Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Киев

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

Україна котиться до прірви. Хто винен?

На моє тверде переконання, винен у цьому не народ, а влада (вчорашня-сьогоднішня-завтрашня). Вона незмінна. Змінюються тільки посади, а прізвища - ні. У нас сьогодні одна і та ж людина може бути міністром однієї галузі, а завтра - іншої.

При владі залишаються люди з совковим мисленням. Це - вчорашні члени КПСС та їхні діти. Потім діти передадуть владу своїм дітям. І так буде, мабуть, ще довго. Змінивши цю формулу, можна сподіватися на якісь зміни до кращого життя. А зараз в Україні проходять через кожні чотири-п'ять років вибори без вибору.

А як вважаєте Ви: хто винен більше? У своїх коментарях поясніть свою позицію.

43%, 15 голосів

57%, 20 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
11

Коментарі

121.08.08, 09:59

Голосування значно випереджає коментарі. Будь ласка, коментуйте.

    Гість: _________

    221.08.08, 10:01

    "Свидомые" в сто раз хуже коммуняк - друг другу глотки грызут, полное отсутствие профессионализма зато безграничный апломб, такие как раз и страну по миру пустят.

    Вердикт: виноваты пораженная "свидомизмом" часть народа и их жадные склочные предводители!

      321.08.08, 10:01

      Мне кажется, что виноваты как власть так и народ. Одно с другим связано. Слишком люди доверчивы к пиару - вспомнить только оранжевый майдан. Народ думал, что он выражает свой протест и волю, а оказалось, что его просто по-умному поимели. А подумать "до" мы еще не научились, мы обычно понимаем "после"

        анонім

        421.08.08, 10:02

        Для чого цей песимізм? В Україні все добре і чим далі, тим краще!!! Наприклад, я вже вчора докотився до такого, що сьомгою вечеряв . При совках мене би вже розстріляли за таке.

          521.08.08, 10:02Відповідь на 2 від Гість: _________

          Так, тоді як Ви проголосували?

            621.08.08, 10:03Відповідь на 2 від Гість: _________

            Зло, но зерно истины в этом есть. Любые крайние проявления деструктивны по своей природе...

              721.08.08, 10:03Відповідь на 4 від анонім

              Для чого цей песимізм? В Україні все добре і чим далі, тим краще!!! Наприклад, я вже вчора докотився до такого, що сьомгою вечеряв . При совках мене би вже розстріляли за таке.далеко не у всіх так

                Гість: _________

                821.08.08, 10:08Відповідь на 4 від анонім

                Для чого цей песимізм? В Україні все добре і чим далі, тим краще!!! Наприклад, я вже вчора докотився до такого, що сьомгою вечеряв . При совках мене би вже розстріляли за таке.
                Я при совке ел ПРОДУКТЫ а сейчас в основном суррогаты продают. И семги мне хватало и икорочки, умный человек всегда на бутер с маслом найдет. Да и видак (шиваки) у меня первого из всех знакомых был (тото гордость ). А сейчас херится макроэкономика, уже фактически спустили авиацию (россиянам) химпром (опять же россиянам) пр-во оптич.накопителей (по просьбе США) и военку (опять же при содействии США)... так что будь доволен семгой, шкваркой и чаркой...

                  Гість: _________

                  921.08.08, 10:09Відповідь на 5 від Тарас Токар

                  Так, тоді як Ви проголосували?
                  не за что тут голосовать...

                    1021.08.08, 10:12

                    я думаю що винні ті, хто навкруги
                    тому не голосував

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна