ќ сообществе

“ут обТЇднуютьс€ т≥, хто любить св≥й  рай. ћи писатимемо тут про це. Ѕудемо розм≥щувати ц≥кав≥ фото, обговорювати проблеми сьогоденн€.

”вага! ”часником сп≥втовариства може стати блогер, €кий пише на украњнську тематику.
¬ид:
краткий
полный

ћи любимо тебе, ”крањно!

фанатам кун≥л≥нгуса шоколадних €Їчок!!!

 • 20.03.19, 20:47
   ѕок≥йникам пропонують голосувати за шоколадного корупц≥онера, казнокрада ≥ брехуна!

   Ð¡Ð²Ñ–Ñ‚ÐїÐ¸Ð½Ð∞ від НЕ ÐœÐžÐ’ÐІÐШ.

фанатам кун≥л≥нгуса шоколадних €Їчок!!!

 • 20.03.19, 15:28
”крањна Ц найнещаслив≥ша у ™вроп≥ крањна за верс≥Їю ќќЌ
20 березн€ 2019

—ьогодн≥ ƒень щаст€ ≥ в нас сумн≥ новини.

”крањна очолила рейтинг найнещаслив≥ших крањн ™вропи за верс≥Їю ќќЌ.

ѕро це пов≥домл€Ї Deutshe Welle.

 ‘ото:Yaruta/Depositphotos

Ќайщаслив≥шою крањною стала ‘≥нл€нд≥€.

«г≥дно з≥ щор≥чною допов≥ддю ќрган≥зац≥њ ќб'Їднаних Ќац≥й (ќќЌ), World Happiness Report 2019 до дес€тки найщаслив≥ших крањн св≥ту також ув≥йшли:

 • ƒан≥€
 • Ќорвег≥€
 • ≤сланд≥€
 • Ќ≥дерланди
 • Ўвейцар≥€
 • Ўвец≥€
 • Ќова «еланд≥€
 •  анада
 • јвстр≥€

” зв≥т≥ розгл€дали, €к впливаЇ на в≥дчутт€ щаст€ так≥ фактори €к:

 • ѕросоц≥альна повед≥нка
 • ≤нформац≥йн≥ технолог≥њ
 • ѕол≥тика ур€ду

јвтори зв≥ту зауважують, що у —Ўј страждають на масову залежн≥сть в≥д технолог≥й, а на в≥дчутт€ щаст€ великий вплив чинить великодушн≥сть до ≥нших.

ј вам всього вистачаЇ дл€ щаст€? 

9 малов≥домих факт≥в про ген≥альну Ћ≥ну  остенко

19 березн€ виповнюЇтьс€ 89 рок≥в украњнськ≥й письменниц≥-ш≥стдес€тниц≥ Ћ≥н≥  остенко.

ѕоетичн≥ та прозов≥ твори Ћ≥ни ¬асил≥вни Ц це must read не лише дл€ школ€р≥в, а й дл€ кожного св≥домого дорослого украњнц€

√ен≥альна письменниц€  завжди йшла напролом, не бо€лась влади ≥ в≥дкрито висловлювала власну позиц≥ю. Ќав≥ть коли вона мовчала, зам≥сть нењ говорили њњ поез≥€ ≥ прозаЕ

ƒо дн€ народженн€ великоњ поетеси редакц≥€ ѕопул€рне приготувала 9 малов≥домих факт≥в про Ћ≥ну ¬асил≥вну  остенко, про €к≥ ти, швидше за все, не знав. (Ѕонус: у статт≥ тебе також чекають р≥дк≥сн≥ св≥тлини письменниц≥.)

1. Ћ≥на ¬асил≥вна народилась у с≥мТњ вчител≥в. ” 15 майбутн≥ поетеса вже читала ƒ≥дро, ѕлатона й јристотел€.

2. —правжн€ слава на поетесу чекала п≥сл€ виходу ≥сторичного роману у в≥ршах Ђћарус€ „урайї, в≥дзначеного Ўевченк≥вською прем≥Їю.

