О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Россия – «больной человек Евразии»

  • 21.05.08, 16:17
Выложил вторую часть доклада "Глобальный суперкризис и риски для Украины" и часть обсуждения.

Первая часть здесь

Ющенко доручив Тимошенко підготувати ґрунт для виведення флоту

Президент Віктор Ющенко доручив Кабінету міністрів до 20 липня підготувати законопроект про припинення з 2017 року дії міжнародних договорів про тимчасове перебування на території України Чорноморського флоту Росії.

Про це сказано в указі №463/2008 від 20 травня.

Цим указом Ющенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони від 16 травня.

Також Президент доручив уряду у двомісячний строк ужити заходів з комплексної оцінки наслідків тимчасового перебування цього флоту в Україні.

Кабміну також доручено вжити заходів щодо завершення договірно-правового оформлення морської ділянки державного кордону між Україною й Росією в Азовському й Чорному морях і Керченській протоці.

Уряд повинен розробити й затвердити до 1 жовтня комплекс заходів, спрямованих на забезпечення адекватного реагування на сучасні загрози національній безпеці України з моря.

Як повідомлялось, посол Росії в Україні Віктор Черномирдін сумнівається, що Україна може розірвати договір про перебування Чорноморського флоту Росії в Криму.

Ющенко гарантує, що Україна буде дотримуватися положень угоди про статус і умови перебування Чорноморського флоту Росії на території України, що діє до 2017 року.

Українські новини.

У Донецьку обмежили вживання української мови

Донецька міськрада вирішила обмежити використання української мови у школах.

За таке рішення у вівторок проголосували майже одностайно: 55 із 58-ми депутатів, присутніх на засіданні.

Вони переконані, що таке рішення "вдосконалить" освітню галузь Донецька, передає Радіо "Свобода".

Обмеження поширюється не лише на школи, але й на дитячі садки.

Зокрема, відтепер заборонили відкривати нові україномовні дошкільні заклади та групи, а також збільшувати кількість учнів, котрі вже навчаються українською.

А в рамках програми розвитку російської мови Донецька міськрада визначила 10 "базових шкіл" із поглибленням вивчення російської мови і літератури.

На даний момент в Донецьку 34 україномовні школи і 649 класів з українською мовою навчання. У цих школах навчається 15141 школяр (це 21% від загальної кількості).

Українська правда

Якщо Ви є клієнтом I.UA і збираєтеся до Полтави

Рекомендую Вам подивитися прогноз погоди у Полтаві та відкрити при потребі мапу Полтави. Як людина яка проживає у Полтаві можу сказати, що прогноз погоди, який показує I.UA, є дуже точним, а мапа Полтави - сама свіжа. На ній нанесені вулиці з сучасними назвами.

Обидва ці сервіси допоможуть Вам при відвідуванні нашого славного міста. Ласкаво просимо до Полтави!

Добро повинне бути з кулаками. А щось крім кулаків?

