I.UA

О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

комсомольський колаборант заслуговує смерті

  • 19.04.14, 15:04
«Держитесь, мужики! Через 2 месяца - мы в России!», - Тигипко уговаривал СБУ в Луганске18.04.2014 14:14
  41356   62

 

Тарас Лісевич пише:

Светлана Морозова Звонили из Луганска. Приезжал к СБУ Тигипко - выступал, чтоб разошлись. Уехало ТВ - сказал " "Держитесь, мужики! Через 2 месяца - мы в России!" Ну как вам кандидаты в президенты?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Yuriy KenZalo


тупі барани, але не елітні війська

  • 19.04.14, 12:10
Українські десантники-полонені розповіли про російських командирівКілька хвилин тому
Українські десантники-полонені розповіли про російських командирів

Діями озброєних осіб, які незаконно утримували військовослужбовців 25-ї окремої повітряно-десантної бригади ВДВ ЗС України у Слов’янську, керував полковник ГРУ ГШ ЗС Російської Федрації Ігор Стрєлков

Таке свідчення дав один з українських десантників, які були затримані групою озброєних осіб на в’їзді до Краматорську 16 квітня, повідомляє Еспресо.TV .

За його словами, вилучення автоматичної зброї відбувалось під особистим керівництвом Стрєлкова. При цьому офіцер ГРУ РФ схиляв українських військових переходити на бік незаконного озброєного формування, обіцяючи високі зарплати та інші матеріальні вигоди.

Відмовитися від виконання військових обов’язків вимагав і присутній там російський диверсант на прізвисько «Ромашка», який хизувався, що у складі снайперської групи перебував на Майдані Незалежності у Києві під час масових акцій протесту.

СБУ оголосила в розшук громадянина Росії Ігоря Стрєлкова. Щодо нього розпочате кримінальне провадження за фактом організації умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній цілісності й недоторканності України, проведення диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних областей України.

Потрібно створювати партизанські загони

  • 19.04.14, 10:06
АМЕРИКАНСКИЕ АНАЛИТИКИ СПРОГНОЗИРОВАЛИ, КАКИЕ ДЕЙСТВИЯ ПРЕДПРИМЕТ РФ В ОТНОШЕНИИ УКРАИНЫ

Американские аналитики спрогнозировали, какие действия предпримет РФ в отношении УкраиныАналитики американского агентства Stratfor уверены, что в 2014 году США и Россия будут вести борьбу за периферию Европы, но до войны не дойдет.

Об этом они пишут в прогнозе Stratfor о тенденциях 2014: перейдя Днепр Россия дорого заплатит.

По их мнению, помимо Украины в «эту игру будут также вовлечены прибалтийские страны, Молдавия и Грузия».

«Россия будет подавать свой традиционный сигнал о защите русских меньшинств за границей, посылая угрозы странам Балтии, и в то же время, подчеркивая свое влияние на самопровозглашенных территориях Грузии и Молдавии», — считают американцы.

Эксперты Stratfor прогнозируют, что «напряженность будет сохраняться, однако Россия, помня об ограниченности своих возможностей, не станет прибегать к хищническим военным мерам в ближнем зарубежье».

При этом аннексия Крыма была призвана продемонстрировать готовность России прибегнуть к военным мерам для защиты своих интересов.

«Вторжение в восточную Украину, и тем более марш через Днепр в направлении Молдавии — это будет уже перебор, который дорого обойдется русским. И Путин это хорошо понимает», — резюмируют американцы.

hvylya.org

Кияни, будьте пильні!

  • 19.04.14, 09:58
В Киеве заметили подозрительных русских туристов
19 апреля 2014, 09:27.  
На протяжении последних двух дней в Киеве заметили массовый наплыв российских туристов. 

"На номер горячей линии самообороны поступают сообщения об подозрительных россиянах, которые начали массово съезжаться в Киев. Люди активно рассказывают об этом на протяжении последней ночи, - говорит оперативный дежурный Самообороны. - Появляются люди с характерным российским произношением, города не знают, активно меняют российские деньги на украинские. Есть приблизительная цыфра этих "туристов", но мы её не разглашаем. Меры будут предпринимать государственные органы".

Одеты россияне в гражданскую одежду.

