О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Свіженька казочка (автор не знайшовся)

- Владімір Владіміровіч! Вам сам Обама звоніт! - кричав Пєсков, стрімголов нєсясь по длінному корідору Крємля і врємя от врємєні перечіпаючись через беспопядочно разбросані стопки пухлих конвєртов з гєрбовой помєткой "прєзідєнтская зарплата-сюрпріз".
- Не сам Обама, а черномаза обізяна, - радостно поправив Путін, нєтєрпєліво хватая трубку. - Альо, міровой лідєр на проводє.
- Прівєт, лисий заправщік, - бодро поздоровалась трубка. - А ти, как я погляжу, ізрядно потрєпався, мєстами обвис. Єщо больше впал в маразм.
- Ядєрна пиль, кхе-кхе? - напомнив Путін, по-старчєскі кашлянувши в кулачок.
- І шуткі твої всьо так же дурацкіє, - розсміявся Обама. - В любом случає, сєгодня вєдь дєнь святого Миколая, нужно дарить подаркі дєтям і впавшим в маразм старпьорам. Вот скажи, сколько вам надо зєльоних загнівающіх фантіков, шоб обєспєчить стабільность рубля?
- Мільярдов так двадцать-трідцать, - жадно проізньос Путін. - Хотя лучше сорок, шоб уж навєрняка.
- Давай тогда п'ятьдєсят, чєго уж, - поправив Обама. - Дам. В два транша пєрєвєду.
- Только у нас рєквізіти смєнілісь, бо прийшлось пару банков закрить за валютниє спєкуляції... - обрадованно тараторив Путін. - Щас продіктую новиє рєквізіти...
- Так вот, - продолжав Обама. - Пєрвим траншем пойдьот одін доллар, а вторим - остальная сумма. Которую ми отправім, когда ти убєрьошся с Донбаса і вєрньош Крим.
- Ну ти і скотіна, - процідив Путін сквозь зуби. - Запромні: нікто, нікогда нє ставіл нас на колєні.
- А слєдовало би, - замєтіл Обама. - Бо от всєдозволєнності і безнаказанності виросло чорті-шо. Кстаті, говорят, рублі подкрєплєни золотом. Сколько кілограм золота можна купіть за одін раздутий госдолгом зєльоний фантік по сєгодняшнєму курсу? Ілі лучше ввєсті дополнітєльні санкції і потом брать сразу центнєрамі?
- Сволочь, - заключив Путін і отбив звонок. Тєлєфон тут же задзвонив снова.
- Обама, іді в жопу, - заорав Путін, прінімая звонок.
- Обама? - удівілась трубка. - Нє, ето Цзіньпіня. Моя слихала, что у вас сьодня празднік с подаркамі. Что Росія собіраєтся нам подаріть?
- Тєбє шо, мало нєфті і газа? - офігєв Путін.
- Било вродє достаточно, - призналась трубка. - Но вчєра твоя на прєсс-конфєрєнції упомянула Сібірь, і как-то так її захотєлось. Тєм болєє, там щас крізіс, нужно людям помочь, а твоя на ніх глубоко насрать. Вон даже вибори питаєшся запрєщать, понімая, шо люді от вас усталі. А ми тут с Обама посовєщаліся...
- Снова етот Обама... - Прошипів Путін.
- І рєшилі, шо садіть вас на цепь і тєм болєє рвати когті вєсьма нєгуманно, - нєвозмутімо продолжала трубка. - Лучше отобрать у вас мед і видавать порціонно, шоби мішка не перекушал і не пучився ядєрной пилью і желанієм шото хєрачить.
- Только сунься, - мрачно прєдупрєділ Путін. - Відал наші масштабні учєнія на Дальнєм Востокє?
- Ага, спасібо, моя поржала, - рассмєялась трубка. - Какая-то жалкая сотня тисяч солдат і пара надувних танков, бо остальноє на западє, вдоль украінской граніци. Твоя хорошенько подумай, до вєчєра потєрплю...
- Шойгу ко мнє, нємєдлєнно! - панічєскі потрєбував Путін, отбивая звонок.
- Шо, хєрачить?
Сіяющий от радості і жирной красной ікри Шойгу вбєжал в кабінєт.
- Цзіньпінь хочєт Сібірь, - пожалівся Путін.
- Прікажетє снова надувать танкі ілі слоніков поганять вдоль граніци? - разочаровано уточнив Шойгу.
- Нє поможет, он в курсє... Та шо ж такоє! - сердито восклікнул Путін, подпригнув от нєожиданного трєзвона трубки.
- Шо случілось? Я занят, - проорав він у тєлєфон. - Мнє Цзіньпінь тут снова мєшаєт завойовувать міровоє господство.
- От же ж козьол! - поддєржала трубка голосом Лукашенкі. - А я от ето проснувся, думаю, сьодня же Ніколая. Под подушку смотрю - а там ніхрєна. Вот, звоню інтєрєсоваться, мнє на шото надєяться ілі можно уже до Обами в прийми?...
- Вєсті сєбя хорошо надо, понял? - розізлився Путін. - А сунєшся до Обами - ядєрна пиль.
- Володєнька, ну какая ядєрна пиль? - розсміялася трубка. - У тєбя же Цзіньпінь.
- Піздєц...
Путін обіжено положив тєлєфон і жалобно посмотрєл на Шойгу.
- Вот за шо нєнавідят Росію? Почєму нє дают спокойно собрать прєжні зємлі і расхєрачить мір?
- Нє знаю, Владімір Владіміровіч, - пожав плєчами тот. - Только вот дєнєг всьо мєньше, і хєрачить становітся всьо труднєє. Нужно шото рєшать.
- Давай тогда шось рєшать, Цзіньпінь дал врємя до вєчєра, - вздохнув Путін і достав два граньоних стакана й бутилку водкі...

