О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Відкритий коментар

  • 16.01.09, 17:53
Я також не можу зайти на профіль Тараса Токара. Мене відсилають на головну сторінку!! Що це?
Нехай адміністрація пояснить ситуацію!!!

Відкрите звернення до адміністраторів UA

Ми, блогери порталу Ua, ставимо запитання до адміністраторів порталу:
ЧОМУ ТАРАС ТОКАР не може зайти до свого профілю???


Пропоную під цим  запитанням замість коментарів ставити свої підписи:
А Тараса Токара прошу пояснити ситуацію на одному із своїх блогів і дати нам лінк.

Свободу - слову! Свободу - Тарасу Токарю!

Адмінгрупа сайту www.i.ua не відреагувала на замітку "АДМИНИСТРАТОРАМ: Вопрос по Тарасу Токарю".

Доступ лідеру рейтингового патріотичного співтовариства "Ми любимо тебе, Україно!" Тарасу Токарю залишається закритим до сайту www.i.ua Хоча Т.Токар не порушував жодного правила, жодної угоди користування сайтом.

Вже зараз стало відомо, що зникли профілі "Хмара" і "SecurityUA", які були носіями проукраїнських ідей на сайті www.i.ua

Натомість, блогери з антиукраїнським ухилом продовжують вільно користуватися всіма послугами сайту www.i.ua

"Політика" адмінгрупи сайту www.i.ua викликає великий сумнів і тепер вже недовіру.

Закликаю адмінгрупу сайту www.i.ua повернути вижезгаданих блогерів і припинити вплив на свободу слова в Україні. В іншому випадку, ми - патріотичноналаштовані блогери - розпочнемо акцію з закликом залишити нормальних людей ваш сайт. І розповімо всьому Світові про початок вами боротьби зі свободою слова на інших веб-ресурсах.

Відкритий коментар до замітки стосовно Тараса Токара

Чому адміністратори UA не реагують на нецензурні коментарі блогерів???
Це що? Такий тип боротьби проти блогера, що має власні переконання???
 Чи, може, новий узаконений тип спілкування????

Цікаво, що й позаштатні модератори  плідні на матюки!!!

Чому це так????

Мене постійно дивує, чому в Україні банки, кредитні спілки та різні там установи, що покликані обслуговувати людей, працюють із 9 до 18, і обід у них також із 13 до14. Так само, як і у людей, що працюють...
Це що? такий підступний задум, що спонукає звичайний робочий люд відпрошуватись із роботи, втікати, брехати заради того, щоб тільки заплатити чергову платіжку.
А, може, це проїски імперіалізму чи атавізми соціалістичного минулого...

АДМИНИСТРАТОРАМ: Вопрос по Тарасу Токарю

Он не может войти на свой профиль. Что Вы сделали с тем профилем? Он попросил меня дать эту заметку.

Клономанию, которую ему приписали, он отвергает. На счету профиля остались деньги. "Красных квадратиков" нарушений никогда не получал.

Я оголошую перемир’я всім, крім Геварича ;)

Нам нічого було ділити. Ми маємо розуміти, що живемо в одній країні, на одній планеті, під одним небом.

На цьому сайті ми всі однакові. Ми - блогери. Ми повинні припинити взаємні образи. І тоді все у нас складеться добре в майбутньому тут.

З Геваричем я не буду ні миритися, ні спілкуватися у подальшому. Я просто ігноруватиму його, як блогера на цьому сайті.

Нарешті стало зрозуміло, що....

Росія втратила статус надійного постачальника газу в Европу після того, як держави Європейського Союзу залишилися без "блакитного палива" із-за конфлікту Москви і Києва.
 Про це заявив головний економіст Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) Фатіх Біроль (Fatih Birol) під час прес-конференції в Мадриді, повідомляє Reuters.

http://www.k2kapital.com/news/fin/525338.html

Україну назвали вільною країною, а Росію - авторитарною

Правозахисна організація Freedom House віднесла Україну до "вільних" країн, а Росію назвала "невільною".