"Киевляне сообщают про россиян, которые поселились в столице в районе станций метро Лукьяновская, Сырец и Арсенальная. Они приезжают общественным транспортом небольшими группами по пять-восемь человек. Едут с Черниговщины через Бровары", - сообщает активистка Евромайдана Татьяна Мовчан на своей странице в Фейсбуке.

Об появлении подозрительных "чужаков" просят сообщать в штаб самообороны по номеру: 097 820 68 63.

Вітання з Канади українців з Великоднем

Листи з вітаннями завжди приємно отримувати, особливо від людей, яких дуже і дуже поважаєш. І знаєш про їх значний вплив у своїй спільноті. Не буду аж так однозначно стверджувати, що всі мої матеріали, які я публікую тут у блозі, а потім надсилаю до Канади нашій давній знайомій пані Лесі Щур (донці знаменитого Євгена Храпливого!), - що ці мої матеріали справляють значний вплив на українську канадійську діаспору і потому на їх владу, але мене тішить вже те, що і моя частка є в тому, як агресивно і однозначно  виступає та діє Уряд Канади проти агресії Російської Федерації щодо України. З усіх світових держав саме Канада перша активно і однозначно засудила підступне захоплення та подальшу злочинну анексію РФ українського Криму і припинила всю співпрацю з рефами, не зважаючи на власні економічні збитки. Дуже важливий і вагомий приклад іншим світовим державам, які тільки імітують санкції проти РФ, а насправді намагаються зберегти економічні прибутки від торгівлі з рефами, бо пукінська кліка щедра на підкупи і подачки, нещадно грабуючи задля цього населення федерації. Світова історія не раз, а багато раз доводила хибність такого ставлення до міжнародних злочинів і злочинців: хто почав агресію завоювань - той ніколи сам не зупиниться. Агресію Гітлера зупинила світова антигітлерівська коаліція, агресію Сталіна зупинила атомна бомба, а сваволю Пукіна може зупинити тільки глобальна обструкція всього цивілізованого світу. Всього світу! В тому числі і в самій Російській Федерації. Але найперше потрібна спільна одностайна економічна ізоляція РФ від світової економічної співпраці доти, доки не будуть відновлені кордони всіх держав, які постраждали дотепер: Молдові має бути повернуто Придністров'я, Грузії - Абхазія та Північна Осетія, а Україні - Крим. Тільки так! Рефівські війська мають бути виведені всі і без жодних винятків з усіх окупованих та анексованих територій, за потребою введені тимчасово миротворці з інших європейських держав, а тоді разом з світовою спільнотою кожна з країни визначиться щодо внутрішнього управління приналежних виключно їй територій.
Світові санкції проти РФ потрібні не тільки задля порятунку України, але всіх країн, що вже стали жертвою агресора або можуть стати! Питання стоїть руба: або Третя Світова Війна, або упокорення завчасно агресора Пукіна! Не можна тішитись власним благополуччям у своєму домі, коли поряд палають домівки сусідів!

КРАЇНИ  СВІТУ,  БЕРІТЬ  ПРИКЛАД  З  КАНАДИ !   ВСІ  НА  БОРОТЬБУ  З  АГРЕСОРОМ !

Богдан Гордасевич
м. Львів78%, 7 голосов

0%, 0 голосов

22%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Ми, у стані війни з москалями!

  • 19.04.14, 08:05
СБУ розповіла, як російський полковник вербував українських десантниківП'ятниця, 18 квітня 2014, 20:57

Полковник Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил Росії полковник Ігор Стрєлков керував діями озброєних осіб, які незаконно утримували військовослужбовців 25-ої окремої повітряно-десантної бригади ПДВ Збройних сил України у Слов’янську.

Про це повідомила прес-служба Служби безпеки України, посилаючись на свідчення одного з українських десантників, які були затримані групою озброєних осіб на в’їзді до Краматорська 16 квітня.

За його словами, вилучення автоматичної зброї відбувалось під особистим керівництвом Стрєлкова.

При цьому офіцер ГРУ РФ схиляв українських військових переходити на бік незаконного озброєного формування, обіцяючи високі зарплати та інші матеріальні вигоди.

Відмовитися від виконання військових обов’язків вимагав і присутній там російський диверсант на прізвисько "Ромашка", який хизувався, що у складі снайперської групи перебував на Майдані Незалежності у Києві під час масових акцій протесту.

Як відомо, що росіянина Стрєлкова Україна оголосила у розшук.

