О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Суботнього ранку репліка про стан сучасних українських реформ

Насмілюсь сказати, що чомусь ніхто не звертається власне до справ власне України, до її власних економічних проблем (!!!) - то економічні проблеми Польщі 25-річної давності приводять нам за взірець, то от Грузинські реформи почали ставити в приклад. 
Гадаю, і в Грузії і в Польщі в минулому сторіччі трохи інші були проблеми, що були притаманні їхнім країнам, їхнім ресурсам, їхньому економічному розвитку!!! 
Я розумію, що в цей важкий для нашої країни час не варто гостро наголошувати про неправильну політику влади щодо реформ, але постає інше питання - за що саме гинуть наші хлопці на Сході, якщо не за світле майбутнє(!!!), а з такими некоректними реформами і діями новообраного Кабміну і новообраної влади це світле майбутнє може й не настати ніколи, ми знову покотимось у прірву минулого(!!!) 
Нардепи! Президенте! Прем.єр-міністре! Схаменіться! Перестаньте думати, як бухгалтери і діячі минулого, подумайте по новому! (Адже один минулий Президент минулий бухгалтер у нас вже був, що з цього вийшло, ми вже знаємо на власному досвіді!)
Сподіваюсь, що цей мій комент всі зрозуміють правильно і не застосоуватимуть, як заклик проти чогось там небуть і не використовуватимуть як щось там і тому подібне у чомусь там! На кшталт, відеозапису юзера Пори, який мене вражає! До речі, дуже вражає! Після звернення Пори, я почала думати про все, що пишу в Інтернеті, тому що підступний і підлий ворог не дрімає, він застосовує наш страх проти нас самих! Тому ми маємо бути стійкими і пильними і не піддаватись на жодні провокації! Чи на словесні, чи на закличні, чи написані, чи нашіптані на вуха - на жодні!)
А зараз я галасую (саме галасую, тобто кричу!) "ЗА" реформи, "ЗА" мир! "ЗА" процвітання моєї країни - України! І зрозумійте мене правильно!
Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть ворогам!

Валентинка для нього

Папа, - спросила маленькая Сонечка из Мариуполя, - а может ли Господь разрешить мне послать валентинку человеку, который живет в другой стране?
- Думаю, да, - ответил папочка,настоящий украинец. - А кому бы ты хотела послать валентинку?
-Путину.
-Путину?!?!?! - спросил шокированный отец.
- Но почему?
- Ну, - сказала Сонечка, - представь: Путин получает валентинку с признанием в любви от маленькой украинки. Он начнет думать, что не все украинцы такие плохие, и станет любить мир немного больше. А потом, когда он получит еще несколько "валентинок", он поймет, что украинцы на самом деле прекрасные, и он наконец прекратит срываться, и публично признает свои ошибки.
- Сонечка, - сказал глубоко растроганный отец, - это самое прекрасное, что я когда-либо слышал...
- Я знаю, папочка, - ответила Сонечка. - И когда он придет к нам, наши военные эту суку наконец-то застрелят.
(с)


Моя Україна

  • 30.01.15, 19:50
Моя Україна в гаях солов"їних,
з волошками синіми в золотавій  косі!
Моїй Україні не знайдеться  рівних ,
в її  незрівнянній красі!


москальським окупантам українські скотомогильники

  • 30.01.15, 13:37
Свіжі російській трупи на українських полях (ФОТО) +18
Саша Казимирский 30 січня 2015, 11:06
 2621  4
Свіжі російській трупи на українських полях (ФОТО) +18


Запеклі бої між Збройними силами України та підрозділами російських військ на Сході України біля Дебальцевого призводять до численних втрат окупантів.

Пропонуємо читачам „Преси України” невеличкий фотозвіт одного українського військовослужбовця, який зафіксував десятки трупів російських військових на полі бою.

Свій допис у соціальній мережі він назвав просто, але зі смаком: „Хто з мечем до нас прийде, той від меча і загине”.

На нищерозміщених фотографіях – виключно громадяни Російської Федерації.

Також Збройні сили України поповнилися новими російськими трофеями.

Ними стали абсолютно нові російські автомати „Корди”. Українські бійці відзначають, що вони ще навіть у заводській змазці і дякують за них вбитим росіянам: якомусь "Змію" и "Зимі".

Варто відзначити, що тексти у нагрудних жетонах у цих двох загарбниках виконано у так званому готичному стилі з відповідним шрифтом, який також широко використовувався у нацистській Німеччині.

Нагадаємо читачам „Преси України”, що батьки загиблого на Донбасі російського найманця Михайла Урсола, який родом з Ханти-Мансійського автономного округу, назбиравши у сусідів і знайомих грошей, виїхали в Донецьк забрати тіло свого недбайливого сина.

Російський терорист, якого було 28 років, приїхав на Донбас кілька місяців тому і вступив на «службу» в один з батальйонів «донецької народної республіки».

Відомо навіть, що терорист Михайло Урсол «дослужився» навіть до посади «заступника командира роти».

Але йому, як і багатьом його «товаришам по службі», не пощастило: він був убитий 22 січня 2015 року біля Горлівки, коли разом з іншими найманцями потрапили в засідку Збройних сил України і були повністю знищені.

У вже мертвого прихильника «російського світу» залишилися невтішна дружина й восьмирічна донька.

 

Читайте також:

Раша відкрила полювання .

Мати сімох дітей зі Смоленської області Світлана Давидова заарештована і етапована в Лефортово за звинуваченням у державній зраді на користь України за дзвінок в українське посольство.
У четвер газета "Комерсант" повідомила, що приводом для порушення кримінальної справи став дзвінок Давидової в посольство України в Москві. Жінка повідомила співробітникам дипмісії, що розташована поруч з її будинком військова частина, в якій дислокується вісімдесят другому окрема радіотехнічна Червонопрапорна ордена Олександра Невського бригада ГРУ, спорожніла і, на її думку, військовослужбовці могли бути відправлені на Україну.

При цьому жінка запідозрила , що військових відправили на Україну, з телефонної розмови, яка випадково почула в маршрутці. Чоловік, службовець в цій частині (що вона зрозуміла з розмови), розповідав своєму співрозмовнику, що його з товаришами по службі "невеликими групами переправляють до Москви, обов'язково в цивільному, а звідти далі у відрядження

Все правильно

Кремлеботи працюють вдень і вночі. Значить, в Україні все правильно відбувається!


Доброго ранку! Приємна новина.

Можна привітати українських дипломатів з перемогою!!!


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
818
предыдущая
следующая
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее в политике конфиденциальности