Нещодавно почув такий випадок: мітинг комуністів і пам’ятник Леніну закидали яйцями якісь "активісти". Будучи зацікавлений таким, адже до комуністів я сам відчуваю не найтепліші почуття, вирішив розпитати одного з тих хлопців про причину такого вчинку. Почув, що причиною було те, що тоді був день жертв політичних репресій, а комуністи вирішили мітингувати саме у той день. Звісно, неприємно. Але на мою думку, у акціяї такого типу немає сенсу. Адже офіційно вони виглядають як банальне хуліганство.
Тут я трохи відхилюсь, бо конче треба пояснити свою думку. Будь-яка акція ( патріотичного характеру ) повинна бути спрямована на користь Україні. Тобто будь-що треба робити так, щоб користь була максимальною. Щоб твій приклад був привабливий, треба щоб його розуміли й підхоплювали люди. До тогож вчинок повинен бути таким, щоб не викликав нарікань у переважної більшості людей.
Але що привабливого у хуліганстві? Адже саме так цей вчинок виглядає для пересічного українця! Або ще гірш - як тероризм низького гатунку.
Мені здається, що таке явище принесе дуже мало користі Україні. Набагато краще було б зробити щось гарне і позитивне. Участь у культурних акціях, допомога у проведенні концертів, розповсюдження української літератури. Будь-яка громадська праця! Усе це, правильно подане громадськості, було б дуже корисне. Люди, особливо молоде покоління, побачило б гарний приклад, добрий шлях до патріотизму.
Людина, що справді хоче добра Україні зможе приборкати свої пристрасті. Навіть у найтяжчий час вона не зробить розбрату усередині країни. А закидання яйцями? Адже усіляка дія проти чогось знайде протидію. Ба, це навіть допомога самим комуністам, яких роблять "мучениками", яким "не дають висловлюватись". Думаю, вони знайдуть, як використати такий випадок.
Можливо методи терору були колись виправдані. Під час війни, репресій, відкритої боротьби це все було можливе. А зараз? Україна незалежна, війна скінчилась, а хтось ще досі не може випустити з рук зброї... Треба переходити до культурного руху, до підтримки насамперед української духовності. Бо людина, що називає себе патріотом, чи націоналістом повинна розуміти що на нього дивляться оточуючі. Усе погане, що він зробить, збільшать у десять разів. І за його поведінкою оцінюють цілком весь рух, навіть усю Україну. Тож звертаюсь до усіх хто себе вважає націоналістом та патріотом - пам’ятайте, що за вами стежать. Якщо ви хочете називатись такими словами, то будьте гідні їх...
Я не хочу, щоб за кордоном українців вважали "дикими". Я не хочу, щоб про нас думали, як про нецивілізованих людей, що не вміють досягати компромісу. Звісно іноді дуже хочеться зробити щось навіть гірше за "яєчну атаку". Але треба зціпивши зуби, промовчати у момент, коли казати не вигідно, щоб у майбутньому сказати і здобути користь Україні.
Слава Україні! Героям слава!

Наступний Президент України буде Кучмою № 2

 Тому що матиме такі ж повноваження...

Як пише УНІАН, Верховна Рада України ухвалила сьогодні в цілому закон про Кабінет міністрів.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідний законопроект підтримали 245 народних депутатів із 444, зареєстрованих у сесійній залі.

Не підтримали ухвалення закону фракції Партії регіонів і КПУ у повному складі.

За ухвалення закону проголосували депутати фракцій БЮТ (155 голосів), “Наша Україна – Народна самооборона” (71 голос) і Блоку Литвина (19 голосів).

Відтепер законодавчо визначено, хто є головним у державі. А хто - лише виконує вказівки.
Це запобігатиме постійному перетягуванню і невизначеності повноважень та нездоровій конкуренції Президент - Прем'єр. Відтепер: 1) Кабмін втрачає вплив на діяльність органів місцевого самоврядування (не може скасовувати рішення, приміром); 2) Всі акти Президента і РНБО мають виконуватися Кабміном. Здогадуєтеся, хто буде наступним Президентом України і помикатиме слабким КМУ?? 

54%, 20 голосов

43%, 16 голосов

3%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Послання Президента України до Верховної Ради України

Про внутрішнє і зовнішнє становище України. 2008 рік.

        

На офіційному сайті Глави держави, тут: http://www.president.gov.ua/news/9941.html

Обговоримо?

В Полтавской области установят памятник пьяной свинье

Необычный памятник появится в Комсомольске. Скульптура пьяной свиньи будет персонифицировать людей, которые напиваются до свиноподобного состояния.

В городе Комсомольск Полтавской области будет установлен памятник, изображающий пьяную свинью.

"Эта свинья будет персонифицировать людей, которые напиваются до свиноподобного состояния", - рассказал о своем замысле скульптор будущего памятника Олег Рябо.

По его словам, свинья будет лежать на животе с раздвинутыми в стороны ногами, а морда животного будет покоиться в корыте. Планируется, что памятник установят возле местного кафе под названием "Лакомка".
 
