версію.

Введи до свого мобільніка адресу: http://wap.maidanua.org і тисни "З'єднати".