О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

10 кроків до пенсійної панщини – суть реформи Януковича, Азарова

  • 24.02.11, 10:07

На цьому тижні влада приступила до реалізації так званої пенсійної реформи.

 Аналіз відповідного урядового законопроекту засвідчує, що країні пропонують 10 кроків  на зустріч пенсійному кріпацтву.

 

 

1. Крок Перший – підвищення пенсійного віку для жінок.

 

Усі жінки, які народжені  після 31 січня 1956 року вже не вийдуть на пенсію в 50.  Кожні півроку пенсійний вік для них буде зростати на 6 місяців. Раніше влада планувала збільшувати пенсійний вік по півроку за рік. Та в Януковича й Азарова вирішили, що це розкіш і у двічі пришвидшили темп. Тобто, до 60 років пенсійний вік хочуть підвищити всього за наступних 5 років.

2. Крок Другий – підвищення пенсійного віку для деяких категорій чоловіків.

З чоловіками, мабуть, враховуючи більш стрімкі темпи їх вимирання, поки що вирішили почекати. У чоловічої статі вік середньої смертності – 62 роки. Два роки на пенсії – не такий у же великий тягар, цинічно вирішили автори реформи. І відразу ж підвищили вік виходу на пенсію держслужбовців – до 62 років замість 60. Це нововведення буде стосуватися чоловіків народжених після 31 грудня 1952 року.

3. Крок третій – скорочення пенсій для наукових працівників.

Новація стосується наукових пенсій. Чоловікам їх будуть платити з 62 років за умови, що людина займалася науковою діяльністю не менше 20 років. У жінок науковий стаж повинен скласти 15 років. При цьому знову «маленька» деталь: пенсію їм будуть нараховувати з моменту виходу на пенсію - тобто, по майбутнім, дуже урізаним, параметрам. Надбавка за понаднормовий стаж наукової роботи скасовується в принципі. Для нарахування наукової пенсії тепер враховується зарплата на основному місці роботи за весь період страхового стажу на посадах наукового працівника починаючи з 1 липня 2000 року. До цього стаж не враховується - знову диявол у деталях! Втім, про єзуїтство влади при нарахуванні пенсії буде написано нижче.

4. Крок четвертий – 10 років додаткових робіт.

Пенсійною реформою Януковича, Азарова, Тігіпка встановлюється п'ятнадцятирічний мінімальний страховий стаж для призначення пенсії за віком, при цьому тривалість страхового стажу для призначення мінімальної пенсії збільшується з 20 до 30 років для жінок і з 25 до 35 років для чоловіків. Тобто, одним розчерком пера авторів реформи тисячі потенційних пенсіонерів, які вже мають достатній стаж для отримання пенсії за віком, тепер повинні будуть працювати ще десять років.   Але й тут автори пенсійного кодексу заклали під пенсіонера знущальну «міну». Змусивши його попрацювати ще 10 років, вони йому за це доплачують такий мізер, що це є відвертим знущанням над поняттям «соціальна держава», якою  Україна є за Конституцією. Розробники закону пишуть наступне. «За кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам, пенсія за віком збільшується на 1 відсоток від розміру нарахованої пенсії, але не більше ніж на 1 відсоток від мінімального розміру пенсії за віком, зазначеного в абзаці першому цієї частини». Переводимо ці слова в практичний розрахунок. Беремо мінімальну пенсію в 750 гривень, і вираховуємо, що за кожний зайвий рік держава видасть потенційному пенсіонерові по ... 7 грн. 50 копійок!!!

5. Крок п’ятий – приниження працюючих пенсіонерів.

      Для працюючих пенсіонерів влада передбачила, що перерахунок їхніх пенсій пенсій у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму буде проводитися тільки після їх звільнення! Зрозуміло, що в підсумку рівень життя 2,6 млн. людей погіршиться.

6. Крок шостий – «чорні» і «білі» пенсіонери.

Урізають максимальну пенсію. Начебто добре. З урахуванням усіх надбавок та доплат пропонується встановити на рівні 12 прожиткових мінімумів для пенсіонерів. На даний момент це - 9000 гривень. Проте всі вже існуючі до цього чиновницькі, депутатські та інші пенсії будуть виплачуватися в тому ж обсязі. А вони є й по 40 тисяч гривень. Адже закон зворотної сили не має. Зрозуміло, що навантаження на бюджет залишається, зате в країні з'являються «чорні» та «білі» пенсіонери, формально мають право на один і той же рівень забезпечення: ті, яким пощастило вийти на пенсію до 1 січня цього року й усі інші.

