О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

At

At

ЯНУКОВИЧ СТАНЕ ПРОФЕСОРОМ найпрестижнішого російського ВУЗу

Президент Віктор Янукович стане почесним професором Московського державного університету.

Про це повідомляє Газета.ru з посиланням на прес-службу МГУ.

У ході візиту до Росії президент України прочитає студентам і викладачам МГУ лекцію, після чого йому вручать диплом і медаль почесного професора.

Як відомо, Янукович вже є доктором економічних наук і професором, що не завадило йому під час попередньої виборчої кампанії вписати в свою автобіографію слово "проффессор" з двома "ф".

Курйози, пов'язані з помилками Януковича численні, нагадує Газета.ru.

Так, він називав поетесу Анну Ахматову - Ахметовою, російського прозаїка Антона Чехова - великим українським поетом, плутав Північну і Південну Осетії, Чорногорію з Косово, гору Афон один раз помістив до Палестини, а Ізраїль назвав європейською країною.

Українська правда.

Ліквідація ФНКАУ в РФ.

Вчора Верховний суд Російскої Федерації  прийняв рішення про ліквідацію Федеральної національно-культурної автономії українців (ФНКАУ) в зв’язку з порушеннями в її господарській діяльності. Голова ФНКАУ Валерій Семененко вважає рішення суду  необгрунтованим, оскільки, на його думку, в фінансовій звітності організації не було помилок. В Верховній Раді впевнені, що в Росиії просто шукали причину для закриття ФНКАУ. Верховний суд РФ прийняв рішення виключити з реєстру юридических осіб Федеральну національно-культурну автономію українців. Суд задовольнив заяву міністерства юстиції РФ, котре призупинило работу ФНКАУ ще в жовтні 2009 року після ряду комплексних перевірок, що виявили ряд порушень в господарській діяльності организації. Посля цього, на думку мінюсту, голова ФНКАУ Валерий Семененко скоїв «грубе порушення діючого законодавства та продовжив приймати участь  в громадській діяльності, виступаючи по радио та фигуруючи серед організаторів заходів, присвячених пам'яті жертв голодомору і репресій проти українців в 1930-х годах. Міністерство юстиції звернулься в верховний суд РФ з заявою про ліквидацію автономії. Федеральна національно-культурна автономія українців була створена в 1996 році після прийняття закону РФ «Про національно-культурні автономії». Організація включала 44 регіональних відділи та займалась підтримкою навчальних програм, пов’язаних з українською мовою та історією, займалася видавничою діяльністю, а також організовувала конференції  з питань української культури.На  думку Валерія  Семененка, ліквідація ФНКАУ є необгрунтованою. «В нашій фінансових та бухгалтерських звітах не було виявлено помилок, а всі порушення зводились до неправильно поставленної печатки або не вчасно поданим документів. Ми були готові все виправити, але нам відмовили і не надали можливості»,-- пояснив п. Семененко. Він також підкреслив, що на всіх заходах, присвячених голодомору та репресіям, виступав як приватна особа, а не як голова національно-культурної автономії.Валерій Семененко повідомив, що організація подасть касаційну скаргу в верховний суд РФ з проханням переглянути рішення щодо ліквідації, а якщо і це не допоможе  зверенемося в президіум верховного суду РФ. «Що буде дальше — поки не знаю. Напевно, напишем президенту Віктору Януковичу листа, в котрому скажем йому велике спасибі за підтримку, якої у нас немає і за якою ми неодноразово звертались до української влади»,-- заявив  п. Семененко.Член комітету Верховної Ради України з иноземних справ Андрій Шкіль  (БЮТ) впевнений, що в Росії шукали причину ліквідувати ФНКАУ за те, що її голова приймав участь в заходах, присвячених голодомору. «Це ганьба для Росії, як для країни,  що претендує на статус демократичної, припиняти діяльність національно-культурних об’єднань етнічних меньшин з допомогою судів. Але ще більша ганьбавідсутність будь-якої реакції зі сторони нашої держави.»,-- заявив Андрій Шкіль.

Напевно таким чином наш північний сусід проявляє свою «братню» повагу та справжні наміри щодо України та її мовної меншини на своїй території. І в цій ситуації не можна просто змовчати, а ще цікаво, яка була б реакція Росії, якщо б в Україні прикрили наприклад, декілька проросійських об’єднань в Криму?  

 

 

Украину спасут «мажоры» и суд Линча

Если в Украине и случится когда-нибудь революция, то начнется она с очередного мажора задавившего очередных холопов на пешеходном тротуаре. Единственное, что еще способно как-то зацепить разложившуюся и деградировавшую душу украинцев – это те случаи когда эта «элита» вламывается грязными колесами своих джипов ту уютную раковину, где «маленькие украинцы» прячутся от реальности Полный текст статьи:

Украину спасут «мажоры» и суд Линча

At

At

то вшанування пам"яті чи рейтинг?!

Всім вітання! Я стосовно вшанування пам'яті жертв голодомору! Нерозумію як можна робити замітку на цю тему з рейтингом?! нерозумію ні автора, ні тих хто "плюсує" цю замітку і "дякує"?! hypnosisangry Тим більше, коли автор сам пише: "А зараз на цьому роблять "піар", "раскрутку". Ганьба!"fooangry

А ви як вважаєтеquestion

упд! голосування забрав, бо дещо прояснилось (комент 28).

всім вдячний за небайдужість і свою позицію (особливо Андрій Guard)!

25 листопада - важливий день протестів проти Податкового кодексу

  • 24.11.10, 22:46

Зустріч - на Майдані з 9-00.

Янукович має підписати або заветувати дикунський податковий кодекс.

Нас буде дуже багато.

Приєднуйтеся!

Мовне питання

Була в мене хвора. Ні, не так. Ми якось здружилися за час, поки були знайомі, тому просто хворою я її також не можу назвати. Навіть, коли я перейшов на іншу роботу (а разом з цим на іншу спеціальність) - ми все одно достатньо регулярно передзвонювалися а потім ще й переписувалися, коли вона стала користуватися інтернетом. Трохи не дожила вона до свого 29-річчя...

Так ось, пишу про що. Вона була суто російськомовна. Якусь частину свого життя вона взагалі прожила в Монголії. Ну, не знала вона до путя української. А от коли Анюта стала користуватися інтернетом, тоді вона від мене стала отримувати листи українською. Бо свого часу я на українську письмову перейшов та пишу в основному нею (за винятком тих випадків, коли спілкуюся з людьми, які однозначно українську не можуть зрозуміти - це, найчастіше, жителі Росії). Одного разу серед інших слів, які я отримав від Анюти листом, я прочитав наступне:

"Иногда ловлю себя на мысли, что думаю на украинском языке..."

От і слухай тепер про тих нещасних, хто не може чути в Україні українську мову! Я в існування мовного питання тепер зовсім не вірю! Якщо людина нормальна, то вона нормально сприймає й нашу мову. Анюта це також довела...

Banana Republic

Недавний кризис оставил без работы тысячи людей, некоторые из них сумели справится со своими проблемами без помощи государства, стали ЧПшниками, занялись чем-то, а теперь их труд хотят забрать чьи-то жирные морды, которые ездят в черных джипах.

[ Читать дальше ]