Вміння впарювати

Часто навіть прості роботи передбачують не просто консультувати, доставляти (документи або вантажі), або роздавати листівки — а ще й впарювати.
Було б кому впарювати. tears


Про трансгендерів:)

Пригадався гумористичний монолог Єфіма Шифріна про оголошення зі знайомства: «Шукаю жінку жіночої статі». Думав: як це? А після того, як на телебаченні підняли тему трансгендерів замислився. Виявляється, людей зі зміною статі багато. Так що такі оголошення з уточненням скоро стануть реальністю. rofl

Хоча як в Таїланді поки нема. Але хто знає.

Народити для себе або Жіноча логіка

Анкета від дівчини. Пише: «Вирішила, що краще народити дитину, поки молода. А вже потім шукати чоловіка. Бо народити в 20 простіше, ніж в 50». На перший погляд, здоровий глузд в цьому є. Але те, що пише далі позабавило: «Народила для себе. Думала, що сама можу виховати. Але зрозуміла, що для сина потрібен батько. Щоб розказував про машини, про чоловічі справи». В результаті народила від першого ліпшого — але все одно змушена шукати чоловіка. Де тут логіка?
І навіщо виходити заміж, якщо можна найняти няньку?

Жарти на відборі «Євробачення-2018»

Думав, що відбір на «Євробачення» — нудота (річ в тім, що багато невідомих виконавців). Але подивися: конкурсанти не дуже. Зате які жарти відвішує Притула!

" — Перший учасник виходив без шкарпеток. Ви босий. Я боюсь, шо буде з третім.

— Не кажіть, шо то я сказав. Бо потім прийде з бізонами."


Думка на День Валентина

Якщо є день закоханих, то чому нема дня самотніх? Несправедливо виходить.

Ремікс сподобався

Змінили пісню до невпізнанності.

Нові ціни в приміських маршрутках

Подружка розповідала, що в її місті вже підняли вартість проїзду в маршрутках. Та й про поророжчання столичних таксомоторів писали неодноразово. А от тепер дійшла черга й до боярських маршрутів. Причому подорожчання відбулдося аж на три гривні. А от по Боярці і Вишневому ціни не підняли, курви.

Фото з групи "Боярське земляцтво" в ФБ.

В реміксі звучить краще

Продовжу тему музики.

Відгадайте загадку: на «Русскому радіо: Україна» в оригіналі, на «Люкс FM» в реміксі.
Думав, що Мунтян співає.

[ Відгадка ]

Неформатний «Шансон»

Ржака! Після введення квот на україномовну музику на радіо, на «Шансоні» масово почав з'являтися неформат (хоча, у Гаріка Кричевського знайшлася українська пісня. Але вітчизняного блатняку нема.) І було б зрозуміло, що ставлять DZIDZIO, «Скрябіна» і Федишин — але ж бувають зовсім неформати. Наприклад, вчора, почув русську пісню «Моя люовь» у виконанні Володимира Кузьміна. Та можна було б зрозуміти, якби поставили звичайну мєдлякову версію — але поставили ремікс від Грува! Танцювальний ремікс на «Шансоні» — це прикол!