7. Крок сьомий – інвалідам більше працювати !

Влада вважає, що інваліди мають більше на працювати. Новація стосується пенсії по інвалідності. 2,5 мільйона інвалідів явно заважають владі жити. Якщо зараз пенсію по інвалідності призначають за наявності мінімального стажу від 2 до 5 років, то тепер вік змінюється від 5 до 15 років. Виходить, що інвалід у віці 55 років і старше повинен мати не менше 15 років страхового стажу, інвалід 53-54 років - не менше 14 років стажу, і так далі. Ще «цікавіше» обійшлися з інвалідами ІІ і ІІІ груп передпенсійного віку, які раніше мали достатній стаж та право вибору між пенсією по інвалідності та пенсією за віком. Тепер їх стаж для виходу на пенсію має становити 30-35 років, що перекреслює можливість вибору між видами пенсій.

8. Крок восьмий – будь-яка робота громадян до 2000 року не має значення при розрахунку пенсії.

Цей крок стосується нового порядку обліку зарплати для нарахування пенсії. Реформа тут кардинальна, і цей пункт - один із найважливіших. У даний час для розрахунку пенсії враховується зарплата за будь-які 60 календарньк місяців страхового стажу поспіль до 1 липня 2000 року, і за весь період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року. Тепер же пропонується враховувати зарплату за весь період страхового стажу, починаючи тільки з 1 липня 2000 року! Ваша робота до цієї дати значення не має. Взагалі.

9. Крок дев’ятий – військових позбавляють пенсії.

Це «покращення» стосується людей у погонах. Офіцери тепер зможуть отримувати військову пенсію тільки після досягнення загальнопенсійного віку в 60 років. Навіть з урахуванням підвищення терміну вислуги років, між реальним віком виходу на пенсію, і 60 роками створюється «люфт», мінімум, в 10-15 років, коли вони взагалі будуть без забезпечення з боку держави, якій, між іншим, служили. Звичайно, вони роботу собі знайдуть, але сам факт є порушенням їх конституційних прав як громадян. При цьому, зауважимо, що, знайшовши роботу, вони будуть із зарплати  як і раніше відраховувати до соцфондів до 40%. Але вислугу років і трудовий стаж для отримання пенсії складати не можна! Що ж виходить - колишніх офіцерів фактично підштовхують працювати нелегально? Та й взагалі якось нерозумно плодити невдоволення у тисяч принижених таким чином колишніх військових, міліціонерів та інших силовиків.

10. Крок десятий – більше відрахувань із кожного працюючого.  

 

Для тих, кому зараз немає 35 років, ситуація з пенсією взагалі незрозуміла. За ідеєю, саме для них призначено введення другого рівня пенсійної системи. Цей рівень передбачає відрахування працівниками на спеціальні рахунки 2% фонду зарплати з поступовим його збільшенням до 7%.  

Кабмін Азарова вже прорахував, що такі нововведення призведуть до відтоку з фонду заробітної плати в перший рік введення нововведення близько 3 млрд. грн., у другій - 5,6 млрд. грн., у третій - 9 млрд. грн. Але як тоді компенсувати втрати в самому фонді зарплати? Відповіді у влади немає! Але головне не в цьому! Другий рівень пенсійної системи обіцяють впровадити лише тоді і тільки тоді, коли буде досягнута бездефіцитність бюджету Пенсійного фонду. А сам уряд визнає, що нинішні скандальні новації зменшать в 2011 році дефіцит бюджету всього на 1,7 млрд. грн. - тобто, менше однієї сотої його витрат! З такими темпами чекати «бездефіцитного» року доведеться стільки, скільки чекали комунізму.

Вас це влаштовує? Мене - НІ!

Донбасс все еще кормит Украину?

