Українська дискотека 41 / Новорічна

Новорічна дискотека. Нехай трохи і з запізненням, проте постарався — класні переходи, аж 7 новинок. Деякі пісні в нових версіях.
Ну і тепер в якості 320кб/с!

Класний ремікс

По-моєму, класний ремікс.Свіжавилазка

Свіжа вилазка. Заброшки — так собі, маленькі. Але хоч прогулялися.
Кому цікаво почитати — ТУТ.

Зимова вилазка-2

Перед Новим роком вирішив: як не вдалася одна затєя, то сам зроблю іншу. lol
Думав, що після походу по південній частині КиУРу не захочеться лазити по ДОТам в зимову пору. Але все одно поперся.
Снігу було небагато, одягнувся тепліше — тому однозначно було комфортніше. Хоча стежки все одно довелося протоптувати.

З двох ДОТів, в які можна пролізти, заліз лише в один. Проте в який!

ДОТ 230. Незвичної конструкції. За виглядом, як два здвоєні ДОТи.
Це єдиний вцілілий (з 11-ти) артилерійсько-спостережний пункт (АСП) в Київському укріпрайоні.


Двоповерховий.
На нижній поверх побоявся лізти один.

P.S.: Прогулюватись одному не так вже й нудно. Виходжу на новий рівень!

Зустріч 2019

Думав, що просплю 1 січня і не буду вмикати комп — так нє: і те, і друге. Згадав, що треба дописати в один пост (тепер мабуть весь рік буду редагувати?). Ну а щодо сну, то ліг раненько — тому виспався і спати весь день не хочеться. Та й що ще робити в перший день нового року? Їсти є шо. По тєліку нема шо дивитись (ввечері буде кіно "Скажене весілля" — треба подивитись). Музика на радіо... сподобалась дискотека після 1ї на Країна ФМ. А так і по радіо слухати майже нічого.

Зранку на одній із радіостанцій обговорювали стародавню народну білизну (підходяща тема на Новий рік?) і про історію салата Олів'є.

А в новорічну ніч приготував деруни. Думав, що їх не можна будже їсти — а нічо, смачні.

Міська ялинка:)))

Ха-ха! Судячи по анонсу, в міському бюджеті всі гроші пішли на громадські ініціативи, а на співаків і конкурси не вистачило. rofl


На минулий рік, по-моєму, були "Брати Гадюкіни" або BRO. А це, напевно, і самодіяльності не буде.

Хотів і передумав...

Так хотів утнути щось незвичне. Наприклад, полізти в підземну річку. Але знайшлися синоптики і добрі люди, які "обламали" кайф.
Намічалася класна компанія. Та й давно хотів пройтися по підземній річці. Тепер совість гризе. Тим паче, дістав екіпірування і майже домовився.

Хоча... є екскурсоводи, які регулярно водять нубів (я не діггер, тому теж нічого не тямлю в підземеллях). Звичайно, за гроші. Проте можна підібрати зручний час. Та й не треба випрошувати екіпіровку.

Блін, хоч на День народження замовляй. Звичайно, якщо сніг ростане.

P.S.: Щоб якось загасити совість трохи прогулявся. Звичайно, не по річці. І не в компанії. Але теж непогано.

Як зустріти Новий рік?

Банальні зустрічі Нового року під тєлік або радіо набридли, а пригод не хочеться. Тому думаю щоб таке придумати. Бо як Новий рік зустрінеш — так його і проведеш. І радіо слухав — так потім весь рік під радіо. І їздив в Київ, толком ніде не погулявши — і фейлових, тобно невдалих, поїздок було чимало.
Ідей небагато. Хіба шо проспати. Теж банально? Проте хоча б щось нове. Може весь рік просплю — бо часто мучить безсоння.

2018й

2018й рік закінчується. І хоча до настання Нового року ще залишилось декілька днів, нічого такого незвичного чи цікавого не заплановано — так що можна робити традиційні підсумки року.
Можу зазначити, що в цілому це непоганий рік.

- Закриття фотохостингу Яндекса змусило переписати і впорядкувати фотоархів, частково залити на Флікр. Але потім і він зіпсувався. Тому довелося шукати інший хостинг і по-новій редагувати дописи. Добре, що нове місце краще. Однак бажання щось публікувати поменшало.

- В плані подорожей і прогулянок рік був цікавим. Вилазок було багато. Хоча хотілося більшого.
Здійснив давні бажання — з'їздити на насосну станцію в Халеп'я, полазити по підземеллям ДОТу 179, дійти до недобудованого заводу на Троєщині, подивитись репетицію параду військової техніки, пройтися по парку Муромець. При цьому повертався в місця, де бував раніше. Тому іноді було відчуття дежавю.

- Обзавівся новим компом. Тільки не купив, а зібрали.

- Погода в 2018му була аномальною. Ні, засилля спеки не було. А от зима затрималась аж до квітня, і розпочалася в середині листопада. Виходить, зима тривала 4 з половиною місяці! І навіть влітку було холодно. Дощі заливали рясно. Так де пресловуте глобальне потепління?!

- В фінансовому плані і по зайнятості з'явилась хоч якась стабільність. В повній мірі взявся за роботу на дому (фріланс). Сподобалось більше, ніж робота в офісі. Хоч і не вистачає реального спілкування.

- Активно шукав друзів. Як не дивно, завести нові знайомства можливо. Інша річ — наскільки відносини будуть тривалі. Бо однодумців мало. Особливо, коли специфічні погляди на життя та інтереси.

- В сім'ї поповнення — родина брата обзавелася дитиною. Так що в мене тепер є племінник. А мама і батько стали бабусею і дідусем за статусом, а не тільки за віком.

- Вибрав сімейного лікаря. Хоча знайомий профільний лікар кращий, ніж незнайома лікарка-терапевт. Медреформа — профанація. Ні щеплень, ні нормальних консультацій не дочекаєшся. Ще більше спонукають до самолікування.

- Закрили аналогове телебачення. Закінчилась традиція слухати серіали і програми по радіо. Тепер треба або дивитись по тєліку, або дивитись на Youtube.

- Пригод було багато: переплутали електричку та ледве не заїхали далеко; ледве не запізнився на електричку і не зірвав вилазку; вперше проїхався в Київ на таксі.

- Сподобалося робити мікси танцювальної музики (похвалитися тут, чи ні?). Хоча раніше не розумів музичний "нон-стоп".

Були і інші знакові події. Наприклад, запуск розвозки до супермаркету.
А в цілому, 2018 — цікавий, хоч і складний, рік.

Зимова вилазка

Взимку десь лазити не зручно. Але так захотілося! Погода ж була класна: все в снігу, не морозно, не слизько.

По плану було 9 кілометрів. Для весни/літа воно — легкотня. А от взимку.
Полазивши по сніговим заметам ледве не пожалкував, що поперся. Сніг налипав і замерзав з внутрішньої сторони джинсів(!). Засипався в чоботи. Думав, що буде обмороження.

Маршрутку прочекав майже дві години(!).

Ще й тупуватий дядько попався. Мабуть лісник. Бо вони їб@нуті (нормальні не попадалися). Спинив машину, а мужик став допитуватись: "А що цікавого в ДОТах? Тут ДОТу нема (А він то якраз є!). Чи є в лісі ялинки? А почім ялинка (Чим би її розпиляв)?" Добре, потім зустрівся другий мужик — так розповів де шукакти ДОТ.

Оглянути всі ДОТи також не вийшло. Два ДОТи не знайшов. До третього не став іти (треба було через ліс). А ще один ДОТ виявився зачиненим.


Далі — декілька фоток.
[ Читати далі ]