Нігті

Нігтьова пластина на вказівному пальці зменшується. Це мене бісить. Таке буває після завусениць або коли травмується під нігтем (наприклад, скалку загониш). Мама каже: пофіг, що ніготь кривий. Ну так, а потім буде: "Добре, що ніготь взагалі є".

Кутикулу (шкіру над нігтем) треба підгортати, але то хоча б можна зробити (хоча і лінь). А от з такою деформацією навряд чи що вдієш.
Хіба шо зафарбувати відсутній трикутник? Але фіг відтінок підбереш.


Місто прикрашають

Місто прикрашають до Дня Незалежності. Правда, святкова програма нудна: фестиваль родинної творчості з двох днів скоротили до півдня.


Листяний ліс (Голосіївський)

Вперше побував у листяному лісі. Причому для цього не потрібно їхати на Вінниччину або Черкащину. Величезний масив листяного лісу є у Києві. Це — Голосіївський ліс.

Давно хотів у ньому побувати. Бо хвойні ліси звичніше.

В самому Голосіївському лісі, правда, нічого цікаво. Хіба шо ПТН-ПНХ. "Але це не точно".

А якщо серйозно...

Перебої з електропостачанням-2

Вчора передумав подорожувати, думаю, попрацюю. Раптом, ні з того, ні з сього, вирубається комп. Монітор ввімкнувся, а комп треба вмикати вручну. Вмикаю: навіть лампочка не загоряється. Ну, думаю, всьо, доклацався. Перевірив світло в кімнатах — в деяких кімнатах лампи світять, в деяких — ні. Ліфт не працює. Холодильник вимкнувся. Навіть водопостачання припинилося. Напевно, це щось з електрикою.

Нашому мікрорайону щось не щастить з електрикою. Лише місяць тому ремонтували квартальну трансформарну підстанцію. По логіці, мало працювати, але ніт — щось зламалося (мабуть так ремонтують).

Детальніші спостереження цікаві. Виявилось, що по одній лінії (з однією фазою) є струм, а по іншій нема. Але слабенький. Тому що вимикач підсвічується, а лампи не працюють. Пізніше дізнався, що не працювали два світлофори(!!!).

Вийшов прогулятись. Коли прийшов додому електрики не було не по одній фазі, а зовсім. Ремонтники явно не поспішали, але на ніч все полагодили.

Мабуть, треба замислится над безперебійником з індикатором напруги. І чому ще не додумалися робити лічильники з замірами і записом напруги?

Ажіотаж навколо Чорнобильської зони відчудження

Було цікаво, як вплине серіал "Чорнобиль" від телеканалу НВО на відвідуваність Зони відчудження. І ось — перші новини. Вчора прочитав у газеті, що лише протягом однієї доби затримали 4 групи сталкерів — 17 людей, серед яких були іноземці. Раніше в новинах не натрапляв на такий "улов". Можна сказати, що кількість нелегальних відвідувачів "зони" збільшується.

Але паралельно із нелегалами збільшується й кількість офіційних відвідувачів. У порівнянні із першою половиною 2018 року, за перше півріччя 2019-го, потік туристів збільшився у 2 рази: з 20 до 40 тисяч відвідувачів.
Зрозуміло, що це відображається на чергах на КПП (для проїзду туристів використовується лише один пункт пропуску). Тому і для законослухняних громадян викають незручності. Ну а тих, хто хоче нелегально проникнути у ЧЗВ чекають патрулі Нацгвардії і поліції. А на піступах до "колючки" на них чатують прикордонники. Правда, штраф всього лише 510 грн..

Що скажете: витримає Прип'ять і Зона відчудження такий наплив? Чи збільшать штрафи проти нелегальних туристів? І чи збільшать кількість патрулів? Чи збільшать вартість екскурсій?

Зрозуміло одне: що офіційно, що нелегально, потрапити у Зону відчудження стане складніше. Якщо ще рік тому я був ладен піти туди нелегально, то зараз все більше схиляюсь до варіанту накопичити гроші на групову екскурсію, але по індивідуальній програмі.

P.S.: Якщо кому цікаво, вартість одноденної екскурсії по стандартній програмі "Дитячий садок у с. Копачі - Майданчик біля Чорнобильскої АЕС - Прип'ять - пам'ятники у Чорнобилі" коштують 49-59$ (для українців).

Коти теж мають почуття

В рекомендовані відео потрапило таке. Я, як людина чутлива розумів, що буде важко дивитись подібне відео.. Але цікавість взяла гору.
На щастя, бідолашна кішка вижила і отримала нового господаря. Але історія сумна.


Доречно про наболіле...

Знають на радіо, коли розповідати про безсоння - наніч. Кращий час не знайти. А найобразливіше, що у мене якраз період безсоння.

Радять засинати в один і той самий час. Не їсти на ніч. І не засиджуватись за компом.

Що це з Гугл-перекладачем?

Гугл, я тебе не пізнаю. Що сталося? Чому такі величезні літери? Вчора ж був нормальний шрифт, а це що за гігантизм для слабозорих?

Це якось "лікується"?


Вгадай що скаже радіоведучий або Навіщо нам Мальдіви?

Слухав радіо. Так після пісні "Хочу на Мальдіви" був прогноз погоди. Ну, думаю, мабуть щось скажуть і про пісню. Точно! Сказали: "Навіщо кудись їхати, якщо у нас як на Мальдівах".

До речі, це не вперше вгадую коментарі. Але стосовно тієї радіостанції, то вони рідко коментують пісні. Тому і здивувало.

Щось пісня сподобалась-3

Щось пісня сподобалась. А ось відеокліп — ні. lol

Молдавський музикант і румунська співачка.
Гарно співають.Ремікс ще класніший.