Мініатюрна залізниця по хаті

Була в мене давно мрія — зробити мініатюрну залізницю на дачі. А ось є люди, що зробили.

Вам таке й не снилося

Напевно кажуть правду, що з віком сни змінюються. Впливають на це і життєві обставини, і події, і навіть думки. Але на це не дуже-то звертаєш увагу. Тому що зміни відбуваються поступово. Лише оглядаючись назад помічаєш, що сни рідше сняться. А вигаданий світ все більше нагадує декорації. І сюжету нема.
Цікаво, це тільки в мене так?! Чи у вас теж сни змінюються?

Розповісти що наснилося? Не знаю, що насниться цієї ночі (пишу наперед), напередодні снилося, що відремонтували завод. Прокинувся, подивився — біля будівлі стоїть кран. Співпадіння?

Але це ще не белібєрда. Уявіть таке: дорога, стоїть тролейбус, злива. Тролейбус стоїть на місці. Потім зривається — і їде по газону, траві. Переїжджає на сусідню вулицю. Проїжджає якусь відстань і потім знову повертається на проспект.

Збір грибів

Напередодні того, як дізнався про зміну умов на Флікрі, встиг сходити з батьком у ліс. Правда я більше фотографував, ніж збирав. Але сам знайшов пару літніх опеньків.

Фоторепортаж швиденько опублікував на ЖЖ. Почитати можна тут.

Потім, правда, фотки довелося розміщувати на хостингу блогів (поки облаштовуюсь на новому сайті).
Запощу і тут декілька картинок.

Величезний мухомор.


Листя вже попадало, а ягоди черемхи ще висять.

Думаю, може ще сходити по гриби. Але робота. І фотки треба переносити.

Якось воно все одразу

Якось воно все одразу... і зміна хостингу і переділ майна. Хочеться "забити" на все. Ну фотки можна залити на інший сайт. А ще краще на декілька. Хоча віра в інтернет підірвана, думаю, варто поборотись. За два роки я не так багато назнімав.

А дача? Там же похований наш кіт. Хоча мама каже, що йому на тім світі все одно. А якщо все — то може й переїхати в інше місце? Щоправда, хз які нові сусіди будуть.

Почекайте. Це ж не все. День такий, що й без проблем муторно. Світловий день короткий — режим "довгі зимові вечори".
Коротше, депресняк близько. В голові сумбур. Хочеться все послати на... Випити? Порнушки (шось не хочеться)? Чи просто десь прогулятись?

Безвихідних ситуацій не буває. Все буде добре. Але деякі моменти треба якось пережити.

Продати все

Все колись закінчується. Батьки вже старі. Брат хоче десь взяти гроші. Тож дилема: що продати? Дачу, машину? Все шкода.

Flickr зіпсувався!

Один з популярних сервісів Flickr зіпсувався. Заманили всіх безкоштовним сиром фотохостингом на 1ТБ, а потім мишоловка схопилася. Хочеш продовжувати користуватись сайтом — плати 50 баксів. Хочеш халяву — замість террабайту отримуй 1000 знімків. А все, що понад цього, — видалять. Рік тому інший фотохостинг — Photobucket, подібним чином нає***в своїх користувачів. Але він був гуманніший, бо фотки не видалялись, а просто приховувались. А Флікр вирішив піти радикальним способом. Тепер черга Flickr. І куди тепер блогеру податись?

А нікуди. Порозпихувати фотки по доступним хостингам. А в подальшому перейти на інший формат — без картинок. Або спробувати інші соцмережі, де є власний хостинг.

Ну і зовсім крайній варіант — "забити". З'явиться стільки вільного часу! І не треба шукати нові теми для записів.

Ну як ви, бродяги?

"Ну як ви, бродяги? Той во..."

"До-о-обрий де-е-ень!
Чо ти псіхуєш?!"

"А н-най його!"

"Володька, не позор мене!"

Ще один столичний парк

Збирався полазити по заброшкам. Але нічого не вийшло. Хоча закинутостей на районі дофіга.
І шоб поїздка не була безцільною, прогулявся по парку.

Українська дискотека 38

Збацав черговий мікс із добре знаних і трьох свіжих новинок (Kozak System "Така, як літо" в реміксі Бакуна, Кава цікава "Удвох" і Marlen "Промені" в реміксованій версії). В сеті 17 треків.
Вам повинно сподобатись.


Треклист нашу в коментарях.