Сучасна вантажівка

Сучасна вантажівка — як дім на колесах. Стільки наворотів. Радянські водії про таке навіть і мріяти не могли.


Rock-H - Діти мої квіти

Нова пісня і кліп від Рокашу про дітей.


Всіх переграли

Декілька днів тому писав про резонансне замовне вбивство російського журналіста в Києві. Але того ж дня, ввечері, в новинах надійшло спростування — Бабченко живий і неушкоджений, замовника вбивства затримано. СБУ всіх переграли. Від українських правоохоронців цього, напевно, ніхто не очікував. Цього разу вітчизняні спецслужби пішли на випередження. В шоу "Право на владу" міністр МВС Юрій Луценко розповів, що є список з 30ти людей, яких могли вбити. Так що похвально. Однак експерти розповідають, що на цій справі можна було і не піаритись. Тим паче, нерозкритих замовних вбивств багато. Але в справі Бабченка перемога. Аби тільки слідство не застопорилося, як це буває у вітчизняних судах.

На фоні такої новини здивувало, що іноземні організації обурюються. Радіти треба, що запобігли вбивству. І збільшувати протидію російській пропаганді і спецслужбам.

Від Рашки не сховатись

Сьогодні весь день обговорюють вбивство опозиційного російського журналіста Аркадія Бабченко. Рашка вчергове показала: або сидіть в тюрьмі в Росії, або грохнуть за кордоном. Від російських спецслужб не сховаєшся. Он, Литвиненка і  Скрипаля навіть в Лондоні дістали. Жаль, що українські і зарубіжні спецслужби безсилі проти агентів Кремля.

А пошти нема

Прикольна картина: Київ, порожнє місце поштової скриньки з прилагодженою проіржавілою табличкою з адресою найближчої поштової скриньки. Напередодні прочитав, що скорочується кількість абонентів стаціонарних телефонів і зменшується кількість встановлених таксофонів. Традиційні засоби зв'язку відходять в минуле. В новинах пишуть, що стаціонарний телефонний зв'язок залишиться у вигляді захищеного спецзв'язку. А вся інша телефонія буде мобільною.

Про наші поштові відділення: пошта ледь працює — комунальні платежі не приймають, працівників мало, телефонних переговорних для міжміських/закордонних дзвінків вже давно нема. Прогрес одним словом.
Цікаво тільки коли почнуть закидувати поштові відділення і АТС?"Сонячний захід"

Думав, як назвати цей знімок: "Вечірнє сонце", чи "сонячний захід". Промені відблискуються від сріблястого профнастилу, чи як воно там називається, заводської будівлі. Краса!
Хоча такі краєвиди цікавіше спостерігати на природі, у подорожі. Ех... Ну, літо ще попереду.


Величезний місяць

Прокинувся, як тільки почало світати. А може від того, що величезний місяць з'явився за вікном і світив у ліжко. Коротше, здивувався величезній планетці, яку можна було непогано роздивитись. Правда, сфоткати нормально не вийшло.Ну а день такий. Здається, що всі кудись виїхали. Хоча й на вулиці повно людей.

Українська дискотека 24

З'явилися нові пісні, а це значить — настала черга для ще одного танцювального українського сету.Слухати

 01. Midnight Daddies feat. Olya Gram - Шукала | 2017
 02. Друга ріка - Секрет (Bakun remix)  | 2018 New remix
 03. Kuptsova - Серцебиття  | 2018 New
 04. Скрябін - Наш перший мєдляк (Intimix)  | 2014 -
 05. On I Ona - Заворожи | 2018 New
 06. Alekseev - А я пливу (Mozgi remix)  | 2015
 07. Ірина Білик - А мені б туди (DJ Mishukoff & Casual Man remix)  | 2018
 08. Ivan Navi - Тимчасовий релакс  | 2017
 09. ZEFEAR - Години  | 2017
 10. Jamala & Dakha-Brakha - Заманили (iPunkz & Gonibez version)  | 2016
 11. Ruzhinsky & Jurgen Frees feat. Edny - Надможливості  | 2018 New
 12. Dilemma - Тілом тряси  | 2017
 13. Constantine - Місто (Boosin remix)  | 2018 New
 14. TAYANNA - Шкода (The Faino & Get Better remix)  | 2017
 15. Воплі Відоплясова - Танці (Lad Idorf & Sergey Chorniy club mix) | -
 16. Лавіка - Давай зі мною (YampolSky remix)  | 2018
 17. Arturro Mass - V.O.N.A. | 2017

Поганенько

Давно не було так поганенько. Чомусь з мамою отруїлися. І це при тому, що меню в нас було різне. Думав, що попустить і лише "дно знесе", але через декілька годин потягнуло проблюватися. Сподівався, що не доведеться довго "лякати унітаз". Однак нудота розтягнулася на всю ніч. Коротше, так і не спав. І не знаю чим міг отруїхтися? Підозра впала на зелену цибулю (домашню), магазинний твердий сир і квас.

Зараз трохи відійшов, але здається, у шлунку знову намічається буря.

Кайфовий трек

Кайфовий трек. Довго шукав і нарешті знайшов!
Прикольно, що композіцію записали в школі електронної музики.