3. «а словами поета ¬асил€ —ома, €кий проживав у одн≥й к≥мнат≥ в гуртожитку з ¬аселем —имоненком, його товариш задивл€вс€ на молоду  остенко: ЂЋ≥ну ¬ас€ —имоненко дуже любив. ” них таЇмна любов була, хоч Ћ≥на старша в≥д нього на 5 рок≥в. Ќа нењ не можна було дивитис€ без захвату: ж≥ночна, з лукавинкою в очах Ц справжн€ красун€ї.

4. як згадуЇ ƒмитро ѕавличко, Ћ≥на  остенко в 20 рок≥в була екстравагантною й палила.

5. ” 1963 роц≥ Ћ≥на  остенко разом з јркад≥Їм ƒобровольським написала сценар≥й до ф≥льму Ђѕерев≥рте своњ годинникиї, у €кому розпов≥далось про украњнських поет≥в, загиблих п≥д час ƒругоњ св≥товоњ в≥йни. ‘≥льм зн€ли 1964 року, але на екрани в≥н так ≥ не вийшов. ќстаточний вар≥ант  Ђ’то повернетьс€ Ц долюбитьї так зм≥нили, що письменниц€ в≥дмовилас€ в≥д авторства.

6. Ћ≥на  остенко в≥дмовилась в≥д званн€ √еро€ ”крањни, €ке хот≥в њй вручити ¬≥ктор ёщенко, п≥сл€ чого њњ цитата Ђѕол≥тичноњ б≥жутер≥њ не ношуї стала крилатим виразом.

7. ”люблений музичний тв≥р Ћ≥ни  остенко Ц Ђ–екв≥Їмї ¬ерд≥.

8. ” 2005 роц≥ Ћ≥на  остенко вз€ла участь в експедиц≥њ до „орнобильськоњ зони.

9. ƒочка Ћ≥ни  остенко ќксана ѕахльовська теж стала письменниц€. ј от син поетеси працюЇ програм≥стом у —полученињ Ўтатах. ќнучка Ћ≥ни ¬асил≥вни  остенко ярослава-‘ранческа ЅарбТЇр≥ вивчаЇ ф≥лософ≥ю у –имському ун≥верситет≥ ЂЋ€ —апТЇнцаї, де њњ мама зав≥дуЇ кафедрою украњн≥стики.

Ћ≥на  остенко була ≥ лишаЇтьс€ достойним прикладом дл€ насл≥дуванн€! ѕод≥лись ц≥кавими фактами про улюблену письменницю з друз€ми. (Ѕонус: р≥дк≥сн≥ фото) тут
https://populyarne.com.ua/malovidomi-fakty-pro-linu-kostenko/?fbclid=IwAR2gAts856FRoqh7VPP391-zdNG9TcwjF6PRTMNbEFY5azWUhI968qYx4C4

«верненн€ ≤н≥ц≥ативноњ групи Ђѕершого грудн€ї

«верненн€ ≤н≥ц≥ативноњ групи Ђѕершого грудн€ї стосовно ситуац≥њ з виборами ѕрезидента ”крањни

blank1-12-ua-jp

Ѕудьмо в≥дпов≥дальними!

«верненн€ ≤н≥ц≥ативноњ групи Ђѕершого грудн€ї стосовно ситуац≥њ з виборами ѕрезидента ”крањни

ƒорог≥ украњнц≥!

Ќезабаром ми знову захищатимемо майбутнЇ ”крањни.

¬иклик, що його приготувала ≥стор≥€, украй суворий: або ми доведемо соб≥ й ≥ншим, що стали сильною нац≥Їю ≥ здатн≥ дос€гати великих ц≥лей, Ч або кап≥тулюЇмо €к держава, здавшись на мил≥сть ворогам зовн≥шн≥м ≥ внутр≥шн≥м.

ѕрот€гом пТ€ти рок≥в ”крањна ц≥ною надзусиль ≥ жертв усп≥шно протистоњть рос≥йськ≥й агрес≥њ, захищаючи не т≥льки себе, а й ™вропу в≥д геопол≥тичноњ катастрофи. ћи переконалис€, що спод≥ватис€ на над≥йну м≥жнародну п≥дтримку можна лише тод≥, коли сам≥ матимемо г≥дн≥сть ≥ силу.

¬ажливо також, щоб наш сп≥льний виб≥р був в≥льним ≥ демократичним.