Щодо нього розпочато кримінальне провадження за фактом  організації умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній  цілісності та недоторканності України, проведення  диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних областей України.

Українська правда

Шила у мішку не заховаєш

  • 19.04.14, 07:59
СБУ: Российский снайпер подтвердил свое участие в событиях на Майдане
19 апреля 2014 07:47
]
Печать

Российский снайпер подтвердил свое участие в акциях протеста на Майдане Независимости в Киеве. Об этом сообщает пресс-центр Службы безопасности Украины (СБУ).

Ведомство ссылается на слова одного из украинских десантников, который был задержан группой вооруженных лиц на въезде в Краматорск 16 апреля 2014 г. По его словам, украинских военных пытались склонить к переходу на сторону сепаратистов офицеры ГПУ.

"Отказаться от исполнения воинских обязанностей требовал и присутствовавший там русский диверсант по прозвищу "Ромашка", который хвастался, что в составе снайперской группы находился на Майдане Независимости в Киеве во время массовых акций протеста", - говорится в сообщении.

РБК-Украина

Смерть москалям та їх холуям

  • 19.04.14, 07:43
У Краматорську вночі намагалися розібрати барикади біля міськради
Слава Демкова 19 квітня 2014, 06:50
 611
У Краматорську вночі намагалися розібрати барикади біля міськради

Вчора ввечері невідомі намагалися розібрати барикади навколо міськради Краматорська.

Про це заявив «народний мер» Слов'янська В'ячеслав Пономарьов, передає «Преса України».

За його словами, тільки завдяки своєчасному прибуттю підкріплення з сусіднього Слов'янська вдалося не допустити провокацій.

Очевидці повідомляють, що в п'ятницю ввечері на площі Леніна біля міськради Краматорська, яка вже кілька днів знаходиться під контролем сепаратистів, почали збиратися учасники мітингу «За єдину Україну», який напередодні, в четвер, пройшов у місті під прапорами України.

Пізніше близько 40 осіб підійшли до барикад міськради і почали їх розбирати, мотивуючи це тим, що в Женеві досягнуті певні угоди, протистояння закінчилося, а, згідно з домовленостями, адмінбудівлі треба звільняти.

Після цього сепаратисти викликали підкріплення з сусіднього Слов'янська, який повністю контролюється «прихильниками федералізації». Коли приїхало кілька машин з підмогою, активістам, які намагалися розібрати барикади довелося відступити.

Юлефанам для прозріння

  • 19.04.14, 07:29
Тимошенко знову продемонструвала свої цинізм та безпринципність, - журналіст
Тимошенко знову продемонструвала свої цинізм та безпринципність, - журналіст

Кандидат в Президенти та лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, на думку відомого українського журналіста Дмитра Гнапа, вкотре демонструє свої політичні якості – безпринципність та цинізм. Як відзначає Гнап, «політичну гнучкість» Юлія Володимирівна виявляє не вперше, щоправда сьогодні це вже аж занадто кидається у вічі…

Про цю новину повідомляє «Преса України».

«Тимошенко остаточно повернулася у свою улюблену стихію: цинізму та безпринципності. Змінити свою позицію на протилежну їй завжди було «раз плюнути». Але якщо раніше на це в Тимошенко йшли місяці чи тижні, то тепер вона може поміняти риторику майже блискавично», - написав Дмитро Гнап на своїй сторінці у Facebook.

Після чого пропонує просто порівняти дві заяви лідера «Батьківщини»:

1. «Партія Регіонів трохи оклигала від революції і тепер почала фінансувати контрреволюцію. Вони почали готуватися до реваншу» (15 квітня).

2. «Я поки не мала можливості переговорити з паном Ахметовим, але я точно знаю, що всі його публічні заяви говорять про єдність країни і неможливості територіального розколу. Крім того, позиція Партії регіонів - це перший крок до взаєморозуміння» (18 квітня).

«Ці дві заяви розділяє лише 3 дні. Навряд чи я здивуюсь, якщо ця пані раптом почне хвалити Януковича», - робить висновки український журналіст.

Нагадаємо, що 18 квітня Юлія Тимошенко прибула в Донецьку область. Під час зустрічей з місцевим населенням колишня прем'єр-міністр ще раз підкреслила важливість об'єднання зусиль усіх частин України для відбиття зовнішньої загрози.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
780
предыдущая
следующая
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее в политике конфиденциальности