Также в Комсомольське 29-го ноября 2008-го года ко Дню основания города планируют установить памятник героям мультфильма о коте Леопольде. Он появится в парке культуры и отдыха или на городской набережной.

Оказывается, это не единственные забавные памятнике в Комсомольске. Как сообщает РИА Новости со ссылкой на УНИАН, в городе уже установлены памятники Святому Николаю, торговке семечками и сантехнику.

УП


Україна - дивна країна. У ній продовжують стояти пам'ятники кату українського народу - Леніну. А тепер ще будемо ставити пам'ятники свиням. Нікого більше вшанувати... Яка ганьба!!!

Росія не пустила до себе Каськіва

Члена фракції "НС-НУ" Владислава Каськіва, який прилетів до Москви на запрошення телеканалу НТВ, не пустили на територію Російської Федерації.

Каськів мав взяти участь у програмі "К барьеру!", повідомив "Українській правді" голова Незалежної медіа-профспілки України Роман Скрипін, який мав виконувати роль "секунданта" Каськіва.

За його словами, представники російської влади послались на статтю 27 закону "Про в'їзд до РФ", у якій ідеться про заборону в'їзду людям, які загрожують безпеці Росії.

Скрипін додав, що окрім нього разом з Каськівим до Москви прилетіли його прес-секретар та журналіст Вахтанг Кіпіані. Вони очікують в аеропорту на приїзд представника посольства України в Росії.

"Підставою для заборони мого в'їзду на територію РФ став закон, згідно з яким я загрожую національній безпеці Росії", - сказав Каськів у коментарі "5 каналу".

"Мені здається, що панічний страх спецслужб російських перевершив всякі розумні і зрозумілі межі", - додав він.

На думку Каськіва, недопуск його на територію Росії виглядає дивно, бо він є "членом міжпарламентської групи дружби між Росією і Україною".

"Я не давав жодних підстав прямо чи опосередковано вважати, що якимось чином заперечує україно-російські взаємостосунки, а тим більше загрожує державному суверенітету або національній безпеці Росії", - додав депутат.

У програмі "К барьеру!" опонентом Каськіва мав бути російський політик Володимир Жириновський.

Як відомо, у понеділок Служба безпеки України заборонила в'їзд на територію нашої держави меру Москви Юрію Лужкову, який заявив про те, що Севастополь як військово-морська база СРСР і Росії ніколи не передавався Україні й повинен бути повернутий Росії.

Українська правда


Дивно, чому Росія не пустила Каськіва. Адже, я жодного разу не чув від нього антиросійських закликів.

Жахливі дороги, побутове сміття у дворах, холод у квартирах

- це головні проблеми, які зараз є у Полтаві і турбують полтавців, - переконаний місцевий активіст ВГО Альянс «Майдан» Тарас Токар.

Проаналізувавши ситуацію у місті, можна побачити, що вперше за багато років не ремонтуються дороги. А йдучи по тротуарам ввечері, або вночі, можна зламати ноги.

Побутове сміття не вивозиться мешканцями, а міською владою не створено жодних умов, щоб люди могли вивозити самі крупногабаритне та будівельне сміття. Через це створюються масові смітники.

У квартирах холодно. Мешканці квартир, що розташовані у багатоквартирних будинках і не мають індивідуального опалення, вимушені підігрівати свої помешкання газовим опаленням, користуючись кухонними плитками. І тут міська рада не зробила жодних кроків. Полтавці вимушено дихають продуктами згорання газу надзвичайно шкідливими для людського організму і купують в аптеках протизастудливі засоби.

Архів Майдан-ІНФОРМу на цю тему:
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1205215949.html
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1205302603.html
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1205478082.html
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1205832438.html
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1205927898.html
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1206100277.html
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1206431063.html
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1206969603.html
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1208947051.html
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1209965142.html

На фото: Полтава. Двір за житловим будинком по вул. Гагаріна, 5: 50 метрів від пам’ятника Леніну та 150 метрів від будинку, в якому проживає міський голова Полтави Андрій Матковський.