ѕроте, на жаль, €к д≥знаЇмос€ з≥ «ћ≤, надто багато кандидат≥в у президенти об≥ц€ють будь-що ≥ вже з≥ старту вир≥шили, що ц€ кампан≥€ буде брудною, а тому вести њњ чесно Ц соб≥ на шкоду. ћовл€в, €кщо вс≥ вдаютьс€ до зловживань, то вр€тувати крањну можна лише тод≥, коли й самому скористатис€ вс≥ма можливост€ми Ц праведними й неправедними, Ц щоб нейтрал≥зувати суперник≥в. “ак, Ђр€туючи державуї, њњ невпинно розкладають ≥зсередини.

ќтож, ми Ц за чесн≥ вибори.

¬ибори без тих брудних технолог≥й, €к≥ можуть скомпрометувати нас €к державу, що за€вила про св≥й нам≥р бути цив≥л≥зованою. ћи Ц за в≥дкрит≥сть змаганн€, тому р≥шуче виступаЇмо за обовТ€зков≥ пр€м≥ телев≥з≥йн≥ дебати кандидат≥в у другому тур≥. ¬они допоможуть обрати г≥дного претендента, а не Ђкота в м≥шкуї. ¬они перегород€ть шл€х дешевому попул≥зму. ¬они стимулюватимуть нашу з вами в≥дпов≥дальн≥сть.

“ож будьмо в≥дпов≥дальними!

÷ього вимагаЇ в≥д нас сама ≥стор≥€. ≤ в≥дпов≥дальн≥сть за характер вибор≥в лежить не лише на кандидатах ≥ њхн≥х штабах, а й на нас ≥з вами. Ќе раз цими дн€ми стаЇ страшно, коли бачиш, у що Ђслуги народуї перетворюють демократ≥ю ≥ загальне виборче право.

¬≥дмова украњнц≥в сакрал≥зувати владу й обожнювати своњх керманич≥в Ї одн≥Їю з передумов свободи й демократ≥њ. ѕроте перетворенн€ вибор≥в на клоунаду й нестримний пот€г до нищенн€ державних ≥нститут≥в Ц одв≥чна причина нашоњ нац≥ональноњ –уњни. ¬ ≥стор≥њ людства так≥ клоунади завжди зак≥нчувалис€ диктатурою Ц €к правило, чужоземною.

јле коли вибори стають приводом дл€ безв≥дпов≥дального глуму, то скаж≥мо соб≥ чесно: чи г≥дн≥ ми цього права вибору? „и, може, прав≥ наш≥ недруги, €к≥ переконан≥, що ми пограЇмось у свободу, тод≥ занапастимо њњ та й урешт≥ заспокоњмось у нов≥й диктатур≥?

”крањнц≥ Ц волелюбний народ, €кий в≥дчуваЇ свою г≥дн≥сть, тож памТ€таймо, що г≥дн≥сть накладаЇ певну громад€нську ≥ моральну в≥дпов≥дальн≥сть.

ћи усв≥домлюЇмо, що наш≥ слова Ц гостр≥ й можуть поранити й тих, хто цього докору не заслужив. јле гострота наших сл≥в ≥де не в≥д злост≥, а в≥д болю, без €кого вже неможливо стежити за ходом виборчих перегон≥в.

ќтож, просимо вс≥х, хто сповнений такоњ ж тривоги, €к ≥ ми: змоб≥л≥зуймос€ в цей ≥сторичний момент ≥ не даймо Ђберкутуї людськоњ безв≥дпов≥дальност≥ занапастити ≥ нашу свободу, й оплачен≥ жертвою здобутки ћайдану!

“акою Ї правда.

≤ ц≥й правд≥ маЇ в≥дпов≥дати той, кому ми разом доручимо бути керманичем нашоњ держави. ќск≥льки безпеков≥ аргументи внин≥шн≥й ситуац≥њ стають щораз вагом≥шими, ми вважаЇмо, що сьогодн≥ саме ѕетро ѕорошенко може €кнайкраще гарантувати безпеку держави. « урахуванн€м цього ми й зробили св≥й виб≥р: 31 березн€ ц. р., а пот≥м, за потреби, ≥ в другому тур≥ п≥дтримаЇмо ѕетра ѕорошенка.

