О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Перемогомір зашкалює! Доброго ранку!

Украинский Mars Hopper стал победителем всемирного хакатона NASA Space Apps ChallengeУкраинская команда, создавшая проект Mars Hopper, стала победителем Space Apps Challenge в номинации «зрительские симпатии», сообщает официальный сайт конкурса.
Джерело

Де корумпована банда приховує награбоване в УкраїніПрестижні лондонські райони Найтсбрідж, Кенсінгтон та Челсі найбільше приваблюють багатіїв з усього світу, що прагнуть придбати тут нерухомість. І українські олігархи  не виняток. Ціни на житло тут стартують від 1,5 мільйона фунтів – це приблизний бюджет невеликого українського містечка з населенням у 20–25 тисяч мешканців.

Постійний приплив іноземних коштів (часто сумнівного походження)  змушує британський уряд замислитись над тим, щоб зробити правила купівлі нерухомості суворішими і не дозволяти офшорним компаніям, які приховують реальних власників, укладати угоди на купівлю нерухомості. Обговорення нових правил у Британії тільки починається, водночас виглядає, що кількість українців із лондонськими адресами значно зросла за останні роки

http://www.radiosvoboda.org/content/article/27390182.html


На головній сторінці «Архіву клептократії» опинився Пєтя

Президент України Петро Порошенко опинився на головній сторінці проекту «Архів Клептократії», який було презентували у Вашингтоні у вівторок. Проект запущено аналітичним центром Hudson Institute. У презентації брали участь відомі американські експерти та публіцисти. Зокрема Карен Давіша, автор книги «Клептократія Путіна: Кому належить Росія?».

«Архів клептократії структурований довкола конкретних осіб, що дозволяє користувачам архіву індентифікувати ключові постаті у складних системах бізнесу та патронажу, які є характерними для держав із клептократичними режимами при владі. Ці люди віднесені до клептократичних режимів через багато причин. Їх внесення не обов'язково означає, що вони скоїли порушення, але є необхідним для розуміння функціонування сучасних клептократій та загроз, які вони несуть для демократії», – йдеться на сайті.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/27742424.html


Щоб не було сумнівів у таланті.

Відео 2012 року, з 3:23 дивитися обов'язково


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
1065
предыдущая
следующая