Новий відеокліп гурту "Антитіла"

Напишу тут, бо спільнота з українською музикою саморозпустилася. Нещодавно з'явився новий відеокліп від "Антитіл" на пісню "Лови момент". Кліп з несподіваною розв'язкою.

Стосовно пісні: насправді важливо схопити мить... хоча б за допомогою фотографій.


Даремно поперся або ДОТи в Білогородці

Даремно поперся в Білогородку. По-перше, дорого з Софіївської Борщагівки. А по-друге, все одно по ДОТами не полазив, бо знайти їх важко, мобільний інтернет в тих краях фіговий, все сцуко загороджене, стежок нема, собаки нерізані вибігають на вулиці. Коротше, знайшов тільки один ДОТ — і той зруйнований. Місцеві на очі не траплялися, щоб запитати дорогу. Може і на краще, бо не витримав би, щоб не висловити обурення. А з іншого боку — нахрін їм туристи здалися?!

Хіба шо краєвиди непогані.


Спекотне літо

За день будинок так нагрівається, що на ніч в кімнаті +27 +28. Як в таких умовах спати?!

До побачення, телебачення!

Останнім часом тєлік майже не дивився. Проте, чотири роки слухав один телеканал по радіо - на 91.8FM можна було почути "1+1". А пару днів тому відімкнули аналогове телевізійне мовлення - і "тєлік по радіо" пропав:( Було зручно: не треба було заважати спати батькам; не потрібно випалювати електроенергію; зір не перенапружувався; можна було спокійно слухати фільми і програми допізна. Завдяки трансляції на радіохвилях побачив послухав нову інтерпретацію Шерлока, "4 весілля", споживчі експертизи, американські кіношки з чорним гумором, культові фільми. Навіть новини слухав по радіо. Подився по тєліку - не те.
А ще прослуховування фільмів розвиває уяву.

Ну а щодо цифрового мовлення, то воно вже пару років у нас є. І, як і очікував, велика кількість каналів ще не означає, що серед них є цікаві. Більше 40 каналів - а дивитись нічого.

Щось з юашечкою сталось

Щось з юашечкою сталось.


Ні роботи, ні відпочинку

Весь день просидів в очікуванні роботи, в той час як товариш сам пішов у похід. Думав, що краще попрацюю, ніж витрачу будній день на відпочинок. Абідна! Ще й похід треба буде самому організовувати, бо навряд чи хтось захоче приєднатись.

Що про вас знає інтернет

А ви знаєте, що про вас знає інтернет. Точніше, що знає інтернет про ваш бложик.

Доволі часто, шукаючи потрібну інформацію, натикаєшся на свої дописи в блогах. Причому індексується пошуковиками дивно. Наприклад, в ЖЖ переважно видає посилання на російськомовні дописи в спільнотах. При тому, що пости зі свого блогу може видати і на 2й сторінці. Дивно, що іноді показує не те, що шукаєш. Зі свіженького: натикався на свій блог, шукаючи фотки Коростенського укріпрайону. При тому що я про нього не робив пост. Ну, можливо, десь згадував. Цікаво, що LiveJournal індексується, а дописи з Dreamwidth - ні. Чому? Там же реклами нема. Немає і "свистілок-перділок".

Шукав музику. А пошуковик, як назло, видає i.ua'шні дописи про пісні і дискотеки. Причому виставляє в топ! Таке враження, що сайти з музикою індексується гірше, ніж юашечка. Хоч бери та й видаляй.

Український фотохостинг

В зв'язку із блокуванням в Україні, а потім і закриттям ЯндексФоток жалілися що немає вітчизняного сервісу. Так от, виявивши, що Imgur скурвився, почав шукати альтернативи і знайшов український фотохостинг PicUA http://picua.org/ Пишуть, що халявно. Можна навіть без реєстрації. Можете спробувати. Тільки не навалюйтесь гуртом. Тим паче, що комп відреагував скануванням на віруси. Ну, може воно і не від того сайту.

А завтра буде ще один допис про інтернет.

P.S.: Таки підміняють фото. Весело)
Не раджу користуватись.

Поганий приклад

Перехрестя. Батько з сином молодшого шкільного віку переходять дорогу на червоний сигнал світлофора. Хлопчик запитує: "А чого переходимо на червоне світло?" Батько знаєте, що відповів? "Ну, я більше так не буду". Одразу, знаєте-с, замислився, що і нас навчали одному, а робили все по-іншому. І на роботі теж так: купа інструкцій і норми техніки безпеки — а на практиці роблять як простіше і плювати на безпечність. Це я до того, що не треба подавати поганий приклад. Я в цьому плані спокійний. В тому сенсі, що не подаю поганий приклад тому що нікому передавати)

Пояс вірності - вигадка

  • 30.07.18, 16:58
Про це мав би написати хтось інший, хто пише на тему сексу, але сумніваюсь, що напишуть. А тема-то яка!
Вчора по радіо розповідали, що пояс вірності - це вигадка, оскільки сам предмет в розкопках не знаходили, а згадки були лише в літературі. Скоріш за все, "пояс вірності" - це метафоричний, образний, вислів. А міф про пояс вірності вигадали для того, щоб романтизувати середньовіччя.

Ще зазначили, що жінки навряд чи б могли носити залізні труси.