—тавши у 2014 р. ѕрезидентом ”крањни, в≥н чимало зробив дл€ нац≥ональноњ безпеки, дипломатичних усп≥х≥в крањни, п≥двищенн€ њњ престижу в св≥т≥. ¬агомими були також зусилл€ щодо збереженн€ та зм≥цненн€ економ≥ки, щодо розвитку украњнськоњ само≥дентичност≥, нац≥ональноњ культури. ѕетро ѕорошенко шл€хом ум≥лоњ дипломат≥њ, вочевидь, спри€в зд≥йсненню споконв≥чного бажанн€ ≥ права украњнського народу мати свою канон≥чну ѕравославну ÷еркву.

Ќам прикро, що в кривих дзеркалах перегон≥в ц≥ важлив≥ здобутки зазнають спотворень.

«наЇмо й про його прорахунки: половинчаст≥сть у боротьб≥ з корупц≥Їю, у реформуванн≥ правоохоронноњ й судовоњ системи. √острою залишаЇтьс€ проблема б≥дност≥, поглибились проблеми соц≥альноњ справедливост≥, в крањн≥ маЇ м≥сце драматичне порушенн€ закону вартост≥ прац≥. ўо стосуЇтьс€ Ђвикривальнихї матер≥ал≥в, €к≥ вихлюпуютьс€ цими дн€ми у мед≥њ, то њхн€ переконлив≥сть була би б≥льшою, €кби вони ірунтувалис€ на б≥льш≥й доказов≥й баз≥ та њх не приберегли спец≥ально до вибор≥в.

ћи не Ђколекц≥онувалиї своњ тривоги Ц ми намагалис€ говорити про них самому ѕрезидентов≥, бо ставились до нього небезкритично. ћи й тепер спод≥ваЇмос€, що за пТ€ть рок≥в ѕрезидент мав змогу пересв≥дчитис€: без пост≥йного д≥алогу влади й сусп≥льства про усп≥хи ”крањни год≥ й мр≥€ти.

ѕ≥дтримуючи ѕетра ѕорошенка, розраховуЇмо на його здатн≥сть врахувати нелегкий досв≥д кер≥вництва державою в екстремальних обставинах ≥ виправити помилки минулих рок≥в.

ћи не бачимо йому переконливоњ альтернативи серед ≥нших кандидат≥в у ѕрезиденти.

≤ памТ€таймо: майбутнЇ кожного з нас, наших родин та держави вир≥шуЇтьс€ саме в ц≥ дн≥.

¬Т€чеслав Ѕрюховецький, ≤ван ƒзюба, …осип «≥сельс, ћирослав ћаринович, ¬олодимир ѕанченко, ¬адим —курат≥вський, ёр≥й ўербак, ≤гор ёхновський, ярослав яцк≥в.

 http://1-12.org.ua/2019/03/13/4145#more-4145

Ђћи Ц за чесн≥ вибориї за€вило група Ђѕершого грудн€ї


√рупа Ђѕершого грудн€ї оприлюднила зверненн€ щодо вибор≥в президента ”крањни ≥ визначилас€ з кандидатомЂћи Ц за чесн≥ вибори. ¬ибори без тих брудних технолог≥й, €к≥ можуть скомпрометувати нас €к державу, що за€вила про св≥й нам≥р бути цив≥л≥зованоюї

≤н≥ц≥ативна група Ђѕершого грудн€ї на прес-конференц≥њ в  иЇв≥ оприлюднила зверненн€ щодо вибор≥в президента ”крањни. …ого автори висловлюють занепокоЇнн€ складною пол≥тичною ситуац≥Їю, що загрожуЇ украњнськ≥й держав≥, та виступають за чесн≥ вибори.

Ђћи Ц за чесн≥ вибори. ¬ибори без тих брудних технолог≥й, €к≥ можуть скомпрометувати нас €к державу, що за€вила про св≥й нам≥р бути цив≥л≥зованоюї, Ц зазначають автори зверненн€, €ке вони оприлюднили ≥ на своЇму сайт≥.

“акож зазначено, що в≥дмова украњнц≥в сакрал≥зувати владу й обожнювати своњх керманич≥в Ї одн≥Їю з передумов свободи й демократ≥њ.