  • 24.02.11, 09:57
Пенсионной фонд в Донецкой области сидит на миллиардных дотациях.
Пенсионной фонд в Донецкой области ежемесячно получает около 1 млрд грн дотаций. Как передает корреспондент «УРА-Информ. Донбасс», об этом сегодня, 23 февраля, на пресс-конференции сообщил начальник ГУ Пенсионного фонда в регионе Георгий Якименко.
«Наши сборы составили по сравнению с обязательствами 98%. Сумма, которую
мы собрали в течение 2010 года, не обеспечила полностью покрытия
потребности Донецкой области. Потребность по февралю в Донецкой области
составляет 2 млрд 179,8 млн, а собираемость по декабрю, как по самому
плодовитому месяцу, поскольку в декабре завершаются все платежи и,
прежде всего, бюджетные — 1 млрд 446 млн грн. при высоком уровне
собираемости. То есть, выполнение потребности Пенсионного фонда без
дотаций государственного бюджета невозможно», — сообщил Якименко.
Он подчеркнул, что в этом заключается главная проблема пенсионной системы Украины.
«Ежемесячно только на Донецкую область нужно дотаций в пределах миллиарда гривен», — резюмировал Якименко.

В Донецкой области 600 тыс. человек не хотят получать пенсию

  • 24.02.11, 09:51
Более 600 тыс. жителей Донецкой области нигде не работают и не делают отчислений в пенсионный фонд. Как передает корреспондент «УРА-Информ. Донбасс», об этом сегодня, 23 февраля, на пресс-конференции сообщил начальник ГУ пенсионного фонда в регионе Георгий Якименко.
«Более миллиона граждан, мы насчитали 1 млн 145 тыс. человек, ни в каких
базах не числятся как плательщики взносов в пенсионный фонд. Т. е. люди
остаются без перспективы пенсии. И путем вычитания категорий, которые
уехали, которые платят платежи в налоговую, но не связаны с фондом
оплаты труда и не идут в пенсионный фонд, скажем, аренду, штрафы
и другие виды платежей, на сегодня мы видим, что количество таких людей
ни много ни мало крутится в пределах 600 тыс.», — сообщил Якименко.
Он также отметил, что пенсионный фонд совместно с налоговой
администрацией ведут работу по выявлению этих людей уже в течение
полугода.

КОЖЕМЯКИН - гестаповець з довгим кримінальним стажем.

  • 24.02.11, 01:35
Ґебешні вурдалаки: що не рожа - то упирь. Насмокталися тварі крові української.

Кожемякин, Андрей Кадровый офицер КГБ СССР. Генерал-майор,первый заместитель главы фракции ТИМОШЕНКО.

Депутат от БЮТ избирался в 2006 и 2007 годах от Блока Юлии Тимошенко (БЮТ). Первый заместитель главы фракции БЮТ. В 2008-2010 годах занимал должность советника екс-премьерши Тимошенко. В 2006 году возглавлял парламентскую комиссию по приватизации. В апреле-сентябре 2005 года был заместителем Службы безопасности Украины (СБУ). До этого возглавлял главное управление по борьбе с коррупцией и организованной преступностью СБУ.

Андрей Анатольевич Кожемякин родился 13 ноября 1965 года в Одессе в семье потомственных чекистов.

Его отец Анатолий Леонидович Кожемякин работал в КГБ, на Западной Украине: занимался "защитой государственности и борьбой с подрывными идеологическими центрами".

В 1991 году, после распада СССР, отец Кожемякина возглавил главное управление по борьбе с коррупцией и организованной преступностью в только что созданной Службе безопасности Украины (СБУ). При этом его кандидатуру утвердила специальная комиссия, куда входили многие известные как давние информаторы КГБ и провокаторы…
Отец Кожемякина стал одним из создателей СБУ и получил звание генерал-лейтенанта.

В 1986 году Кожемякин окончил Киевское высшее военно-морское политическое училище. Затем до 1988 года служил лейтенантом на Черноморском флоте СССР в частях морской разведки, которые занимались подводными диверсиями: был офицером-водолазом. В 1988 году окончил школу КГБ в Новосибирске, после чего служил в Севастополе в особом отделе.

В 2002 году досрочно получил звание полковника .

Известно, что к 2005 году Кожемякин получил звание генерал-майора и возглавил главное управление по борьбе с коррупцией и организованной преступностью СБУ (управление "К"), которое ранее возглавлял его отец .

В апреле-сентябре 2005 года Кожемякин занимал пост заместителя Александра Турчинова, назначенного главой СБУ в феврале 2005 года. Кожемякин поддерживал с Турчиновым дружеские отношения . В сентябре 2005 года Турчинов покинул СБУ в знак протеста против отставки правительства Юлии Тимошенко, похитив множество досье на разнообразных законсервированных и не только стукачей и саботажников. Часть документации СБУ криминальная парочка просто спалила на костре, по некоторым сообщениям прямо во дворе то ли СБУ то ли здания кабмина.

