Мінус фотки

Про збій в роботі фотохостинга вже писав. Але це не все — виявилось, що за два тижні, почергово, зникли аж 4 фотографії! Купу часу витратив, щоб знайти пропажу, але таки розібрався. На всяк випадок, написав у службу підтримки, але сумніваюсь, що дадуть відповідь (хоча раніше звертався, з іншого питання, так відповіли).

Неприємно. І ще більше розчаровує в блогерстві. Правда, зникнення фоток було і на Яндекс.Фотках, і на Flickr, і на io.ua.

Повернення відключень

Вчора після тривалої перерви двічі зникала електрика (спершу під час роботи за компом tears ). Мабуть, від перенавантаження: бо на вулиці холодно. А сьогодні виходив надвір у справах — так у центрі гуділи генератори і не працював світлофор. Та й родичі кажуть, що відключення світла повернулись. Правда, нас поки це не стосується. Але короткочасно електрика може зникати (що погано). Там й не виключено, що не здайдуться "добродії", які попросять, щоб й нам струм вимикали. Тож саме час перейти на ноутбук (до речі, цей допис пишу саме з ноута).

Єдина надія, що зима буде теплою і опалювати не буде потреби. Бо виходить, що електрика може зникнути в найхолодніший день.

Дегустація спеціального пива (радлер)

В молодості дуже любив пити пиво. Хоча спочатку до нього ставився скептично: наприклад, пригадую, як у одногрупника на першому курсі в інституті запитував наскільки відрізняються сорти пива. Пізніше зрозумів,що пиво може бути не тільки різним, а ще й смачним. Ну а подружка, Мері, ще більше пристрастила до пивасіка. Зокрема, вона казала, що пиво — це рідкий хліб. Зараз же любов до хмільного напою повернув канал про пиво на Youtube, а також роздратованість і нервовість. Ви ж знаєте, що алкоголь розслаблює і заспокоює? Однак нагадую, як в рекламі, що надмірне споживання алкоголю може нашкодити вашому здоров'ю.

Не в останню чергу на мій вибір вплинув й величезний асортимент спеціального фруктово-ягідного пива. Та й якщо вже захотілось чогось алкогольного, то краще випити дивне пиво, ніж слабоалкогольні коктейлі або горілку. Правда, я не знаю, як воно поєднується з антидепресантом і заспокійливим...

1. Незвичне пиво у поєднанні з лимонадом або соком називають "радлер". Для цієї дегустації я обрав 8 найменувань: "Львівське" Радлер зі смаком яблука та м'яти (3,5% алк.), "Перша приватна броварня" Фірмове безалкогольне пиво грейпфрут-апельсин, "Beer Mix" від "Оболоні" з персиком та "Beer Mix" від "Оболоні" з манго (2,5% алк.), "Kronenbourg 1664" Rose (4,5% алк.), "Тетерів" Хмільна вишня (7% алк.), "Keten Brug" Вишня (4,5% алк.), "Garage" Hardcore вишня (6,0% алк.). Сподіваюсь, що такої кількості цілком достатньо для розлогої дегустації. Бо випив це все з величезним трудом.
[ Читати далі (+40 фото)... ]

Потовстішав / Рекреаційна зона в лісі / Відео на запас

Перестав влазити в джинси. Пузо помітно виросло. Ноги теж потовстішали. Здається, і у зрості прибавив (якщо не сутилитись). Не знаю, може це особливість всіх чоловіків віком 40+? А може це наслідки сидячого способу життя в поєднанні з переїданням? Або від дегустацій?

Єдиний плюс — одяг, який був завеликий, тепер став по розміру.

Що робити не знаю. Мама каже, що треба менше їсти. Мабуть.Треба лише знайти заняття, яке відволіче від їжі. Ідеальним був варіант подорожей, але з частими повітряними тривогами і блокпостами цей спосіб не підходить. Та й у дорозі теж може розігратись апетит.

-----------------------------------------------
Щоб скинути жирок прогулявся до лісу, в якому я не був (крім епізодичного випадку) від початку повномасштабного вторгнення. Причина: побачив облаштований відпочинковий майданчик. Подумав, що це може бути непогана тема для фотозвіту або відео.

На перевірку виявилось, що благоустрій мізерний: проклали буквально 5-10 метрів доріжок — і все. Висадили декілька дерев/кущів. Встановили дві лавки-гойдалки і декілька звичний лавок. Поставили дитячий майданчик. Нічого особливо цікавого. Тому ще прогулявся. Заглибився у ліс. Правда, зі стежок не звертав, бо казали на початку повномасштабного вторгнення, що ліс замінували. Так що лазити по лісу було страшнувато. Але відео відзняв (покажу на початку наступного року).

------------------------------------------------
Ну і ще на одну тему хотів поговорити. Про блогерство.

Зазвичай, всі публікації фото та відео у мене відбуваються "з-під коліс". Тобто, немає заготовлених запасів. Але поки було сонячно і по роботі особливо не смикали, назнімав матеріали для фотоблогу і каналу на Ютубі. Причому відеоматеріалів назнімав і підготував із запасом. Так, станом на сьогоднішній день публікації очікують аж 4 відео! "Ай, молодець!" Зараз похмуро і темно, тож дегустації не познімаєш. І з поїздками туго, як туго в тісних штанях. Однак підхід правильний — треба, щоб завжди був запас матеріалів для публікацій на випадок поганої погоди чи потужної завантаженості на роботі, коли не до зйомок. Крім того, це можливість викладати відео частіше. А це теж гуд.