І який тут можна поставити діагноз

 • 19.12.14, 22:07

Діагноз (грец.  — розпізнавання) — результат постановки діагнозу, який містить оцінку стану об’єкта на момент діагностування

Типові оцінки стану об’єкта діагностування:

 • 1) стан об’єкта діагностування або відповідає або не відповідає до встановлених вимог;
 • 2) якщо стан об’єкта діагностування невідповідний до встановлених вимог – яка(і) причина(и) невідповідності.
 • в медицині – це оцінка фізичного стану об’єкта діагностування типу:

  • 1) фізичний стан або відповідний або невідповідний;
  • 2) якщо фізичний стан невідповідний – яка причина невідповідності: патологія, дефект, хвороба, порушення функцій, виснаженість органів, систем тощо – в залежності від рівня вимог до фізичного стану.
  • 1) пацієнт або здоровий або хворий;
  • 2) якщо пацієнт хворий – яка хвороба.

0%, 0 голосов

100%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Ворон ворону, ока не виклює

 • 19.12.14, 07:28
Ярема заявив, що Добкін чистий перед законом
Володя Костик 19 грудня 2014, 04:01
 663
Ярема заявив, що Добкін чистий перед законом

За результатами фоноскопічної експертизи встановлено, що в словах екс-губернатора Харківської області Михайла Добкіна немає складу злочину, тому його неможливо притягнути до відповідальності за сепаратизм.

Про це під час свого інтерв'ю заявив голова Генеральної прокуратури Віталій Ярема, новину передає "Преса України".

“Якщо експерти дають висновок, що немає складу злочину в цих виразах, ми не можемо залучати людину до кримінальної відповідальності. По багатьом ми вже отримали такі висновки. По пану Добкіну ми отримали саме такий висновок", - заявив Ярема.

Він так само відзначив, що таке рішення викликає роздратування у людей, які відстоювали свої права на Майдані, і всі розуміють, що Добкін підтримував сепаратизм, "але ми спираємося на результати експертизи".

"Що стосується пана Клінчаева, то дніпропетровський суд зараз розглядає його справу, і кримінальне провадження здійснює СБУ", - сказав Ярема.

Нагадаємо, раніше Михайла Добкіна звинувачували в тому, що він закликав повалити державний лад та закликав до сепаратизму.

Читайте також:

Що пуцькіну чужі докази?

 • 18.12.14, 22:40
Неоспоримые доказательства невиновности Савченко уже у адвокатов
Неоспоримые доказательства невиновности Савченко уже у адвокатов

Нардеп от фракции "Батькивщина" сообщает, что неоспоримые доказательства невиновности Савченко уже у адвокатов.

