О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Мій Президент України: Ігор Смешко!

  • 21.02.19, 23:32

Як на мене, постановка питання : " Чи має шанс Смєшко стати Президентом ? " дещо - некоректна. ( Шанс - Є завжди ). ______ Питання потрібно ставити таким чином : " Чи не втратимо МИ - шанс обрати ДІЄВОГО Президента ?? ". ___ А ЦЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД БАЖАННЯ КОЖНОГО З НАС - ЖИТИ В ЦИВІЛІЗОВАНІЙ КРАЇНІ.___ СМЄШКО і ЙОГО КОМАНДА ОДНОДУМЦІВ ПРОФЕСІОНАЛІВ - ГОТОВІ ДАТИ НАМ ТАКИЙ ШАНС !!!!

Мій Президент України: Ігор Смешко!

  • 21.02.19, 23:00
П`ять років відділяють нас від драматичних подій крайньої декади лютого 2014-го...

Варто пригадати події кінця 2004 року... Тоді у вирішальний момент політичного протистояння під час першого Майдану озброєні внутрішні війська МВС за наказом зі штабу Януковича вирушили на Київ. Повністю розуміючи загрози такого рішення для національної безпеки, Ігор Смешко провів аргументовану і предметну телефонну розмову з міністром внутрішніх справ Білоконем, що СБУ не допустить силового сценарію на Майдані, а його підлеглого – командувача внутрішніх військ, було попереджено, що військовій контррозвідці СБУ навіть рішення суду не потрібно для його затримання на 48 годин, якщо він не поверне внутрішні війська в казарми. Величезний авторитет Смешка і професійність його команди нейтралізували загрозу - внутрішні війська не вийшли на Майдан.

Крім цього, СБУ вже мала інформацію, що дві танкові роти на військовому полігоні “Десна” підготовлені до маршу на Київ на прохання штабу опозиційного кандидата. Смешко поінформував про це посла США і запросив до себе лідерів опозиції, попередивши їх, що СБУ не допустить провокацій з їхнього боку і жорстко припинить будь-які спроби кривавого розвитку подій. Цього попередження виявилося достатньо, щоб танкові підрозділи не покинули меж полігону.

Факт: СБУ на чолі зі Смешком що під час першого Майдану – Помаранчевої революції діяла по державному, професійно та на випередження, чим не допустила реалізації в Україні цілої низки підготовлених антидержавних провокацій. Діаметрально протилежно розвивалися події узимку 2014-го...

Пишу це для того, щоб суспільство не лише пам’ятало драматичні сторінки історії нашої країни, але й роль в них персоналій, наділених владою. Одних - позитивну, інших - руйнівну. На це важливо привернути увагу саме зараз, коли ми усі знов стоїмо перед вирішальним вибором...

Я свій вибір зробив - Ігор Смешко!
 — разом із Ігор Смешко.

                             Ð¡Ð²Ñ–тлина від Igor Kabanenko.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1369
предыдущая
следующая