26 марта 2006 года на парламентских выборах Кожемякин был избран народным депутатом Украины по списку Блока Юлии Тимошенко (БЮТ), а заместитель генерального прокурора Украины Виктор Шокин тогда же заявил о возбуждении двух уголовных дел. Первого - по факту уничтожения материалов дела СБУ о деятельности бизнесмена Семена Могилевича, второго - по факту незаконного прослушивания телефонных разговоров корреспондента газеты "Сегодня" Александра Корчинского. Свидетелями по данным делам проходили Кожемякин и Турчинов. С апреля 2006 года Кожемякин проходил по делу о прослушивании Корчинского, как подозреваемый.

Сьогодні«Андрей Кожемякин первый заместитель председателя фракции «БЮТ-Батьківщина»».

Лівійські аси з України

По тому, як наші вищі військові чини України з "відмороженими писками" стверджують, що ніхто з наших українських військових льотчиків не перебуває на службі в Лівії, стає абсолютно зрозумілим - там літають наші. Також зрозуміло без пояснень - не діючі військовослужбовці Збройних сил України, а колишні...
Вловлюєте всі нюанси правди?..
А чи не варто розповісти народу, що після служби у різних "миротворчих місіях" більшість військовослужбовців звільняються з служби в українській армії, хоча власне тепер вони є дійсно обстріляними і фаховими ветеранами, на яких і можна покластись у формуванні професійної армії. Та силою нікого не втримаєш, а за гроші - які у нас в армії гроші... Навіть курам на сміх не вистачить!
Фактично більшість українських вояків повертаються з миротворчих місій додому тільки для переоформлення документів на резервістів, бо вже мають домовленості про подальшу службу в якості найманцв у різних точках світу, в тому числі - і Лівії.
От скажіть, чому з усіх можливих варіантів, американске агенство назвало саме українців пілотами літаків, що розстрілюють повстале населення? Бо як там може опинитись білорус, росіянин, узбек, китаєць чи японець, а тим більше американець, німець чи навіть італієць або бразилець - смішно про це й казати. А українець - сто відсотків! Бо куди бідоласі податись, коли рідна країна як мачуха...
У нас в Україні готують льотчиків щось у 3 вузах, а літати їм нема на чому! Нема в України нових сучасних літаків! Ні сучасних вертольотів нема! А втій же Лівії того добра: і літаків, і вертольотів надсучасних - повно за нафтодоллари накупили - літай і заробляй! Тоді як авіаінститутів у Лівії навпаки - нема!
Житуха нашим спецам за кордоном! Особлиов якщо денатуратний спирт не будуть вживати, бо нетак давно 5 льотчиків з воєнспеців-найманців отруїлось...
Я взагалі не здивуюсь, якщо виявиться колись, що і сомалійськими піратами керує хтось з наших українців - дуже схожа їх тактика на козацькі рейди по Чорному морю на турків.
Я взагалі вже нічому не дивуюсь в нашій країні, славній Україні!
Я тільки  думу обдумую про те,  де мені йти на війну: чи тут у себе проти рідної влади, але задурно, чи десь податись на захист нерідної влади, але за добрі гроші?
А ви про що подумали? І що надумали?

Богдан Гордасевич
м. Львів-Рясне

67%, 12 голосов

6%, 1 голос

28%, 5 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

І до мене докатились довгі руки Ганнушки

Отримала вранці від "i.ua" <noreply@i.ua>
"Ваш вопрос "Топ запитання Януковичу" был удален за несоответствие теме раздела. Просьба размещать только те вопросы, которые требуют помощи, в остальном, публикуйте заметки в блогах, если вам хочется просто пообщаться с другими пользователями на произвольные темы."

Ось я і пишу у своєму блозі, своє питання:
 Питання до Януковича не відноситься до розділу "питання",а є звичайним ,черговим трухлявим піаром та хамською іздьовкою над українцями.
P.S. І ще дещо, в мене налаштовано інтерфейс українською,чому листи від модерів я отримую іншою мовою???