Служба безопасности Украины передала адвокатам украинской летчицы Надежды Савченко неоспоримые доказательства ее непричастности к гибели на Донбассе российских журналистов, как это пытаются доказать в России.

Об этом заявил председатель парламентского Комитета по вопросам законодательного обеспечения правоохранительной деятельности, народный депутат от "Батькивщини" Андрей Кожемякин.

"Адвокаты сегодня готовят эти доказательства для приобщения материалов к уголовному делу. Я думаю, это приобщение произойдет в понедельник, во время заседания суда в Москве по вопросу продолжения пребывания Савченко в СИЗО. В этих материалах есть доказательства свидетелей, которые четко указывают на то, что за час до того, как погибли журналисты, Надежда уже была в плену так называемого отряда "Заря". Эта информация подтверждается не только со слов свидетелей, а еще и техническими средствами, которые Служба безопасности Украины передала в установленном порядке", - сообщил он.

В частности, по его словам, установлено, что телефон летчицы находился в Луганске и перестал работать как раз за час до того, как начались события, связанные с убийством российских журналистов.

"Вообще, она была в другом городе. Сегодня президент России Путин предоставил во время пресс-конференции информацию, что якобы по данным правоохранительных органов Российской Федерации, Савченко причастна к совершению преступления, что она якобы была наводчиком в городе, где находились те журналисты. Ознакомившись с материалами, которые были переданы коллегам, я считаю, что его слова - ложь. Надежда Савченко невиновна, она вообще не имеет отношения к этому преступлению, она была и является политическим узником", - подчеркнул Кожемякин.

Студенти підуть за дудкою пуцькіна????

 • 18.12.14, 17:34

журналіст
Студентів кличуть на чергову "революцію"18 грудня 2014, 17:03

Українських студентів намагаються вивести на протести та "революції". Цього разу через можливе скасування стипендій та пільг на проїзд.

Аналіз гасел та матеріалів, які вже розповсюджуються в інформаційному простору, наводить на думку: молодю намагаються маніпулювати, аби розхитати ситуацію в Україні.

Кому це вигідно? Більшість студентів думати про це не хочуть. Стипендія у 40 євро заплющує очі...


Рік тому ми пишалися українськими студентами. Вони вийшли на вулиці Києва за майбутнє. Не стільки наше, скільки за своє.

Їхнє "Україна це Європа!" давала надію, що не все втрачено для держави.

23 грудня 2014 студентів закликають вийти на ті ж самі вулиці Києва "за 40 євро". Для європейця це копійки. Українську молодь намагаються переконати, що від цієї суми залежить їхнє майбутнє.

Два тижні тому один "медіяексперт" оприлюднив інформацію, відповідно до якої уряд у 2015 намагатиметься втримати економічну ситуацію в Україні.

Основна концепція – це тотальна економія державних витрат.

Те, що Україна в фінансовому плані тримається на плаву лише за рахунок запозичень (тобто накопичення боргів), ні для кого не секрет. Питання лише в тому на чому заощаджувати сьогодні, щоб завтра повернути борг.

"Економія на студентах"

Серед десятка сторінок пропозицій, на чому зекономити, лише кілька пунктів, які торкаються в першу чергу студентів.

Ось основні:

1. Вилучення норми про можливість безкоштовного проїзду у транспорті учнів, студентів...

2. Відміна виплат стипендій у навчальних закладах, крім дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям з малозабезпечених сімей, особам, що мають сім'ї з дітьми з числа осіб з 1.09.2015 (реальна економія – 1,26 млрд. грн.)

Цими двома пунктами вирішили збурити студентів на мітинги/протести/революції. При цьому маніпулюючи і першоджерелами, і проблемами, і реальними цілями "Майдану 3.0".

Пункт перший видають не за "вилучення норми можливого безкоштовного проїзду студентів", а за "скасування знижок на проїзд". Різниця маленька, але суттєва.

Як відомо студенти мають знижку на проїзд залізничним транспортом, а не безкоштовнийпроїзд. Ті, хто підбурюють студентів, переконують, що уряд скасує саме знижки на проїзд для студентів.

Це дійсно суттєва проблема для багатьох молодих людей, які навчаються в університетах в інших містах, і змушені періодично їздити додому.

