О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Полтава: духовна столиця чи кримінальне місто?

Увечері 22 січня голова правління ВАТ «Видавництво «Полтава» (входить до складу корпоративного підприємства ДАК "Укрвидавполіграфія"), депутата обласної ради від фракції НСНУ Володимира Микійчука, котрий повертався додорму, перестріли й жорстоко побили троє невідомих. Постраждалого госпіталізували зі струсом головного мозку та важкими гематомами на обличчі. Хуліганів, наркоманів та грабіжників вдосталь в часи економічної кризи. Адже в декого виникає бажання обрати «найпростіший» спосіб заробити гроші - кримінальний... Але це не той випадок, оскільки невідомі мовчки побили людину, не вимагаючи жодних цінних речей.

Які мотиви переслідували нападники? Людська агресія, яка деградувала настільки, що перейшла всі межі? Чи може замовлення?  Висновки буде робити слідство. Можна лише розмірковувати - чи не пов'язано це з подіями, які зараз відбуваються на ВАТ «Видавництво «Полтава». Адже 14 листопада 2008 року Володимир Микійчук був незаконно відстороненний від виконання своїх обов'язків, а в.о. голови правління був призначений представник вищестоящего керівництва ДАК «Укрвидавполіграфія» Череда Олександр Михайлович. Збори акціонерів про зміну складу правління та передачу підприємства в оренду призначено на 27 січня 2009 року... Подія сталася наперододні.

Я виходжу із співтовариства

  • 01.02.09, 20:27
Я виходжу із співтовариства "Ми любимо тебе, Україно!", оскільки в товариство прийнято відвертого хама, а модератор на це ніяк не реагує. Крім того товариство використовується для реклами власних форумів, реклами антиукраїнських проектів партії регіонів і третьої республіки, що не має нічого спільного з любов'ю до України.

На Росію чекає двократне зростання безробіття

КИЇВ, 1 лютого. /УКРІНФОРМ/. На Росію чекає двократне зростання безробіття. Такі виводи робить з оприлюдненого прогнозу Міноздоровсоцрозвитку РФ "Независимая газета". Якщо гірші очікування справдяться, то без постійного заробітку можуть опинитися більше 14% працездатного населення країни, пише вона. Незалежні економісти сподіваються, відзначає видання, що ситуацію може поліпшити прагнення працедавців не скорочувати працівників, а урізувати їм зарплати і робочий час, а також поширені літом сезонні роботи.

У січні 2008 року в російських службах зайнятості офіційно зареєстровані як безробітні 1,548 млн громадян. При цьому влада не сумнівається, що безробіття в 2009 році зростатиме. Міноздоровсоцрозвитку прогнозує, що середня чисельність безробітних у 2009 році становитиме близько 2,2 млн осіб. "Офіційно безробітними в середньорічному численні буде зареєстровано близько 2,2 мільйона людей. При цьому до кінця року цифра може бути перевищена", - заявив заступник глави Міноздоровсоцрозвитку Максим Топілін.

Нескладний розрахунок показує, констатує видання, що в окремі місяці число офіційно зареєстрованих безробітних може досягати 2,9 млн людей, що майже удвічі більше, ніж зараз.

На сьогодні, за даними Росстату, який вимірює фактичне безробіття за методологією Міжнародної організації праці, постійного заробітку позбавлено 5,8 млн людей. При цьому до числа фактично безробітних потрапляють ті, хто не отримує стабільної зарплати, хоча і продовжує числитися на якому-небудь підприємстві і формально не може звернутися до служби зайнятості. Офіційно зареєстроване і фактичне безробіття за методологією МОП відрізняються у декілька разів. Так, у 1998 році рівень безробіття за методологією МОП досяг у Росії 13,2% активного населення, тоді як зареєстроване безробіття становило усього 2,9% економічно активного населення.

Зазначимо, що днями МОП оприлюднила прогноз, згідно з яким у всьому світі через економічну кризу роботи можуть позбутися 50 млн нині працевлаштованих людей.

Майдан.

Для тих, хто ще не відвідував мій україномовний форум

http://tarastokar.uaforums.net/ - тут багато цікавих тем і обговорень. Більше можливостей і доступів мають зареєстровані користувачі.

Обласна бібліотека для дітей матиме власне приміщення

Відповідаючи на численні запитання журналістів та мешканців Полтавщини стосовно подальшої долі обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, голова Полтавської облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ висловив упевненість, що заклад матиме власне приміщення, і обласна державна адміністрація докладає до цього максимум зусиль. Зокрема, вже підшукана належна будівля по вулиці Шевченка. Її має прийняти на баланс обласна рада; обласна державна адміністрація, в свою чергу, вже звернулася з відповідним поданням до представницького органу.

„Це буде якісне, пристосоване приміщення, де діти матимуть усі умови для занять із книгами, а колектив зможе нормально працювати. Є певні юридичні процедури, і зараз вони перебувають в стадії вирішення. Обласна державна адміністрація зробила все, від неї залежне, щоб прискорити цей процес. На жаль, досі ми не мали відповідного сприяння з боку інших інституцій влади. Але попри це, проблему буде знято”, - наголосив керівник області.

Так само, за словами Валерія АСАДЧЕВА, ОДА не мала підтримки в питанні збереження за обласною бібліотекою старого приміщення за адресою Гагаріна, 5.

„Я більше двох  років утримував це приміщення від зазіхань, рішень судів та рішень обласної ради. Щойно я пішов на два тижні у відпустку, бібліотеку виселили з будинку. Більше того, Верховний Суд України ухвалив рішення не на користь дітей. Що можна вдіяти в такій ситуації? Шукати інше пристосоване приміщення. Саме так зробила обласна державна адміністрація”, - зазначив Валерій АСАДЧЕВ.

Джерело: Офіційний сайт Полтавської облдержадміністрації.

Екстренний виступ Ющенка

Любі друзі!!! Зі всією відповідальністтю повідомляю Вам, що голоду в Україні у зв"язку з кризою не буде, буде маленький піст, я б сказав пістець.

З повагою В. А. Ющенко.

lol  lol  lol

Виступ відбудеться сьогодні о 21.30

 

Автомобіліст! Геть автопобори!

5 лютого в Києві о 10:00 на вулицях Грушевського (біля Кабміну та Верховної Ради) та Інститутській (біля Нацбанку) відбудеться ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТРАЙК АВТОМОБІЛІСТІВ Наші вимоги: - Скасувати грабіжницькі ставки транспортного збору; - Скасувати закон «Про підвищення акцизного збору на автомобілі»; - Кошти з автоподатку використовувати на ремонт доріг; - Припинити підвищення штрафів та свавілля ДАІ

детальніше тут

Що ви чули про громадську ініціативу "Геть усіх"?

Надибав в І-неті оце http://getout.org.ua/ Досить, таки цікавий початок у цієї ініціативи. І особистості відомі. Що ви знаєте про цю ініціативу?

Історія Москви

Відомо, що перша згадка про Москву пов'язана з таким собі Кучкою. Виявляється, що куча українською означає свинарник, відповідно Кучка - це Свинар.
Тепер все зрозуміло. Якийсь вуйко на болоті розводив свиней, а через те, що ті свині обкладали все кучками, назвали його Кучкою. Звичайно, там де свині, можна прогодувати і дружину князя, от туди і зайшли перекусити свининою Довгорукий з дружиною.
От така історія Москви.

76%, 25 голосов

24%, 8 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.