43%, 15 голосов

3%, 1 голос

54%, 19 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Донецкие школьники считают Бандеру великим украинцем

  • 23.02.11, 10:34

В одной из донецких школ ученики изготовили стенгазеты на историческую тематику. Об этом пишет блоггер verta-let.В одной из них, в рейтинге 10 - ти  великих украинцев, на 3-м месте оказался лидер Организации Украинских Националистов Степана Бандера. Также одна стенгазет посвящена кубинскому революционеру Че Геваре.

http://novosti.dn.ua/details/148789/

Соціал-Націоналісти демонтували пам’ятник Леніну у Борисполі

  • 22.02.11, 16:56
http://sna.in.ua/?p=7506

Соціал-Національна Асамблея послідовно виступала та виступає за
демонтаж пам’ятників комуністичним ідолам і не словом, а ділом
доклалася до їх усунення із території України. Сьогодні, 22 лютого,
бійці організації “Патріот України” розпочали процес демонтажу
пам’ятника Леніну в місті Борисполь, що стояв у центрі міста, згідно указу Президента України (від 28.03.2007 № 250/2007 ). Також, Соціал-Національна Асамблея вимагає від Бориспольської міської ради демонтувати пам’ятник Леніну повністю.
Дана акція є акцією солідарності із політв’язнями, більшість яких зараз
перебуває у Запорізькому СІЗО за сфабрикованими звинуваченнями у
підриві пам’ятника Сталіна у цьому місті. Політв’язням — свободу!
Комуністичні ідоли — на смітник!

Юля, прости!

Этот текст написан, одним тех «противсіхів»», кто голосовал и против Януковича, и против Тимошенко. В принципе, особого сожаления о сделанном выборе нет. Автор этого текста окончательно понял, что поступит со своим избирательным бюллетенем по принципу: «Так не доставайся же ты никому!» во время гриппозной истерии, устроенной Юлией Владимировной и ее подручными во всеукраинском масштабе… Меня абсолютно не трогает судьба соратников Тимошенко оказавшихся за решеткой - я уверен, что там им и место - если не за то, что им инкриминирует новая власть, так за многое другое. И не нужно говорить, что преследуют "честных демократов". Более того, я хочу, чтобы эти две стаи сожрали друг друга как можно в больших масштабах с помощью тюрем, киллеров и всех возможных способов. Махинации Юлии Владимировны с курсом национальной валюты и некоторые экономические «прорывы» достойны, того чтобы писать об этом экономические детективы.

Так почему все-таки «Юля, прости»?

Текст длинный, полностью здесь:

http://sd.net.ua/2011/02/21/yulya-prosti.html

Если коротко:

Слово «популизм» все-таки происходит от латинского слова populus — «народ». Даже самый бессовестный интриган от популизма вынужден оглядываться на этот самый «популус». И если Тимошенко популистка, то кто ей противостоял? Ей противостояла сила, которая принципиально на народ не обращает никакого внимания – ну попищат людишки и заткнутся. Более того, Партии Регионов народ не нужен вообще…

Функция любой власти заключается в распределении национальных богатств. Власть определяет кто, что получает и на каких условиях. Или, наоборот – в условиях экономической катастрофы определяет – у кого забрать деньги, чтобы наполнить бюджет? Кто заплатит из своего кармана, чтобы государство хоть как-то могло существовать финансово? Вся мировая история показывает, что вариантов всего два: Вариант №1. Заставить крупный капитал раскошелиться и поделиться - нет, не с бедными, а с государством. Олигархи должны поделиться со страной, которую они эксплуатируют. Вариант №2. Взять деньги с бедных и среднего класса. В этом варианте, увеличивается пенсионный возраст, давится и выжимается как лимон мелкий бизнес. Хозяевам позволяется превращать работников в бессловесную скотину, чтобы не вздумали заикнуться о повышении зарплаты.

Предприниматели во время Налогового Майдана могли сколько угодно требовать денонсировать договор «Об устранении двойного налогообложения с республикой Кипр» за счет которого олигархи «оптимизируют» свои доходы мимо государственной казны. У власти нынче не «популисты» - они не намерены подстраиваться под Vox Populi (Голос народа)

Популизм Тимошенко не мог не раздражать. Но она, прежде всего политик, а не «хозяйственник» и ради своего же популизма была бы вынуждена принимать решения непопулярные не только для «мелкого украинца», но и для олигархов