Те, що держава не планує скорочувати видатки на пільговий проїзд для студентів, переконує аналіз проекту бюджету-2015 Центром дослідження суспільства. Експерти Центру звертають увагу, що у порівняні з 2014 роком на ці потреби держава навіть збільшує фінансування на 20 млн. грн. "вивівши на рівень 2013 року".

Другий пункт – стипендії – більш чутливе питання для студентів. Цьому питанню я планую присвятити окремий матеріал, бо воно має окремого дослідження.

Тут маю звернути увагу, що навіть матеріали "медіяексперта" вказують, що малозабезпеченим студентам стипендію залишають.

Варто нагадати, що в Україні студенти мають право на 2 основні види стипендії: академічну та соціальну.

Академічну стипендію студенти отримують в залежності від своїх успіхів у навчанні. Соціальну – в залежності від свого матеріального стану. Тобто якщо молода людина малозабезпечена, вона має право на грошову виплату від держави незалежно від успіхів у навчанні.

Це варто розуміти, бо дехто видає другий пункт так, що студентів готують до вимирання.

Ось один з коментарів з ФБ:"Хай народ подихає без стипендії". Так дехто намагається переконати в антисоціальних намірах уряд. На прохання вказати кількість студентів, які вже "померли без стипендії", людина не відповіла.

Це ж не секрет, що нині сотні тисяч студентів навчаються в університетах ані без академічної, ані без соціальної стипендії. Випадків смертей через це не зафіксовано...

Повертаючись до тотальної економії державних витрат.

Економити маємо на всьому, у тому числі на освіті.

Я б краще ставив питання про ефективність витрат на освіту та перерозподілу цих витрат для збільшення ефективності. Але питання ефективності витрат ставлять в бізнесі. У державних витрат зазвичай інші пріоритети...

"Революція" замість вирішення проблеми

Отже – економити. Відповідно до інформації "медіяексперта" уряд планує скасувати стипендії студентам. Тобто мова йде про скасування академічної стипендії. Проблема? Проблема.

Як вирішувати проблему?

Ініціювати переговори з урядом та міністерством освіти.

Це мали б зробити студентські організації. Щоб разом із владою вирішувати "як жити далі", на чому економити можна, на чому – ні.

І ультиматуми тут не кращий спосіб. Бо країна – на краю прірви. Не знайдемо спільного рішення, як вирішити економічну проблему – полетимо в прірву усі разом.

Що ж роблять студентські організації? Кличуть студентів на барикади (мітинги/протести). Це ж значно простіше, ніж аналізувати ситуацію в освіті, пропонувати витрачати бюджетні гроші на освіту ефективніш, вести складні переговори з урядом тощо.

Ось один з закликів до студентів від так званої "студентської профспілки КПІ".Ці гасла мені одразу нагадали ДНР весняного періоду з їхнім "Київ не чує Донбас!". Але далі буде не "гудокахмєтова". Студентів хочуть підбурити до нової "революції".

Ось подивіться на ці заклики з мережі Вконтактє:

А тепер давайте дамо чесну відповідь: хто зацікавлений у тому, аби українські студенти влаштували "нову революцію як у Венесуелі"?

Для мене відповідь очевидна: найбільшу вигоду від цього отримає Кремль. Бо навіщо Путіну посилати на забій своїх бійців, коли можна розхитати ситуацію в Україні руками громадян України?

Це ж на поверхні: будь який масштабний конфлікт в Україні спецслужби РФ будуть підживлювати, аби послабити українську державу.


Невдоволенні студенти можуть навіть не знати, що їх направлятимуть російські агенти. Для цього потрібно не так багато. Кілька підготовлених людей можуть спрямовувати натовп у потрібному напрямку.

Як маніпулюють студентами в інформпросторі

Окрім студентських організацій, які "нє вєдают, что творят", в інформаційному просторі з'являються матеріали, які намагаються розігнати інформаційну хвилю студентського невдоволення. Людині розумній легко проаналізувати, що ноги у матеріалів різних авторів ростуть з одного місця.

