Українська дискотека 16

Без особливого натхнення (як завжди не вистачає терпіння довести до кінця), але непогано вийшло.
Зате аж 6 новинок!

 Слухати

 01. Anesty & Ruzhinsky feat. Юрій Дорошенко - Зрадливе кохання  | 2017
 02. Discopapa & Mordax Bastards feat. Onorina - Я так хочу | 2017
 03. Lumiere - Небо в тобі (Fatan & Forlen mashup)  | 2017 New
 04. Аліна Башкіна - Вільна (Yampolsky remix)  | 2017 New remix (в попередніх міксах була в оригінальній версії)
 05. Нумер482 - Добрий ранок, Україно! (The Faino remix) | 2017 Remix New
 06. Сальто назад - Не вмію (iPunkz & Gonibez Deep edit)  | 2016
 07. Тіна Кароль - Ніжно (Andrew Rai remix)  | 2011
 08. Антитіла - Невидимка (DJ Serge mashup)  | 2017 remix
 09. Lucky4 - Ловлю (укр)  | 2017 New
 10. Марія Яремчук - Я піду в далекі гори (The Faino remix)  | 2016
 11. Ivan Navi - Такі молоді  | 2016
 12. TAYANNA - Шкода (The Faino & Get Better remix)  | 2017
 13. Zavala & Kondurakiy - Океан  | 2017 New
 14. Клей угрюмого feat. Сергій Притула - Я на неї запав | 2017 New
 15. Sonya Kay - Знаю, я твоя  | 2016
 16. Pianoбой - Шампанські очі (The Faino remix)  | 2017
 17. Glova feat. Наталка Карпа - Вірна  | 2017

Недобудований завод

Фотки з вилазки на недобудований завод на Троєщині.

Біля ТЕЦ-6. Але до заброшки ще далеко.

[ Ще декілька фоток... ]

Прогулянка до недобуду

Їздив в Центр зайнятості в Дарницю. Приперся за годину раніше. Думав, пофоткаю маршрутки. Але освітлення було непідходяще. Тому просто намотав кола навколо станції метро "Дарниця".
Презентація була від поліції. Агітували, але нікого не зацікавило. Деякі демонстративно пішли до завершення заходу. Тому презентація пройшла швидко.

Потім дотопав до "Чернігівської" і на трамваї поїхав на Троєщину. Зустрівся із подружкою і вона чигирями повела до ТЕЦ-6. Як Сусанін завела - довелося дивитись по карті. Намотали декілька зайвих кілометрів. Але відмовлятися від вилазки не стали.

Блукали по полям і зарослям і вийшли до градирень. Подружка пояснила, що мій варіант був більш палевний, тому йшли в обхід. А обхід був довгий і трешовий: повз річки і канали, газопроводи, високовольтні ЛЕП, службову залізницю. Ледве не зайшли на територію промзони ТЕЦ. Нудний шлях по (а потім вздовж) залізниці. Недобудований асфальтний завод з'явився несподівано.

Місце мрачне. Краєвиди депресивні: недобудовані будівлі і піщані котловани, перемежовані озерцями з кригою. Будівель мало. Ще й десь розтягнув коліно (мабуть, від перенапруження - бо різких рухів не робив, а спуски-підйоми і ходіння над урвищами були).

 Фоткати особливо було нічого: клацав, щоб вийшло хоча б 30 знімків. Вийшло навіть більше. Але все одно малувато для репортажу.

 Назад не захотіли йти зворотнім шляхом. Пішли через ліс. Якось обійшли кладовище для тварин і вийшли до озера Алмазне. По дорозі навіть зустріли двох чоловіків. Хоча місця дикі.
Довго йшли вздовж озера. Інколи траплялись люди - рибалки. Вийшли до Лісового кладовища. Ще й Мері запропонувала пройти через нього. Здивувався, що вона начебто перехрестилась, як зайшли на кладовище.  
Картина моторошна. Навіть фоткати не став. Одна справа, коли поминальний день. І зовсім інша - коли на кладовищі нікого (ну, як нікого - декілька машин було). А саме кладовище просто величезне. Побачили нові могили і похоронну процесію. І нарешті, вийшли до лісу.

 Знайшли потрібну стежку і знову довго й нудно йшли по лісу. Ліс перемежувався із піщаними схилами і болотами. Знову мрачняк. Болота в Поліссі симпатичніше.  
Так йшли і вийшли до цивілізації. Від лісу до міста непомітний перехід. І хоча то крайня межа масиву, на вулиці було чимало людей.

Як не дивно, навіть не втомився після такого довгого пішого походу. Хоча вийшло близько 15 км (думав, пройшли більше).

Англомовна пісня від українського гурту

Натрапив на англомовну пісню українських музикантів Maruv & Boosin. Пісня про п'яний кач. drunk drink
Прочитав текст — rofl

Звучить непогано.
Дивно, що в Туреччині крутять по радіо. А у нас ще не чув.


Про додатки до Віндовсфону

Оскільки цікавих новин нема, розповім, що вирішив з непотрібним додатком на смартфоні, який випадково активував. А що робити? Видалити. От тільки в головному меню діра, бо на Віндовсфоні нема фону, як на Андроїді — під плитками чорний фон. Некрасиво. Тоді став шукати, чим замінити. В магазині додатків нічого путнього не знайшов. Ліхтарики не працюють ніякі! Судячи по коментарям, в безкоштовних додатках постійно вискакує реклама. Проги гальмують (в т.ч., через рекламу, що підвантажується), або взагалі не працюють. Коментарі обсмієшся: «Гівно», «Розробникам додатку треба ... », «А щоб вам...». Не знаю, як з цим на Андроїді. Там теж купа додатків з рекламою, які ще й не працюють?

Тоді подумав і знайшов несподіванне рішення! Калькулятор! А що, час від часу ним користуюсь.

А взагалі, думка про Віндовсфони змінилась. Звичайно, інтерфейс подобається. А от відношення до користувачів пофігістичне.

Репортажик про прогулянку

Посилання на повну версію репортажу про прогулянку по задвіркам віддаленого мікрорайона.

Що привернуло вашу увагу?

Що привернуло вашу увагу на даному фото?

Що привернуло увагу перехожих — це демонтаж кіоску.


0%, 0 голосов

40%, 2 голоса

20%, 1 голос

40%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Приставуча мелодія

Приставуча мелодія (чомусь асоціюється з качкодзьобом з мультсеріалу «Фінеас і Ферб»). В усякому разі, здається, що цю мелодію десь вже чув (ну так, нот же ж всього сім).
Зараз цю пісню частенько крутять по радіо. Виявляється, є і кліп.


Рекорд без підзарядки для смартфону

Скільки часу користуєтесь смартфоном без підзарядки? Мені на кнопковій Нокії вдавалося триматися 7 днів без підзарядки. А в цьому році поставив рекорд на своїй Люмії — спочатку 5 днів 23 години. А тепер — 6 днів і 6 годин. Іноді буває, особливо якщо користуватись інтернетом, заряду вистачає лише на день-півтори.

Чигирі і заброшки

Подумав, що треба хоча б якийсь звіт зробити. Хоча до цього вагався: підійде, чи фігня. Просто неоднозначна тема. Ні те, ні се. Однак таки вирішив дофоткати місцину з однієї прогулянки. А заодно просунутись далі — розвідати околиці мікрорайону Сільгосптехнікум.

На околиці дикі чигирі! І багнюка! bravo


На карті помітив будівлю, схожу на закинуту. Тож треба було перевірити.
Тим паче, інших вилазок поки нема.
[ Далі — ще цікавіше... ]