Проблеми з відеомонтажем

Хтось стикався з подібною проблемою? У відеоредакторі Clipchamp при додаванні тексту до відео він не відображається на перегляді. У змонтованому і збереженому відео також текст відсутній. Його видно лише під час безпосереднього редагування. А ось при перегляді тексту вже нема.

Причому цікаво, що останнім часом текст то відображався, то не відображався (не знаю від чого це залежить). Хоча раніше текст додавався без проблем.

Нижче — скріншот. Як бачите, текст є, але його не видно.


P.S.: У крайньому відео проблема вирішилась накладанням поверх тексту ще один шар тексту, який видяється. Після чого нижній шар тексту стає видимим.
Але так спробував лише один раз. Тому не можу сказати, наскільки цей спосіб дієвий.

Історія бронеавтомобілю Austin

Бронеавтомобілі в роки Другої світової були дуже популярні. Зокрема, й в СРСР. Але броньовики були й до Другої світової. Правда, тоді Російська імперія мала імпортні бронеавтомобілі. Наприклад, британський Austin. Причому, такі бронеавтомобілі виготовляли на замовлення Російської імперії. І вони були на озброєнні УНР. Тому пропоную вашій увазі цікаву розповідь про історію цих броньовиків.


Трамп-пам-пам

Класна виборча система у США: вирішальну роль грає не вибір виборців, а виборники — представники від виборців. Тому повинна була перемогти Камала Харріс, але вибори виграв Дональд Трамп. І це при тому, що його звинуватили у шахрайстві. Ну що ж, кожен нарід достойний президента, якого обрав. Шкода, що від цього можемо постарждати і ми. Тому що при Трампі військова та економічна допомога Україні якщо не скасується, то призупиниться. Тож доведеться поступатись тероросії територіями. Правда, при цьому буде ганебне хитке пееремир'я. Але враховуючи, як ОРДЛО дотримувались Мінських угод, нові угоди теж навряд чи виконуватимуть у повному обсязі. Ну, може, припинять обстрілювати енергетичну інфраструктуру. А в усьому іншому буде програш: поступки територією, зменшенння обороноздатності, погіршення економіки.

Зеленський вже привітав Трампа і напевно надіється вибороти щось для України. Мабуть, сподівається на обіцянки. Але "Донні Чубчик" ще той демагог — наобіцяти може все, що завгодно — Штати ж нічим не ризикують, у них немає спільного кордону з тероросією. Тому готуємось до найгіршого.

Прогулянка по Unit City (відеоверсія)

Відеоверсія прогулянки по інноваційному парку "Unit City". Вирішив викласти не лише тому, що аудиторія тут і на Ютубі може відрізнятись, а й через зміну оформлення заставок. Освіжив стиль обкладинок, бо старе оформлення приїлось.


Інноваційний парк "Unit City"

Користуючись перебуванням у Києві, прогулявся по інноваційному парку "Unit City". Це цікаве, як на мене, бізнес містечко європейського стилю, розташоване на території колишнього мотоциклетного заводу. За виглядом нагадує нові закордонні ділові центри. Однак, що у ньому інноваційного, мені незрозуміло. Бо по-суті, це величезний бізнес центр з офісами різних компаній, коворкінгом, конференц-залами, з житлом на додачу. Честно, сумніваюсь, що там виробляють щось матеріальне. Втім, це не заважає вважати його ще й привабливим туристичним об'єктом.

Власне, комплекс давно був у переліку місць, які бажав відвідати. Але не настільки, щоб їхати спеціально. І тут допоміг випадок: воно зовсім поруч із обласною лікарнею, де я лежав на стаціонарі — туди йти якихось 10 хвилин.

1. Інноваційний парк "Unit city" був відкритий в 2017 році. Він розміщений на площі 25 га. Має декілька корпусів і розвинену інфраструктуру, в якій знайшось місце для амфітеатру, ігрового майданчика, кафешок, озеленення. Одним словом, є на що подивитись. А сама прогулянка розвіяла нудні лікарняні будні.
[ Читати далі (+53 фото)... ]

Лікарняна історія

Для підтвердження свого діагнозу (маю хронічне захворювання) довелось полежати в обласній лікарні на стаціонарі. Тож цей пост можна вважати логічним продовженням відвідувань поліклінік. Правда, настрій був скептичний. Переживав з приводу побутових умов і безперешкодного доїзду. Але доїхав спокійно. Крім того, був здивований гарним харчуванням, супер функціональними ліжками (як у зарубіжних фільмах), наявністю холодильника, мікрохвильовки, електрочайника і туалету в палаті. Як жартували сусіди по палаті: "Не лікарня, а готель «Хілтон»". Саме тому вирішив трохи познімати і зробити фотозвіт.

Втім, моє перебування на стаціонарі зіпсував відламаний зуб, який не витримав брускет і батончика з арахісом.

1. Палата тіснувата, як для чотирьох ліжок, але затишна. За рівнем комфорту разюче відрізняється від палат, в яких лежав раніше. А спалось так, як не спалось вдома. Навіть не зважаючи на хропіння сусідів.

Моє перебування у київській обласній лікарні тривало лише 5 днів. Але мені є що вам показати.