От подивіться на наступні статті:

ПОВИНОВЕНИЕ ВМЕСТО СТИПЕНДИЙ (Автор – Сергій Киричук)

На пути к социальному взрыву (автор – Дмитрий Заборин)

Обидва матеріали мають чіткі месседжи:

1) Антисоціальні ініціативи уряду – скасування стипендій;

2) 1-ий заступник міністра освіти вважає, що стипендія для більшості – це приємний бонус, а не реальна проблема для виживання;

3) студенти будуть протестувати, тому депутат БПП Фріз зареєструвала законопроект про відповідальність за заклики до непокори;

4) у зв'язці з законопроектом Фріз згадують реакцію на її документ Мочанова: якщо ти закликаєш не бити студента – отримаєш 3 роки;

5) і як висновок зі всього: Україна потребує новий протестний та революційний рух (Майдан 3.0).

Також у подібних матеріалах згадують ще 2 месседжи:

6) Мустафа Найєм: у Києві неможна прожити на 5 тисяч грн.;

7) Навіть Янукович з Азаровим не пішли на зменшення стипендії.

Навіть елементарний аналіз цих матеріалів дає зрозуміти: читачами намагаються маніпулювати.

Так пп. 3-4 неприродно прив'язані до теми студентів, аби переконати, що влада готується воювати зі студентами. Яким би суперечливим не був законопроект депутата БПП Фріз, він має геть інші цілі, аніж студенти.

П.1. Маніпулювання, бо навіть у матеріалах "медіяексперта" йдеться, що відміна стипендій не стосується малозабезпечених студентів. Ще раз: про скасування соціальної стипендії у цих матеріалах не згадується.

П.6. Слова Мустафи кількамісячної давнини згадуються для протиставлення: на студентах економлять, а самі і далі будуть жирувати. Але ознайомлення з документом від "медіаексперта" дозволяє побачити, що економити планують на тій же Верховній Раді. Зменшення кількості депутатів з 450 до 150 мало б насправді об'єднати депутатів та студентів у своїх протестних намірах проти "антисоціальних ініціатив уряду". Натомість цитатою Мустафи намагаються протиставити студентів та депутатів.

П.7. Знову маніпуляція. Чинну владу хочуть "опустити" нижче рівня "злочинного режиму". Але справа у тому, що Янукович-Азаров та компанія не намагалися вирішити жодної проблеми держави. Умовно кажучи: труба гнила за їх правління, а прорвала сьогодні. Вони могли почати ремонт цієї труби, щоб ми не відчули гірших наслідків, але нічого не робили. То хто більший негідник: той, хто не ремонтував учора аби зменшити негативні наслідки, чи той, хто взявся ремонтувати трубу вже після того, як її прорвало?

П.5. Це є метою усіх подібних статей. Підвести читача до єдиноправильного висновку: потрібна чергова революція. І її мають розпочати студенти.

От тільки я боюся, що після чергової "студентської революції" або "Майдану 3.0" Путін уже не відправлятиме танки в Україну. Він просто в'їде в Київ на білому коні.

Ціна питання? 40 євро. Саме таку академічну стипендію сьогодні отримують українські студенти. Це дійсно та сума, за ради якої варто ризикнути зіграти в російську рулетку?

Ворог мого ворога...

 • 18.12.14, 17:09
В Україні створять представництво Чеченської республіки Ічкерія
Саша Казимирский 18 грудня 2014, 16:41
 429
В Україні створять представництво Чеченської республіки Ічкерія

При Верховній Раді України в Києві незабаром має відкритися Представництво Чеченської республіки Ічкерія.

Про таку новину „Пресі України” повідомив народний депутат України, член Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук.

Варто нагадати, що одним із засновників Чеченської республіки Ічкерія був Джохар Дудаєв.

Ігор Мосійчук анонсував відкриття такого представництва саме при Верховній Раді України, щоб посилити його статус. 

Також в підтримку своїх слів народний депутат України Мосійчук повідомив, що чеченка Аміна Окуєва, яка брала участь в Антитерористичній операції проти терористів на Сході України, стала його помічником-консультантом.

Нагадаємо читачам „Преси України”, що на Донбасі серед російських найманців воює проти українців чеченський «батальйон смерті», який брав участь у російсько-чеченській війні під керівництвом Джохара Дудаєва. 

І тут є причина!

І тільки Віктор Федорович Янукович знав та беріг свою страшну і фатальну тайну: там де він, - хорошо не буває... (с) Чепинога. lol

А курочка то здохла .

 • 18.12.14, 00:17
Путин о США,Рубль становиться резервной валютой 
Нова стара байка від Вови Пу позивний Хуйло .
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
789
предыдущая
следующая
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее в политике конфиденциальности