У щорічному звіті організації оцінено країни за рівнем свободи. Freedom House оцінює за двома показниками: політичні права та громадянські свободи. За кожним критерієм можна отримати до 7 балів. Чим менше балів отримала країна, тим вищий показник свободи.

Цього року Україна отримала 3 бали за політичні права та 2 бали за громадські свободи і загальну оцінку "вільна".

Минулого року Україна також отримала оцінку "вільна".

Росію, як і в попередні роки, автори дослідження віднесли до категорії "невільних країн", відзначивши, що в РФ спостерігається тенденція до погіршення ситуації. Цього року Росію отримала 6 балів за "політичні права" і 5 балів за "громадянські свободи".

Серед країн колишнього СРСР в категорії "невільних", окрім Росії, опинилися лише Азербайджан, Білорусь, Таджикистан, Туркменистан, Казахстан та Узбекистан.

У торішньому дослідженні РФ заслужила на такі ж оцінки, проте автори доповіді відзначають, що ситуація з дотриманням прав і свобод в Росії у 2008 році погіршилася. Негативна тенденція, на їхню думку, збережеться і у 2009 році. Росія під керівництвом прем'єр-міністра Володимира Путіна зробила ряд кроків на шляху до авторитарного режиму, сказано в доповіді. До таких кроків Freedom House відносить "агресію в Південній Осетії та Абхазії", а також тиск на опозиційні сили і незалежні ЗМІ. Автори доповіді знову нагадали, що вибори президента РФ і депутатів Думи були далекі від демократичних стандартів.

У світі в цілому, робить висновок Freedom House, ситуація з дотриманням політичних прав і громадянських свобод у 2008 році погіршилася. До категорії "вільних" автори дослідження віднесли 89 країн, "частково вільних", - 62, а "невільних" - 42. У 2007 році організація Freedom House вважала, що в світі є 90 вільних країн і 60 частково вільних.

"Майдан".

Українські чоловіки почали частіше потрапляти в рабство

  • 15.01.09, 12:14

Торгівля чоловіками і хлопчиками в Україні і Білорусі набуває глобального масштабу: за статистикою Міжнародної організації з міграції (МОМ) 28 % білоруських та 17 % українських чоловіків протягом останніх років стали жертвами торгівлі людьми, передає "Німецька хвиля". Дослідження, підготовлене на основі опитування постраждалих, свідчить про те, що чоловіків з України та Білорусії продають  переважно для трудової експлуатації в Росії, Туреччині, країнах Євросоюзу та Близького Сходу. Спеціаліст українського представництва Міжнародної організації з міграції Тетяна Іванюк наголошує, що останнім часом жертв трудової експлуатації серед чоловіків стало більше, аніж постраждалих від сексуального рабства, як було раніше. Втім, підлітків та хлопчиків торгівці людьми продовжують використовувати в секс-бізнесі та жебракуванні. Найчастіше малолітніх українців та білорусів експлуатують в Росії. З кожним роком постраждалих стає дедалі більше, констатує Іванюк: "Чоловіки за гендерною особливістю не так відкрито шукають допомоги, чи визнають себе жертвами торгівлі людьми. Одначе  чверть постраждалих, які до нас звернулися, були чоловіками. Здебільшого вони працювали на підприємствах, лісоповалах, моряками, чи просто шукали заробітку за кордоном". За звітом МОМ, опитані жертви розповідають, що основною причиною їхніх поневірянь стали економічні труднощі на батьківщині та бажання допомогти родині. Більшість постраждалих – у віці від 20 до 40 років й мають середню спеціальну освіту. Міжнародна організація з міграції закликає уряди та правоохоронців Білорусії та України ретельніше протидіяти торгівлі людьми. Спеціаліст українського представництва МОМ розповідає, що в Україні є досить прогресивне законодавство та програми щодо боротьби з торгівлею людьми, втім на реалізацію документів не вистачає державних коштів. Більшість проектів здійснюються за рахунок донорських організацій. Згідно зі звітом ООН про торгівлю людьми, опублікованому у грудні 2008 р., Україна входить до десяти країн, жителі яких найчастіше стають жертвами незаконного бізнесу. За цим показником нашу країну прирівняли до Молдови, Таїланду і Нігерії.