Магістральна магістраль

Дорогу до Києва відремонтували. Щоправда, тополі на узбіччі зрубали. Мабуть, пух заважав. Ну, але мова про дорогу. Вулиця Магістральна теперь і справді схожа на магістраль: рівний асфальт, нова розмітка, облаштовані зупинки маршруток, новий тротуар з боку дач. Все-таки, місто змінюється.

Москвич-2138

Продовжу викладати відео з інетернету про "не канонічні" (тобто, такі, які вважають "правильними") автомобілі "Москвич". Наприклад, доволі рідкісна модель — Москвич-2130. Хоча сприймається як модифікація базового 2140, насправді це окрема модель, що випускалась паралельно з 2140. Наскільки мені відомо, такі машини випускали тільки до модернізації (фейсліфтингу 1981 року).

Від 2140 відрізняється слабшим мотором (від 408го) і коробкою передач. Звісно, шильдики замість "1500" - "1360". Щоправда, важіль перемикання передач на підлозі, як і у 2140.
Випускали таку модель через дефіцит двигунів "УМЗ-412" (а як могло бути в "совєтах" інакше?), оскільки такий мотор встановлювали і на "Москвич-2140" і на ІЖ-412.

408й мотор розвивав всього лиш 50 к.с.. В той час, як 412й — 75.


Також існувала модифікація з простішим двигуном і для універсалів. 2137 (з мотором 412) і 2136 (з двигуном 408го).

Про 408 в кузові 412го тут.

Може знайдуться бажаючі в похід?

Може знайдуться бажаючі? Бо самому стрьомно ломитися.
Вчора знайшов 379 ДОТ.  378, здається, здогадуюсь, де шукати. А біля 380 і 381 з гори відкривається чудова панорама. Звідки знаю? З фоток тих, хто там побував.

Хоча, мабуть краще з'їздити на ДОТи біля Житомирської траси? Там, як мінімум, ліс, а не приватний сектор.


Новий відеокліп гурту "Антитіла"

Напишу тут, бо спільнота з українською музикою саморозпустилася. Нещодавно з'явився новий відеокліп від "Антитіл" на пісню "Лови момент". Кліп з несподіваною розв'язкою.

Стосовно пісні: насправді важливо схопити мить... хоча б за допомогою фотографій.


Даремно поперся або ДОТи в Білогородці

Даремно поперся в Білогородку. По-перше, дорого з Софіївської Борщагівки. А по-друге, все одно по ДОТами не полазив, бо знайти їх важко, мобільний інтернет в тих краях фіговий, все сцуко загороджене, стежок нема, собаки нерізані вибігають на вулиці. Коротше, знайшов тільки один ДОТ — і той зруйнований. Місцеві на очі не траплялися, щоб запитати дорогу. Може і на краще, бо не витримав би, щоб не висловити обурення. А з іншого боку — нахрін їм туристи здалися?!

Хіба шо краєвиди непогані.


Спекотне літо

За день будинок так нагрівається, що на ніч в кімнаті +27 +28. Як в таких умовах спати?!

До побачення, телебачення!

Останнім часом тєлік майже не дивився. Проте, чотири роки слухав один телеканал по радіо - на 91.8FM можна було почути "1+1". А пару днів тому відімкнули аналогове телевізійне мовлення - і "тєлік по радіо" пропав:( Було зручно: не треба було заважати спати батькам; не потрібно випалювати електроенергію; зір не перенапружувався; можна було спокійно слухати фільми і програми допізна. Завдяки трансляції на радіохвилях побачив послухав нову інтерпретацію Шерлока, "4 весілля", споживчі експертизи, американські кіношки з чорним гумором, культові фільми. Навіть новини слухав по радіо. Подився по тєліку - не те.
А ще прослуховування фільмів розвиває уяву.

Ну а щодо цифрового мовлення, то воно вже пару років у нас є. І, як і очікував, велика кількість каналів ще не означає, що серед них є цікаві. Більше 40 каналів - а дивитись нічого.

Щось з юашечкою сталось

Щось з юашечкою сталось.


Ні роботи, ні відпочинку

Весь день просидів в очікуванні роботи, в той час як товариш сам пішов у похід. Думав, що краще попрацюю, ніж витрачу будній день на відпочинок. Абідна! Ще й похід треба буде самому організовувати, бо навряд чи хтось захоче приєднатись.

Що про вас знає інтернет

А ви знаєте, що про вас знає інтернет. Точніше, що знає інтернет про ваш бложик.

Доволі часто, шукаючи потрібну інформацію, натикаєшся на свої дописи в блогах. Причому індексується пошуковиками дивно. Наприклад, в ЖЖ переважно видає посилання на російськомовні дописи в спільнотах. При тому, що пости зі свого блогу може видати і на 2й сторінці. Дивно, що іноді показує не те, що шукаєш. Зі свіженького: натикався на свій блог, шукаючи фотки Коростенського укріпрайону. При тому що я про нього не робив пост. Ну, можливо, десь згадував. Цікаво, що LiveJournal індексується, а дописи з Dreamwidth - ні. Чому? Там же реклами нема. Немає і "свистілок-перділок".

Шукав музику. А пошуковик, як назло, видає i.ua'шні дописи про пісні і дискотеки. Причому виставляє в топ! Таке враження, що сайти з музикою індексується гірше, ніж юашечка. Хоч бери та й видаляй.