Ђѕроте перетворенн€ вибор≥в на клоунаду й нестримний пот€г до нищенн€ державних ≥нститут≥в Ц одв≥чна причина нашоњ нац≥ональноњ –уњни. ¬ ≥стор≥њ людства так≥ клоунади завжди зак≥нчувалис€ диктатурою Ц €к правило, чужоземноюї, Ц наголошено у документ≥.

Ђќск≥льки безпеков≥ аргументи в нин≥шн≥й ситуац≥њ стають щораз вагом≥шими, ми вважаЇмо, що сьогодн≥ саме ѕетро ѕорошенко може €кнайкраще гарантувати безпеку держави. « урахуванн€м цього ми й зробили св≥й виб≥р: 31 березн€ цього року, а пот≥м, за потреби, ≥ в другому тур≥ п≥дтримаЇмо ѕетра ѕорошенкаї, Ц стверджують автори зверненн€.

ѕри цьому вони називають, за њхн≥ми висновками, €к усп≥хи ”крањни за президенства ѕорошенка, так ≥ недол≥ки.

Ђ«наЇмо й про його прорахунки: половинчаст≥сть у боротьб≥ з корупц≥Їю, у реформуванн≥ правоохоронноњ й судовоњ системи. √острою залишаЇтьс€ проблема б≥дност≥, поглибились проблеми соц≥альноњ справедливост≥, у крањн≥ маЇ м≥сце драматичне порушенн€ закону вартост≥ прац≥. ўо стосуЇтьс€ Ђвикривальнихї матер≥ал≥в, €к≥ вихлюпуютьс€ цими дн€ми у мед≥њ, то њхн€ переконлив≥сть була би б≥льшою, €кби вони ірунтувалис€ на б≥льш≥й доказов≥й баз≥ та њх не приберегли спец≥ально до вибор≥вї, Ц йдетьс€ у зверненн≥, €ке п≥дписали ¬Т€чеслав Ѕрюховецький, ≤ван ƒзюба, …осип «≥сельс, ћирослав ћаринович, ¬олодимир ѕанченко, ¬адим —курат≥вський, ёр≥й ўербак, ≤гор ёхновський та ярослав яцк≥в.

¬они також наголошують, що розраховують на здатн≥сть ѕорошенка врахувати нелегкий досв≥д кер≥вництва державою в екстремальних обставинах ≥ виправити помилки минулих рок≥в.

√рупа Ђѕершого грудн€ї була створена у двадц€ту р≥чницю референдуму щодо Ќезалежност≥ ”крањни та маЇ на мет≥ поширювати моральн≥ ц≥нност≥ й спри€ти встановленню в крањн≥ нових правил.

ѕрезидентськ≥ вибори в ”крањн≥ в≥дбудутьс€ 31 березн€. ƒругий тур, у раз≥ необх≥дност≥, плануЇтьс€ на 21 кв≥тн€.


¬ центр≥ ћоскви актив≥ст вийшов на п≥дтримку ”крањни

¬ центр≥ ћоскви актив≥ст вийшов на поодинокий п≥кет на п≥дтримку ”крањни
¬ центр≥ ћоскви актив≥ст вийшов на поодинокий п≥кет на п≥дтримку ”крањни
 • ¬ центр≥ ћоскви актив≥ст вийшов на поодинокий п≥кет на п≥дтримку ”крањни - фото 1
 • ¬ центр≥ ћоскви актив≥ст вийшов на поодинокий п≥кет на п≥дтримку ”крањни - фото 2
 • ¬ центр≥ ћоскви актив≥ст вийшов на поодинокий п≥кет на п≥дтримку ”крањни - фото 3

 »ѓ¬. 17 березн€. ”ЌЌ. ” центр≥ ћоскви на ћанежн≥й площ≥ рос≥йський громадський актив≥ст  ост€нтин  отов вийшов на поодинокий п≥кет з плакатом У рим Ч це ”крањнаФ. ѕро це пов≥домила на своњй стор≥нц≥ у Facebook ™вген≥€ –оманова, передаЇ ”ЌЌ.

ѕ≥кет пройшов б≥л€ памТ€тника ∆укову.

” соц≥альн≥й мереж≥ опубл≥кували фото.

ѕов≥домл€Їтьс€, що до актив≥ста п≥дходили, €кий тримав плакат на €кому  рим зображено у кольорах украњнського державного прапора, правоохоронц≥.

—траницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1382
предыдуща€
следующа€